МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Азаров: Українці забагато заробляють (/)

12/04/2006 | толя дейнека
Перший віце-прем`єр-міністр, міністр фінансів України Микола АЗАРОВ вважає, що неадекватне зростання доходів населення порівняно із зростанням економіки країни призвело до негативних наслідків. Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив у своєму виступі на зустрічі представників великого бізнесу з Президентом України Віктором ЮЩЕНКОМ.

«Абсолютно неправильна політика, яка проводилася в останні роки, у сфері невідповідності грошових доходів населення реальним темпам зростання економіки, - сказав М.АЗАРОВ. - Ми мали в останні роки випередження темпів зростання доходів населення в 5-10 разів реальних темпів зростання економіки. Це безслідно минути не могло».

За словами М.АЗАРОВА, місцеві бюджети перетворилися «на каси взаємодопомоги». Він відзначив, що для виправлення цієї ситуації потрібен час.

Довідка УНІАН. За даними Держкомстату, за січень-вересень 2006 року номінальні доходи населення України зросли на 28,8%, порівняно з аналогічним періодом 2005 року.

Готівковий дохід, який може бути використаний населенням для придбання товарів і послуг, збільшився за 9 місяців ц.р. на 27,6%, а реальний готівковий, визначений з урахуванням цінового чинника - на 17,8%.

У вересні ц.р., порівняно з вереснем 2005 р., номінальні доходи населення України збільшилися на 22,3%, а готівковий і реальний готівковий доходи – відповідно, на 21,2% і 11%.

Готівковий дохід з розрахунку на одну людину у вересні 2006 року становив 749,7 грн. проти 615 грн. у вересні 2005 року.

Витрати населення України в січні-вересні ц.р. збільшилися на 32,5%, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Приріст заощаджень становить 31 057 млн. грн.

Зростання реального валового внутрішнього продукту України (ВВП) у вересні ц.р. проти вересня минулого року становило 8,9%, в січні-вересні проти січня-вересня 2005 року - 6,2%.

http://www.unian.net/ukr/news/news-175217.html

(тд) слова Азарова треба розуміти так, що бідність к країні назавжди подолано. Оскільки Микола Янович добре відчуває, в яких авдиторіях його слова сприйматимуться, представники великого бізнесу намір першого віце-прем'єра прийняли схвально.

Відповіді

 • 2006.12.04 | VDom

  Доходи зросли - скоротити соціальні програми

  Середні доходи зросли.
  Скорочення доходів йтиме за принципом рехворми податку з фізичних осіб. Менше отримуєш - більш платиш, більш отримуєш - менш платиш.
  Про кількість населення, яке отримує заробітну плату нижчу за прожитковий мінімум ніхто не згадає серед "любих друзів і таваріщєй".
  Окупаційна влада. 13
 • 2006.12.04 | ziggy_freud

  цікава складається картина

  "новина" про азарова на Кореспонденті була пару днів тому

  http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1164929739&first=&last=&pattern=%EF%E0%F5%EB%EE%EC%FA

  Загалом цікава картина щодо чинників, які турбують Ригіаналів. Азаров хвилюється, що українці надто заможні і надто освічені. Богатирьова боїться, що від янучарської моделі капіталізьму ми перейдемо до самурайської.

  Нуканєшна, в країні має бути якнайменше мільйонерів. Тільки мільярдери і нісчіє. Тоді пацани будуть добре собі варити на соціальному захисті.
 • 2006.12.04 | ziggy_freud

  ще водичка на той самий млин. Від Тулуба

  http://www.korrespondent.net/main/172149/

  По словам Тулуба, программа строительства новых шахт в Украине "действительно амбициозна, программа большая, но насчет кадров и сил - это мы погорячились".

  "Кадры не те уж, извините. И сил нет тех. Из 70 числящихся предприятий всего лишь 40% живых, которые могут что-то делать. Я имею в виду шахтостроителей. Остальные не работают, а только вывески остались ", - отметил Тулуб.

  Якщо перекласти з політкоректної на пацанську: савсєм зажралісь. Ніхатят пахать на шахтє бєз дєнєг.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.04 | толя дейнека

   зіггі, ви чого?

   якщо перший допис-зауваження доречний, то другий зовсім не в тему.
 • 2006.12.04 | AxeHarry

  Українці: Азаров шось забагато триндить...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.04 | Геолог

   Почему бы Азарову не начать с себя?


   1) Отказаться от пожизненной, пока еще только член-корреспондентской стипении. Всего каких-то 2 000 гривен в месяц. Но скоро будет академиком.
   2) Уплатить с нее подоходный налог за последние годы - ВР отменила его.
   3) Отказаться от надбавок к зарплате за докторское звание и знание иностранных языков (вы себе представляете Азаров владеет английским!).
   4) заплатить налоги со своих зарубежных лекций.
   5) Жить на одну свою зарплату без всяких там оздоровительных и отпускных.
   Слабо, доктер копательных наук. Сделайте 5 шагов навстречу людям.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.04 | Svitlana

    Re: Почему бы Азарову не начать с себя?

    Геологу. Ви напевно як колега колезі, тобто як геолог - геологу даєте Азарову розумну пораду.Не пручайтесь. Ця людина уже давно живе з впевненістю про те, що розумніше за нього в цій хохляцькій країні нікого немає і бути не може. А взагалі-то Геологе, не мечіть бісер перед свинею. А англійську він так само знає, як янукович -проффесор.
    Ну а ті хто розуміється на економіці,знає, що коли держава кришує великі експортоорієнтовані підприємства і створює їм найсприятливіші умови, то в такому випадку дійсно зростання доходів громадян може створити проблеми в суспільстві. А якщо , як у всьому світі, підтримувати малий та середній бізнес, то таке зростання добробуту населення приведе до стрімкого розвитку економіки і збільшення ВВП.
    Азаров - це ворог України і українців № 1 (після ахметки. Янукович не при чому - він повний"0")
 • 2006.12.04 | Ґольдмунд

  Re: А Янукович гонить інфляцію навздогін доходам!

  Якщо на кінець року буде інфляція більше 15%, то про який суттєвий ріст доходів може йти мова у державі із перехідною економікою. Інфляція просто галопує з приходом Януковича і Азарова і це при спаді цін на нафту і прекрасний урожай зернових та цукрових буряків.
 • 2006.12.05 | Михайло Свистович

  Не можу з цим не погодитись на 100%

  толя дейнека пише:
  >
  > За словами М.АЗАРОВА, місцеві бюджети перетворилися «на каси взаємодопомоги».
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.05 | толя дейнека

   це слушна думка, але загалом виступ Азарова хибний

   Азароп програмою дій уряду програмує реальне скорочення статків громадян україни, з огляду хоча б на карколомне подорожчання комунпослуг. Але він жодним словом не обмовивсся про скорочення прірви між бідними і надбагатими. Азаров працює на одного Ахметова, бо тому вигідно щоб були натовпи злиденних і голодних, готових за безцінь заступити на його заводи. Азарову, і Ахметову за ним, непотрібні незалежні громадяни, потрібні наймити.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.05 | Михайло Свистович

    А я і не кажу, що він не хибнийCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua