МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Там на Півночі, на Волині, зродилась коаліція НУ і ПРУ

12/08/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Коментар заступника голови Волинської обласної організації партії „Батьківщина” Анатолія Костюка з приводу об’єднання у обласній раді фракцій „Нашої України” та Партії Регіонів:

„На Волині реалізується сценарій політичної зради, випробуваний раніше у Верховній Раді при створенні так званої антикризової коаліції. Тільки тепер у ролі зрадника Мороза виступили місцеві лідери „Нашої України”, які привели фракцію в облраді у обійми Партії регіонів. Це абсурдне і неприродне об’єднання, яке суперечить волі виборців і здоровій логіці.

Запущена технологія зради реалізувалася при безпосередній підтримці губернатора області і його участі у багатоходовій комбінації обману виборців.

Хочу нагадати, що об‘єднання НСНУ з Партією регіонів сталося всупереч рішенням 3-го з’їзду політичної партії НСНУ 11.11.2006 р. про об’єднання помаранчевих сил і координацію своїх дій з БЮТ для протистояння загрозі реваншу з боку „антикризової коаліції”. Тоді ж з‘їзд дав доручення регіональним парторганізаціям, фракціям у місцевих радах чітко працювати на цю стратегію. Але фракція НСНУ у Волинській облраді взяла участь у регіональному путчеві з єдиною метою - ревізувати результати виборів і вкрасти волю людей.

Обласна організація партії „Батьківщина” не просто обурена вчинком фракції „Нашої України”. Ми шоковані тим, що зрада відбулася у області, яка показала один із найвищих результатів підтримки демократичних сил. Ми засуджуємо політичну корупцію як таку.

Разом з тим, хочу зазначити, що сьогодні люди отримали жорстокий урок від зрадників, але це шлях очищення політики, який сьогодні проходить вся Україна. Я більше ніж упевнений, що на наступних виборах корумповані політикани отримають заслужену оцінку від людей”.

Відповіді

  • 2006.12.09 | Юрій Зарицький

    Re: Зродилась коаліція НУ і ПРУ ще тоді,

    коли Єхануров сказав,що між програмами ПРУ і НУ практично немає різниці.Зродилась ця коаліція у домовленістях між олігархами ПРУ та НУ спільно дерибанити Україну.На Волині йде продовження цього дерибану.Колись Єхануров і з ним вся гопкомпанія буде притягнута до відповідальності за зраду.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua