МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чікаґо мітинґує проти Табачника

12/11/2006 | Майдан-ІНФОРМ
10 грудня 2006 в Чікаго, США з ініціативи Української Громадської Організації “Помаранчева Хвиля” та ВО Свобода відбувся мітинг за відставку віце-прем’єр-міністра України з гуманітарних питань Д. Табачника

Резолюція мітингу в Чікаго

З 14 по 16 грудня 2006 року в Чікаго відбудеться Українська Національна виставка, мета якої - розширити торгово-економічний простір між Америкою та Україною, заохотити американських бізнесменів вкладати інвестиції в українську економіку.

На жаль, делегацію українських підприємців очолює сумнозвісний українофоб, один з завзятих авторів проекту другої державної мови в Україні, віце-прем’єр з гуманітарних питань Уряду Януковича - Дмитро Табачник, для якого “українська мова в незалежній українській державі є економічно невигідна і культурно невиправдана”.

Нещодавно, в своєму інтерв’ю ще одному україноненависному шовіністу О. Бузині, цей “політик” заявив, що в Україні дублювання фільмів українською мовою є “тягарем для сучасного кінопрокату” та що в нашій державі “не можна вести культурну політику лише в інтересах вузького прошарку інтелігенції, яка просто у всьому боїться конкуренції”. Виявляється, 70% населення України, яке вважає українську мову своєю рідною мовою для Табачника є якимсь “вузьким прошарком”.

Заяви Табачника є співзвучні з діями та заявами інших представників п’ятої колони в Україні - сьогоднішнього антиукраїнського уряду Януковича та так званої антикризової коаліції ВР. Яким ганебним кроком ВР була відставка Ю.Луценка та Б. Тарасюка! А чого тільки варта нагорода Азаровим “За Відродження України” персони нон-грата в Україні, громадянина Росії Затуліна! Якою антиукраїнською по змісту була заява лідера ПР Богатирьової про те, що російський ЧФ міг би залишитися на українській території вічно, бо це було б “в інтересах регіону”! І якою відвертою неповагою до України та українців був візит до США фальсифікатора президентських виборів, прем’єр міністра України Януковича, який не зустрівся з представниками української громади Америки та навіть не зупинився біля пам’ятника нашому пророку Т. Шевченку, і в той же час провів зустрічі з представниками інших громад Америки.

В будь-якій цивілізованій країні політики б вибачилися перед її громадянами та негайно пішли б у відставку за такі висловлювання та дії. Нажаль, в Україні це не так, бо як сказав Євген Сверстюк, “культурна атмосфера в Україні забруднена і за своїм духом – антиукраїнська.” Політика сьогоднішньої влади в Україні, яка повинна відстоювати, захищати і боротись за національні інтереси держави та українського народу як на міжнародному рівні, так і в своїй країні, є антиукраїнською та антидержавницькою. Яскравим прикладом такої політики є дії українофоба Табачника.

Неможливо завоювувати прихильність і визнання світової спільноти і бізнесового світу, розширювати і розвивати як економічні, так і культурні зв’язки між державами, немаючи в серці головного: національної ідеї, патріотизму, почуття великої любові до своєї землі, свого народу, своєї рідної мови і культури. Без врахування національних інтересів України всі економічні угоди будуть працювати для збагачення окремих осіб, а не на користь незалежної держави.

Нажаль, економічна ситуація в Україні примусила нас заробляти на проживання за кордоном нашої дорогої вітчизни. Але невдовзі багато з нас повернуться до рідних домівок. Та незалежно від нашого місця перебування, ситуація в нашій державі не може залишати нас байдужими. Ми солідарні у своїй боротьбі за правдиво незалежну Україну з усіма патріотами нашої батьківщини в Україні та у цілому світі.

То ж ми, члени Української Громадської Організації “Помаранчева Хвиля” та Всеукраїнського Об’єднання “Свобода”, та представники української громади м. Чікаго напередодні візиту Д. Табачника в США вимагаємо його негайної відставки.

Також ми закликаємо Президента України В. Ющенка не допустити узурпації влади в Україні в руках україноненависних політиків, відправити у відставку уряд Януковича, та розпустити Верховну Раду, за антидержавницькі заяви та дії, які створюють для України національну небезпеку.

Ганьба урядовцям, які не розмовляють державною мовою в Україні! Ганьба табачникам-українофобам, навала яких захлиснyла Верховну Раду незалежної України! Пам’ятаймо, що мова - це ідентичність нації. Відроджуймо свою рідну українську мову, відстоюймо права українців в нашій Українській Державі!

Громадяни України живуть у своїй Богом даній Країні і завжди розмовлятимуть своєю Богом даною українською мовою. Маємо надію, що незадовго до влади прийдуть патріоти України, які боротимуться за це, згуртувавшись навколо національної ідеї, для яких ця держава буде не “коритом”, а життям та палкою любов”ю!

Українська Громадська Організація “Помаранчева Хвиля”

Осередок Всеукраїнського Об’єднання “Свобода”

м. Чікаго США

www.orangewave.us

Відповіді

  • 2006.12.12 | Ukrainka

    Re: Чікаґо мітинґує проти Табачника

    Bravo!
    Shkoda, shcho nashi u Washingtoni i NY movchky chemno Yanuka pryjmaly. Professional slaves!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua