МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Спеціально для "Громадського активу Ірпеня"

12/21/2006 | Віктор Уколов
Знайду хто ви - подам до суду.

Але все-одно дякую за визнання.

Щойно зателефонував Свистович і розказав, що якісь уроди, які мають назву "Громадський актив Ірпеня" підписали статтю у своїй газеті "Віктор Уколов".

Спростовую - я такого не писав і з цими людьми не знайомий.
Щодо Ірпеня, то мені подобається це містечко, але я не хотів би там жити. Зруйнована і розкрадена попередньою владою інфраструктура, купи сміття у довколишніх лісах, наркоманські шприци, неосвітлені вулички, розбиті дороги. Та ще й чималий рівень радіації і жахливе транспортне сполучення.

Щоправда. Під вибори, стара влада увімкнула світло. Після виборів вже Мирослава відремонтувала центральні вулиці і почала нормально вивозити сміття. Ще стара влада збудувала нову дорогу на Київ, але закінчити без фінансування Черновецького неможливо і дорога не функціонує.

Моя кума і її покійний чоловік - корінні ірпінці і я частенько буваю в тому містечку. Але кожного разу порівнюю з Ірпінь з Броварами, де на порядок комфортніші умови для життя людей.

Відповіді

 • 2006.12.21 | BIO

  Re: Спеціально для "Громадського активу Ірпеня"

  >Зруйнована і розкрадена попередньою владою інфраструктура, купи сміття у довколишніх лісах, наркоманські шприци, неосвітлені вулички, розбиті дороги. Та ще й чималий рівень радіації і жахливе транспортне сполучення.

  Це влучно лаконічний опис майже всієї України за виключенням
  хіба що деяких мажорських гетто. Підпішиться під цім вироком
  та й живіть собі далі де побажаєте - ніхто не проти натомість
  краще якійсь глобальний конструктив замандячити замість тупого
  обурення за вкрадене факсіміле...;)
 • 2006.12.22 | лікар

  Re: Спеціально для "Громадського активу Ірпеня"

  Віктор Уколов пише:
  > Знайду хто ви - подам до суду.

  Взнати це не важко. В тих самих Свистовичів. Чув, що вони також хочуть судитися з цією газеткою. Вона, здається, офіційно зареєстровна. Це вже не підпільна "Ірпінська правда", і за це доведеться відповідати.
 • 2006.12.25 | Михайло Свистович

  Re: Спеціально для "Громадського активу Ірпеня"

  Віктор Уколов пише:
  > Знайду хто ви - подам до суду

  Я назву тобі цих кінчених поіменно. Бо сам збираюся ініціювати щодо них кілька судових позовів від людей, яких вони обрехали в своїй газетьонці.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.25 | fuckel

   Re: Спеціально для "Громадського активу Ірпеня"

   а хочешь в суд подать - подавай. на газете есть все реквизиты
   мусор, кстати, не вывозят. света нет, как и не было.
   асфальтировать начали еще при скаржинском
   торговля наркотиками - так вообще в законе - помощница мироси, по совместительству - мама одного из бывших торговцев, замоченного впрочем

   зы: миша, вы все обещаете, да обещаете........
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.27 | Михайло Свистович

    Re: Спеціально для "Громадського активу Ірпеня"

    fuckel пише:
    > а хочешь в суд подать

    хочу

    > подавай

    Подам. І не тільки я.

    > на газете есть все реквизиты

    та я вже перевірив в Мінюсті, що вона зареєстрована, тому і зрадів

    > мусор, кстати, не вывозят

    Вивозять, хоча й не так, як хотілося б. Але не гірше, ніж при минулій владі, при якій ви всі тримали язики в задниці.

    > света нет, как и не было

    є світло

    > асфальтировать начали еще при скаржинском

    Асфальтувати почали навіть при Сталіні :) Я ж пишу лише про те, що заасфальтовано при Свситович. Багато заасфальтовано ;) Більше можливо асфальтували хіба що в радянські часи (я того не бачив)

    > торговля наркотиками - так вообще в законе - помощница мироси, по совместительству - мама одного из бывших торговцев, замоченного впрочем

    В Мирослави немає помічниць, але я знаю про кого ти, цинічний покидьку, пишеш. І від кого ти отримав інформацію (від торговця наркотиками, який є родичем однієї з ваших "активісток"), яку перекрутив.

    Йдеться про Любов Михайлівну Радченко, святу жінку, в якої син був наркоманом, і яка присвятила останні 15 років свого життя боротьбі з наркотиками, об"єднавши в цьому русі батьків, в яких діти були наркоманами. Спільно з лікарями-подвижниками вони вивчали нові методики реабілітації хворих на наркозалежність, їздили вчитися за кордон, добилися рішення облдержадміністрації на відкриття в Ірпені реабілітаційного центру, але Скаржинський, якого ви мрієте повернути у крісло мера, віддав приміщення, в якому мав бути центр, під ветеринарну лікарню, хоча ветеринарам не треба так багато місця. І тому на інших площах робиться чорт зна що, живуть якісь люди і т.д. На жаль, він подарував це приміщення області, тому Мирославі важко туди втрутитись. Але все одно вона працює в напрямку такого центру, вже зараз укладена угода про співпрацю з людьми, які цим займаються роками, місцеві лікарі виводяться з отриманої від колишньої влади апатії, поступово долучаються, вже відвідали один семінар, виграний грант на 40 тисяч доларів, скоро почне функціонувати кабінет з реабілітації та надаватимуться інші медичні послуги наркоманам.

    Що стосується Максима, сина Любов Михайлівни, то він був наркоманом, але ніколи не був наркоторговцем. За 10 років боротьби за сина Любов Михайлівна добилася, що він перестав вживати наркотики, хоча до цього міцно сидів на голці. Вже став повертатися до життя, брав участь у нашій діяльності, у 2002 році навіть їздив з нами на Вінниччину, але тут виявилось, що він - давно хворий на СНІД, і що наші лікарі цього чи не виявили, чи йому не сказали. Від СНІДу він помер, і все це відбувалося на моїх очах. Так що не пизди, уйобисько, що він був наркоторговцем, і що його замочили. А от тебе за такий цинізм слід таки було б замочити, підаре

    >
    > зы: миша, вы все обещаете, да обещаете........

    Ні, на незареєстровану "Ірпінську правду" ніхто з нас до суду подати не обіцяв.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.27 | fuckel

     Re: Спеціально для "Громадського активу Ірпеня"

     А от тебе за такий цинізм слід таки було б замочити, підаре

     бугага. миша! застрелен при попытке к бегству - перестань врать
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.28 | Михайло Свистович

      Re: Спеціально для "Громадського активу Ірпеня"

      fuckel пише:
      >
      > бугага. миша! застрелен при попытке к бегству - перестань врать

      Брехливий покидьку, я був свідком останніх тижнів того хлопця, коли він лежав у лікарні хворий на СНІД, я бачив як страждали його рідні, як його мама продала квартиру, щоб дістати йому гроші на ліки, аби він не мучився хоч в останній відрізок свого життя. І за отаке "бугага" я в реалі не просто розіб"ю, а буквально розквашу твою пику, коли дізнаюся, хто ти такий, мудаче з київським ай-пі. Мені пофіг, що ти пишеш про Мирославу і мене, я з цього сміюсь. Але коли отак цинічно брешуть про людське горе (не наше особисте) й використовують його у своїх ницих цілях, мене хапає лють, хоча загалом я дуже спокійна людина.

      Знаєш, чим далі читаєш вашу ахінею, тим більше впевнюєшся, що дуже добре, що ми таки прийшли до влади. Хай навіть не все у нас виходить, і хай навіть нам дуже важко, і ми навіть страждаємо. Бо якби не ми, то до влади прийшли б ви, цинічні та гнусні покидьки, для яких немає нічого святого. І я уявляю, щоб зараз було з Ірпенем. А третього варіанту було не дано. І зараз й на обрії не видно.

      Я обов"язково постараюся якомога ширше донести вашу маячню до якомога більшої кількості людей. Щоб знали хто є ху в ірпінському житті.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua