МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Поганий рік (стаття)

12/26/2006 | Віктор Уколов
Поганий рік

Віктор Уколов

Рік, який почався з двократного підвищення цін на російський газ і підписання посередницької угоди на його поставку з маловідомою фірмою кількох незрозумілих засновників. Рік, який закріпив розкол України не тільки на помаранчевих і голубих, але ще і роздробив українські партії по всім кольорам політичного спектру. Рік ганебних розчарувань українських соціалістів, які втратили і свою партію, і свого лідера, що пішов на угоду з тими, хто роками був для них уособленням кучмівського режиму. Рік, який зневірив Президента у силу домовленостей за круглим столом, а його народ у тому, що Президент здатний на щось впливати. Рік, який приніс три-чотирикратне підвищення цін на комунальні послуги, причому найбільше для східняків, які забезпечили перемогу нової влади.

2006 рік втрачених ілюзій, повільно хрипить і конає в передсмертній агонії і за кілька днів о 12 ночі все ж таки здохне, відійшовши у минуле назавжди.

Кажуть у Новому році все змінюється на краще. І хоч це правило одного разу вже не спрацювало 365 днів тому, ми знову віримо, що все погане минає, як тільки ми обірвемо останній лист старого календаря.

Втім, що краще для нашої стомленої країни і чого ми очікуємо у новому році?

В безумовному виграші опиняться підприємці близькі до уряду - ті, хто візьме участь у анонсованій приватизації останніх 600 підприємств. Насамперед тому, що на закуску залишилися справжні вершки вітчизняної індустрії. Теперішня приватизація є ніщо інше, як дешевий розпродаж того, що стараннями лівих з минулих парламентів від приватизації вберегли. Тепер хоч зрозуміло для кого – для тих, хто підтримує уряд антикризової коаліції, утворений комуністами, соціалістами і партією регіонів. Виходить 15 років берегли для самих себе?

Вражаючою є і ціна, яку ФДМ хоче виручити в результаті приватизації, ще учора так не любої члену СПУ Валентині Семенюк. А якщо план у 10 мільярдів гривень закладених до бюджету, як і в 2006 році буде невиконаним (тобто якщо продадуть ще дешевше), то країна позбудеться своєї власності практично за безцінь. Тим часом тільки продаж „Укртелекому” може принести половину обіцяної бюджету суми.

Особливо задоволеним старим роком має бути мер Києва Черновецький. Ще б пак, не зважаючи на максимальний рівень невдоволення своєю роботою серед киян, попри завивання сирен і виключене світло в сесійній залі, Київрада затято голосувала за розподіл дорогих земельних ділянок між різноманітних товариств з обмеженою відповідальністю. Якби ж з такою впертістю та завзяттям вони перевіряли справедливість підвищення цін на комунальні послуги – та де там.

2006 рік втішив „стражденну душу” Миколи Азарова, який чи не найбільше побивався за великий бізнес, якого так „перевантажив” податками уряд Юлії Тимошенко. Тепер податковий тиск буде перерозподілено шляхом введення більше десятка нових податків та зборів. Вже можна впевнено прогнозувати, що посередники, через які український метал потрапляє на зовнішні ринки, різко зменшать легальний прибуток металургійних гігантів, відтак упадуть і надходження від податку на прибуток. В кінцевому рахунку більше грошей отримають власники підприємств.
Можливо найбільше задоволення від старого року отримає Володимир Путін, бо має для цього одразу декілька поважних причин.

По-перше Україна заплатить нову підвищену ціну за російський газ не піднімаючи суттєво вартості своїх послуг за транзит російського палива.

По-друге, щоб там не казав „прозахідний” Президент, нова українська влада в особі Януковича буде йти у фарватері російської політики, бо це останнє, що може допомогти задурити голову російськомовним виборцям, які так і не побачили обіцяного під час виборів „покращення життя вже сьогодні”.

По-третє своїми незграбними діями, що призвели до підвищення вартості комунальних послуг по всій країні, „регіональна влада” компрометує себе, відтак потребуватиме нової підтримки Москви, що зробить її ще більш слухняною.

Не виключено, що у певному сенсі від старого року залишиться задоволеним навіть Президент України – адже виборці Януковича отримали те, що хотіли і побачили, що Партія регіонів не змогла виконати свої передвиборчі обіцянки навіть повністю прийшовши до влади. Реванш Януковича не приніс кращий рівень життя маленькому українцю. На майбутніх виборах буде чим переконувати Схід і Південь у неспроможності „голубих”.

От тільки чи платня цілого народу за таку науку не є аж надто жорстокою? Невже замість цинічного політичного розрахунку Президенту не краще б було скористатись юридичними підставами і розпустити парламент, а не підписувати ні до чого не зобов’язуючий Універсал?

Але чи отримали від старого року задоволення прості українці?

Хіба тільки від того, що маски зірвано. Приховані зрадники перестали вагатися і таки зрадили своїм виборцям. Латентні злодюги, припинили прикриватися високопарними промовами на захист російської мови і таки показали своє справжнє лице.

Було б не забути цього до наступних виборів. Було б не купитися на чергові технологічні трюки і солодкі обіцянки, проголосувати за таких політиків, щоб 2006 рік став останнім поганим роком в нашій історії.

Щоб більше не повторювати в переддень Різдва – Господи, який поганий рік нас минає...

Відповіді

 • 2006.12.26 | DADDY

  Re: Поганий рік (стаття)

  Віктор Уколов пише:
  > які втратили і свою партію, і свого лідера, що пішов на угоду з тими, хто роками був для них уособленням кумівського режиму.
  >

  Вікторе, Ви переплутали трохи: минулий режим був "кучмістський", а не "кумівський"

  > Невже замість цинічного політичного розрахунку Президенту не краще б було скористатись юридичними підставами і розпустити парламент, а не підписувати ні до чого не зобов’язуючий Універсал?
  >

  А що дійсно існували реальні юридичні підстави розпустити В(з)Р? Реальні?! Емоційно я теж був і є "за" розпуск В(з)Р, але реальних підстав не було і Ви це чудово знаєте.Зайвий раз перед кінцем року плюнути в бік Банківської? - Ну-ну.
  Універсал, НМХР, це була спроба.На мій погляд не дуже вдала, тому що не були прописані механізми контролю за дотриманням положень, але все ж таки спроба знайти вихід у непростій, а за великим рахунком небезпечній ситуації кінця літа Зради 2006. Напевно не Президент все ж таки зрадив, а Мороз.А щодо ЮВТ, то хочу побажати їй у наступному році зайняти більш толерантну позицію щодо своїх колшніх помаранчевих союзників.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.26 | Віктор Уколов

   Блііін! Я не навмисне!

   DADDY пише:
   > Віктор Уколов пише:
   > > які втратили і свою партію, і свого лідера, що пішов на угоду з тими, хто роками був для них уособленням кумівського режиму.
   > >
   >
   > Вікторе, Ви переплутали трохи: минулий режим був "кучмістський", а не "кумівський"

   Переплутав-переплутав! Уже виправляю!!!
  • 2006.12.26 | Предсказамус

   Юридические основания для роспуска ВР были

   DADDY пише:
   > Віктор Уколов пише:
   >> Невже замість цинічного політичного розрахунку Президенту не краще б було скористатись юридичними підставами і розпустити парламент, а не підписувати ні до чого не зобов’язуючий Універсал?
   > А що дійсно існували реальні юридичні підстави розпустити В(з)Р? Реальні?! Емоційно я теж був і є "за" розпуск В(з)Р, але реальних підстав не було і Ви це чудово знаєте.Зайвий раз перед кінцем року плюнути в бік Банківської? - Ну-ну.
   В соответствии с Конституцией Президент имеет право распустить ВР, если та в течение 60 дней после первого своего заседания не сформировала состав правительства, что и случилось 27 (если не 26, уже не помню) июля 2006 года. Это железное основание. Если что-то неясно, могу дать цитаты из Конституции.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.26 | RedBagira

    Год как год

    Не надо так оплакивать несчастную долю обшибшихся о выбор "схидняков". Они все равно более довольны сейчас, чем при "помарастах" (с). Я тоже считаю, что люди ошиблись, проголосовав за партию крупного бизнеса, ожидая реализации социальных программ от правых по природе. Но это их выбор. Значит, левые недоработали. Не объяснили разницу между парламентскими и президентскими выборами. В результате голосовали опять "за Януковича". (Диалог на участке:
    - А где тут за Януковича? Не написано.
    - Партия регионов.
    - Нет, мне не за партию, а за Януковича. Вот Витренко, Тимошенко, а Янукович где?)

    В статье очень много спекуляций, что смазывает те справедливые замечания, которые в ней есть.
    1. "Обман" избирателей. Улучшение жизни уже сегодня - просто лозунг. И любой нормальный человек понимает, что с сегодня на сегодня экономику не поднять. По крайней мере, "схидняки" почувствовали некоторое успокоение и надежду на стабильность. Когда у нас экономика рухнула? Правильно, в 2005 году при Тимошенко. При Еханурове, который ничего руками не трогал, зная, что он временный премьер, только начала выкарабкиваться. Т.е., негативные тенденции, которые пытаются повесить на регионалов, были заложены в предыдущие два года.

    2. Бюджет. Учитывая изложенное выше, не от чего ожидать манны небесной. Кроме того, бюджет, который регионалы подали в ВР осенью, был подготовлен правительством Еханурова. За месяц нахождения при власти правительство Януковича другой просто не успело бы подготовить. Был взят за основу ехануровский бюджет, который подрихтовали и подали в парламент.

    3. Тарифы. У нас люди как-то плохо помнят историю, даже новейшую. Когда заговорили про повышение тарифов и когда тарифы были повышены в первый раз? При Еханурове. Так зачем на этом спекулировать? Повысили бы в любом случае.

    Совершенно справедливо о приватизации. Творится просто кошмар. Но винить некого, т.к. никто не заставлял голосовать за правых. Теперь у нас в парламенте 4 правые партии, что четко проявляется в голосованиях за либеральные законопректы - более 400 голосов. Заказывали? Получите и распишитесь. :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.27 | igorg

     Все правильно, чим нижче їх опустять тим активніше вони їх

     будуть любити :). Бо так все по-понятиях, свои в доску.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.28 | RedBagira

      Свій до свого по своє

      Все правильно. Вон оранжевые уже 2 года свой электорат всячески пользуют, а рейтинг все выше поднимается.
    • 2006.12.28 | сябр

     божья роса прямо в глаза

     "люди холопского звания - сущие псы иногда:
     чем тяжелей наказания - тем им милей господа"
     Некрасов

     Боже ж мій, який був геніальний поет! неначе у Донецьку побував і списав з натури!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.29 | RedBagira

      Я только одного не понимаю

      А чем рыжие лучше?
   • 2006.12.26 | DADDY

    Re: Юридические основания для роспуска ВР были

    Предсказамус пише:
    >
    > В соответствии с Конституцией Президент имеет право распустить ВР, если та в течение 60 дней после первого своего заседания не сформировала состав правительства, что и случилось 27 (если не 26, уже не помню) июля 2006 года. Это железное основание. Если что-то неясно, могу дать цитаты из Конституции.

    А кордон тоді де був би зараз? По Збручу?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.26 | Пані

     Немає виправдань Ющу за нерозпуск Ради.

     Немає виправдань Ющу за нерозпуск Ради. От просто немає і все. Як би не хотілося їх знайти.

     Кордон нікуди б не дівся, вже була б нова Рада, в якій точно не було б социків (тепер вони точно будуть на наступних виборах).

     Але все це не має значення. Є факт - підстави для розпуску Ради, про які ВСІ майданівські правники всіх різних політичних симпатій зійшлися влітку. І нема ніяких "але.." проти того факту. Що було б, а що не було б - не відміняє наявності юридичних підстав.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.26 | Shooter

      Є

      Нова Рада була би ще гіршою, а реванш кучмізму після того - ще більший.

      Щвидше всього.

      Ющу немає виправдання за те, що в лютому-2005 ставив Юлю ПМ-ом, а Пєтю - головою РНБОУ. Як і за те, до певної міри, що ВР не була розпущена ще тоді.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.26 | DADDY

       Re: Є -О!

       27 січня, наступного дня після інавгураціїї В(з)Р мала бути розпущена.
       Введене пряме президентське правління терміном на 3-4 місяці.
       Всі!!! делегати славетного з"їзду у С.-Донецьку "спаковані" і розміщені в слідчих ізоляторах.
       Це все повність відповідало б очікуванням всього народу України.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.26 | Shooter

        Re: Є -О!

        DADDY пише:
        > 27 січня, наступного дня після інавгураціїї В(з)Р мала бути розпущена.

        Або за 1-2 тиждні ;)

        > Введене пряме президентське правління терміном на 3-4 місяці.

        Навіщо? До виборів нової ВР (півроку) влада і так би залишалася в Президента.

        > Всі!!! делегати славетного з"їзду у С.-Донецьку "спаковані" і розміщені в слідчих ізоляторах.
        > Це все повність відповідало б очікуванням всього народу України.

        Не забувайте - на виборах результат був 44:52. Садити всіх би було глупістю. Тим більше - за пісуарний з'їзд. Садити потрібно було лише кількох прімєлькавшіхся - наприклад, голів обладміністрацій.

        Але найбільше проблема була якраз в тому, Рада не була розпущена і, паралельно, Юля і Пєтя отримали пости, які давали можливість користання ними для політичної боротьби.

        Якби ж ВР була розпущена тоді - навіть при ПМ-і Юлі (хоча на дочасних виборах навряд чи вона би перемогла, себто ПМ би був від НУ) перші 3 роки би пройшли тихо-мирно і, до великої міри, продуктивно. Рай би, звісно, не збудували, але і в теперішній задниці би не опинилися...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.26 | DADDY

         Re: Є -О!

         Shooter пише:
         >
         >
         > Не забувайте - на виборах результат був 44:52. Садити всіх би було глупістю. Тим більше - за пісуарний з'їзд. Садити потрібно було лише кількох прімєлькавшіхся - наприклад, голів обладміністрацій.
         >
         Ні всіх! До нас приїзджали партнери зі Сходу, казали: якщо ви зараз всіх посадите - буде мир та спокій, якщо ні, то помаранчам 3,14-здець

         > Але найбільше проблема була якраз в тому, Рада не була розпущена і, паралельно, Юля і Пєтя отримали пости, які давали можливість користання ними для політичної боротьби.
         >
         > Якби ж ВР була розпущена тоді - навіть при ПМ-і Юлі (хоча на дочасних виборах навряд чи вона би перемогла, себто ПМ би був від НУ) перші 3 роки би пройшли тихо-мирно і, до великої міри, продуктивно. Рай би, звісно, не збудували, але і в теперішній задниці би не опинилися...
         Справа в тому, що тоді НУ як партії не існувало :-(
        • 2006.12.27 | igorg

         Все набагато гірше

         Бо пан П. здається навмисно стикував мордами всіх кого можна лише було зі своїх союзників :). Вочевидь, що і ті хто був на майданах і вчорашні союзники були для нього (і напевно що і є) значно небезпечніші за ПРУ і Януковича. Хтось із великих сказав, що найкраще владарювати так, щоб здавалося, що ти цієї влади немаєш :).
         Звісно, що такі ігри можуть погано закінчитися. Але така вже натура, таке виховання, така школа :).
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.12.29 | Мартинюк

          Міфологізація Порошенка була викликана наступним

          Атака на Порошенка була викликана такими причинами:

          1. Боялися що за допомогою РНБО він почне контролювати суди, і ті перстануть бути контрольованим всіма іншими за гроші.

          2. Боялися аби Ющенко завляки Порошенку не отримав змоги саджати своїх супротивників, чи принаймні виконати лозунг "Бандитам тюрми"

          3. Надіялися на те що без грошей Порошенка Ющенко буде змушений шукати підтримки у інших "багатих" людей.

          4. Порошенко порушив табу на недоторканість СБУ - він ініціював розділення СБУ на три окремих розавдувально-силові структури.

          5. Порошенко взявся за відновлення українського ВПК, зокрема військову авіоніку.

          Та за таке пристрілити могли в прямому сенсі. Добре що обійшлося лише кіллерством інформаційним.

          Таким чином у Порошенка не було друзів, але було повнісінько ворогів, зокрема і в самій "Нашій Україні"
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.12.29 | Предсказамус

           Какая к черту мифологизация...

           Порошенко сделал очень много для того, чтоб коррумпированный народ остался на местах. Первым результатом его деятельности в судебной и милицейской структурах был опережающий (сравнительно с остальными) возврат коррупционных методов работы.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.12.29 | Svitlana

            Re: Какая к черту мифологизация...

            Предсказамусу: ви пишите :"Порошенко сделал очень много для того, чтоб коррумпированный народ остался на местах. Первым результатом его деятельности в судебной и милицейской структурах был опережающий (сравнительно с остальными) возврат коррупционных методов работы".

            А що ти про це знаєш і розумієш? Порошенко неасправді - одна з найсильніших найрозумніших і найдостойніших людей в Україні.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.12.29 | толя дейнека

             Re: що може значити слово "неасправді"?

       • 2006.12.26 | jean-valjean

        Re: Є -О!

        DADDY пише:
        > 27 січня, наступного дня після інавгураціїї В(з)Р мала бути розпущена.
        > Введене пряме президентське правління терміном на 3-4 місяці.
        > Всі!!! делегати славетного з"їзду у С.-Донецьку "спаковані" і розміщені в слідчих ізоляторах.
        > Це все повність відповідало б очікуванням всього народу України.

        Згода, за винятком - все-таки навряд чи можна говорити про "весь народ України", адже і ПІСУАР мав своїх прибічників.
      • 2006.12.26 | Пані

       Вилами по воді.

       Shooter пише:
       > Нова Рада була би ще гіршою, а реванш кучмізму після того - ще більший.

       Да ну? А хто це тепер пост фактум знає? І що було б краще, а що ні?

       І знову таки - йдеться про юридичні підстави. Неча робити вигляд, що їх не було.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.26 | Shooter

        Cаме так.

        Пані пише:
        > Shooter пише:
        > > Нова Рада була би ще гіршою, а реванш кучмізму після того - ще більший.
        >
        > Да ну? А хто це тепер пост фактум знає?

        Вилами по воді, як Ви кажете.

        > І що було б краще, а що ні?

        Могло би бути гірше - влада ПРУ+КПУ, дурнувата Наташа в ВР, себто, цілком реально, 300 голосів - в бандюків і сочувствующіх. Наслідки неважко передбачити...

        > І знову таки - йдеться про юридичні підстави. Неча робити вигляд, що їх не було.

        А хто робить? Формальні юридичні підстави були. Хоча, де-факто, ВР сформувала уряд до 60 днів і лише додаткові "Ющенкові 15" виходили за межі 60-и, себто і "де-фактні" юридичні підстави не були "залізні".

        Але висновок, як Ви кажете, - вилами по воді писано. Особливо щодо результатів перевиборів в момент піку попуоярності Яника - всі шишки за підвищення тарифів би продовжували і далі падати на помарачевих.

        Натомість, в лютому-2005 головні ходи, які стали джерелом всіх майбуніх "помаранчевих проблем", були зроблені хибно. І я ж попереджав ;)
      • 2006.12.28 | Михайло Свистович

       Re: Є

       Shooter пише:
       > Нова Рада була би ще гіршою, а реванш кучмізму після того - ще більший.

       Нічого б цього не було. В гіршому випадку було б те саме, що є. Зате політики б зрозуміли, що за зраду виборців можна відповісти.
    • 2006.12.26 | Предсказамус

     Стоп.

     DADDY пише:
     > Предсказамус пише:
     >> В соответствии с Конституцией Президент имеет право распустить ВР, если та в течение 60 дней после первого своего заседания не сформировала состав правительства, что и случилось 27 (если не 26, уже не помню) июля 2006 года. Это железное основание. Если что-то неясно, могу дать цитаты из Конституции.
     > А кордон тоді де був би зараз? По Збручу?
     Я отвечал на совершенно конкретное утверждение:
     А що дійсно існували реальні юридичні підстави розпустити В(з)Р? Реальні?! Емоційно я теж був і є "за" розпуск В(з)Р, але реальних підстав не було і Ви це чудово знаєте.Зайвий раз перед кінцем року плюнути в бік Банківської? - Ну-ну. (© DADDY http://www2.maidan.org.ua/n/free/1167129582 )
     Вы на нем уже не настаиваете? Замечательно.
     А где бы была граница... Там и была бы. Не думайте, что за голубцов кто-то полезет на баррикады.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.26 | DADDY

      Re: Стоп.

      Предсказамус пише:
      >
      > Я отвечал на совершенно конкретное утверждение:
      > А що дійсно існували реальні юридичні підстави розпустити В(з)Р? Реальні?! Емоційно я теж був і є "за" розпуск В(з)Р, але реальних підстав не було і Ви це чудово знаєте.Зайвий раз перед кінцем року плюнути в бік Банківської? - Ну-ну. (© DADDY http://www2.maidan.org.ua/n/free/1167129582 )
      > Вы на нем уже не настаиваете? Замечательно.
      > А где бы была граница... Там и была бы. Не думайте, что за голубцов кто-то полезет на баррикады.
      Для того аби зробити певні висновки мені достатньо того, що і кого я бачив і в Маріїнському парку, і в деяких інших місцях.Я стверджую, що були всі підстави вважати що буде спроба силового захоплення всієї влади. І ще я стверджую, що помаранчеві "як завжди" не були до цього готові.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.26 | Предсказамус

       Нифига себе...

       DADDY пише:
       > Для того аби зробити певні висновки мені достатньо того, що і кого я бачив і в Маріїнському парку, і в деяких інших місцях.Я стверджую, що були всі підстави вважати що буде спроба силового захоплення всієї влади. І ще я стверджую, що помаранчеві "як завжди" не були до цього готові.
       Если бы тогда была попытка силового захвата власти (еще МВД и ГПУ под Ющенко), то Украина получила бы подарок, какого не получала за время независимости никогда. Была бы реальная возможность вернуть ситуацию к тому, что было в начале 2005-го. Если такой шанс был упущен, причем Ющенко об этом знал, то... Ладно, удержусь от оценок, и так все ясно.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.26 | BIO

        А ЧТО Вам, собственно ВСЕ ясно - как видно нифига...

        Впрочем если несырой порох еще есть то предлагаю выложить
        полную версию формулы катализатора процесса гниения с головы -
        только без хлопков по отбитым ляшкам с воплями недоумения - это
        умение замечательно демонстрирует наш политбомонд...;)
       • 2006.12.27 | samopal

        Re: Нифига себе...

        Свого часу бродила інформація, що одразу після обрання Мороза була повністю замінена уся охорона ВР. Трохи згодом щось таке ніби-то відбулося і з охороною Президента.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.27 | BIO

         Покажить-но що тама стирчить в лівому кармані

         Яке відношення має якась там зміна охорони до давнішніх
         архівних справ - в нас що, вже Папа вмєр ?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.12.27 | samopal

          Канхвєтка

          Після рєзкіх зізнань головного танкіста я просто пригадав те, про що мені свого часу розповідали і чому я не надав особливого значення. Я й досі вважаю, що уся оця вистава робитсяя за сценарієи, котрий свого часу написапв папа, чи тато, чи патрон... Адже його з обойми так ніхто і не витіг. Хоча, можуть бути варіації. У залежності від настроїв публіки та творчих здібностей акторів, так би мовити.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.12.28 | BIO

           Якщо та канхвєтка дєрьмова то навіщо ії далі смоктати ?

           Навіщо міслітєлям з Майдану продовжувати це лайнове
           діло замість послідовного пошуку шляху до віника-совка-
           унитазу-не забути спустити воду ?

           Може "вони" туди якийсь транквили додали - щоб не марилося
           про вили але тихо канабилося до повної прострації у часі та
           просторі під чергову вонь з пресух та трибун ?

           Чи ЦЕ вже тіки мене обходить ?
 • 2006.12.26 | BIO

  Навіщо зривати маски на карнавалі - це погана прикмета

  Кого Ви шукаєте, шановний, знов вчорашні реквизити ?

  Ну тоді спитаюся в експерта що цікавить його протеже
  що скрива під маской підозріло поза його увагою перезріло
  милої леді окрім участі/неучасті у "останьому" дерибані і що
  окрім кволої джинси, дохлуватого гармідеру по радах
  та імпотентованого призову до народу не втручатися в
  усе це патентоване блядство напряму бо ж вибори це
  свята корова і навіщо ії різати якщо вона насправді
  і не доиться і не корова але баранам і за так зійде
  бо ПЕРСОНІФІКОВАНА СПРАГА ДО ВЛАДИ спроможна висушити
  навіть найзвабливіши мізки перепадами "политичного" тиску
  від передчуття втрати КОНКРЕТНОГО зиску...?

  ПС Кількість членів партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" на
  1 жовтня становила 468 291 осіб - то невже ця могутня сила невзмозі
  зібрати хоча б київську парторганізацію (маю візію що це десь від 10%
  загалу топто вже більш 30 тис. !!!) та троха СПРАВДІ траханути
  йобануту "владу" замість ціх незрозумілих рухів танго завчасної
  политичної смерті поки що якось структурованої організації ?

  Чи є щось більш конгеніяльне у наробках - типу зачмирити
  янучар з ющарами до стану туркмєнбаши докорами сумління...;) ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.27 | igorg

   Розслабтеся. Жодна політична партія на

   сьогодні не має реальних діючих осередків. Всі вони побудовані за виробничим принципом. Є шеф-директор якоїсь бізнес структури і є його підлеглі, що виконують те що їм скажуть. А всі оті цифри це звичайне окозамилювання. Як у тваринному світі. Кожен хоче роздутися якмога сильніше. Щоб налякати інших :). Я особисто бачив, як це все робиться :). Щоправда демпартії на час виборів таки залучають дійсно активістів зі сторони. Бо їх підлеглі не дуже бажають виконувати чорну роботу за яку ще й по шиї можна заробить.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.28 | Михайло Свистович

    Re: Розслабтеся. Жодна політична партія на

    igorg пише:
    > сьогодні не має реальних діючих осередків.

    Неправда. Є партії, які мають такі осередки. Наприклад, УНП, СПУ, "Пора".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.28 | дідусь

     Re: Розслабтеся. Жодна політична партія на

     Михайло Свистович
     Re: Розслабтеся. Жодна політична партія на

     igorg пише:
     > сьогодні не має реальних діючих осередків.

     > Неправда. Є партії, які мають такі осередки. Наприклад, УНП, СПУ, "Пора".
     Михайле розслабтесь - знаю я ціну цим осередкам.
     У мене є один знайомий ветеран партії (з 1991 року), який був в свій час і керівником одного з райоким соцпартії у Києві, то він казав - як партію створили, то у мене в районній парторганізації було 15 чоловік і всі виходили на акції, потім стало 50, а на акцію більше 15 не збереш, зараз 15, а на акцію більш 15 всеодно не збереш (хаба що за гроші). Звичайно - люди вже інші, але справжіх членів партії, чоловік 15 як набереться то і добре.
     А що робилось перед цими виборами - яка вакханалія "прийому у партію" була і щото був за прийом, то мені до цих пір соромно.
     Я вже не кажу про реєстрацію осередків на кожній дільниці (така була команда Вінського). Про це створення і реєстрацію первинних дільниць (якою якраз я і займався), краще вже промовчу. А реально як було 10 осередків із реальними секретарями партосередків - так і осталось
     90% первинних осередків (правда не лише у соціалістів) - то чиста липа
     Як і справжніх членів партії - інші 90% то нагнаний баласт - "куме дайте хоч фотографію, все інше я сам оформлю" :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.28 | BIO

      То не рік був поганий - знову "спрацював" сраний партейний віник

      Тому якщо щось і робити - тіки поза сталою системою
      бо вона згнила на очах за 2 роки до кістяку - все вже
      занадто прозоро вигляда.

      Що буде дієвим - нетехнологічни (бо не контрпродукуються
      антипіаром та "альтернативною" масою) акції - МАСОВІ
      акції збурення калібром від Києва до загального страйку.

      Ось чому так сцуть всі штатні леворюціонери підбурювати
      населення навіть на мирну ходу - у передповсталий Тернопіль
      міттево десантували не Луція Сцикливого а Благодатний Вогонь
      минаючи навіть супервоцерковлений Львів - і все заради
      "стабільності", не живота власного бля...
     • 2006.12.28 | Михайло Свистович

      Re: Розслабтеся. Жодна політична партія на

      дідусь пише:
      >
      > Михайле розслабтесь

      Я й не напружувався

      >
      > знаю я ціну цим осередкам

      Всім? Бо я знаю ну дуже багато реальних.

      > У мене є один знайомий ветеран партії (з 1991 року), який був в свій час і керівником одного з райоким соцпартії у Києві, то він казав - як партію створили, то у мене в районній парторганізації було 15 чоловік і всі виходили на акції, потім стало 50, а на акцію більше 15 не збереш, зараз 15, а на акцію більш 15 всеодно не збереш (хаба що за гроші). Звичайно - люди вже інші, але справжіх членів партії, чоловік 15 як набереться то і добре.

      І цього досить на район для більш-менш активної діяльності.

      > А що робилось перед цими виборами - яка вакханалія "прийому у партію" була і щото був за прийом, то мені до цих пір соромно.

      В СПУ так. В УНП, наприклад, ні.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.28 | BIO

       Навіть не уявляю як ТЕПЕР розкласти що таке УНПє -

       може хоч знані леворюціонери розтовкмачуть що це
       за унікальне надприродне явище це політичне НЛО ?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.28 | igorg

       Зовсім не впевнений що досить. Бо чомусь ні про яку роботу

       якраз і не чути. Я під членами мав на увазі не лише функціонерів, але людей, що потенційно можуть включитися в роботу за потреби, що можуть звернутися до партії за потреби, отже таких, що мають хоч якийсь звязок із партією. Однак саме таких, як вогню бояться. Наприклад, жодної людини із активу майдану в НСНУ не взяли. Втім на виборах залучали.
       Основний варіант. За домовленістю із владою призначають керівника від бізнесу. Він приймає цілком залежних від нього людей. Участь у акціях проплачує, якщо власних не вистачає. Для чого йому той актив? Як правило якісь акції проводяться лише за вказівкою із Києва (часто абсолютно тупо). Зрозуміло, для чого тратити час і гроші.
       За два роки у нас всіх замінено саме за такою схемою. Зворотні звязки або взагалі відсутні, або йдуть спотворені через функціонерів.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.28 | Михайло Свистович

        Re: Зовсім не впевнений що досить. Бо чомусь ні про яку роботу

        igorg пише:
        > якраз і не чути.

        Десь - чути десь - не чути. Я ж не сказав, що вони є у всіх районах.

        > Я під членами мав на увазі не лише функціонерів, але людей, що потенційно можуть включитися в роботу за потреби, що можуть звернутися до партії за потреби, отже таких, що мають хоч якийсь звязок із партією.

        Є такі в УНП, СПУ (менше), "Порі" (ще менше)

        > Основний варіант. За домовленістю із владою призначають керівника від бізнесу. Він приймає цілком залежних від нього людей. Участь у акціях проплачує, якщо власних не вистачає.

        В УНП таке буває нечасто.

        > За два роки у нас всіх замінено саме за такою схемою

        Ще не всіх.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.29 | дідусь

         Re: Зовсім не впевнений що досить. Бо чомусь ні про яку роботу

         Михайло Свистович
         Є такі в УНП, СПУ (менше), "Порі" (ще менше)


         Михайле - не смішіть.
         Я знаю ціну СПУ і їх членству - але ці до 2004 хоч реально існували і в кожному районі Києва і були реальні "пєрвічки". І в принципі, на фоні інших - "дутих" провладних партій чиновників - це була в реалі одна з наймасовіших партій (дійсних - активних членів).
         Правда в 2005-2006 ідейних "старих" соціалістів круто подвинули чиновники і ділові, так що від реальної партії (коли і в соціалістів були ті хто був готовий вийти на акцію чи й на барикади, за ідею - а не за карьєру, мало що залишилось), але про УНП, як організацію що мала масові первічки, по всій території України, то ви вже того - малось загнули.
         Може на західній Україні, не знаю, але в києві це була партія скоріш елітна - для інтелигентів, можливо певного прошарку бізнесменів чи навіть і чиновників (я не знаю), але від простого масового народу вона була, як сказав би один революціонер - далека (ще далі чим різночинці).
         Скільки зараз реальних первічок УНП у Києві?
         В соціалістів у кожному районі десяток - півтора набереться (правда повноцінних, активно діючих і того менше) і реальних членів по кілька десятків у районі буде (це ті що не лише числяться)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.12.29 | Михайло Свистович

          Re: Зовсім не впевнений що досить. Бо чомусь ні про яку роботу

          дідусь пише:
          >
          > Михайле - не смішіть

          Не бачу нічого смішного

          > Я знаю ціну СПУ і їх членству

          Судячи з того, що пишете, не знаєте

          > але ці до 2004 хоч реально існували і в кожному районі Києва

          Я писав про Україну в цілому, а не про Київ. І не писав, що у цих партій є всюди реальні активні осередки.

          > але про УНП, як організацію що мала масові первічки, по всій території України, то ви вже того - малось загнули

          Ні, не загнув. Вона й досьогодні залишається найреальнішою партією серед інших стосовно членства.

          >
          > Скільки зараз реальних первічок УНП у Києві?

          Не знаю. Мене мало цікавить УНП, щоб я за нею аж так слідкував.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.12.30 | дідусь

           Re: Зовсім не впевнений що досить. Бо чомусь ні про яку роботу

           Михайло Свистович
           > Я знаю ціну СПУ і їх членству

           > Судячи з того, що пишете, не знаєте           Я думаю куди краще чим ви. Тим більш, що я вам наводжу конкретні цифри і дані, бо я їх непогано знаю - як і щодо "офіціально числящихся" так і щодо реальних членів. Знаю, що є реальні організації і в сільських районах (де за Мороза і соціалістів найкраще голосують).
           А ви мені щодо УНП, тільки "общіє рассуждєнія" типу: - "Вона й досьогодні залишається найреальнішою партією серед інших стосовно членства".
           А я вас не просив "общіє рассуждєнія філософского характєру", а спитав конкретні цифри - "чіслящіхся" і скільки серед них є реальних - це вже на вашу думку. Хоча б по Києву?
           Так що Михайло бажаю Вам у 2007 році не завжди вперто "стояти на своєму" навіть якщо Ви не праві, або не компетентні (не ображайтесь).
           На цім поздоровляю Вас і інших форумчан з новим роком. Бо пізніш не зможу, так як їду до батьків святкувати.
           Всім мудрості, честі, гідності і успіхів та удачі в наступаючому 2007 році, яку відчуваю буде не з самих простих.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.12.30 | Михайло Свистович

            Re: Зовсім не впевнений що досить. Бо чомусь ні про яку роботу

            дідусь пише:
            >
            > Я думаю куди краще чим ви

            Сумніваюсь, якщо таке пишете, або не розумієте, про що пишу я.

            >
            > Знаю, що є реальні організації і в сільських районах (де за Мороза і соціалістів найкраще голосують).

            Ну а я про що?

            > А ви мені щодо УНП, тільки "общіє рассуждєнія" типу: - "Вона й досьогодні залишається найреальнішою партією серед інших стосовно членства".

            Так воно і є.

            > А я вас не просив "общіє рассуждєнія філософского характєру", а спитав конкретні цифри - "чіслящіхся" і скільки серед них є реальних - це вже на вашу думку. Хоча б по Києву?

            Я не знаю ситуації в Києві. А реальних всюди на порядок менше, ніж "чіслящіхся". В Києві може і на два порядки. Хоча в УНП це співвідношення краще, ніж в інших партіях.
    • 2006.12.28 | igorg

     Не густо. Втім у нас і такого списку не набереться

     Як на 700 тисячне місто то це катастрофа. Втім вожді в Києві певно регулярно отримують реляції про активну діяльність :).
 • 2006.12.28 | толя дейнека

  Уколов праскою пройшовся по всіх, тільки Юльку забув. Бо чесний

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.28 | Віктор Уколов

   Одним словом - жид той Уколов. Шо не ясно?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.28 | толя дейнека

    не катить. кожен норовить сховатися за своїм

    сховатися за своїм жидівством. але цей номер не прокатить, принаймні для мене, бо я точно знаю, що жиди мають такі ж права і обов'язки як і решта.
    Навіть цікаво, пане Вікторе, слабо з вежі свого журналіського фаху вставити в статтю один підсумковий абзац про Юльку, як не як другого в країні політика за популярністю, :) і про її партію. А не посто ставати в позу гнівного облічітєля, :) бо в цій позі все відомо на три кроки вперед. Без такої чесності і відвертості стаття втрачає всякий смисл.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.28 | BIO

     Не катить бочку і Вас не переїде раптовий пароплав

     Тіки виняткові невежі можуть дорікати особі журналіської статі
     за вибірковість подання хфактів та припущень бо відомо на 33 кроки
     наперед що без такої "чесності і відвертості" будь яка стаття, ессе,
     замальовка в натурі або ще якийсь вишкрябаний з під черепної кістки
     витвір втрачає всякий смисл у сенсі маленьких радощів життя на кшталт
     загранвідряджень нахаляву або пухких як сам майбутній власник гаманів
     з гонораром за щось "важливе та актуальне" або ще чогось з майже
     безмежного арсеналу мірських еквівалентів розуму, гідності та
     професійної совісті...

     Бог всіх розсудить як би того не не бажалося - прийде час...

     ПС Едине що може мабуть роздратувати трохи неврівноважену
     (не про присутніх мова ;) ) істоту - це те з якою неповажною
     зверхістю цей панич може дозволити собі спроби маніпулювати
     модерами з вимогами ставити свої непереверзійні свинячи опуси
     на першу сторінку без апеляцій до загалу - от хочу і буду і все тут...;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.28 | толя дейнека

      да да да!

      все це правда, але.. але все одно треба знаходити якісь ходи, щоб хоч самому було нескучно читати.
      хай би Уколов написав, що ж робити Юльці, щоб бізнес секція БЮТ не позіхала б в Раді і не дивилася по сторонах. Або написав як так сталося, що БЮТ, який сам чисто виграв вибори в Вінниці, зараз змушений визнавати "справжніх БЮТівців у фракції лише сім, решта 20 - невідомо хто".

      якщо Уколов про це не пише, хай озаглавлює тему "Поганий рік (стаття, можна не читати)"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.29 | BIO

       Так-так-так - каже мстивий кулеметник Макс Кочєтков

       Б-б-б-божа дудка 30го калибру

       Хтось бажав від піаніста
       Щоб зіграв він без міфісто
       Потім ще б чогось їз Ліста
       Потім з чистого листа

       Потім...

       Хрясссь бл як тому Харі
       Руки кришной б обрубав
       Постраждалого невинной...
       Щоби вигляд більше б мав

       Потім десь би у підвал
       Щоб забився б з головою
       Там втиху б взвів арсенал
       Хємінгвея б-б-бородою

       Під ч"геварного б-б-берета
       Язиком б чуба прибрав
       Мін"єтнув собі б-б-беретту
       Та прутнем гачок спіймав

       Відлетів собі б до Б-Б-Бога -
       Не стдрочив ба більш убого...
       Довго мріяла неб-б-бога...
       Відповів маєстро строго
       Копнув хилого з порога
       "Є одна пересторога -
       А чим дули вам крутить?"
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.29 | толя дейнека

        ладно. Уколов на мене віртуально не ображається

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.29 | BIO

         Багато втрачаєте - в реалі в уколових броня з багатослойного бл

         ату, вічний протиснарядний шенгєн і камуфляж на всі випадки життя...
 • 2006.12.28 | Svitlana

  Re: Поганий рік (стаття)

  Віктору Уколову: Знову з-під паркану т я ф ? Ви пишите :"... Невже замість цинічного політичного розрахунку Президенту не краще б було скористатись юридичними підставами і розпустити парламент, а не підписувати ні до чого не зобов’язуючий Універсал?"
  Я думаю, ви точно знаєте, що юридичних підстав для розпуску парламенту, нажаль, не було.Ті,хто наполягає на протилежному - блефують. Були дуже непевні крихкі аргументи, але Президент не та фігура, аби користатись такими в прийнятті доленосних рішень. А потім, розпуск парламенту - це означало проведення нової виборчої кампанії, нових виборів, нових грошових витрат і абсолютно прогнозований фінал. І нові вибори нічго б не змінили. Юля би загризла всіх. Соціалісти би не пройшли в парламент, а бажана більшість Наша Україна + БЮТ не відбулась би, це точно. І неукраїнські сили які отримали завдання дестабілізувати Україну і підтримувати її в такому стані, були б задоволені. А потім, ну стала би Юля Прем"єром, а хто сказав, що Юля краще за Янука.Мені здається, вона не меньш небезпечна для країни. А от що я точно знаю, що нам треба перестати посипати голову попилом, згуртуватись навколо Президента і всима силами сприяти виконанню програми "10 кроків на зустріч людям".Хай її виконує уряд Якуновича. Я так розумію, що і Президентові все одно хто її буде виконувати, аби виконували. Наш Президент мудра людина, я довіряю йому.
  Соромно, але повчиться у регіоналів, як треба добиватись свого - тільки згуртувавшись навколо лідера (хай навіть проФФесора) , не виносячи сміття з хати, робити своє. І спробуйте зі сторони глянути на нас помаранчових, як ми виглядаємо? Подобається? Зрадник на зрадникові......Сумно.Я вихована на хорошій літературі і знаю, що вірність і віддвність - це ознака благородства. А якщо сьогодні - ура Ющенко, а завтра - хамство і зрада - це поведінка вассалів. Давайте перемагати в собі вассалів.
 • 2006.12.28 | jeffdavis

  Re: новорічне вітання від Уколова

  Цікавий цей лист від бюту. Читав. Думав. Записував...

  Рік, який почався з двократного підвищення цін на російський газ і підписання посередницької угоди на його поставку з маловідомою фірмою кількох незрозумілих засновників

  -- Ким спрвоковане це підвищення, Януковичем?! Не думайте, що ваші старі трюки проходять і сьогодні...

  Рік ганебних розчарувань українських соціалістів, які втратили і свою партію, і свого лідера, що пішов на угоду з тими, хто роками був для них уособленням кучмівського режиму...

  -- у цьому винні брехуношахраї Тимошенко і Ющенко, які не дотримали своїх обов-язків. Карьєру сан санича скінчено, хоча місяці зо два бути йому в.о. президента, це велика вірогідність. Що ж, не треба було зраджувати лівих на користь нацюків та піднацючників. Зате він вивільнив 6 відсотків виборців, які розійшлися приблизно на три частини: БЮТ, ПР, КПУ. І то добре.

  Теперішня приватизація є ніщо інше, як дешевий розпродаж...

  --ну не такий і дешевий, зате останній, а крім того, вимушений: лікувати нанесені помаранчевими зрадниками інтересів і народу України рани доведеться ще принаймні до літа. А ще ж і матеріяльну допомогу депутатові Тимошенко (5 тис грн) треба виплатити, і утримання секретаріЯту нікому не потрібного -- до третини мільярду разом з усіма пссевдопотребами псевдопрезидента

  не зважаючи на максимальний рівень невдоволення своєю роботою серед киян, попри завивання сирен і виключене світло в сесійній залі

  --Черновецький, самообраний киянами, є гідним покаранням киянам за майдан,крім того, 5 років за Кучми прекрасно жилося киянам, все таке де-ше-веее...аж дивно, чи не так? Дехто елементарно зажрався. Ну що ж, ось він, суд Божий, удар богов (!) Обейсинжи, чи як його! А втім це просто маніпуляція БЮТ та його пропагандиста У, які роблять невинні очі, хоча саме Тимошенко було ПМ, коли Івченко мутив фірму нафтогаз....а, ну звісно, їй же не давали контролю. Чи те, що тарифи можна знизити суттєво, хіба місцевими зусиллями підкоригувати, але це і все. Брехня для табулорасів, які підтримують БЮТ...

  чи не найбільше побивався за великий бізнес, якого так „перевантажив” податками уряд Юлії Тимошенко

  - ледь не знищив вантажні перевезення, так, один з епізодів. Хунвйебіни, та шахраї обичніус, як у ситуації з імпортом м-яса, наприклад...І це тільки дрібниці. Гадаю, в ордері, за яким ВР проголосує видачу Тимошенко органам слідства, буде набагато цікавіше і більше написано. Це ж треба -- кішку до курчат посадити! Ні, бездомну тварину засунуть, на жаль, до притулку "Залатиє купола", жіноча філія суворого режиму "Любі мої".

  По-перше Україна заплатить нову підвищену ціну за російський газ не піднімаючи суттєво вартості своїх послуг за транзит російського палива.

  -- так, бо прив-язку ціни газу до ціни транзиту (навзамін низької ціни транзиту ми отримували гігантську кількість газу на експорт і на внутрішній ринок) було розірвано помаранчевими зрадниками народу України у 2005-06 роках.

  адже виборці Януковича отримали те, що хотіли і побачили, що Партія регіонів не змогла виконати свої передвиборчі обіцянки навіть повністю прийшовши до влади

  - ну, виборці поки що досить прогнозовані -- набрала лише КПУ за останні 9 місяців, особливо в останні 5 місяців, що й не дивно, але водночас...гм. А коаліція не має не те що повної, але і 2-третинної влади в Україні. Наразі стоїть завдання викорінення саботажу, аж до видалення деяких інститутів влади з Конституції. Відомо яких. Що ж до покращення життя вже сьогодні, то максимально спрощено доступ до субсидій, запроваджується диверсіфікація сплати за енергоносії. Щодо решти -- економіка зростає, хто має очі той може це прочитати у будь-яких експертних джерелах.

  Латентні злодюги, припинили прикриватися високопарними промовами на захист російської мови і таки показали своє справжнє лице.

  заспокоюєте себе самовигаданими міфами, п. Уколв? Робота триває, де гучно, а де й тихо. Хартія, скажімо, внєдряєтся, та й закони готуються. А те що помірковані, так усьому свій час. Намагаємося ж прислухатися і до багнозвалища, тобто, вибачте, помаранчового табору. Якби ж то було 300+ голосів! Але ж ні, поки що, от, харчуєиося БЮТом, що далі буде, будемо бачити. Щодо "лиць", то бачте як воно із Калашніковим, хоча навряд він у чому винний, та й з іншими лицями розбираються. Осоюливо з потенційними відступниками від перевиборних обіцянок. А про БЮТ всю правду-матку різанув ще Зубік, та й гадаю, скоро вийде книжка, скажімо, "Зізнання клишніх нардепів від БЮТ", про скарбницю та біле братсто, хаха.
  ---
  Щодо Путіна, то він більшез Ющенко спілкується, як бачимо, бо і справді, такого він не мав ще хвацького партнера на Вкраїні милій, адже Кучма хоч про державу дбав...
  ---
  Що ж, новорічне вітання від БЮту характерне та передбачуване...
  ---
  Підсумок...
  В принципі, п. Уколов чітко наступає вказівкам нервового п. Дм. Го-мєдвєдєва, а що ж це п. Бродський, вже звалює? А то щось пішов "Яблуко" реанімувати, ніби для бльоку, але знаємо ми ті бльокі...В принципі, реалія та, що з БЮТу звалила купа грошовитих депутатів, ось воно й бризже слиною...Як то кажуть, хотіли стати Серцем, куди стікається вся паперова, готівкова, та електронна "кров", а в результаті стали, вибачте, жопкою. Треба на Новий Рік провітрити приміщення, як слід, а то в уколаголіків надворі щось розлилося...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.29 | jeffdavis

   пану Дедді

   "...Для того аби зробити певні висновки мені достатньо того, що і кого я бачив і в Маріїнському парку, і в деяких інших місцях.Я стверджую, що були всі підстави вважати що буде спроба силового захоплення всієї влади..."

   ви абсолютно праві, і я з того щасливий, що до вас принаймні, дійшло:)))
   все було так класно підготовано! Лише у Києві зібрано біля 50 тис. чоловік. Оголошення незаконного указу невідомо кого, (...результат виборів встановити не вдалося -- пам-ятаєте) і залп Аврори!

   а нещасливий я через те, що Ющенко здався тоді -- радуйтеся ви
   розпочато процес багнізації україни, компромісів із піднацючниками і нацюками обикновєнними

   бо вже тоді закінчили б, у серпні, ні -- капітуляція цього юрка хмельницького змусила перейти до еволюційного варіанту. Хоча революційний не виключено, якщо навесні почнеться нацшизьське загострення у змові із цим Карлом Першим. І тоді його може чекати доля карла Першого, а його поплічників, як і роялістів -- еміграція...ну, у нас же довічне максимальне. Радуйтеся.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.29 | DADDY

    Re: пану Дедді

    jeffdavis пише:
    > "...Для того аби зробити певні висновки мені достатньо того, що і кого я бачив і в Маріїнському парку, і в деяких інших місцях.Я стверджую, що були всі підстави вважати що буде спроба силового захоплення всієї влади..."
    >
    > ви абсолютно праві, і я з того щасливий, що до вас принаймні, дійшло:)))

    А що до мене мало дійти?

    > все було так класно підготовано! Лише у Києві зібрано біля 50 тис. чоловік. Оголошення незаконного указу невідомо кого, (...результат виборів встановити не вдалося -- пам-ятаєте) і залп Аврори!
    >
    > а нещасливий я через те, що Ющенко здався тоді -- радуйтеся ви
    > розпочато процес багнізації україни, компромісів із піднацючниками і нацюками обикновєнними
    >

    не розумію слова "нацюк". Це що? Лайка? Якщо Ви маєте на увазі поняття "український націоналіст", то НМХР це є відзнакою достойної поваги людини. Якщо Ви вважаєте інакше - ап ту ю - Вам до Московії - там Вас полюблять.

    > бо вже тоді закінчили б, у серпні, ні -- капітуляція цього юрка хмельницького змусила перейти до еволюційного варіанту. Хоча революційний не виключено, якщо навесні почнеться нацшизьське загострення у змові із цим Карлом Першим. І тоді його може чекати доля карла Першого, а його поплічників, як і роялістів -- еміграція...ну, у нас же довічне максимальне. Радуйтеся.

    Я за наказом не роблю нічогою. Радуватися чи ні я визначу самостійно.
  • 2006.12.29 | BIO

   Щось дійсно розлилося..але від Вас звично більше ніж від Уколова

   Не треба передавати цій передноворічній кути власного...меду
   бо треба ж якось контролювати той огідний сфінктер до того ж
   не треба підміняти собой власне функцію деміурга - всім й так
   воздасться по заслузі і Ви далеко не виключення з того списку...

   Конфітюр чекає на свою навозну мушку, де ж ти моя дзенчалочка...? :)
  • 2006.12.29 | Svitlana

   Re: новорічне вітання від Уколова

   jeffdavis -у. Дурень думкою багатіє.Це про вас.
   Але дуже добре, що ви нас, помаранчових, таким чином дратуєте. Карась для того і існує, аби щука не дрімала.Не хвилюйтесь, все у нас буде ОК. А ви , поки ми взяли тайм-аут,потіште себе на здоров"я.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua