МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Панове! Хто що думає і як хто ставиться до обрізання?

06/15/2005 | Анатолій

США по части обрезания впереди планеты всей


Необходимость обрезания обсуждается в течение трех десятилетий и э
тот вопрос до сих пор находится под пристальным вниманием.
1 Соединенные Штаты - одна из немногих стран, где обрезание является
рутинной процедурой. Шестьдесят процентов всех мальчиков в этой
стране подвергаются обрезанию. В 2002 году, 61.4% всех новорожденных
мужского пола обрезали в больницах. Большинство обрезаний производится
в течение 48 часов последующих за рождением, но некоторым детям
производят эту процедуру позже. Происхождение обрезания Практика
обрезания появилась примерно 2,300 до нашей эры. Сначала оно возникло
как религиозная церемония, а потом передавалась из поколения в
поколение. В начале 1800-х, обрезание проводилось для предупреждения
мастурбации, которая считалась причиной таких заболеваний как эпилепсия,
умопомешательство, слепота, туберкулез и смерть. В это время обрезание
проводилось для того, чтобы уменьшить чувствительность и вызвать
огрубение penis. В конце 1800-х, рутинное обрезание распространилось
из Соединенных Штатов в другие страны. В 19-ом столетии большинство
показаний к обрезанию сводилось к профилактике инфекций. Обрезание
всегда практиковалось в некоторых регионах мира, включая африканские
страны, как элемент процедуры инициации во многих племенах.3 Сегодня
в Соединенные Штаты одна из немногих стран, где большинство взрослых
мальчиков подвергаются обрезанию. Обрезание не столь частая процедура
даже в Азии, Южной Америке, Центральной Америке и большинстве
Европейских стран.
http://physician-assistant.advanceweb.com/redirect.aspx?TID=39578&HT=12&HS=3&TT=0&F=0&U=Physician-Assistant.advanceweb.com/common/Editorial/Editorial.aspx?CC=54174 Issue Date: 5/9/2005
Анатолий

Відповіді

 • 2005.06.15 | Георгій

  Re: Панове! Хто що думає і як хто ставиться до обрізання?

  Анатолій пише:

  > Происхождение обрезания Практика обрезания появилась примерно 2,300 до нашей эры. Сначала оно возникло как религиозная церемония,
  (ГП) Так. Стародавні євреї розглядали обрізання як обряд посвячення, входження в завіт або угоду з Богом. Перші християни, з яких переважна більшість була етнічними євреями з релігійних єврейських родин і громад, також тримали цей обряд. Проте приблизно у 37-38 рр. н.е. почався масовий приплив не-євреїв (головним чином греків) до християнських громад, і серед християнських керівників виникла суперечка, чи треба обрізувати цих неофітів не-єврейського походження. Апостол Павло у своїх листах (особливо до Галатів і до Римлян) чітко висловив свою точку зору на предмет обрізання - він там писав, що насправді християнинові для спасіння потрібні не зовнішні ритуали, а внутрішня перебудова, те, що він фігурально назвав "обрізанням серця."

  > Сегодня Соединенные Штаты одна из немногих стран, где большинство взрослых мальчиков подвергаются обрезанию.
  (ГП) Так, головним чином з суто гігієнічних міркувань (митися легше). Але серйозні медичні дослідження не виявили ні переваг обрізання, ні якихось його небезпек. У необрізаних хлопчиків іноді виникає хвороба, яка називається фімоз (здушення голівки пенісу, закритої крайньою плоттю), але в обрізаних іноді виникає інша і теж неприємна хвороба під назвою парафімоз (здушення голівки шкірою на межі між голівкою і тілом пенісу). І перша, і друга хвороба зараз зустрічається все рідше і рідше, головним чином просто через доступність гарячої води і мила. :) Рак і доброякісні пухлини голівки пенісу, за статисткою, зустрічаються однаково часто в обрізаних і необрізаних. На сенситивність голівки, формування статевого почуття і якість виконання мужчиною статевого акту обрізання чи не-обрізання теж абсолютно не впливає.
 • 2005.06.15 | PaleFox

  Re: Панове! Хто що думає і як хто ставиться до обрізання?

  "США по части обрезания впереди планеты всей
  ...
  1 Соединенные Штаты - одна из немногих стран, где обрезание является
  рутинной процедурой. Шестьдесят процентов всех мальчиков в этой
  стране подвергаются обрезанию".

  Автор статьи явно не утруждал себя попытками подумать над тем, что пишет и написал очевидную неправду (в процитированном отрывке).

  Абсолютное большинство тех, кто подвергается обрезанию, составляют мусульмане, для которых оно обязательно (около 1 млрд. всего, следовательно, не менее 500 млн. мужчин по всему миру). Соответственно, рутинной процедурой обрезание является для всех исламских государств - а их десятки - и во многих этих странах подвергаются обрезанию не 60, а все 99% мальчиков.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.06.15 | Koala

   Re: А Індія? Мені здавалося, індуїзм теж передбачає обрізання(-)

 • 2005.06.16 | Вільнодум

  Ось тут про обрізання сказано більше...

  правда анґлійською мовою
  http://www.sexuallymutilatedchild.org/

  Толя, не треба обрізатися, якщо надумав! Бо дуже боляче! :)))

  Спорідненна тема - проколювання тіла! Це зараз стає все більш популярнішим. Носять булавки в носі, в бровах, сиськах, і так далі... В США і Європі популярно, напевно і в Україні. Це не те саме, що обрізання, але десь має споріднену ідею. На мою думку, це навіть більше - бо робиться СВІДОМО, самою людиною. Напевно є якась психологія у відношенні ФІЗИЧНОГО змінення ТІЛА і больового впливу. Це йде проти натурального стану і розвитку, але це не означає, що людина не має права експериментувати із своїм власним тілом.

  В цілому, думаю, що ми маємо складніші і більш серйозніші проблеми зараз, щоб піклуватися про обрізання...

  Щиро,

  ---Вільнодум
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.06.16 | Георгій

   Re: Ось тут про обрізання сказано більше...

   Пане Вільнодуме, дякую за інформацію... Мені здається, вони дещо упереджені щодо такої вже якоїсь особливої шкоди від обрізання, але у будь-якому випадку дійсно виникає питання: ну нащо піддавати немовля таким стражданням (особливо коли це роблять дітям батьків, які НЕ сповідують юдаїзм)? Також викликає обурення і гнів практика обрізання дівчат. Це фактично видалення не просто шматка шкіри, а цілого органа (клітора). Наскільки я знаю, Коран до цього не закликає, тобто це навіть і не мусульманський релігійний обряд, а швидше якісь місцеві віковічні забобони. Очевидно, мета цієї операції - позбавити майбутню дівчину і жінку статевих почуттів (адже у переважної більшості жінок саме клітор, а не вагіна, містить найбільше нервових закінчень, які формують почуття статевої насолоди), і тим самим перетворити її на слухняного робота, апарат для народження дітей...

   Щодо захоплення сучасної млоді проколюванням шкіри і т.д. - це дійсно зараз у США щось страшне. Підлітки масово проколюють собі все на світі, часто мають аж по двадцять чи тридцять кілечок у різних місцях, як відкритих, так і закритих. Також є не така вже й маленька когорта підлітків і молодих людей (головним чином дівчат у віці 15-20 років), які систематично наносять собі порізи лезами чи скальпелями, і часто дуже сильні, глибокі порізи у чутливих місцях, з метою відчути якомога сильніший біль. Ці дівчата чомусь саме таким чином відповідають на стрес, розчарування, образи, почуття виключеності, не-прийнятості групами ровесників. Чи є вже й в Україні ці "cutters?" Це дуже і дуже серйозна медична проблема, вони потребують постійної уваги психологів чи психіатрів, систематичних курсів медикаментозної терапії (антидепресантів), і, головне, дуже багато любові, ніжності, ласки з боку батьків, родичів, друзів.

   Звичайно, обговорювати медичні аспекти обрізання чи проколювання - на цій сторінці оффтопік, але десь (може і тут) варто поговорити про морально-етичні аспекти цих проблем.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.06.16 | Тестер

    Георгію. Всі дурні звички у нас приживаються дуже швидко

    Так що пірсінг і тату процвітає на обличчях, носах, пупках і нижче. :) А тату ще й на поясній ділянці, яка молодими дурами носиться оголеною навіть взимку. Про те , що їм треба народжувати дітей, видно не думають...
 • 2005.06.16 | Тестер

  Це питання гігієни. Еслі в кранє нєт води...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.06.16 | Анатолій

   А це моя особиста думка щодо обрізання...

   (ГП) Так. Стародавні євреї розглядали обрізання як обряд посвячення, входження в завіт або угоду з Богом.

   (Анатолій)Декілька років тому, вивчаючи питання так званих тіл людини (я про ці тіла вже говорив тут на форумі), я знайшов деяку інформацію щодо цього. Розібравшися в ній, я зробив висновок, який коротко викладу нижче. Що цікаво, то Георгій, повторюючи т.з. біблійний постулат, навіть цого не розуміючи, попав у десятку.
   Третій день в житті та смерті людини, це дуже важливий день. Адже на третій день по смерті тонко-матеріальні тіла відокремлюються від речовинного. Християни про це кажуть, що на третій день душа відходить від тіла. Точно так, на третій день по народженні починають активізуватися тонко-матеріальні тіла речовинного тіла людини. Мабуть багато хто з вас знають про наявність у речовинному тілі людини енергетичних центрів, які орії називають чарами, а індуси чакрами. Наявність цих енергетичних центрів підтверджується дослідами за кірліан ефектом і скептикам, які цього не сприймають, цим я підтверджую про їх наявність. Вивчайте! Так от,
   на третій день активізуються чари, що знаходяться на стіпнях ніг;
   на четвертий день активізуються чари під колінами;
   на п"ятий день активізується чара в промежині;
   на шостий день активізується чара під пупком;
   на сьомий день активізується чара сонячного сплетіння;
   Це всі чари-чакри, які відповідають за енергетику самовідтворення та життя у матеріальному світі. Наступні чари називають духовними.
   На восьмий день має активізуватися серцева чара, АЛЕ юдеї саме в цей день больовим шоком - обрізанням, зупиняють активізацію цієї та інших чар і таким чином у дитини-юдея не є активізованими вищі духовні чари.
   Таким чином, виконуючи юдейський "божественний" заповіт, дитина цим обрізанням програмується тільки на матеріальний рівень функціонування і також енергетично підв"язується до Егрегора "Ягве". Це і є та угода з їхнім богом, про яку пише Георгій.
   Вам мабуть відомо, що мусульмани також обрізаються, але вони таким чином ніяк не блокують духовний розвиток дитини, бо роблять це не не восьмий день, а тільки віддають данину аврамічній традиції.
   Анатолій
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.06.16 | Вільнодум

    Анатолій, помилочка в "дослідженнях"!

    Анатолій пише:
    > На восьмий день має активізуватися серцева чара, АЛЕ юдеї саме в цей день больовим шоком - обрізанням, зупиняють активізацію цієї та інших чар і таким чином у дитини-юдея не є активізованими вищі духовні чари.
    (В-Дум) Толя, думаю, що ти помиляєшся тут. Якби це було правдою, то світ би не мав євреїв творчого, мистецького складу. Але, як всім відомо, серед євреїв є БІЛЬШЕ (у відсотках) геніальних митців, ніж серед інших націй, як то - композиторів, письменників, архітекторів, поетів, і навіть є талановиті художники, хоча цим їм колись забороняв займатися талмуд, але зараз вони це ігнорують і мають великі успіхи. Євреї - найталановитіша нація світу. У цьому відношенні (таланту) вони дійсно є "вибраним" народом.

    Помилочка-с, пане Анатолію. Результати Ваших глибоких досліджень обрізання не погоджуються з об"єктивною інформацією реальності! Дослідження послать в архів, або розтопити ними пічку!

    Не обрізаний,
    тобто не обмежений,
    тобто безмежний -
    Вільнодум.
    :sol:

    П.С. Написане мною не є оправдання обрізання, проти якого я проти категорично! Але з іншої позиції.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.06.17 | Анатолій

     Анатолій, помилочка в "дослідженнях"? Вільнодумові!

     Коля!
     Справа у тому, що:
     1. Юдеї, а не євреї не є нацією, а є релігійним зомбуванням, бо єврей тоді стає юдеєм, коли обріжеться.
     2. Найталановитіша нація - це українці. Між іншим українці, а рівно МИ, не обрізаємося. Можу привести дуже багато прикладів щодо талановитості українців. Подзвони до НАСА і спитай хочаб прізвище Возняк.
     3. Мистецтво є тільки одним маленьким проявом духовності. А назвати, що мистецтво - це є духовність ніяк не можна.
     4. Придивись уважно - будь-який прояв того ж мистецтва в юдеїв пронизаний МАТЕРІАЛЬНИМ, і тільки. Коли ти цього не бачиш, а бачиш тільки поверхню айсберга, тоді не плавай на Титаніку.
     Анатолій
   • 2005.06.17 | Социст

    Запитання.

    Пан Анатолій пише:

    > На восьмий день має активізуватися серцева чара, АЛЕ юдеї саме в цей день больовим шоком - обрізанням, зупиняють активізацію цієї та інших чар і таким чином у дитини-юдея не є активізованими вищі духовні чари.

    Пане Анатолію!

    Це стосується всіх юдеїв, чи лише євреїв?

    ...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.06.17 | Анатолій

     Re: Запитання. Відповідь!

     Социст пише:
     > Пан Анатолій пише:
     >
     > > На восьмий день має активізуватися серцева чара, АЛЕ юдеї саме в цей день больовим шоком - обрізанням, зупиняють активізацію цієї та інших чар і таким чином у дитини-юдея не є активізованими вищі духовні чари.
     >
     > Пане Анатолію!
     >
     > Це стосується всіх юдеїв, чи лише євреїв?

     Пане Социсте!
     Це стосується будь-кого, не залежно від національності, кому на восьмий день по народженні дають юдейську посвяту, себто кому роблять обрізання крайньої плоті.
     Анатолій
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.06.17 | Анатолій

      Коротка ремарочка... для християн.

      Панове християни!
      Звертаю вашу увагу на два факта:
      1. Левіти не обрізалися.
      2. Ісус Христос не обрізався.
      Анатолій
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.06.17 | PaleFox

       Re: Коротка ремарочка...

       Анатолій пише:
       > Панове християни!
       > Звертаю вашу увагу на два факта:
       > 1. Левіти не обрізалися.
       > 2. Ісус Христос не обрізався.

       RTFM, Анатолію, себто - читайте Біблію.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.06.17 | Анатолій

        Re: Коротка ремарочка...

        PaleFox пише:
        > Анатолій пише:
        > > Панове християни!
        > > Звертаю вашу увагу на два факта:
        > > 1. Левіти не обрізалися.
        > > 2. Ісус Христос не обрізався.
        >
        > RTFM, Анатолію, себто - читайте Біблію.

        Пане Палений Лис. Саме про те, що я даю в ремарці, і написано у тій книжці, яку Ви називаєте біблія. Я просто акцентував на цьому увагу.
        Анатолій
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.06.18 | Георгій

         І як завжди, Ви НЕ ВКАЗУЄТЕ назву книги, розділ і вірш

         Пане Анатолію, ну НІДЕ у Біблії не написано, що левіти не обрізували своїх дітей і що Христос не був немовлям підданий обрядові обрізання. Це вигадки.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2005.06.21 | Анатолій

          Re: І як завжди, Ви НЕ БАЧИТЕ назви книги, розділ і вірш

          З www.oratania.com.ua
          На противагу Єгипту, цивілізація оріїв, під проводом правих відів, тобто праведних жерців, будувала свою цивілізацію у зовсім іншому напрямку. Головним у побудові орійської цивілізації було Богоцентричність, високий рівень народних знань, та найдосконаліші родові відносини. Орійські народи дали світу знання та мудрість Від, культуру Православ’я, традиції рільництва. І всі свої відношення з чужинськими народами древні орії будували за принципами Благодаті. Вони були володарями світу і несли людям божественні знання, тобто Благодать.
          Але левіти – еліта жерців колишньої Атлантиди через свою несамовитість та екзальтованість ні на хвилину не полишили свою страшну, сатанинську злість до оріїв. Ця сатанинська злоба після потопу визрівала тисячоліттями і це протистояння визначало всю історію планети до нової ери, а також (як буде показано далі) визначає і сьогодні.
          Як відомо з Від, протистояння, яке стимулювали жерці Чорнобога між ними та світлими оріями, що втілювали у своїх серцях ідеали Білобога, вилилося битвою на полі Куру, що на півночі Індії 17/18 лютого 3102 рік до.н.е. - початок Калі-Юги – Залізного Віку на Землі. Одне військо - ПАНДЕВИ, очолюване Арджуною (русокосим) втілювало Добро. Друге військо КАУРАВИ, очолюване Бгішмою втілювало Зло. (Див. Вістар). Віди дають нам знання не тілько про те, що військо Пандевів, очолюване Арджуною, перемогло Кауравів у цій битві, але і те, що несли Пандеви – орії людям Землі. Сама назва ПАНДЕВИ з огляду на знання, що були надані у розділі “Боготар”, говорить про те, що орії були носіями та розповсюджувачами божественної мови, тобто знань, що були надані Богами людям Землі.
          У цій битві знову програли люди, що направлялися левітами, носіями енергій та знань Чорнобога, але самі левіти, отримавши поразку, змінювали тактику, але не змінювали стратегію, тобто їх мета залишалася незмінною. Знаючи тезу, що “не різні народи воюють між собою, а різні ідеології, що використовують народи” левіти поставили собі за мету створити такий егрегор-народ, який би міг фізично та економічно утримувати цю касту. І цим, так званим “богообраним”, а насправді левітами обраним народом, стали ЄВРЕЇ, яких вони, під проводом жерця на ім’я Хозарсиф-Мойсей, виводять з “єгипетської неволі”. Перш за все, народу треба дати ідеологію і левіти створюють “божественне вчення” - ТОРУ, компілюючи її з Вавилонських та Єгипетських божественних оповідей та Від (І.Франко “Сотворення світу”), подаючи матеріал у формі напівправди, яку перевірити практично не можливо. При цьому, щоб ніхто не міг заперечити Тору, а надалі Біблію, її компілюють у вигляді знань, які персонально передав Бог одному з колишніх єгипетських жерців, а потім ватажку євреїв – Мойсею. Тора, у першу чергу, була збірником законів, які євреї мали виконувати під страхом смерті. Крім того, Тора свідчила про богообраність євреїв, а точніше Чорнобогообраність. В цьому можна пересвідчитися, читаючи Старий Заповіт, Второзаконня 4.1; 23.19; 23.20; 28.12 та Ісайї 60.10; 60.11 тощо.
          Спираючись на той же, всім відомий “Старий Заповіт” ми бачимо, що у левітів було особливе положення та особливі привілеї. А як же мало бути?, коли пишеш сам для себе. Наприклад, за юдейськими законами вони не приймали участь у військових діях. Вони не сплачували нікому ніяких податків та податей. Під час перепису ізраїльського населення, про яку згадується у Старому Заповіті, левіти не переписувалися.
          Встановлюючи родові стани під час походів, що нараховувалися від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти тисяч осіб, євреї мали робити коло. Кожному завчасно надавалося місце. Точно сповіщалося з якого боку встановити свій табір і де виставляти охорону. Місцем де знаходилися левіти завжди був центр. Фактично, у обов’язки всіх ізраїльських родів входила охорона левітів.
          А що ж робили левіти? У їх обов’язки входило призначати із своїх когорт священнослужителів, слідкувати за тим, як євреї виконують ними встановлені закони. Причому, ці закони регламентували що їсти, куди йти, що робити з невірними. Регламентація була жорсткою, конкретною, всеохоплюючою, з ранку до вечора, а також наказувала де, у яких землях, кому знаходитися, з ким воювати.
          Так от, левіти були і є фактичними керівниками єврейського народу. І, як видно з історії, керівниками досить кваліфікованими. Між іншим, далеко не всі закони, яких має дотримуватися єврей, стосуювалися левітів. Наприклад, на відміну від єврейського обов’язкового для всіх закону, їм не треба було робити обрізання.
          Таким чином, знаючи потаємні науки атлантичних жерців, маючи можливості творити експерименти на людях (жерці керували навіть процесом запліднення дітей у юдейських сім’ях), вони могли з покоління у покоління і до сьогоднішнього дня покращувати свої знання, робити їх ще магічнішими.
          Як це “до сьогоднішнього дня” може дехто запитати, щось ми не чули ні про яких левітів. А тому не чули панове, що як і атлантичні та єгипетські жерці, вони є тіньовими керівниками. А у разі виникнення проблем, будь-які претензії виставляються євреям – які є виконавцями їх волі. От і виникають єврейські погроми вже на протязі тисячоліть у різних країнах світу. А за що б’ють? А за те, що євреї будь-якими методами працюють з метою заволодіти більшою кількістю грошей. Вони добре знають, що той, хто володіє світовим капіталом, той володіє і світом. А що ж сьогодні? А те, що будь-який багатий єврей, в якій би країні він не жив, має сплачувати частину свого прибутку левітам. Потрібні докази? Прошу, -
          “Усі жертви розношення святих речей, що їх сини Ізраїля возносять Господові, даю тобі й синам та дочкам твоїм з тобою у віковічне право; союз непорушний – вічний перед Господом з тобою, а через тебе – і з твоїм потомством” Господь сказав Аронові: “Не матимеш у їхніх землях ніякого спадкоємства, і частки тобі не буде між ними. Я – твоя частка і твоє спадкоємство серед синів Ізраїля. Ось я дав синам Леві у спадщину всі десятини Ізраїля за службу, що вони служать її при наметі зборів. І таким робом сини Ізраїля не приступатимуть більш до намету зборів, щоб не взяти їм гріха на душу й не вмерти. Самі левіти нехай служать службу, вони нехай несуть за те відповідальність. Це установа віковічна у ваших поколіннях. А серед синів Ізраїля вони не матимуть спадщини. Бо дав я у спадщину десятину синів Ізраїля, що вони возносять на жертву Господеві; ось чому сказав я їм, що між синами Ізраїля вони не матимуть ніякого спадкоємства”. Господь промовив до Мойсея: “Скажеш левітам і повідаєш їм: Коли візьмете синів від синів Ізраїля десятини, що я вам дав від них як вашу спадщину, то принесете з них жертву возношення Господеві. Десятину від десятини. І зарахується вам жертва вашого возношення так, як би було це зерно з току чи вино з точила. Таким робом і ви теж вознесете Господові жертву розношення від усіх ваших десятин, що їх берете від синів Ізраїля, і, як розношення Господнє, дасте Аронові священикові. Від усього, що вам припаде, вознесете всяке розношення Господеві, тобто з усього, що найкраще, щоб його посвятити. І скажеш їм: Коли возноситимете, що найкраще з десятини, то порахується вам, левітам, як прибуток з виноградного точила. Вам можна буде його їсти у всякому місці, вам самим та домам вашим; бо це вам плата за службу в наметі зборів. (Числа 18, 19-31, мовою оригіналу)
          Про необрізання Ісуса читайте в Євангеліях. Ми про це вже говорили і я наводив Вам посилання на розтолкування від Каганця.
          Вибачайте, пане Георгію, але мені вже набридло Вас освічувати. Займіться самоосвітою, будь ласка.
          Анатолій
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.06.21 | Георгій

           Дійсно не бачу, бо нема...

           >Спираючись на той же, всім відомий “Старий Заповіт” ми бачимо, що у левітів було особливе положення та особливі привілеї. А як же мало бути?, коли пишеш сам для себе. Наприклад, за юдейськими законами вони не приймали участь у військових діях.
           (П) А в інших народів хіба не було традиції, що жерці-священнослужителі не беруть участі у військових діях? Хіба кельтські друїди воювали? Хіба японські міко воювали?

           > Вони не сплачували нікому ніяких податків та податей. Під час перепису ізраїльського населення, про яку згадується у Старому Заповіті, левіти не переписувалися.
           (ГП) Це вірно, але ж вони не мали ЗЕМЛІ! Земля була основою господарювання стародавніх євреїв. Хто не мав землі, дійсно не мав з чого жити, окрім як з дарунків від людей за певну службу. Щодо перепису, він був потрібний головним чином для того, щоби планувати зовнішню політику - з ким вступати у війну, а з ким (хто могутніший) краще ні. Оскільки левіти не служили в армії, їх переписувати було просто зайве.

           >Між іншим, далеко не всі закони, яких має дотримуватися єврей, стосуювалися левітів. Наприклад, на відміну від єврейського обов’язкового для всіх закону, їм не треба було робити обрізання.
           (ГП) Дайте джерело.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2005.06.21 | Анатолій

            Re: Дійсно не бачу, бо нема... Сліпому немає ...

            Георгій пише:
            > (ГП) Дайте джерело.

            Нате!
            Біблія! Не лінуйтеся. Хто шукає, той знаходить. Ви ж бо себе вважали за доку, а тут такий пасаж, не побачили. А кажете, що закінчили школу п"ятидесятників, чи то, вибачте можу помилитися, семидесятників.
            Анатолій
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.06.21 | Георгій

             Вкажіть назву книги, розділ, і вірш (-)

        • 2005.06.21 | PaleFox

         Re: Коротка ремарочка...

         Анатолій пише:

         > Саме про те, що я даю в ремарці, і написано у тій книжці, яку Ви називаєте біблія. Я просто акцентував на цьому увагу.

         RTFM, Анатолію, RTFM і ще раз RTFM, себто - читайте Біблію.

         Лк 2:21 По прошествии восьми дней, когда надлежало обрезать [Младенца], дали Ему имя Иисус, нареченное Ангелом прежде зачатия Его во чреве.

         21 When eight days were completed for his circumcision, 7 he was named Jesus, the name given him by the angel before he was conceived in the womb.
         7 [21] Just as John before him had been incorporated into the people of Israel through his circumcision, so too this child (see the note on Luke 1:57-66).
         http://www.nccbuscc.org/nab/bible/luke/luke2.htm#foot7
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2005.06.21 | Анатолій

          Re: Коротка ремарочка... Паленому Лисові!

          PaleFox пише:
          > Анатолій пише:

          > RTFM, Анатолію, RTFM і ще раз RTFM, себто - читайте Біблію.
          >
          > Лк 2:21 По прошествии восьми дней, когда надлежало обрезать [Младенца], дали Ему имя Иисус, нареченное Ангелом прежде зачатия Его во чреве.
          >
          > 21 When eight days were completed for his circumcision, 7 he was named Jesus, the name given him by the angel before he was conceived in the womb.
          > 7 [21] Just as John before him had been incorporated into the people of Israel through his circumcision, so too this child (see the note on Luke 1:57-66).

          Пане Палений Лис!
          Я Вам не рекомендую читати цю книжку, але вже коли читаєте, то читайте уважно. КОЛИ НАЛЕЖАЛО ОБРІЗАТИ - НЕ ОЗНАЧАЄ ЩО ОБРІЗАЛИ. Тобто, сам факт обрізання ця книга не підтверджує! І баста! Саме це я говорив, говорю і буду говорити. Бо той, хто має очі, має колись і побачити.
          Анатолій
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.06.21 | PaleFox

           Re: Коротка ремарочка... Шаленому Анатолію!

           Анатолій пише:

           > Я Вам не рекомендую читати цю книжку, але вже коли читаєте, то читайте уважно. КОЛИ НАЛЕЖАЛО ОБРІЗАТИ - НЕ ОЗНАЧАЄ ЩО ОБРІЗАЛИ.

           Означає. Так само, як "відкрити наготу" в біблійному констексті означає "мати секс". Є така річ - усталені вирази. Але вам це все одно не зрозуміти. Бувайте.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2005.06.21 | Анатолій

            Re: Коротка ремарочка...Паленому Лисові!

            PaleFox пише:
            > Анатолій пише:
            >
            > > Я Вам не рекомендую читати цю книжку, але вже коли читаєте, то читайте уважно. КОЛИ НАЛЕЖАЛО ОБРІЗАТИ - НЕ ОЗНАЧАЄ ЩО ОБРІЗАЛИ.
            >
            > Означає. Так само, як "відкрити наготу" в біблійному констексті означає "мати секс". Є така річ - усталені вирази. Але вам це все одно не зрозуміти. Бувайте.

            Пане Палений Лис!
            На цей Ваш допис мені б НАЛЕЖАЛО ВАС ПОСЛАТИ на 3 літери, але я цього не зробив, і не зроблю. То послав я Вас, чи ні? Формально НІ!!! Хотів би, належало б, було б непогано, АЛЕ НЕ ПОСЛАВ!!
            А тепер порівняйте цю фразу з біблійною. Мо що і відкриється.
            Анатолій
 • 2005.06.18 | Юрій Шеляженко

  Обрізання має бути свідомим вибором

  Не можна робити з тілом дитини щось невідворотне, без чого життя цілком можливе. А боротьба проти мастурбації - взагалі, на мою думку, нонсенс.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.06.18 | Георгій

   Re: Обрізання має бути свідомим вибором

   Юрій Шеляженко пише:
   > Не можна робити з тілом дитини щось невідворотне, без чого життя цілком можливе.
   (ГП) Так. Особливо коли мова іде про дівчинку. Це просто дикість, варварство.

   >А боротьба проти мастурбації - взагалі, на мою думку, нонсенс.
   (ГП) Точно. Ця "боротьба" почалася тоді, коли люди стали з якоїсь незрозумілої причини абсолютно невірно інтерпретувати один фрагмент з біблійної книги Буття (Бт. 38:1-10). Там насправді ЗОВСІМ не йдеться про мастурбацію, а йдеться про те, що ми зараз називаємо "coitus interruptus," або, по-англійськи, "withdrawal" (дуже недосконалий, не ефективний і неприємний метод планування сім'ї:)). Та й взагалі мова у цьому фрагменті іде не про ставлення Бога до тієї чи іншої статевої практики, а про те, як Бог через так званий левіративний шлюб здійснював Свій план щодо продовження чоловічої лінії нащадків Юди, і як Він вдавався до найдивовижніших (для нашого ока) "запасних варіантів." Але комусь там чомусь вбачилася мастурбація, і з'явився безглуздий термін "онанізм," і стали писатися трактати про те, що від цього "онанізму" діти сліпнуть, стають епілептиками, хворіють на туберкульоз і т.д. Треба є було "довести" правильність БУКВИ Св. Письма: от, сказано, що проливати насіння на землю - зле в очах Бога, значить мастурбація ПОВИННА приводити до всіх на світі жахів. І мільйони дітлахів на протязі сотень років отримували жахливі покарання за "онанізм," і ставали невротиками на все життя, тому що дорослі вдовблювали їм у голови ідею їх якоїсь нібито жахливої провини. Насправді серйозні медичні дослідження показали, що епізоди мастурбації у здорових дітей, якщо дорослі НЕ акцентують на них уваги, у переважної більшості випадків минають безслідно і не мають рівно ніяких наслідків для здоров'я. От як раз "боротьба" розумників-дорослих з "онанізмом" іноді має жахливі наслідки. Вона часто тільки розпалює у дітей приховані пристрасті і роздвоює їх психіку.
 • 2005.06.18 | Анатоль

  Про користь обрізання

  Одні українці (Р.М.) занадто переймаються безконечністю.
  Інші (Анатолій) - кінцями.
  В результаті вони не можуть дійти до бажаної (Социстом) єдності.
  А от юдей Р.Фейнман взяв формули квантової електродинаміки, в яких не сходились (розходились) кінці з кінцями,
  зробив їм обрізання безконечності і одержав цілком придатні для користування кінці.
  За що був нагороджений нобелівською премією по фізиці.
  Ось такий аргумент на користь обрізання.

  Ще пару слів про талановитість націй.
  В євреїв інше відношення до дітей і їх виховання ніж в нас.
  Я думаю серед тих сотень тисяч безпритульних дітей в Україні єврейських нема.
  Можливо це від їх самовідчуття виключності, богообраності.
  Напівдебільній дівчинці каліці батьки весь час повторюють, яка вона красива, розумна і хороша.
  А ось ми. Картина з дитинства.
  Сімя сусідів в моєму селі. Батько, мати, вісім дітей. Ніщета.
  Батько. Алкоголік. Через день бігає пяний з сокирою за жінкою. Жінка через день ночує то в сусідів, то в хліві.
  Діти теж стараються на очі не попадатись.
  Мати. Практично неграмотна. Феноменальна память.
  Памятає за багато років не тільки хто, коли, в який день родився, женився чи вмер,
  Але й коли в кого корова побігала, чи телилась, чи свиня. І ще безліч такого.
  Феноменальна працездатність. Колгосп, город, корова, свині, кури. Ну, це в усіх.
  Одна в селі вирощувала коноплі, замочувала, тіпала, чесала, пряла, ткала, золила (відбілювала), красила (бузиною), шила мішки і одяг дітям.
  Коли ще вісьмох дітей виховувати?
  Діти. Нічого й сказати. Нормальні. Росли собі як буряни ростуть.
  Восьмий (Толя) був не як всі. Хапав все на льоту. Розумів з пів-слова. Сам читати навчився. (А рахувати, кажуть, раніше ніж говорити).
  Ще до школи не ходив, а пів сільської бібліотеки перечитав і задачі розвязував брату четвертокласнику...
  В інших би умовах... А так, битійо опрєділяєт не тільки сознаніє, але й долю...
  Шофер в райцентрі. Хату построїв. Життя вдалось...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.06.18 | P.M.

   Re: Про користь обрізання

   Анатоль пише:
   > Ще пару слів про талановитість націй.
   > В євреїв інше відношення до дітей і їх виховання ніж в нас.
   > Я думаю серед тих сотень тисяч безпритульних дітей в Україні єврейських нема.
   Це правда. Євреї повсюди стараються допомагати одне одному. В Америці, наприклад, практично усі євреї-емігранти з совка перебувають на державних дотаціях, фактично живуть, як при комунізмі.
   Не думаю, що все це завдяки обрізанню (адже мусульмани теж обрізаються), але щось воно у них є, чого б нам (самим співочим) незавадило підівчитися.

   > Можливо це від їх самовідчуття виключності, богообраності.
   > Напівдебільній дівчинці каліці батьки весь час повторюють, яка вона красива, розумна і хороша.
   І це дуже вірно!

   > А ось ми. Картина з дитинства.
   > Сімя сусідів в моєму селі. Батько, мати, вісім дітей. Ніщета.
   > Батько. Алкоголік. Через день бігає пяний з сокирою за жінкою.
   Був би батько віруючою людиною, не бігав би з сокирою, побоявся б Бога.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.06.19 | Анатоль

    Був би батько віруючим...

    Р.М. пише:
    >Був би батько віруючою людиною, не бігав би з сокирою, побоявся б Бога.

    А може навпаки?
    Бігав би ще з ножем і за дітьми, щоб принести в жертву богу, як Абрам?
    З боязні бога, чи з любові до нього.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.06.19 | Георгій

     Re: Був би батько віруючим...

     Анатоль пише:
     > Р.М. пише:
     > >Був би батько віруючою людиною, не бігав би з сокирою, побоявся б Бога.
     > А може навпаки? Бігав би ще з ножем і за дітьми, щоб принести в жертву богу, як Абрам? З боязні бога, чи з любові до нього.
     (ГП) Ні. Був би віруючий - пішов би до церкви і послухав би там священика чи пастора чи старійшин-пресвітерів, які йому пояснили б, що з ножем за дітьми бігати погано, безбожно, і що Авраам і він - зовсім різні речі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.06.21 | Анатолій

      Re: Був би батько віруючим...

      Георгій пише:
      > (ГП) Ні. Був би віруючий - пішов би до церкви і послухав би там священика чи пастора чи старійшин-пресвітерів, які йому пояснили б, що з ножем за дітьми бігати погано, безбожно, і що Авраам і він - зовсім різні речі.

      В цьому я вбачаю тільки одну-єдину перевагу. Пішов би той батько до церкви і священник чи пастор, чи старійшина-пресвітер розділили б з ним дозу, яку він випивав сам, а це було б значно менше, і тоді б він не бігав би за дітьми та дружиною, а шукав би де доповнити необхідну дозу.
      Чи може вам, панове, розповісти ще як тіж церковники п"ють горілочку? Єдине, що їх стримує від ганяння за дружиною, це СТРАХ, себто страх вашого бога. Але це ще гірше, коли людина має жити зі страхом. Бо це вже не людина, а робот. Тому не страхом треба зомбувати людей, а поглибленням свідомості. Але вам, панове, мабуть таки цього не зрозуміти. Бо про свідомість ми вже тут говорили неодноразово, але крім як про безмежність вашого бога ви нічого сказати не можете. Шкода вас, панове.
      Анатолій
     • 2005.06.21 | Анатоль

      Я ж не про віру в попів а про віру в бога

      Чому віруючий в бога має слухатись попів, якщо йому бог каже Ур покинути, сина зарізати, повстання проти англійців у Франції підняти, чи будь-що інше?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.06.21 | P.M.

       Re: Я ж не про віру в попів а про віру в бога

       Анатоль пише:
       > Чому віруючий в бога має слухатись попів, якщо йому бог каже Ур покинути, сина зарізати, повстання проти англійців у Франції підняти, чи будь-що інше?
       По-справжньому віруюча людина зуміє розрізнити, що від Бога, а що від лукавого.
       А мудрагелики залишатимуться в дурнях повік.
      • 2005.06.21 | Георгій

       Re: Я ж не про віру в попів а про віру в бога

       Анатоль пише:
       > Чому віруючий в бога має слухатись попів,
       (ГП) Не попів - Церкву, колектив. Священики чи пастори чи старійшини у даному випадку висловили б точку зору цього багатомільйонного колективу, який існує вже понад дві тисячі років, його колективну мудрість. Це трапляється щодня. Правда, деякі люди і Церкву не слухають, продовжують буянити, але тоді вони навряд чи дійсно віруючі, швидше невіруючі і до того ж, на великий жаль, психопати.

       >якщо йому бог каже Ур покинути, сина зарізати,
       (ГП) Це алегорія... причому алегорія про стосунки між людиною і Богом у ті часи, коли Церква ще не виникла.

       >повстання проти англійців у Франції підняти,
       (ГП) Але ж є велика різниця між подвигом Жанни д'Арк і буянством озвірілого пияка. І це теж хороший священик чи пастор, говорячи від імені Церкви, міг би чудово пояснити.
    • 2005.06.21 | P.M.

     Re: Був би батько віруючим...

     Анатоль пише:
     > Р.М. пише:
     > > Був би батько віруючою людиною, не бігав би з сокирою, побоявся б Бога.
     > А може навпаки?
     > Бігав би ще з ножем і за дітьми, щоб принести в жертву богу, як Абрам?
     > З боязні бога, чи з любові до нього.
     Не будьте фарисеєм.
     То хіба дозволив Бог убити Авраму свого сина, чи ні!?. НЕдозволив!
     Бог ніколи недозволяє робити людям зло. Бог випробовує людей у їхній вірі.
     Віра в Богв має бути безмежною, безапеляційною, сліпою. Аврам мав цю віру, зе це й отримав нагороду від Бога.
 • 2005.06.19 | пан Roller

  Ису обрезали. А он Бог. (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.06.21 | Анатолій

   От коли б ще й обстругали, був би богом у квадраті!(-)(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua