МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інеса Посисень вже відпочиває у Словакії!!

07/14/2005 | Анатолій
Панове!
Коли пам"ятаєте, дівчинка, що народилася без ручок, Інеса Посисень, з села Тухолька, Сколівського р-ну, Львівської області, з мамою Галею з 9 липня віпочиває на курорті у Словакії. Там вона з мамою знаходиться на повному пансионі (безкоштовно) і має також отримати консультативне лікування. Все це зроблено Дитячим фондом України.
То ж дякуємо тому панові, котрий привернув нашщу увагу та підняв це питання тут на форумі і ми змогли допомогти цій родині і матеріально, і організацією відпочинку та лікування за кордоном.
Дякую всім небайдужим.
Анатолій

Відповіді

 • 2005.07.14 | Георгій

  Дуже добре!

  Анатолій пише:
  > Панове! Коли пам"ятаєте, дівчинка, що народилася без ручок, Інеса Посисень, з села Тухолька, Сколівського р-ну, Львівської області, з мамою Галею з 9 липня віпочиває на курорті у Словакії. Там вона з мамою знаходиться на повному пансионі (безкоштовно) і має також отримати консультативне лікування. Все це зроблено Дитячим фондом України.
  (ГП) Прекрасно! Дуже дякую за інформацію, пане Анатолію.

  > То ж дякуємо тому панові, котрий привернув нашщу увагу та підняв це питання тут на форумі
  (ГП) Це був пан Р.М.

  >і ми змогли допомогти цій родині і матеріально, і організацією відпочинку та лікування за кордоном. Дякую всім небайдужим.
  (ГП)Приєднуюся - я теж дуже дякую всім, хто брав у цьому участь. І прекрасно, що існує цей Дитячий Фонд.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua