МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Електронний кондуктор

01/02/2007 | Майдан-ІНФОРМ
У Харкові презентували перший трамвай, обладнаний «електронним кондуктором».

Як повідомили у прес-службі Харківської міської ради, ХКП «Міськелектротранс» презентувало перший трамвай, обладнаний системою електронного обліку пасажирів з умовною назвою «Електронний кондуктор».

За словами Директора департаменту транспорту і зв'язку Харківської міської ради Євгена Водовозова, ця система заснована на технології застосування безконтактних смарт-карт для проходу в трамвай і тролейбус через передні двері, оснащені турнікетом; вихід з транспорту при цьому здійснюється через другу і третю двері.

Система дозволяє проводити повний облік усіх пільгових категорій пасажирів, проїзні документи для яких централізовано видаватимуть через управління соціального захисту населення. Звичайні пасажири купуватимуть поповнювані картки в існуючих кіосках, а також у торгових точках, які «Міськелектротранс» планує розгорнути на зупинках громадського транспорту.

Система дозволяє відстежувати реальні місця знаходження і рух кожної одиниці рухомого складу за допомогою вбудованого СРС-позиціонування і підтримувати прямий голосовий зв'язок водія з центральним диспетчером і аварійною службою.

При позитивному рішенні міських властей «електронний кондуктор» буде встановлений на всьому транспорті, що належить ХКП «Міськелектротранс» до кінця 2007 року.

Джерело: Радiо - ЕРА

Відповіді

  • 2007.01.03 | шкіпер

    КГ/ДМ распилили немного бабла?

  • 2007.01.03 | троль ak1001

    перенимают одесский опыт по попилу денег?

    у нас в тролейбусах одиноко висят девайсы по много штук в каждом
    ни разу не видел чтоб пользовались :) (правда езжу в тролеях редко)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua