МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

І майже з кожного бігборда на мене дивиться біг... Добкін

01/03/2007 | Юрій Шершень
Слід зазначити, що багато моїх знайомих харків’янок цілком серйозно заявляли, що на минулих «мерських» виборах голосували за Добкіна тому, що «він красивий». Чесно кажучи, не дуже розуміючись на чоловічій красоті, мушу зауважити, що у певній фотогенічності пану Добкіну не можна відмовити.

Отож, спасибі йому велике за поздоровлення!

Тільки от цікаво, за чий рахунок улаштовані ці гігантські «листівочки»? Відомо, що експонування одного бигборду в Харкові коштує біля трьохсот умовних одиниць. А бігбордів (чи то, як прийнято говорити в народі, «бігмордів») вочевидь декілька десятків. З яких же джерел пан Добкін витратив такі кошти? Якщо з міського бюджету, тобто, за наш із вами рахунок, то хто санкціонував таке, м’яко кажучи, нетрадиційне витрачання бюджетних засобів? Якщо дали друзі, то, скоріше за все – не просто за гарні блакитні очі. А якщо вдалося «подоїти» спонсорів, то, знаючи сьогоднішні реалії, смію стверджувати, що бізнес дає гроші лише у 2-х випадках: коли його сильно притиснуть або ж, коли є домовленість за принципом «ти мені – я тобі». З огляду на те, що мер Харкова неодноразово заявляв (востаннє – точно на вчорашній прес-конференції), що нинішня міська влада на бізнес не давить, варто припустити, що може мати місце саме другий варіант. Але тоді виникає питання: яким чином збирається розраховуватися за послугу мер Харкова?

На тій же прес-конференції, що відбулась 28 грудня, Михайло Добкін похвалився журналістам, що «75% харків’ян підтримують основні дії міської влади, крім підвищення тарифів». Мовляв, такі дані дають результати соціологічного дослідження, проведеного Харківським національним університетом ім. Каразіна. «І це при тому, що майже 70% ЗМІ, особливо телеканалів, які належать або близькі до керівництва облдержадміністрації, роблять все, щоб ситуацію в місті розхитати», – відзначив мер.

І тут же один із «розхитувачів ситуації», – кореспондента місцевого телеканалу «А/ТВК» – задала Добкіну питання щодо кількості та вартості бігбордів із його зображенням. На що міський голова у властивій йому демагогічній манері заявив: «Відповідати вам однаково немає ніякого сенсу – бо ви покажете в такому виді, у якому хочете, тому що редакційна політика вашого каналу спрямована на дискредитацію міської влади». Тобто, переводячи на народну мову: «сам дурак!»

Проте, незрозумілими лишаються три речі.
По-перше, якщо відмічається такий високий рівень народної любові до керівництва міста, чому тоді у Харкові перманентно проходять пікети, мітинги та інші акції протесту, спрямовані проти рішень місцевої влади? І чому навіть Кушнарьов нещодавно скритикував дії секретаря міської ради пана Кернеса на сумнозвісному побоїщі на вул. Клочківській, що сколихнуло не тільки Харків, але й мало резонанс по всій Україні? (Втім, Добкін заперечив сам факт такої критики, зазначивши, що мав телефонну розмову із Кушнарьовим, і той «нічого такого не казав»).
По-друге, якщо в Харкові таке засилля «помаранчевого» телебачення (цікаво тільки, який «підрахуй» робив ці обрахунки?) і його представники у своїх сюжетах все перекручують, нащо тоді для них, окаянних, прес-конференції давати?!
І у третіх, якщо прес-конференція таки проводиться, чому на досить слушне, з огляду на публічність особи мера, питання журналістки, не надається ніякої відповіді, а замість неї лунають якісь галасливі звинувачення?

Отже, на сьогоднішній день ніхто (звісно, крім самого Добкіна та його оточення) не знає «великої харківської військової таємниці»: хто, де, коли й скільки заплатив за голлівудську посмішку міського голови з полотнищ величезних банерів, що розташовані по всій першій столиці.

А хотілось би знати. Я наприклад, теж блакитноокий і ще зовсім не старий. Можливо, у такий же спосіб привітав би чарівних харківських дівчат із святом Валентина, що вже не за горами. Михайле Марковичу, відгукніться, навчить, як це зробити!

Відповіді

 • 2007.01.04 | пан Roller

  Тест появится ли тема на форуме?

 • 2007.01.04 | пан Roller

  Явилась. Это плюс. За работу, товариши.

  Значит есть смысл давать коментарии статьям на первой странице.

  Автоматически статья будет перемещаться на форум. Вам не треба самому сочинять тему. Не треба давать ссылку на чужую тему с УП.

  Раз тема присутствует в статьях Майдана, значит она актуальна на мнение организаторов.

  Если тема же не вызвала реакци на форуме, значит... Что это может означать не суть важно. Это сигнал для авторов и редакции.

  Если майдан не имеет своих авторов,статей обсуждаемых на форуме, значит будут обсуждаться чужие.

  Это не нормальная ситуация, но она является общественной реакцией, и с ней треба считаться редакции. Значит, в политике редакции, цензуре не все так гладко.

  Часто можно видеть главном на фруме ссылки участников на статьи с УП. Но, майдан не филиал УП, к тому же на УП своя аудитория, свой форум, своя регистрация.Это еще и конкурент.

  Ведь редакция не размещает сама чужую(УП) статью у себя. Вопрос, почему?

  Почему статью на форуме размещает не редакция, а пользователь," слущатель".Зачем? Чья это недороботка? Ведь "чужая" статья могла бы попасть на обсуждение с первой страницы Майдана, вот таким точно способом, но не попадает.И тогда к редакции не было бы никаких претензий, наоборот, "унюхали", что называется. Редакция теряет лавры. Собственно, она к ним не стремится.Скромность украшает, но зачем же любить украшения.


  Ведь она, редакция,админисрация,занята реальными делами.

  Скажимо, реально ракрывает мифы о майдане. Но, они почему-то не вызывают ажиотажа у публики, не обсуждаются, не вызывают резонанса в обществе. Видимо, у народа есть заботы поважнее, видимо так."Алиби" не сильно интересует "обвинение".Пока майдан любуется собой,участник любуетя иным.Особенно Новым годом.Как будто люди кончились.

  Для такого ресурса, со своей традицией,позицией, это не нормально.

  В теме присутствует фото. Но, оно не раскрывает содержания. Представлен один Биг, а не много, и тот урезаный.

  Наоборот, рисунок искажает содержание.И потом, не сделана даже верстка, скажимо обтекание текстом рисунка.

  Рисунок присутствует не в теле статьи.Для статьи на первой главной странице, это вряд ли допустимо.Это уже вчерашний день.

  Скажите для этого треба развавать ресурс? Так в чем проблема, время идет, что-то страеет.А что-то и устаревает.


  Вопрос фота мог бы быть решен иным методом. Каким? Хотя бы несколькими снимками,или панорамным. Или, на х., перепрошую,.. удой конец, методом Катигорошка.

  PS. Кстати, это к Пани,что там Минор не телится с обещаными карикатурами? Если их не будет в ресурсе, так треба об этом сообщить, а то задержка получается.Ждем с моря погоды?

  За работу, товариши.


  Brgds
 • 2007.01.04 | Ася

  Re: І майже з кожного бігборда на мене дивиться біг... Добкін

  Я посчитала: по проспекту Ленина от Тобольской до "Националя" 19 (девятнадцать!) лайтбоксов и два билборда с Добкиным. Скорость пешехода = 2 Добкина в минуту. Отвратительно. Приходится отворачиваться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.04 | пан Roller

   Как страшно жить. Жах. "JPG"

   Как страшно жить.
   Brgds
 • 2007.01.04 | Харцизяка

  Компенсаторна хвункція біг-мордів

  Або що компенсує п.Добкін за такою кількістю реклами себе найдорожчого? Можливо, уявляє, що це праця на гудвіл? Аби потім, як той казав: "Та я ж Добкін - я розкручений бренд!"

  А взагалі - "верной дорогой ідьотє, товаріщі". Он Джарти в свій час обвішав рідну Макіївку гаслами (правда без фото, але з підписом): "Макєєвка - достойний город достойних людей. В.Джарти", "Макєєвка - ето ми. В.Джарти"... Аж Рибак потім таку практику продовжив. І хто тепер ці люди? Правильно - міністри!

  Можливо, пан мер хоче, щоб на наступні вибори Харків вивісив гасла від жіночого загалу. Наприклад, як у тій же Макіївці свого часу: "Женщіни Макєєвкі вибірают Лєоніда Кучму".

  Адже відомо, що місцеву владу не за станом доріг оцінюють, а за кількістю фото на кв.метр. Тому більше лійбоксів, бігбордів і до кожного свята. А можна й дирижабля запустити. :)
 • 2007.01.04 | fagot59

  Re: І майже з кожного бігборда на мене дивиться біг... Добкін

  Как можна верить таким глазам ,это же глаза пройдохи ?!
 • 2007.01.04 | ramones

  Re: І майже з кожного бігборда на мене дивиться біг... Добкін

  Усім давно відомо, де міська влада Харківа кошт на бігборди знаходить: торгує краденими пам"ятниками, надлишком "білих руковичок" від своїх бойових одиниць, металобрухтом від знесених кіосків та залишками шаорми...Ну можливо гепа ще послуги сексуального характеру надає....:-)))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua