МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

деп-т Полохало: "я ще не знаю, як функціонує Конституційний суд"

01/05/2007 | Горицвіт
По радіо Ера повторюють передноворічну передачу з Володимиром Полохалом, нардепом від БЮТ. Виступ в основному присвячений одній темі (банальній), але була одна цікава заява.

Ведуча питає, як з поданням до конституційного суду про "політреформу", що обіцяла Тимошенко після нового року. Полохало відповідає. Спочатку каже, що БЮТ завди і в усьому послідовна і т.д., а потім добирається до суті: дивіться, конст. суду довгий час не було ... я не знаю, як він функціонує ... хотілось би почути якісь сигнали від самого конст. суду.

У зв'язку з цим кілька питань: але ж є Конституція і закон про КС, там все досить добре розписано, хіба ні? Яких саме сигналів він чекає?

І яка справжня причина, що вони не подають того запиту? Ні БЮТ, ні НУ.

Відповіді

 • 2007.01.05 | DADDY

  Думай,Полохало, думай!!!

  Я теж прослухав майже всю передачу (їхав в машині і відволікався тіко на екстремальні ситуаії на дорозі).
  Основне враження: Полохало, як і низка нардепів від БЮТ не відійшли від передвиборчої риторики, продовжують "мочити" НСНУ та Президента.
  З такою поведінкою будуть позачергові вибори - не буде їх - все одно: перемогу отримають кримінально-згуртовані бандюковичі, а колишні помаранчеві завдякі своєму "жахливому вибору в класовій боротьбі" отримають значно меньше ніж на виборах-2006, або кажучі простою мовою: отримають кінську залу...у.Полохалу потрібно усвідомити одне: плюєш (безпідставно, до речі) в Президента - отримаєш підтримку янучарів рівно на суму свої плювків.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.06 | Горицвіт

   неприємно, що його досі часом називають політологом

   Це помилка. Цікаво, що раніше я його поважав як політолога. Але отаке послухаєш - як люди ганьбляться ради тактичних партійних вигод (уявних причому). Руйнують репутацію і т.п.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.06 | samopal

    Що приємніше: помилки політологів чи брехня політиків?

    А Ви бачите якусь різницю між політиками та політологами?
    А як тоді ставитись до політиків та політичних партій, котрі цинічно брешуть виборцям, та ще й вимагають "розуміння", "підтримки" та "коректного ставлення"?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.06 | Горицвіт

     різниця проста

     samopal пише:
     > А Ви бачите якусь різницю між політиками та політологами?


     Політики ведуть боротьбу за владу, балотуються на виборах і т.д. Політтехнологи - обслуговують політиків (підбирають їм зачіску, пишуть тексти виступів і т.д.). А політологи - це незалежні експерти. Які висловлюють свою кваліфіковану експертну думку в інтересах суспільства (а не конкретного політика чи партії). Депутат не може називатися політологом (хіба що колишнім).     > А як тоді ставитись до політиків та політичних партій, котрі цинічно брешуть виборцям, та ще й вимагають "розуміння", "підтримки" та "коректного ставлення"?


     Одне не виправдовує іншого. Коли колишній політолог стає політиком, з нього і треба питати як з політика.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.06 | samopal

      от і добре

      То які питання до Полохала, як "політика". Він щось неправильно сказав (про цитати я вже згадував), чи сказав щось, з чим Ви не згідні "політично"? Може вже варто обговорювати не лище хто сказав, а й що сказав? Таким чином можна спробувати зрозуміти чому він це сказав...
      Може Ви пригадаєте якогось чинного українського "політолога"?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.06 | Горицвіт

       Re: от і добре

       samopal пише:
       > То які питання до Полохала, як "політика". Він щось неправильно сказав (про цитати я вже згадував), чи сказав щось, з чим Ви не згідні "політично"?


       В заголовному повідомленні написано, що він неправильно сказав. А потім я висловив претензії скоріше як до (колишнього) політолога. Теж заплутався, бачите :-) Коли на питання про Натовський референдум він відповідає, що це гра Ющенка і Януковича (одне речення). А потім: а Ющенко завжди грав, щоб нас зрадити ... дивіться, переговори про демократичну коаліцію - він їх вів, щоб нас зрадити ... антикризова коаліція - по суті наша україна входитт в антикризову коаліцію ... бют завди послідовний, а ющенко нас завжди зраджує... - і так далі. І так на кожне питання довбає одну й ту саму пропагандистську формулу. Звісно, це не виступ політолога. Тому я в заголовному повідомленні про це навіть не згадував, а виділив єдину змістовну частину (ппро скасування "реформи").


       > Може Ви пригадаєте якогось чинного українського "політолога"?

       Їх трохи є. Але імена, які мені першими згадуються, вам нічого не скажуть, а з відомих публіці так сходу не згадаю імена, яким я довіряю.
  • 2007.01.06 | samopal

   Хто про що думає

   Дуже цікаве обговорення невідомо чого. Можна було б і цитати понаводити, адже ЕРА соціалізму певно вже й до інтернета дісталася.
   Але позиція все одно цікава: прізідєнт та його соратники привели до влади Партію Регіонів (ще скажіть, що не було іншого виходу), продовжують вести переговори про широку коаліцію (тобто, про об'єднання), а критикувати їх не можна бо "перемогу отримають кримінально-згуртовані бандюковичі". Та вони її вже отримали. З рук президента. То може його за це ще й у крісло треба цілувати?
   Про КС розмова окрема. Полохало ніби й не має до цієї частини роботи ніякого відношення, то ж його заява про незнання роботи КС є цілком щирою. А от про те хто, що, навіщо і куди подав/неподав дізнатися цікаво. Тут вже стільки пролили сліз за "45 зачинених у сейфі", що й не хочуть думати про те, чому ж не назбиралося інших 45. Ключковський, котрий є несунюристом про це сказав досить чітко, але це чомусь нікого не турбує. Чиєї політичної волі там бракує?
   Тут вже стільки разів обсмоктували питання відміни політреформи, що зайвий раз про це згадувати не варто, хоча я так і не отримав відповіді на своє досить просте запитання від місцевих "правознавців". Але є ще одне питання: припустімо, що КС якимось чудом зреагував на чиєсь (хоч би й БЮТівське) подання та взяв і визнав неправомірність впровадження політреформи, а також виборів до парляменту, проведених на її основі. Ура! Хтось повинен підписати указ про розпуск парламенту та призначення дострокових виборів. А підпише? :what:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.06 | Горицвіт

    Re: Хто про що думає

    samopal пише:
    > Про КС розмова окрема. Полохало ніби й не має до цієї частини роботи ніякого відношення, то ж його заява про незнання роботи КС є цілком щирою.


    Він "політолог" (хоч і колишній) і нардеп, і відповідав на запитання (він не сказав: вибачте, я не компетентний, бо не займаюсь цим питанням).


    > Тут вже стільки пролили сліз за "45 зачинених у сейфі", що й не хочуть думати про те, чому ж не назбиралося інших 45.


    Це питання ставилося безліч раз. І на форумі, і в новинах, і в статтях.


    > Чиєї політичної волі там бракує?


    Цікаво, що волі бракує і БЮТ і НУ, невже змовилися? Мені це справді цікаво. При тому брешуть, що от-от подадуть (іноді прориваються неузгодженості; от як тут з Полохалом; що ще мають бути якісь "сигнали" від КС). Мені цікаво, яка *справжня* причина, що не подають.


    > Ура! Хтось повинен підписати указ про розпуск парламенту та призначення дострокових виборів. А підпише?


    Це деталі (які може (і повинен, як мені здається) вирішити сам КС в рішенні). Які не пояснюють, чому все-таки не подають подання.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.06 | samopal

     Дідько ховається у деталях

     Горицвіт пише:
     Він "політолог" (хоч і колишній) і нардеп, і відповідав на запитання (він не сказав: вибачте, я не компетентний, бо не займаюсь цим питанням).

     А що він сказав? Що ми тут обговорюєио?

     Горицвіт пише:
     Цікаво, що волі бракує і БЮТ і НУ, невже змовилися?

     Про брак політичної волі зізнався Ключковський. Він з БЮТ? Може Ви з БЮТ? То чому ж Ви не зазначаєте: "як мені невтаємниченому видається", а вимагаєте цього від Полохала. :D

     Горицвіт пише:
     Це деталі (які може (і повинен, як мені здається) вирішити сам КС в рішенні). Які не пояснюють, чому все-таки не подають подання.

     Вам здається, що КС повинен? Чи здається, що це деталі?
     Наш унікальний™ державний моциклєт якраз і зібраний з отаких "деталей" :(
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.06 | Горицвіт

      Re: Дідько ховається у деталях

      samopal пише:
      > Горицвіт пише:
      > Він "політолог" (хоч і колишній) і нардеп, і відповідав на запитання (він не сказав: вибачте, я не компетентний, бо не займаюсь цим питанням).
      >
      > А що він сказав? Що ми тут обговорюєио?


      Написано вище (про скасування реформи).


      >
      > Горицвіт пише:
      > Цікаво, що волі бракує і БЮТ і НУ, невже змовилися?
      >
      > Про брак політичної волі зізнався Ключковський. Він з БЮТ? Може Ви з БЮТ? То чому ж Ви не зазначаєте: "як мені невтаємниченому видається", а вимагаєте цього від Полохала. :D


      А я не депутат, і не давав обіцянок щось подати.


      > Горицвіт пише:
      > Це деталі (які може (і повинен, як мені здається) вирішити сам КС в рішенні). Які не пояснюють, чому все-таки не подають подання.
      >
      > Вам здається, що КС повинен? Чи здається, що це деталі?
      > Наш унікальний™ державний моциклєт якраз і зібраний з отаких "деталей" :(


      Мені здається, що КС повинен. В будь-якому разі, ніяк не ясно, чому це заважає виконати обіцянку і подати в КС подання.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua