МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нарешті затримані розповсюджувачі ірпінської брехні

01/05/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні біля ірпінського вокзалу були нарешті затримані розповсюджувачі жовтої і брехливої анонімної газетки під назвою „Ірпінська правда”, яка містить наклепницькі вигадки про нову владу. До цього часу вони залишалися „невловимими”, оскільки місцева міліція на всі численні сигнали, які їй надходили, доповідала, що по приїзді на місце були виявлені лише газети, але не їх розповсюджувачі.

Цього разу сигнал про розповсюдження газети отримав депутат Київської обласної ради і член Громадської ради при МВС України Михайло Свистович, коли йшов до Ірпінського міськвиконкому на зустріч з експертом Британської ради. Вирішивши перевірити роботу міліції, якій міський голова Мирослава Свистович, на відміну від старої влади, виділяє з міського бюджету кошти для патрулювання центру, він залишився спостерігати збоку за двома хлопцями років 20, які роздавали „пресу”, і попросив міського голову особисто зателефонувати 02.

Щоб подолати відстань у три кілометри правоохоронцям знадобилось 25 хвилин та три дзвінки мера з нагадуванням. За цей час хлопці втомилися роздавати та, кинувши решту газет до пакету, зібрались йти геть, тому Михайлу Свистович довелося перейти від спостереження до більш активних дій та затримати розповсюджувачів до приїзду міліції, яка супроводила їх разом з макулатурою у відділок.

В цьому номері ірпінську брехуни писали, що міський голова Мирослава Свистович дала 100 тисяч доларів судді Києво-Святошинського районного суду Миколі Коцюрбі, який визнав протиправним так зване „рішення” територіальної виборчої комісії від 13 грудня про визнання виборів недійсними, продала три квартири померлих людей та виставила на продаж четверту, що п’яних ментів, які побили привокзальних торговців та перехожих, підіслала, звичайно ж, міський голова, що вона пообіцяла голові ЦВК Ярославу Давидовичу 5 гектарів лісу, що саме вона (а не певні депутати міськради) виступає за багатоповерхову забудову заплави річки Ірпінь, що вона забороняла будувати православний храм в Ірпені, який, до речі, був збудований ще до виборів, і що саме тому вона виступала проти будівництва так званого „онкоцентру”, що вона є членом „східної (???) секти „РУН-віра” та прагне надати виключні права греко-католикам, що її мала батьківщина - це місто Чертополь і т.п. нісенітниці.

Також нам вдалося дістати розповсюджуваний вчора фальшивий номер газети „За чесну владу”. Ця анонімка (справжній блок „За чесну владу” завжди залишає свої адреси і телефони) була розповсюджена нібито від імені блоку з критикою Мирослави Свистович, яку нібито з цього блоку виключили.

Ці та інші загострення психічної хвороби тих, хто втратив або не отримав владу в Ірпені, очевидно, пов’язані з погодними змінами, які цими днями відбулись в Ірпені (тут навіть випав сніг, який, правда, швидко розтав).

Відповіді

 • 2007.01.06 | Trasser

  Re: Нарешті затримані розповсюджувачі ірпінської брехні

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > > Щоб подолати відстань у три кілометри правоохоронцям знадобилось 25 хвилин>

  Ющенку та Луценку - ганьба (Очевидно, що вони навіть не планували нічого в системі міняти). Чи по-їхньому це і називається - "Міліція з народом"?

  Цікаво, як тепер МВС шукатиме, звідки у тих розповсюджувачів анонімної газети "ноги ростуть".
 • 2007.01.06 | Раціо

  А укр. законодавство передбачає "citizen's arrest"?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Михайлу Свистович довелося перейти від спостереження до більш активних дій та затримати розповсюджувачів до приїзду міліції

  Може це була така спецоперація, і тепер неграмотного Свистовича затягають по судах за неправомірне застосування сили?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.06 | Trasser

   І де зараз ті чуваки (розповсюджувачі), НЕ детектів?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.07 | Михайло Свистович

    Re: І де зараз ті чуваки (розповсюджувачі), НЕ детектів?

    Чесно кажучи, не знаю. Я поспішав на зустріч з експертом Британської ради, тому швиденько в міліції дав свідчення й побіг до міськвиконкому. Ну а потім свята, в дочки День народження. Після вихідних дізнаюся.
  • 2007.01.07 | Михайло Свистович

   Передбачає. Тому, якщо побачите, що на Ваших очах злодій витяг в

   когось із кишені гаманець та тікає, не задумуючись затримуйте його. А взагалі я ледб стримав себе, щоб не влаштувати громадянський суд :) Просто рощумів, що злопці тут лише тупі виконавці, які навряд чи взагалі відають, що творять. А з замовників ніхто на місце подій, на жаль, не з"явився, хоча вони й телефонували комусь по мобільному та повідомляли, що їх затримали. Я їм не заважав. Навпаки, дуже хотів, щоб хтось приїхав їх захищати. Зважаючи на мій поганий настрій (я не виспався), суд би був дуже миттєвим. Яскравого червоного кольору по стінах підземного переходу :)
 • 2007.01.06 | Чучхе

  Ну і шо далі ?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua