МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як Вінницька влада дітей і молодь зомбувала

01/06/2007 | Vin Nic
30 грудня на свято відкриття міської новорічної ялинки, що проходило біля „книжки”, з усього міста з’їхались тисячі людей, в основному діти і молодь. Із святкової сцени російською мовою до глядачів лунали новорічні вітання, пісні учасників шоу. А обабіч сцени на величезних полотнищах „красувались” кількаметрові зображення пляшок горілки „Хортиця”, а в кінці свята з’явились студенти із прапорами цієї фірми, ніби свято ялинки не для дітей і молоді, а для справжніх любителів оковитої.

Серед таких декорацій згодом на сцену з’явились голова обласної адміністрації О.Домбровський та міський голова В.Гройсман із своїми привітаннями. З обов’язкової згоди останнього і відбувалась на святі реклама алкоголю для дітей і молоді.

Зрозуміло, що виробники спиртової галузі за такі згоди, реклами, шоу платять величенькі суми, а то знайшлись би для цього інші спонсори. Не повірю, що з міського бюджету на таке свято не передбачені кошти для головного організатора новорічного свята - міського відділу „культури”.

Ось так, шановні батьки, влада бомбувала ваших дітей рекламою горілки, не кажучи, що пива на святі було стільки, що частина молоді була напідпитку, інші, за що в Прибалтиці заплатили б великий штраф, ходили по святковій площі із пляшками цього напою, який теж здатний при частому вживанні викликати звичку, яка називається алкоголізм.

В небі виблискував святковий феєрверк, а на його фоні присутні побачили жовті прапори із написами: „Не зомбуйте наших дітей рекламою алкоголю”, „Це свято для дітей, а не для п’яниць”, „Радість у спорті, красі та природі, а не в алкоголі”, як крик материнських душ, які є членами жіночої спілки „Берегиня Роду на Поділлі”.

Та цього крику влада чути не бажає, бо наші листи-прохання до мера і губернатора не рекламувати зло на святі, як і минулому році, не зважала і сценарій повторила. Змінилось тільки те, що біля ялинки не було торгівлі горілкою (і на тім спасибі) та металева огорожа сцени віддаляла від неї людей не на 2-3 метри, а на 10-15 м.

Отак, заради коштів спонсорів свята, віддаляється влада від народу.

Галина Шаманська, голова обласної жіночої спілки „Берегиня Роду на Поділлі”.

Відповіді

 • 2007.01.06 | Гіштман

  Re: А ви бачили владу, яка не зомбує?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.07 | Михайло Свистович

   Я бачив. Он сидить праворуч від мене.

   Не було в нас навколо сцени реклами ні "Київстару", ні горілки, ні цигарок, на свято цілком вистачило невеличких бюджетних коштів, не було ніякої огорожі біля сцени, мер танцювала з народом навколо ялинки. Не розумію, навіщо влада сама собі влаштовує труднощі та дратує народ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.07 | igorg

    Певно "народ" був задоволений, а жіноча

    організація відноситься до гнилої української інтелігенції. Так що із народом здається мені проблем жодних. Це у народу проблеми ;).
    Я вас скажу, що випивка в школі з різного приводу це є вже норма на 100%. Спортивне свято в педгімназії закінчується столами з горілкою. Батьківське свято також. Виїзд 7-го класу на турбазу був забезпечений спитрним окремо для вчителів і батьків і окремо для учнів :). Намарне щось говорити.
    Може у Вас в Ірпіні з цим якось справитеся. Бо після певного моменту процес стає незворотнім. А реакція випиваючих доволі агресивною.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.07 | Михайло Свистович

     Re: Певно "народ" був задоволений, а жіноча

     igorg пише:
     > організація відноситься до гнилої української інтелігенції.

     Інтелігенція - це теж народ.

     > Я вас скажу, що випивка в школі з різного приводу це є вже норма на 100%. Спортивне свято в педгімназії закінчується столами з горілкою. Батьківське свято також. Виїзд 7-го класу на турбазу був забезпечений спитрним окремо для вчителів і батьків і окремо для учнів :). Намарне щось говорити.
     > Може у Вас в Ірпіні з цим якось справитеся. Бо після певного моменту процес стає незворотнім. А реакція випиваючих доволі агресивною.

     За рівнем алкоголізму, наркоманії, злочинності Ірпінь стабільно займає 1-3 місця в Київській області, однак такого, як Ви описали, аж у таких великих масштабах в нас немає. До речі, на новорічному святі люди були напрочуд "малоп"яні" (сказати, що були тверезі - означає збрехати) та неагресивні. Я аж сам здивувався.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.07 | igorg

      Про інтелігенцію я звісно пожартував

      а офіційним цифрам я вже давно не вірю. Якось викладав првоохоронцям статистику, то ж вони мені багато розповіли не з теорії, як та статистика робиться :). А в нас це не розгул, а так, скоріше сірі будні.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.08 | Михайло Свистович

       Re: Про інтелігенцію я звісно пожартував

       igorg пише:
       > а офіційним цифрам я вже давно не вірю

       Я теж. Тому порівнюю їх з дійсністю. А Київську область я добряче об"їздив.
     • 2007.01.08 | ПАТРІОТ!!!

      Re: Вибирали в Ірпіні " ЗА ЧЕСНУ ВЛАДУ "- ОТРИМАЛИ ЯК ЗАВЖДИ

      ЗА останні пів року можна сказати лише одне: при владі в місті мого дитинства м.Ірпінь "КЕРУЮТЬ" одні "проФФесіонали"
      1.Перший зних МЕР МІСТА Ірпінь Мирослава Свистович .Зрадивши всі політичні сили які її підтримували на виборах,і допомогли сісти в крісло " Мера"
      це Краща частина БЮТ, БЛОК ЛИТВИНА, партія "ПОРА" УНП, навіть свій блок "ЗА ЧЕСНУ ВЛАДУ" який неділю назад на партійних зборах одноголосно пішов в ОПОЗИЦІЮ проти свогож "КАНДИДАТА" теперешного "МЕРА" "Мирослави Свистухи..Не запросивши жодну людину навіть в виконком міста.
      До согодні невиконано жодної придвиборчої обіцянки програми Свистович Мирослави. ПІДЯНТІ ТАРИФИ в ТРИ рази на газ,світло,воду,кварплату.підняла аренду на ЗЕЛЮ для підприемців ,непосадила ЖОДНОГО ДЕРЕВЦЯ ,незапустила жодного проєкту, некажучі вже за СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ та багато іншошого.
      Зате СВИСТОВИЧІ пришовши до влади набрали "проФФесіоналів" хапуг-брихунів яких знала всого тиждень після виборів."ГОБЛЕНОВ котрі за спиною плють їм в спину" Немаючи стажу роботи ,здаючи підробні документи про вищи освіти,фаху спеціальност.чисті трудові книжки,підписуючи документи БУДУЧИ ЗАСТУПНИКАМИ міского голови ,використовуючи весь службовий транспорт -навіть досі неоформлені на роботу!
      ЛЮБІ ДРУЗІ М.СВИСТОВИЧ НАБРАНІ НА КЕРІВНІ ПОСАДИ!!!!!
      1.Начальник Ірпінського ЖЕКУ Нетяга "Супер фахівець" відлічився ДВІЧІ 1-раз відкрита крімінальна справа за взятку 300 доларів США е відиозапис. 2-раз неділю назад спроба привласнтти житло КВАРТИРА підробка ордеру .Створена по факту депутацка комісія!!!!Вимагання грошей у підприемців . житель Киева.
      2.Досі неоформлена на роботу 1-Заступник Голови Наташа 1-підписуе доументи вже 2 місяці ,"супер мадам" 2-чі розбивала ПО ПЯНІ службову ШКОДУ "ОКТАВІЮ" досі на ремонті за рахунок виконкому.Каже всім що мае 3-освіти ,але трудову досі не здала на роботу Немае постійного місця проживання .Знімае якійсь лагерь.Кидае та винна гроші пів Ірпенюю .Цікаво чому не працюе і не живе в рідному селі під м.Рівне.????????? Цю леді "погулять" знають там добре!" СУПЕР БІЗМЕСМЕНША"
      3.Супер зам Лсковский "ПАРЕНЬ РУБАХА" кинув людину свого друга Єполіта Микол.ради посади. Зам по культурі і освіті разом з М.Свистович оргонізували и слухали лекцію 3-години "Управління самоврядування" за сумму 18 тисяч гривен став розумніше чим був..Винен гроші всім своїм друзям . Зато "ЖІЗНЬ УДАЛАСЬ" Приїхав на Ірпінь на "ДРОНУЛЕТЕ" 90-гадов ПРИ посаді купив власне авто за 32 тис дол США.
      ДАЙТЕ ХТО В ЗАЙМИ "ЧЕСНІЙ ІРПІНСЬКІЙ ВЛАДІ" ТА ПОЗАБУДЬТЕ ПРО ЦЕ!!!!!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.09 | ПАТРІОТ!!!

       Re: Вибирали в Ірпіні " ЗА ЧЕСНУ ВЛАДУ "- ОТРИМАЛИ ЯК ЗАВЖДИ

       У Свистовичів е ще один любий друг Чесноі влади Віталічка ВОРОНЦОВ ,колишній бармен. Зрадивши свою партію СПУ підммазуеться до СВИСТОВИЧІВ які його незнають ідосі. Стае керівником віддіу МОлоді і спорту без відповідної освіти. Пише "Поступал в Николаевский карабельний інстетут. такий собі " ГОЛУБИЙ -БАРМЕН-спорцмен"
       ВИСНОВОК ОДИН : ВСІ ЦІ ЛЮДИ ЯК І САМА МИР.СВИСТОВИЧ НІКОЛИ НЕ ДБАТИМУТЬ ПРО НАШЕ МІСТО БО ВОНИ ТУТ НЕНАРОДЖУВАЛИСЬ І НЕ ЖИЛИ.ВОНО ДЛЯ НИХ ЧУЖЕ . СОГОДНІ ІРПІНЬ АЗАВТРА ----- ЩЕ ЯКІЙСЬ КАГАРЛИК ЧИ КРІЖОПІЛЬ ДЕ терерішній зам Наташа Матвійчук,Лясківский.Воронцовє,нач ЖЕКА Вітька Нетяга які вони були "ПРОФФЕСІОНАЛИ" в Ірпені під Киевом .І обкрадати їх також під прапором "ЧЕСНОЇ ВЛОДИ "
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.09 | kotygoroshko

        знаєм

        при владі зараз всі такі як ти написав. позитиву мало. надоїв. йди нах_уй.
       • 2007.01.09 | TrollSeeker

        Бондарлоги розмножуються клонуванням?

       • 2007.01.09 | Михайло Свистович

        До речі, в родовому відмінку Ірпінь пишеться через "е"

        По аналогії з куренем ;)

        ПАТРІОТ!!! пише:
        > У Свистовичів е ще один любий друг Чесноі влади Віталічка ВОРОНЦОВ ,колишній бармен

        Я вже пояснив, хто такі любі друзі. Віталій Воронцов не належить до таких. І до його роботи поки що з числа новопризначених найменше претензій. Їх практично немає. Після Жені (начальниці фінвідділу) він другий у номінації "кращий працівник виколнавчої влади" ;)

        > Зрадивши свою партію СПУ

        Це партія разом з Морозом його зрадила. Він вийшов на другий чи третій день після зради.

        > підммазуеться до СВИСТОВИЧІВ які його незнають ідосі

        Поживемо - дізнаємося більше. Поки що про нього - див. вище ;)

        > Стае керівником віддіу МОлоді і спорту

        Брехати не гарно. Немає в нас такого відділу ;)

        > без відповідної освіти

        Багато людей без відповідної освіти є кращими менеджерами, ніж люди з відповідною освітою. Наприклад, одним з найкращих фахівців по роботі з кредитними картками в Україні свого часу був історик за освітою.

        > Пише "Поступал в Николаевский карабельний інстетут

        Не вірю, що він Вам листи пише :)

        > такий собі " ГОЛУБИЙ -БАРМЕН-спорцмен"

        Судячи з Ваших сексуальних фантазій (я вперше бачу людину, яка називає його Віталічка), Ви не проти були б, щоб він Вас вжарив. Але мушу Вас розчарувати. Він любить жінок. І я навіть цих жінок знаю :)

        > ВИСНОВОК ОДИН : ВСІ ЦІ ЛЮДИ ЯК І САМА МИР.СВИСТОВИЧ НІКОЛИ НЕ ДБАТИМУТЬ ПРО НАШЕ МІСТО БО ВОНИ ТУТ НЕНАРОДЖУВАЛИСЬ

        З одного боку, в Ірпені взагалі мало людей зрілого віку, які тут народились. От і з бондарлогів більшість з"явилися тут нещодавно. З другого боку, серед тих, хто довів Ірпінь до ручки, переважна більшість "місцевих" ;)

        > І НЕ ЖИЛИ

        Брехати не гарно. Жили і живемо. Давно вже ;)

        > СОГОДНІ ІРПІНЬ АЗАВТРА ----- ЩЕ ЯКІЙСЬ КАГАРЛИК ЧИ КРІЖОПІЛЬ

        Та ні, навряд чи. Адже Ірпінь поки що перше і останнє місто, де ми оселилися (до цього знімали квартири у Києві, поки не купили спільними зусиллями 10 років тому однокімнатну хрущовку в Ірпені).

        > ДЕ терерішній зам Наташа Матвійчук,Лясківский.Воронцовє,нач ЖЕКА Вітька Нетяга

        Як де? На своїх посадах. Працюють, а не 3,14здять на форумах :)

        > І обкрадати їх також під прапором "ЧЕСНОЇ ВЛОДИ "

        Ні, ми Вам прапор "Чесної влади" не віддамо. Так що обкрадайте їх під іншим прапором. А ви що, кишенькові злодії, що збираєтеся обкрадати Матвійчук, Лясковського, Воронцова, Натягу?
      • 2007.01.09 | igorg

       Рівень освіти мені когось нагадує. А, пане Свистовичу?

       Пацан! Ти чого репетуєш на Майдані? Ти краще грамоти навчися :).
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.09 | Михайло Свистович

        На жаль, занадто багатьох нагадує. Бо вони всі такі.

        Нема в нас нормальної опозиції :( І це - дійсно проблема. Бо опозиція навіть чесній владі потрібна.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.01.14 | igorg

         Здається лише чесній владі опозиція й потрібна

         Мав надію, що всю оту шушваль безграмотну, але безмірно наглу, відправлять туди де їй і належить бути. Вулиці підмітати, сортіри чистить. А влада й опозиція буде людьми належного рвня, але відмінних поглядів на вирішення проблем. Та виявилося, що воно все одного рівня :(. Тупе, жадібне і нагле.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.01.15 | Михайло Свистович

          Я писав не з точки зору влади, а з точки зору розвитку

          громадянського суспільства. Тому потрібна, щоб була опозиція будь-якій владі. І нечесній в першу чергу. Але чесній потрібна також.

          Відразу і не помітив Ваш допис у товщі бондарложеських нашарувань у цій гілці :)
      • 2007.01.09 | Михайло Свистович

       Re: Вибирали в Ірпіні " ЗА ЧЕСНУ ВЛАДУ "- ОТРИМАЛИ ЯК ЗАВЖДИ

       ПАТРІОТ!!! пише:
       > ЗА останні пів року можна сказати лише одне: при владі в місті мого дитинства м.Ірпінь "КЕРУЮТЬ" одні "проФФесіонали"

       Це ті, які пишуть "коммисия", "пресудствовал" та "собственно ручно"? - http://maidan.org.ua/static/news/2006/1165478718.html

       Ні, вони не керують :) Хоча дуже хочуть :lol:

       > 1.Перший зних МЕР МІСТА Ірпінь Мирослава Свистович .Зрадивши всі політичні сили які її підтримували на виборах,і допомогли сісти в крісло " Мера"

       Для мене є новиною, що якісь політичні сили підтримували Мирославу Свистович в боротьбі за посаду мера :)

       > це Краща частина БЮТ

       Брехати не гарно. Ні краща, ні гірша частина БЮТ її не підтримувала.

       > БЛОК ЛИТВИНА

       Брехати не гарно. Не підтримував її блок Литвина, мав своб кандидатуру

       > партія "ПОРА"

       Брехати не гарно. Не підтримувала її ця партія.

       > УНП

       Так, ця партія підтримувала. В останні три дні :) Так з нею і зараз стосунки нормальні. Як, до речі, і з "Порою", і з частиною БЮТ.

       > навіть свій блок "ЗА ЧЕСНУ ВЛАДУ" який неділю назад на партійних зборах одноголосно пішов в ОПОЗИЦІЮ проти свогож "КАНДИДАТА" теперешного "МЕРА" "Мирослави Свистухи

       Брехати негарно. Ніхто нікуди не ходив, тим більше одноголосно :)

       > Не запросивши жодну людину навіть в виконком міста

       Брехати негарно. Виконком давно сформований. Зараз у його складі 17 осіб.

       > До согодні невиконано жодної придвиборчої обіцянки програми Свистович Мирослави

       Брехати не гарно. Гарно навести передвиборчі обіцянки ;)

       > ПІДЯНТІ ТАРИФИ в ТРИ рази на газ,світло,воду,кварплату

       Брехати не гарно. Не в три рази. На квартплату взагалі не піднімались, хоча вже й депутати рекомендували їх підняти (і скоро підніме). Щодо газу і свтла - брехати негарно. Гарно вивчити матчасть і дізнатись, хто ці тарифи підіймає ;)

       > підняла аренду на ЗЕЛЮ для підприемців

       І дуже правильно зробила. Тільки не вона, а рада підняла. Але Мирослава тут з радою погоджується. Бо це смішно, коли гектар коштує мільйон доларів. а за його оренду до бюджету надходить 2 тис. грн. на рік.

       > непосадила ЖОДНОГО ДЕРЕВЦЯ

       Оце єдина правда з написаного :)

       > незапустила жодного проєкту, некажучі вже за СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ

       Не запустила. Бо, завдяки деяким депутатам, всі її пропозиції мурижать. В т.ч. і соціальні проекти. Але скоро запуститься дещо й без депутатів ;)

       > Зате СВИСТОВИЧІ пришовши до влади набрали "проФФесіоналів" хапуг-брихунів яких знала всого тиждень після виборів

       Брехати не гарно. Гарно навести приклади хапужництва-брехні та хоча б одну людину, яку вона знала всього тиждень після виборів ;) І серед Свистовичів до влади прийшла лише одна особа ;)

       > Немаючи стажу роботи ,здаючи підробні документи про вищи освіти,фаху спеціальност.чисті трудові книжки,підписуючи документи БУДУЧИ ЗАСТУПНИКАМИ міского голови ,використовуючи весь службовий транспорт -навіть досі неоформлені на роботу!

       А хто здав підробні документи про вищі освіти? ;) І скільки в Ірпені є службового транспорту? ;)

       > ЛЮБІ ДРУЗІ М.СВИСТОВИЧ НАБРАНІ НА КЕРІВНІ ПОСАДИ!!!!!

       Брехати не гарно. Навпаки, М. Свистович не пішла шляхом В. Ющенка, який не зміг відмовити людям, які привели його до влади, в посадах. Звідси і виник термін "любі друзі". Натомість М. Свистович намагається підходити з точки зору ефективності людини на посаді, а не того, хто і що робив до виборів. Хоча жодного, з ким вона боролася до виборів, на посаду також не призначила.

       > 1.Начальник Ірпінського ЖЕКУ Нетяга "Супер фахівець"

       Так, у порівнянні з колишнім начальником та більшістю чиновників, які дісталися у спадщину від старої влади, дійсно супер.

       > відлічився ДВІЧІ

       Що таке "відлічився", проффесоре?

       > 1-раз відкрита крімінальна справа за взятку 300 доларів США е відиозапис

       Брехати негарно. Гарно показати відеозапис ;) Бо ж кримінальна справа не була відкрита, натомість є довідка прокуратури, що Натяга не винен ;) Це не Ви той тракторист, що підкидав йому гроші? ;) Бо, судячи за кількістю граматичних помилок, дуже схоже ;)

       > 2-раз неділю назад спроба привласнтти житло КВАРТИРА підробка ордеру

       Брехати не гарно. Не було такої спроби.

       > Вимагання грошей у підприемців

       Брехати не гарно

       > житель Киева

       О, ще одна правда! Вн дійсно киянин, як і багато депутатів, як і багато бондарлогів, які рвалися до влади ;)

       > 2.Досі неоформлена на роботу 1-Заступник Голови Наташа

       Брехати не гарно. Читайте "Ірпінський вісник" або ходіть на сесію, де за неї проголосували депутати ;)

       > 2-чі розбивала ПО ПЯНІ службову ШКОДУ "ОКТАВІЮ"

       Брехати не гарно. Один раз. І не по п"яні. І не розбивала, а стукнула.

       > досі на ремонті за рахунок виконкому

       Брехати не гарно. Вона взялася відремонтувати її за всій рахунок.

       > Каже всім що мае 3-освіти

       Не каже :)

       > але трудову досі не здала на роботу

       як і деяких довідок, на оформлення яких треба час, а його за роботою немає

       > Немае постійного місця проживання

       Має. Навіть кілька ;)

       > Знімае якійсь лагерь

       А кажете, що не має. Мені б такі апартаменти, як ті, які вона знімає.

       > Кидае та винна гроші пів Ірпеню

       Брехати не гарно. Навряд чи вона винна Вам гроші. Скоріш за все Ви їй.

       > Цікаво чому не працюе і не живе в рідному селі під м.Рівне.?????????

       Бо немає такого рідного села :) Адже вона народилася в місті ;)

       > Цю леді "погулять" знають там добре!" СУПЕР БІЗМЕСМЕНША"

       Не супер, але дві юриличні фірми має, її послугами користалися досить таки великі підприємтсва, наприклад Бучанський склозавод ;)

       > 3.Супер зам Лсковский "ПАРЕНЬ РУБАХА" кинув людину свого друга Єполіта Микол.ради посади

       Брехати негарно. Ніхто нікого (тим більше заради посади) не кидав. Просто нічого не сказав другові про отриману від Мирослави пропозицію. А "Іполіт" пишеться через "і" ;)

       > Зам по культурі і освіті разом з М.Свистович оргонізували и слухали лекцію 3-години "Управління самоврядування" за сумму 18 тисяч гривен

       І разом з ними її слухали ще 200 осіб. Вже 200 тис. грн. нам принесли наслідки слухання цієї лекції ;) Деяким дебілам, правда, ніяка лекція не допоможе ;)

       > Винен гроші всім своїм друзям

       Брехати не гарно. Жодному не винен :) Навпаки, може Вам позичити ;)

       > Приїхав на Ірпінь на "ДРОНУЛЕТЕ" 90-гадов ПРИ посаді купив власне авто за 32 тис дол США

       Брехати не гарно. Бо в Ірпені він вже років так 25 живе ;)

       > ДАЙТЕ ХТО В ЗАЙМИ "ЧЕСНІЙ ІРПІНСЬКІЙ ВЛАДІ" ТА ПОЗАБУДЬТЕ ПРО ЦЕ!!!!!

       Правильно. Про дані владі гроші слід забувати, бо, якщо хочете з цих грошей щось мати, це вже зветься корупція ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.11 | ПАТРІОТ!!!

        ЛЮБІ ДРУЗІ Свистовичів "проФФесіонали" "ЧЕСНОЇ ВЛАДИ"

        Як би ви не відбрехувались Михайло Свистович за своїх "любих друзів",вам вже ніхто невірить. Ні вам ні меру Ірпеня Мирославі Свистович. Я розумію вас як чоловіка мера міста. Але факти річ вперта!!!!
        Депутацька комісія вже парцюе, по спробі начальника Ірпінського ЖКУ В. Нетяги привласнити КВАРТИРУ. Навіть проти волі мера Свистович.!! За словами мера " Ця квартира службова , і підробив підпис старого мера м.Ірпіня Скаржинського на ордері ,не нач жеку ,а його секретарша" Найшли крайню! Аж смішно. Це той Віктор Нетяга укого ви з Мирославою будучі депутатом Обласної Ради,членом громацької Ради при міністерстві МВД,колишній друг Луценка, витягли з тюрми ,за взятку 300 дол США при оперативниках. Ще зробили паганцями працівників міліції! За словами мера М.Свистович: " Його підставили АХ він чесний,чесний " знаючи його тоді відсили місяць.
        ЧЕСНІСТЬ ВЛАДИ для СВИСТОВИЧІВ ПОНЯТТЯ по своему . Саме цікаве це те що про ордер расповів Мирославі родич Нетяги начальник юридичного відділу ісполкому Юрій Погребний і показав їй ,та депутатам її блоку "ЗА ЧЕСНУ ВЛАДУ", які підтримали його. І винесли це питання на сесію ,про створення комісії по перевірці ЖЕКУ.
        Реакція сімї Свистовичів вразила всіх. Вони звинуватили не начал. ЖЕКУ Нетягу, а своїх депутатів Святослава і Віктора Бархолинка та Юру Погрибняка. начал. юрид. віділу .Сказавши всім що це провакація.
        Кінець такий : 28 12 2006р весь блок "ЗА ЧЕСНУ ВЛАДУ" + 2 ДЕПУТАТА цого блоку голосують за зняття Мирослави з ГОЛОВИ блоку "ЗА ЧЕСНУ ВЛАДУ", та перехід в ОПОЗИЦІЯ, до влади Свистовичів. А нач. відділу Ю. Погрибняка СВИСТОВИІ хочуть зняти,шукаючи йому заміну ! БАЖАЮЧІ Е ???
        Мабуть пан Нетяга добре пагуляв з Мирославою Свистович і її любими друзями "проФФесіоналами" на Шатських озарах.Вклали службовий "Фоцьваген ПАСАТ" мащина мера . Римонт горисполкому обійшовся 15 тис.грив.
        Може у них шаленне КОХАННЯ?
        Чесний Нетяга а його власний "МЕРСЕДЕС" без документів .А, громацький актевіст МВС Свистович ,перевірте ,якщо ви такий захстник порядку.
        ІРІНСЬКІ "ПРОФФЕСОРИ-ПРОФФУСІОНАЛИ" під прапором "ЧЕСНОЇ ВЛАДИ"
        Як колись сказав НАРДЕП. Петро Мелник про Мирославу Свистович "Ражд
        енний ползать летать не будет"

        Дякую від себе людям свого блоку "ЗА ЧЕСНУ ВЛАДУ", за мужній крок про рішення в перехід до опозиції проти Свистовичів !!Та запрошую всі демократичні сили м.Ірпінь приеднуватись до нас!!! Кращу частину БЮТ, УНП, "Нашу Україну" Блок Литвина . "ПОРА" і інші громадцкі організації !!! Свистовичі зрадили всіх хто їм допомагав.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.01.11 | Валентин

         Re: ЛЮБІ ДРУЗІ Свистовичів "проФФесіонали" "ЧЕСНОЇ ВЛАДИ"

         Я повністю підтримую патріота. Сам народився в Ірпені і все життя тут живу. Теж свого часу "угораздило" повірити Свистовичам, голосував за теперешнього "мера". А зараз... Молодці 2 депутати+весь блок "За чесну владу", які дійсно зняли пані Свистович з Голови Блоку-виразили їй недовіру. А ви пан Свистович, пропустіть моє повідомлення, хоч тут не показуйте своє "нутро".
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.01.11 | Михайло Свистович

          Re: ЛЮБІ ДРУЗІ Свистовичів "проФФесіонали" "ЧЕСНОЇ ВЛАДИ"

          Валентин пише:
          > Сам народився в Ірпені і все життя тут живу. Теж свого часу "угораздило" повірити Свистовичам, голосував за теперешнього "мера"

          Брехати не гарно :)

          > Молодці 2 депутати+весь блок "За чесну владу", які дійсно зняли пані Свистович з Голови Блоку-виразили їй недовіру

          Ви пили на пару з ПАТРІОТОМ, що і Вам привиділось голосування, якого не було?

          > А ви пан Свистович, пропустіть моє повідомлення, хоч тут не показуйте своє "нутро".

          Та мені нема чого приховувати, на відміну від вашого гнилого нутра :)

          Наостанок порада: брешіть якісніше і фаховіше ;)
        • 2007.01.11 | Михайло Свистович

         Re: ЛЮБІ ДРУЗІ Свистовичів "проФФесіонали" "ЧЕСНОЇ ВЛАДИ"

         ПАТРІОТ!!! пише:
         > Як би ви не відбрехувались Михайло Свистович за своїх "любих друзів",вам вже ніхто невірить. Ні вам ні меру Ірпеня Мирославі Свистович.

         Та ви шо? :) А я от думаю, що вам з вашою абсолютно ідіотською писаниною.

         >
         > Депутацька комісія вже парцюе, по спробі начальника Ірпінського ЖКУ В. Нетяги привласнити КВАРТИРУ.

         Спроби не було, а депутатська комісія хай працює. Може щось корисне знайде, хоча, якщо судити по перевірці депутатами кадастрового бюро, нічого вони не знайдуть. А л.ди як скаржилися на хабарі у кадастровому, так і скаржаться :(

         >
         > За словами мера " Ця квартира службова

         Ця квартира поки що ніяка. Їй іще потрібно надати статус службової. Вчіть матчасть.

         >
         > і підробив підпис старого мера м.Ірпіня Скаржинського на ордері

         Ви підпис Скаржинського знаєте? Прийдіть до виконкому - вам його покажуть, хоч ви і так знаєте. Побачите, що там зовсім різні підписи.

         >
         > Це той Віктор Нетяга укого ви з Мирославою будучі депутатом Обласної Ради,членом громацької Ради при міністерстві МВД,колишній друг Луценка, витягли з тюрми ,за взятку 300 дол США при оперативниках.

         Та ні, ніхто його не витягав. Просто мєнти спрацювали топорно та свідки випадково для них виявились в кімнаті. І навіть прокуратура, яка сичить на Мирославу отрутою, змушена була відмовити у відкритті кримінальної справи. На жаль, справу проти мєнтів за провокацію також не відкрили.

         >
         > За словами мера М.Свистович: " Його підставили АХ він чесний,чесний " знаючи його тоді відсили місяць.

         Брехати не гарно. Не місяць, а півроку. Та й що тут знати, коли там все ясно? Ви там щось писали про відео? ;) Може таки надішлете? ;)

         > Саме цікаве це те що про ордер расповів Мирославі родич Нетяги начальник юридичного відділу ісполкому Юрій Погребний і показав їй ,та депутатам її блоку "ЗА ЧЕСНУ ВЛАДУ", які підтримали його. І винесли це питання на сесію ,про створення комісії по перевірці ЖЕКУ.
         > Реакція сімї Свистовичів вразила всіх. Вони звинуватили не начал. ЖЕКУ Нетягу, а своїх депутатів Святослава і Віктора Бархолинка та Юру Погрибняка. начал. юрид. віділу .Сказавши всім що це провакація.

         Вас ще більше здивує реакція Свистовичів, коли розкрутиться клубок, який виплив внаслідок цієї інтриги ;)

         > Кінець такий : 28 12 2006р весь блок "ЗА ЧЕСНУ ВЛАДУ" + 2 ДЕПУТАТА цого блоку голосують за зняття Мирослави з ГОЛОВИ блоку "ЗА ЧЕСНУ ВЛАДУ", та перехід в ОПОЗИЦІЯ, до влади Свистовичів.

         Пити треба менше, тоді не будуть ввижатися голосування, яких не було :)

         > А нач. відділу Ю. Погрибняка СВИСТОВИІ хочуть зняти,шукаючи йому заміну ! БАЖАЮЧІ Е ???

         І хто ж бажаючі? ;)

         > Мабуть пан Нетяга добре пагуляв з Мирославою Свистович і її любими друзями "проФФесіоналами" на Шатських озарах.

         Та ні, він не любить гуляти, навіть не п"є. Характер такий селянський, що відпочивати не вміє.

         > Вклали службовий "Фоцьваген ПАСАТ" мащина мера . Римонт горисполкому обійшовся 15 тис.грив.

         Та ні, вклав його ще Скаржинський, який перетвоив нові машини на брухт. До речі, семінар на Шацьких озерах був влипні, а машину ремонтували (проблеми з мотором) у листопаді ;) Тщатєльнєє нада :)

         > Може у них шаленне КОХАННЯ?

         А вам заздрісно? Мріяли про Мирславу? Бачили у снах? А фіг вам :lol:

         > Чесний Нетяга а його власний "МЕРСЕДЕС" без документів

         І без коліс, і без гальмів. і без керма :)

         > ІРІНСЬКІ "ПРОФФЕСОРИ-ПРОФФУСІОНАЛИ" під прапором "ЧЕСНОЇ ВЛАДИ"

         Перевірте свої граматичні помилки у ворді

         > Як колись сказав НАРДЕП. Петро Мелник про Мирославу Свистович "Ражд
         > енний ползать летать не будет"

         З яких це пір члени блоку "За чесну владу" цитують Петра Мельника? ;)

         >
         > Дякую від себе людям свого блоку "ЗА ЧЕСНУ ВЛАДУ"

         Нє, цей блок ви собі не привласните :) Зареєстрований він :) А Петро Мельник теж член блоку? ;)

         >
         > Та запрошую всі демократичні сили м.Ірпінь приеднуватись до нас!!!

         Підтримую цей заклик. Нехай всі ідіоти зберуться в одному місці :)

         >
         > Кращу частину БЮТ

         А хто це "краща частина"?

         >
         > УНП

         Думаю, що не дочекаєтесь :)

         >
         > "Нашу Україну"

         Вона ж була з вами? Що ж сталося, що відмовилася від вашого Бондаря? Зрозуміла, що краще з розумним втратити? ;)

         >
         > Блок Литвина

         Це - демократична сила?

         >
         > "ПОРА"

         Також не дочекаєтесь :)

         >
         > і інші громадцкі організації !!!

         Інші? А які вже були названі?

         >
         > Свистовичі зрадили всіх хто їм допомагав

         Та ні в якому разі. Неможливо зрадити тих, кому нічого не обіцяв. А якщо хтось мав ілюзію, що повториться ющенкова історія з роздачею "любим друзям" благ, то помилився ;) Деякі вже з Бондарями. Але ж не вони грали головну роль у блискучій перемозі Мирослави Свистович на виборах Ірпінського міського голови?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.01.12 | ВоваZІрпеня

          Re: ЛЮБІ ДРУЗІ Свистовичів "проФФесіонали" "ЧЕСНОЇ ВЛАДИ"

          Не вірте Свистовичу. 100 відсотків брехні.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.01.14 | Михайло Свистович

           Бобо, чому у Вас й ай-пі київський пізнього вечора вихідного дня

           ВоваZІрпеня пише:

           Та з Києва, а не з Ірпеня :)
       • 2007.01.11 | Валентин

        Re: Вибирали в Ірпіні " ЗА ЧЕСНУ ВЛАДУ "- ОТРИМАЛИ ЯК ЗАВЖДИ

        Шановний пан Свистович! Да як ви смієте таке казати?! Ті на виборах не підтримували, ті в опозицію не уходили, депутати тормозять всі процеси!!! Ви - людина не зовсім порядна та чесна, але підло брехати? Ні ви з вашою жінкою ніколи не станете справжніми керівниками мого рідного міста, ніколи не будете захищати інтереси Ірпінської громади.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.01.11 | Михайло Свистович

         Re: Вибирали в Ірпіні " ЗА ЧЕСНУ ВЛАДУ "- ОТРИМАЛИ ЯК ЗАВЖДИ

         Валентин пише:
         > Шановний пан Свистович! Да як ви смієте таке казати?!

         Ну ви ж смієте...

         > Ті на виборах не підтримували

         Бо не підтримували

         > ті в опозицію не уходили

         Бо не уходили. Хоча декому варто було б і піти. Хай всі ідіоти зберуться в одному місці. Як от новий редактор газети "ГАІ" :) Гідне поповнення у ваших лавах ;)

         > депутати тормозять всі процеси!!!

         Бо таки гальмують.

         > Ви - людина не зовсім порядна та чесна

         Тобто, таки порядна і чесна, просто не зовсім? ;) Це вже прогрес :)

         > Ні ви з вашою жінкою ніколи не станете справжніми керівниками мого рідного міста, ніколи не будете захищати інтереси Ірпінської громади.

         Та вже давно стали і ще давніше захищаємо. Це ви при Скаржинському мовчали, а зараз гавкаєте, бо не отримали влади. Гавкайте далі, караван все одно йтиме ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.01.11 | ПАТРІОТ!!!

          "- ОТРИМАЛИ ЯК ЗАВЖДИ

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.01.11 | Бурлака

           Re: Що значить цей короткий крик, шановний тролю?

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.01.12 | ПАТРІОТ!!!

            Re: Що значить цей короткий крик, шановний тролю?

            Чити -Бурлака ,чи бурпака -якась тупа Свистовичів собака!!!!!
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.01.12 | Михайло Свистович

             Re: Що значить цей короткий крик, шановний тролю?

             ПАТРІОТ!!! пише:
             > Чити -Бурлака ,чи бурпака -якась тупа Свистовичів собака!!!!!

             Собака в українській мові чоловічого роду, а що таке "бурпака"?
         • 2007.01.12 | ПАТРІОТ!!!

          Свистовичи -ЗНОВУ БРЕШУТЬ !!!!

          Валентин говоре правду, як і я, бо знае мабуть вас панько Свистович добре- які ви "СВИСТУНИ-БРИХУНИ"
          Знову факти :
          Свитовичи -БРИХАТИ НЕ ГАРНО !!!!!!!!
          Авто "Фолцваген Пасат " вам Скаржиньский віддав на ходу , як і "шкоду Октавію" Доречі ШКОДУ яку 29.12.2006 р. за № 800-83КМ розбила ваша "проФФесіоналка- ЧЕСНЇ ВЛАДИ" Наташа Матвійчук з міста Рівного, ваша 1-заступник ЖКХ- в нетверезому стані.( Е ФОТО ) Согодні дізнавалися, стоїть на приколі і не ремонтуеться ! Доречі звязувався з м.Рівне .Н.Матвійчук числиця деректором юрфірми досі. А у вас вона поки неоформлений зам-з правом підпису. Вже три дні як нарешті знайшли,бо небула на роботі.Каже що хворіе. Мабуть тяжко, бо немогла взяти трубку. Буде смішно якщо неоформлена втіче з міста . Бо е борги за розбите АВТО , борги перед В.Рибальчинком ,колишніми керівниками Блоку Литвина , працівниками штабу,та деяким підприемцями м.Ірпінь.і люям з Рівного.Які її розшукують. От тоді ви, що збрешете Свистовичі.?
          28.12.2006. весь блок "За чесну владу " зняв СМЕСТУХУ з голови блоку,і виступили проти вас "НЕВДЯЧНИХ", склали протокол зборів .Будьте мужніми МІРОСЯ віддайте печатку блоку! А через 2 дні ви Мищко з Мирославою і "любими друзями " приїхали в штаб і довго відбрехувались.
          АЛЕ ЛЮДИ ВАМ БІЛЬШЕ НЕВІРЯТЬ.....
          Якщо ви такий чесний сексот МВС. перевірте документи на "МЕРСЕДЕС" Небоги. А то ви так зхали!?
          ДАЛІ БУДЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.01.12 | Михайло Свистович

           Re: Свистовичи -ЗНОВУ БРЕШУТЬ !!!!

           ПАТРІОТ!!! пише:
           >
           > Авто "Фолцваген Пасат " вам Скаржиньский віддав на ходу , як і "шкоду Октавію"

           Та на ходу, на ходу, от тільки на якому :) Сміттєзбиральні машини в нас теж на ходу. Через день :)

           >
           > Доречі ШКОДУ яку 29.12.2006 р. за № 800-83КМ розбила ваша "проФФесіоналка- ЧЕСНЇ ВЛАДИ" Наташа Матвійчук з міста Рівного, ваша 1-заступник ЖКХ- в нетверезому стані.( Е ФОТО )

           Так дайте фото ;) Як і відео, про яке вже тут писалося? ;) Які проблеми? З фотошопом? ;)

           >
           > Каже що хворіе. Мабуть тяжко, бо немогла взяти трубку. Буде смішно якщо неоформлена втіче з міста . Бо е борги за розбите АВТО , борги перед В.Рибальчинком ,колишніми керівниками Блоку Литвина , працівниками штабу,та деяким підприемцями м.Ірпінь.і люям з Рівного.Які її розшукують.

           Тяжко розшукують? Давно? Що ж досі не розшукали? Адже вона вже скільки працює заступником, не ховається ;) А чутки оці ви почали поширювати тільки зараз, коли програли у суді справу про "вікопомне рішення ТВК" ;) Брехати не гарно ;)

           > 28.12.2006. весь блок "За чесну владу " зняв СМЕСТУХУ з голови блоку,і виступили проти вас "НЕВДЯЧНИХ"

           Брехати не гарно ;)

           > склали протокол зборів

           То викладіть його сюди ;)

           > Будьте мужніми МІРОСЯ віддайте печатку блоку!

           Бондарлоги, вам не забагато хочеться? ;)

           > АЛЕ ЛЮДИ ВАМ БІЛЬШЕ НЕВІРЯТЬ.....

           Угу, тільки вам :lol:

           > Якщо ви такий чесний сексот МВС

           Я не сексот

           > перевірте документи на "МЕРСЕДЕС" Небоги

           В Небоги є машина? Я спитаю в нього і покажу йому цей допис його однопартійця, редакторе ;)

           > ДАЛІ БУДЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

           Та хто б сумнівався :) Не покидайте нас, тіште далі :)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.01.12 | ПАТРІОТ!!!

            Re: Читати всім !! Свистовичи -ЗНОВУ БРЕШУТЬ -невдячні люди!!

            Панько Свистович ,гарно відрехуетесь ! ЯК ЗАВЖДИ !
            Фото розбитої Шкоди Е - в газеті "Громацький актив Ірпеня" №2 січень 2007 р. сторінка 5. А Відео на Нетягу за хабар візміть у колишнього "друга" Луценка або в РОВД чи впрокуратурі.
            У Нетяги нема "Мерседеса" білого кольору ? Цікова брихня Свистунів !
            Мабуть вже сховали ! Як ЗАВЖДИ!
            Ми допоможемо знайти, через ДАИ !
            І перевіремо номера, облік авто,генеральне доручення на реестр натаріуса, таможню авто, арешт,угон,експертизу машини і документів "Чесного" Нетяги нач ЖЕКУ!!!
            Може допоможете ,громацький актевіст МВД понько Свистович!!
            За Наталочку вашу, борги людям будете віддавати мабуть ви . Та ні!
            Небудете ! Звідки гроші у "Чесної Влади"!
            Втіче - розбиту "ШКОДУ" вдруге зробить виконком "Як ЗАВЖДИ"
            Чесний Лясківский колишній хапуга ,та взяточник . Зрадив ,Мишко ,зрадив -свого друга однопартійця з УНП Іполіта Миколайовича зІ штабу, за ради посади ЗАСТУПНИКА, А Мирослава теж "гімно " він же був її другом .ОТАКІ ви ВДЯЧНІ ЛЮДИ Свистовичі!
            Рекомендую вам з Лясківским послухати ще лекцію вже не за 18 тисяч,
            а за 28 тис грив. Ірпінь горисполком "БАГАТИЙ", при нульовому буджеті міста ! Лясківский при його зарплаті купить не "Шкоду СУПЕР-Б" а мінімум "СУБАРО ТРІБЕКА"! Що скажиш! - МОЛОДЕЦЬ.! Влада пішла на користь.
            Панько Свистович ви щось згадували за правопис?
            З останніх ваших відбрехеньок ви наробили помилок не меньше!
            Мабуть ПРАВДА В ОЧІ КОЛИТЬ !!!!
            А за правопис я вам нагадаю !! Як ваша дрижина Мирося Свистович написала заяву під час виборів в Ірпінське ТВК від імені Олега Шатила. Тодішного секретаря ТВК . Не забули ще ? Так члени ТВК пізнали почерк Свистович Миросі . І відксерили його ! А це вже крімінал .! Якщо буде треба покажемо через фотошоп.Але не зараз .Ще буде час. Але мова про граматику. Мирка Свистуха наробила на одній сторінці 28-помилок ! Отакий мер в Ірпені "ГЛЬАМОТНИЙ" "ЧЕСНА ВЛАДА-ЧЕСНІ РУКИ"
            Ви панько Свистович згадували про заздрість кохання до вашої дружини ! Яка заздрість до жінки-неряхи ! Неохайна,неумита, ненакрашена.Роспаслася на державних харчах! А ще й мер-обличча МІСТА.Стидно Михасю !
            Да і я старий для неї ,а вона для мене.
            Я щиро хочу щоб ви з нею частіше кохалися ,може буде більше толку від вас- Мишко !
            І речі по магазинам їй вибирали ви Мишко ,а не ЖЕК Нетяга.Або "бармен-спорцмен " Воронцов. Не тільки до поїздки в Китай ,а завжди.Соромно всеж мер міста.
            Всеж мені всерівно ,не яж чоловік Мирослови а ви Михасю.

            Тепер перейдем до вашої "ВДЯЧНОСТІ"
            Як вам Смистовичам не соромно таке писати :"нам непомагали люди з БЮТ"
            Брихати негарно Михасю сорому нема!
            В БЮТІ був свій кандедат ,алеж ми з вами просили членів Батківщини про допомогу після виборів підчас судів . Виж депутат ОБЛ,РАДИ від БЮТ. Як вам не сороино перед Томенком, Осикою ,Оксаною Коломиець.
            Доречі ірпінський БЮТ росколовся по відношенню до вас Свистунів.
            На сесіях Ради в Ірпені депутат Обласного БЮТ Оксана Коломіець на весь зал кричала "ГАНЬБА Мирославі Свистович "! Стосунки не склалися з частиною фракції депутатів БЮТ . Та ви підмазались до Кухарскої. Знаючи що її чоловік сворював найбільший осередок БЮТУ в Ірпені .І там залишилися його люди ,а він став сел.Головою сел.Ворзель . Мабудь забула Кухарська який бруд ви лели бід час виборів на її чоловіка.

            Блок Литвина пише Мишко ,що не допомагав -цікаво !
            Перший хто приніс квіти був Віктор Рибальчинко !
            Потужний кондидат фінансовий" монстр ". Не став Судитись а подав руку!
            Вчинок справжного чоловіка.
            До він міг напару з Бабицьким і Бондарем запросто зробити перевибори!
            А повірив Свистунам . Дав своїх юристів на суди . Допомагав грошима.
            Просив за свою молодь яка не прошла на депутати ! та місце в виконкомі.
            Отримав в замін: зраду і борги !ТА ДУЛЮ від Смистович Мирослави!
            А тепер "добрі відносини" ?
            Миско несмішіть людей !
            На останному засіданні ТВК придставник Блоку Литвина Саша голосував за перевибори !!!!
            Ось сьогодні видношення до вас Свистовичі членів партії НПЛ.

            УНП. Вижали посаду 1-го заступника Ігоря Михайлишина !
            Сидить техенько "ЯК ЗАВЖДИ" ходить пішки ,Да хоть не краде!
            2-гий ПРІХЛІБЕЙ Лясківский зявився раптово. Відседівся на виборах-атут вдруг соратник і друг Жовтяка губернатора і Свистовичів, був, поки того не зняли. Привів друг Іполіт старий партіецьУНП. Де він зараз?? на якій посаді?? Старий друг
            Мирослави . Кинула і його ! А він так хотів працювати! Як і подругу зі штаба УНП Тетяну Петрівну ! Вона зараз за Свистовичів навіть говорити нехоче !
            Нормальні стосунки з УНП? Цікаво ?
            На виборах мера міста, колишній шеф Мирослави Свистухи Єкс. Депутат Вирховної Ради нашого району ,тодішній Губернатор ЖОТЯК у якого вона працювала помічником . Підтримав на кандедатуру мера міста не свою помічницю-опозиционерку ,а кандидатуру І.Михайлишина.
            Відношення до неї він чітко показав пи зустрічі в кінотеатрі "Зоряний" Коли Свистович заставляла Губернатора Київщини Жовтяка натиснути на прокуратуру,посадити мера Ірпеня і Бучі! за роздачу нібито незаконних участкім. На що Жовтяк присадив її на місце при повному залі народу : Цитую : Ніяка тут партезанка в
            коженці незаставе мене порушити закон .Я не суд і не прокуратура тиснути ні накого небуду ! Свистуха завалала " Жовтяк нас зрадив ,зрадив" А потім поставили Ультиматум Свистрвичі -"давайте перекривати колії ,мости ,дороги ! Як комуністи при ЛЕНІНІ
            Ну от вам влада Свистовичі -Взяли а , що робити знею незнають !

            Що до Ірпінської партії "ПОРА"
            Кажете недопомогли після виборів?!
            Мишко -брихати негарно!!!
            Я памятаю той день коли йшов дощ. Я тримав щит з натписом "Мирослава Наш мер" на вул. Банковій біля Комітету Бютжету -де адміністрація Призидента . Прапорів було лише парт.УНП наші щити
            та жовті прапори "ПОРИ" .Яка вас підтримала з її членами ! Рішаючий крок "ПОРА" зробила знявши свого голову ТВК Н. Ганах. яка продалася Бондарю ! Таким чином підіграла вам! !!!
            Що отримала ? У виконкомі нема ! не запросили ! Забули !
            при владі нема !! Віддячили добре!!!

            Плюнули ви й на "ПОРУ" - НЕВДЯЧНІ!!!!
            Я нерозумію чому вони досі сплять ? Молоді довго просипаються !
            Кажете нормальні відносини з"ПОРОЮ"?
            Зараз вже ні!!!!
            Зі слів Голови "ПОРИ" Бучі депутата Ігоря Бартківа : "ПОРА" Бучі + 7 депутатів "ПОРИ" Бучі ,готові іти в опозицію до влади Свистунів , Слово за Ірпинською ПОРОЮ "!
            Зі слів Місяця Ярослава актевиста ПОРИ Ірпеня ,всі готові іти в радикальну опозицію до бездарного мера Свистрвич Мир. Цитую: "Мирослава зрадила "ПОРУ"
            Длячого Свистовичам активна молодь. Якщо е Воронцов " Голубий -бармен-спорцмен"
            Тому і ціх надурили !!!!

            Тепер і наш блок "За чесну владу"
            Використали Людей і викинули .кинули як сміття!
            Нема у Свистовичіві тут вже підтримки .Пришли до влади -забули про команду .
            Де Святослав ДЕ КІМ ПРАЦЮЕ ?на якій посаді ? наш депутат "НАШОГО БЛОКУ" Надурили кинули Свистуни!!! Пішов в опозицію проти вас Свистовичи!!!
            А Віктор Бархоленко На виборах бився з Бондарем , Привів до призидента Ющенка .ЗРОБИВ ЇЇ МЕРОМ , ГЛОВУ ЗА НЕЇЇ ПІДСТАВЛЯВ!!
            Віддячили Свистуни добре !!
            Де? на якій посаді!
            Пішов в опозицію до мера . Бо ріже правду в очі !! Та невиносить теперешніх "халуїв" біля вас Свистовичі !!
            Для чого йому ВЛАДУ давати він же вам сраку не лиже! як "Любі друзі"
            Залишились ви одні Свистовичі І ваші "ХАЛУЇ-ПРОФФЕСІОНАЛИ-СРАКОЛИЗИ"
            От вони і будуть одні вас Мирослава Свистович вибирати на наступних виборах,якщо досидите !!

            НІХТО ВАМ СВИСТОВИЧАМ НЕВІРЕ. ЩОБ ВИ НЕОБІЦЯЛИ І НЕ ВІДБРЕХУВАЛИСЬ !!!
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.01.12 | Михайло Свистович

             Прочитали всі 5 чоловік, включно зі мною

             ПАТРІОТ!!! пише:
             >
             > Фото розбитої Шкоди Е - в газеті "Громацький актив Ірпеня" №2 січень 2007 р. сторінка 5

             Ну є там фото з трохи пом"ятим передком. А де п"яна Наталя Миколаївна, яка не могла самостійно вилізти з машини? ;)

             >
             > А Відео на Нетягу за хабар візміть у колишнього "друга" Луценка або в РОВД чи впрокуратурі

             Та ні, ви ж стверджуєте, що воно є, то давайте вже.

             > У Нетяги нема "Мерседеса" білого кольору ?

             А хто такий Нетяга? До того ж йшлося про "Мерседес" Вашого однопартійця Небоги, якому я обов"язково Ваш допис покажу ;)

             > Мабуть вже сховали ! Як ЗАВЖДИ!

             Закопали :)

             >
             > І перевіремо номера, облік авто,генеральне доручення на реестр натаріуса, таможню авто, арешт,угон,експертизу машини і документів "Чесного" Нетяги нач ЖЕКУ!!!

             Ви ж тільки ретельно все перевірте :) От тільки який це має стосунок до роботи ЖЕКу?

             >
             > За Наталочку вашу, борги людям будете віддавати мабуть ви

             Вона не наша, якщо має борги (в чому я стльно сумніваюсь), то вона їх і віддаватиме. Наскільки я знаю, це їй клієнти деякі винні. Точніше, її двом юридичним фірмам.

             > Звідки гроші у "Чесної Влади"!

             Так ми ж кражемо безбожно

             >
             > Чесний Лясківский колишній хапуга ,та взяточник

             Колишній? Це вже добре :) І що ж він хапнув чи взяв? ;)

             >
             > Зрадив ,Мишко ,зрадив -свого друга однопартійця з УНП Іполіта Миколайовича зІ штабу, за ради посади ЗАСТУПНИКА

             Чим зрадив?

             >
             > А Мирослава теж "гімно "

             Та до вас їй далеко :)

             >
             > він же був її другом

             І зараз є. Вчора в гості приходив. Класно посиділи ;)

             >
             > ОТАКІ ви ВДЯЧНІ ЛЮДИ Свистовичі!

             Яка може бути вдячність у владі? Вдячність у владі - це корупція. Це - любі друзі замість фахівців.

             > Рекомендую вам з Лясківским послухати ще лекцію вже не за 18 тисяч, а за 28 тис грив.

             Із задволенням. Давайте 28 тис. грн.

             > Ірпінь горисполком "БАГАТИЙ", при нульовому буджеті міста !

             О, ви вже визнаєте, що бюджет нульовий (хоч і не нульовий, але Скаржинський, якого ви так мрієте повернути, добре його почистив), а вимагаєте від Мирослави таких перетворень лише за півроку, ніби в нас бюджет Києва. Ще й заважаєте всіляко, як тільки знаходяться можливості таких перетворень.

             > Лясківский при його зарплаті купить не "Шкоду СУПЕР-Б" а мінімум "СУБАРО ТРІБЕКА"!

             На зарплату не купить

             > Влада пішла на користь.

             Та ні, не пішла.

             > Панько Свистович ви щось згадували за правопис?
             > З останніх ваших відбрехеньок ви наробили помилок не меньше!

             "Менше" пишеться без м"якого знаку, москалю ;)

             >
             > А за правопис я вам нагадаю !! Як ваша дрижина Мирося Свистович написала заяву під час виборів в Ірпінське ТВК від імені Олега Шатила. Тодішного секретаря ТВК . Не забули ще ?

             Може і написала, якщо він був далеко і попросив. Ну і що? Він же не відмовляється, що це - його заява і його підпис на ній стоїть. Так всі роблять на виборах, коли готують документи, щоб швидше було. У всякому разі, якщо вона писала таку заяву, то написала її грамотно, а не як ваш Коля Чернявський, якого ви намітили на першого заступника мера :lol: свою скаргу писав http://maidan.org.ua/static/news/2006/1165478718.html

             >
             > Так члени ТВК пізнали почерк Свистович Миросі . І відксерили його ! А це вже крімінал .!

             А Ви до суду подайте ;)

             >
             > Мирка Свистуха наробила на одній сторінці 28-помилок !

             Брехати не гарно :) На відміну від вас, вона грамотно пише :)

             > Яка заздрість до жінки-неряхи ! Неохайна,неумита, ненакрашена.

             Брехати не гарно. Всі навколо кажуть протилежне. Всі в неї закохані ;)

             > Да і я старий для неї ,а вона для мене.

             Це вже якась шизофренія :)

             > Я щиро хочу щоб ви з нею частіше кохалися

             Ще частіше? :ouch:

             > І речі по магазинам їй вибирали ви Мишко ,а не ЖЕК Нетяга.Або "бармен-спорцмен " Воронцов. Не тільки до поїздки в Китай ,а завжди.Соромно всеж мер міста.

             Чому соромно? Я нічого не шарю в речах, тому з радістю віддаю цю функцію іншим людям, автомобілями яких (не службовими, а особистими) вона користується під час поїздок за речами до Києва.

             >
             > Як вам Смистовичам не соромно таке писати :"нам непомагали люди з БЮТ"

             Правду писати ніколи не соромно

             > Брихати негарно Михасю сорому нема!

             Я знаю, що його у вас нема, тому не брешіть

             > В БЮТІ був свій кандедат ,алеж ми з вами просили членів Батківщини про допомогу після виборів підчас судів

             З вами ми нічого не просили, і БЮТ ми також не просили ні про що

             > Виж депутат ОБЛ,РАДИ від БЮТ. Як вам не сороино перед Томенком, Осикою ,Оксаною Коломиець.

             Мені нема чого перед ними соромитися. З Томенком в нас свої давні особисті стосунки як з Миколою, вам до них зась. Живого Осику я вперше побачив, коли всі суди давно вже скінчилися. А перед Оксаною мені нема чого соромитись. Я все від мене залежне зробив, щоб вона залишилась головою ірпінської "Батьківщини".

             > Доречі ірпінський БЮТ росколовся по відношенню до вас Свистунів.

             Брехати не гарно. Він розколовся ще до виборів. Тобто, не розколовся, а розійшовся в думках. Бо розколу ще не було. Але може статись. І не через нас.

             > На сесіях Ради в Ірпені депутат Обласного БЮТ Оксана Коломіець на весь зал кричала "ГАНЬБА Мирославі Свистович "!

             Угу, бо дуже хотіла, щоб Генплан зі змінами затверджений не був. Їй люди, присутні на сесії, потім висдовили все, що думають з приводу цього крику. І неї зараз проблеми, до речі. Великі. І знову таки не через нас. Ми в ті розборки не суємось.

             > Та ви підмазались до Кухарскої

             Та не підмазувались. Просто вона поводить себе адекватніше. Мабуть тому, що в неї чоловік - мер, і вона знає труднощі зсередини, а не підходить до питання "мені так здається". Але з Кухарською в нас (точніше в Мирослави) лише робочі моменти - по медицині.

             > Мабудь забула Кухарська який бруд ви лели бід час виборів на її чоловіка.

             І який? ;) Чи то ви забули, що її чоловік висувався на мера Ворзеля, а не Ірпеня, а Гавриленко, якого ми підтримували на мера Ворзеля, підписав з Кухарським угоду про ненапад й ретельно дотримувався її (як і Кухарський), і досі в нього з Кухарським нормальні стосунки.

             >
             > Блок Литвина пише Мишко ,що не допомагав -цікаво !

             Ні, не допомагав.

             > Перший хто приніс квіти був Віктор Рибальчинко !

             Це - допомога? Людина, на відміну від вашого Бондаря, чесно визнала свою поразку і прийшла з квітами привітати переможницю :p

             > Потужний кондидат фінансовий" монстр ". Не став Судитись

             Бо має честь, совість і чоловічу гідність, на відміну від вашого Бондаря

             > Вчинок справжного чоловіка.

             Саме так

             > До він міг напару з Бабицьким і Бондарем запросто зробити перевибори!

             Та не міг. І, як людина здорового глузду, не став займатись фігнею.

             > А повірив Свистунам

             Чому саме повірив?

             > Дав своїх юристів на суди

             Та не давав. Брехати не гарно.

             > Допомагав грошима.

             Теж не допомагав. Брехати не гарно.

             > Просив за свою молодь яка не прошла на депутати !

             Не просив, а один раз про одного сказав, що той був би непоганим начальником одного з відділів. Але ж просто так вигнати старих чиновників неможливо. Законодавство таке.

             > та місце в виконкомі.

             А от за це не просив. Його туди включили як одного з найбільших платників податків поряд з іншими. Але депутати не проголосували, і він це нормально сприйняв.

             > Отримав в замін: зраду і борги !ТА ДУЛЮ від Смистович Мирослави!

             Якщо хтось винен йому гроші, то точно не Мирослава :) А от ваша Ганах винна :) І дулі не отримав, бо нічого Мирослава йому не обіцяла.

             > А тепер "добрі відносини" ?

             Місяців 2 чи навіть 3 тому були добрими. З того часу не бачились. Він же продав завод і пішов з Приірпіння.

             >
             > На останному засіданні ТВК придставник Блоку Литвина Саша голосував за перевибори !!!!

             Продався хдлопчик дешево. Буває. Тепер проходитиме по кримінальній справі.

             > Ось сьогодні видношення до вас Свистовичі членів партії НПЛ.

             Нам пофіг ставлення ції партії. А особливо - її голови-плагіатора.

             >
             > УНП. Вижали посаду 1-го заступника Ігоря Михайлишина !

             От це - правда. За те, що зняв кандидатуру на користь Мирослави, отримав посаду заступника (не першого), яку вже обіймав у 1994-98 рр.

             > Сидить техенько "ЯК ЗАВЖДИ" ходить пішки ,Да хоть не краде!

             От бачите, як добре ;) Самі визнаєте ;)

             > 2-гий ПРІХЛІБЕЙ Лясківский зявився раптово

             Та ніколи не був призлебеєм. І зараз з ним дуже важко. Не мовчить, якщо з чимось не погоджується. До кінця свою позицію відстоює :) Але ми знали його давно.

             > Привів друг Іполіт старий партіецьУНП

             Правильно

             > Де він зараз?? на якій посаді??

             Там де і був. В Науково-дослідному інституті. Посади не знаю. Вчора в гості заходив ;)

             > Кинула і його !

             У вас якісь схиблені поняття, що за боротьбу за справедливість ти маєш обов"язково отримати посаду. Ми не такі, як ви :)

             > А він так хотів працювати!

             Він і зараз працює. На громадських засадах.

             > Як і подругу зі штаба УНП Тетяну Петрівну ! Вона зараз за Свистовичів навіть говорити нехоче !

             Та ні, брехати не гарно. В нас з нею чудові стосунки.

             > Нормальні стосунки з УНП? Цікаво ?

             Тільки вам може бути цікаво, що в нормальних людей нормальні стосунки.

             > На виборах мера міста, колишній шеф Мирослави Свистухи Єкс. Депутат Вирховної Ради нашого району ,тодішній Губернатор ЖОТЯК у якого вона працювала помічником . Підтримав на кандедатуру мера міста не свою помічницю-опозиционерку ,а кандидатуру І.Михайлишина.

             Ну і що? Не підтримав її Жовтяк за те, що критикувала його. Це - кримінал? Чи Жовтяк - Господь Бог.

             > Відношення до неї він чітко показав пи зустрічі в кінотеатрі "Зоряний" Коли Свистович заставляла Губернатора Київщини Жовтяка натиснути на прокуратуру,посадити мера Ірпеня і Бучі! за роздачу нібито незаконних участкім. На що Жовтяк присадив її на місце при повному залі народу : Цитую : Ніяка тут партезанка в
             > коженці незаставе мене порушити закон .Я не суд і не прокуратура тиснути ні накого небуду ! Свистуха завалала " Жовтяк нас зрадив ,зрадив" А потім поставили Ультиматум Свистрвичі -"давайте перекривати колії ,мости ,дороги !

             Тиснути його на прокуратуру вона не змушувала, лише змушувала виконувати те, що в його компетенції по закону. Дещо змусила. У всякому разі не без її тиску були Жовтяком прийняті заходи, які сильно загальмували дерибан землі на Київщині.

             > Ну от вам влада Свистовичі -Взяли а , що робити знею незнають !

             Та знають

             >
             > Що до Ірпінської партії "ПОРА"
             > Кажете недопомогли після виборів?!

             Ні, не допомогли, хоча й не заважали.

             >
             > Я памятаю той день коли йшов дощ. Я тримав щит з натписом "Мирослава Наш мер" на вул. Банковій біля Комітету Бютжету -де адміністрація Призидента

             Брехати не гарно. На тому щиті було написано "Бондар - наш мер" :)

             >
             > Прапорів було лише парт.УНП наші щити
             > та жовті прапори "ПОРИ" .Яка вас підтримала з її членами !

             Три члени партії тримали два прапори. Також були прапори інших партій. Навіть НСНУ (там теж були прихильники Мирослави)

             >
             > Рішаючий крок "ПОРА" зробила знявши свого голову ТВК Н. Ганах. яка продалася Бондарю ! Таким чином підіграла вам! !!!

             Таке - було. За це ми вдячні. Але це - крапля в морі загальної перемоги. Це ж було вже після судів і всіх виборів. Так в нас з "Порою" і тепер стосунки нормальні.

             > Що отримала ? У виконкомі нема ! не запросили ! Забули !

             У вас схиблена думка, що будь-яка допомога має бути оплачена. Посад вакантних на всіх не вистачить :)

             >
             > Плюнули ви й на "ПОРУ" - НЕВДЯЧНІ!!!!

             Вона так не вважає ;)

             > Я нерозумію чому вони досі сплять ? Молоді довго просипаються !

             Ні, просто вони - нормальні люди. На відміну від вас.

             > Кажете нормальні відносини з"ПОРОЮ"?

             Нормальні

             > Зараз вже ні!!!!
             > Зі слів Голови "ПОРИ" Бучі депутата Ігоря Бартківа : "ПОРА" Бучі + 7 депутатів "ПОРИ" Бучі ,готові іти в опозицію до влади Свистунів

             Щось ми не чули цих слів :)

             > Зі слів Місяця Ярослава актевиста ПОРИ Ірпеня ,всі готові іти в радикальну опозицію до бездарного мера Свистрвич Мир. Цитую: "Мирослава зрадила "ПОРУ"

             Ви ще процитуйте Ющенка, Тимошенко, Мороза, Януковича, Симоненка про Мирославу Свистович, вам повірять :)

             > Длячого Свистовичам активна молодь

             Для справи

             > Якщо е Воронцов " Голубий -бармен-спорцмен"

             То не він Вас в сраку вдарив, Ви помилились

             > Тому і ціх надурили !!!!

             В чому? Комусь не дали посади? Так не за це боролись.

             >
             > Тепер і наш блок "За чесну владу"

             Не примазуйтесь

             > Використали Людей і викинули .кинули як сміття!

             Нікого не використовували. Той, хто таке заявляв під час виборів, йшов відразу наф. Таких було небагато. І ще кілька пісдя виборів, які за розклеєні листівки захотіли земельні ділянки чи посади.

             > Нема у Свистовичіві тут вже підтримки

             Та є.

             > Пришли до влади -забули про команду

             Яку команду? Яка клеїла листівки? Ні, не забули. Тому в Ірпені й зупинився земельний дерибан, тому влада і перестала масово і у великих масштабах красти (хоча корупція ще є, не маю ілюзії про її повне подолання), наїжджати на підприємців, брати відкати. Те, що ми обіцяли людям, які підтримували Мирославу, і які саме за це її підтримували.

             > Де Святослав ДЕ КІМ ПРАЦЮЕ ?на якій посаді ?

             Він - депутат міської ради, студент. І що ви всіх по собі судите - посада, посада... Рано йому ще посаду обіймати, молодий ще і недосвідчений.

             > наш депутат "НАШОГО БЛОКУ"

             не вашого, бондарложе, не вашого :)

             > Надурили кинули Свистуни!!!

             Як надурили? Йому хтось обіцяв посаду?

             > Пішов в опозицію проти вас Свистовичи!!!

             Та не пішов :)

             > А Віктор Бархоленко

             Теж депутат

             > Привів до призидента Ющенка

             Та не він привів

             > ЗРОБИВ ЇЇ МЕРОМ

             Не зробив, а вніс посильний внесок

             >
             > Де? на якій посаді!

             Знову посада? Так вами ж накручені депутати не проголосували за нього як за першого заступника, а начальником відділу ЖКГ він йти не схотів.

             > Пішов в опозицію до мера

             Та не пішов :)

             > Бо ріже правду в очі !!

             Фігню він іноді несе, це правда :( Хоч і з кращих міркувань часто.

             > Та невиносить теперешніх "халуїв" біля вас Свистовичі !!

             Нема біля нас холуїв

             > Для чого йому ВЛАДУ давати він же вам сраку не лиже! як "Любі друзі"

             Повторюю для оболтусів вкотре: любі друзі - це ті, хто допоміг прийти до влади і за це отримав посаду. Ото, якби Бархоленко погодився очолити відділ ЖКГ, його б ви звали "любий друзь". А сраку нам ніхто не лиже. Просто деякі люди вміють працювати в команді, а дехто назавжди залишається партизаном.

             > Залишились ви одні Свистовичі

             Скільки нас було, Свистовичів, стільки і залишилось :)

             > І ваші "ХАЛУЇ-ПРОФФЕСІОНАЛИ-СРАКОЛИЗИ"

             Та ні, немає в нас таких. Дехто набивався (вже після виборів (особливо після судів) з"явилось чимало друзів), але посад не отримав.

             > От вони і будуть одні вас Мирослава Свистович вибирати на наступних виборах,якщо досидите !!

             Всі досидять, і знову виберуть Мирославу Свистович, якщо вона захоче балотуватися

             >
             > НІХТО ВАМ СВИСТОВИЧАМ НЕВІРЕ

             Брехати не гарно. А от вам вже ніхто.

             >
             > ЩОБ ВИ НЕОБІЦЯЛИ

             Ви хіба не помітили, що ми нікому нічого особисто не обіцяємо? Не судіть усіх по собі. І грамотність перевіряйте вордом, бо ж очі помилки ріжуть. Противно читати.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.01.12 | Михайло Свистович

              О, поки я писав (а писав довгенько), прочитали ще два

             • 2007.01.13 | ПАТРІОТ!!!

              чоловік, включно зі мною

             • 2007.01.13 | ПАТРІОТ!!!

              Прочитае весь Ірпінь ваші відбрихенкі!!

              Свистович пише; "Та миж кражемо"! Крадемо -редактор майдану, соромно.
              Та тут хоть правду сказали !
              Ви вже накерувались:
              1 Бюджет 0
              2 дерев посаджених 0
              3 своїх депутатів вже 0
              4 придвиборчої обіцянки в програмі невиконали жодної.
              5 підтримки команди немае !

              Досягнення:
              Підняті тарифи на послуги втричі!
              Ремонт "Фоцвагена + 1 раз Шкоди " 25 тис гривен . На друий ремонт Шкоди приблизно 5-6 тис
              Слухали лекцію - за 18 тис грив
              А це при проблемному бюджету міста .
              ОТАК БЕЗДАРНО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ГРОШІ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКУ - Ірпенчан.
              За пянки за кермом, котання на Шацькі озера Мера ,з друзями на
              службовому авто ,поїздки мера в Китай - коли треба приймати бюджет міста.
              А вашу вдячність ми роздрукуеио і покажемо всім партіям про які шлося раніше !
              І тоді у вас Свистович почнеця не тільки шезофренія, а й геморой !

              Вона баде балатуватись вдруге ,якщо захоче!?
              Да несмішіть Свистовичі людей!!

              Мирослава ваша віддячила вже і пенсіонерам :
              Тарифи підняла на газ в три рази ,на водув в два !
              Та ще погрожуе на оплату житла !
              ВОНА НІКОЛИ БІЛЬШЕ НЕБУДЕ МЕРОМ НІЯКОГО МІСТА !
              І люди скажуть "Була в опозиціі- дали владу, незмогла,-в опзицію назад -длячого" Дивитись на бруд в місті !
              У ВАС СВИСТОВИЧІ ,СВОЯ ПРАВДА ,ВОНА ЗВЕТЬСЯ БРЕХНЕЮ !!!
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.01.14 | Михайло Свистович

               Так само як весь Ірпінь вийшов сьогодні на мітинг?

               http://maidan.org.ua/static/news/2006/1168722565.html

               ПАТРІОТ!!! пише:
               >
               > 1 Бюджет 0

               Значно більше

               > 2 дерев посаджених 0

               Правда. Зате скільки збережених ;)

               > 3 своїх депутатів вже 0

               Депутат - особа незалежна при демократії. Це Ви звикли мати своїх.

               > 4 придвиборчої обіцянки в програмі невиконали жодної

               Цілу купу виконали.

               > 5 підтримки команди немае !

               Вашої команди немає

               >
               > Підняті тарифи на послуги втричі!

               Не втричі :)

               > Ремонт "Фоцвагена + 1 раз Шкоди " 25 тис гривен . На друий ремонт Шкоди приблизно 5-6 тис

               Нормально. Ми на бензині більше зекономили. Бо ж не їздимо, як ваш Скаржинський, в Росію на службовій машині до родичів.

               > Слухали лекцію - за 18 тис грив

               Заробили на цьому вже 200 тисяч.

               >
               > За пянки за кермом

               Не було такого. Брехати не гарно. Не плутайте нас із собою.

               >
               > котання на Шацькі озера Мера ,з друзями на
               > службовому авто

               Це була поїздка на дуже корисний семінар по ЖКГ, організований Асоціацією місь України

               >
               > поїздки мера в Китай - коли треба приймати бюджет міста

               Бюджет прийнятий. Тоді як у переважній більшості міст на той час такого не досягли. Ірпінь увійшов в перші 20%.

               > А вашу вдячність ми роздрукуеио і покажемо всім партіям про які шлося раніше !

               Був би вдячний :)


               > І тоді у вас Свистович почнеця не тільки шезофренія, а й геморой !

               Оскільки, на відміну від вас, в мене немає шизофренії, то і геморою не почнеться :)

               >
               > Да несмішіть Свистовичі людей!!

               А ви хіба люди?

               >
               > Мирослава ваша віддячила вже і пенсіонерам :
               > Тарифи підняла на газ в три рази

               Мирослава не піднімає тарифи на газ. Вчіть матчасть ;)

               >
               > на водув в два !

               Не в два.

               > Та ще погрожуе на оплату житла !

               Проффесоре, попросіть когось скласти Вам речення, щоб можна було зрозуміти. про що йдеться.

               > ВОНА НІКОЛИ БІЛЬШЕ НЕБУДЕ МЕРОМ НІЯКОГО МІСТА !

               Може і не буде. Якщо не захочче :)

               > І люди скажуть "Була в опозиціі- дали владу, незмогла,-в опзицію назад -длячого" Дивитись на бруд в місті !

               Не скажуть. Нам сьогодні такі кілька листів теплих додому від незнайомих вибрців прийшло ;)

               > У ВАС СВИСТОВИЧІ ,СВОЯ ПРАВДА ,ВОНА ЗВЕТЬСЯ БРЕХНЕЮ !!!

               Не плутайте "Ірпінську правду" з нашою

               А що у вас сайт не оновлюється з 30 грудня? Адмін запив? ;)
 • 2007.01.13 | Буча-правда

  Шановні, це писав не член блоку “За чесну владу”

  Але він висвітив план дії команди Бондаря-Скаржинського, які тепер діють заодно. Знайти всіх невдоволених у блоку “За чесну владу”, що не отримали посад чи земель та квартир, чи ображена, що щось не так, як вони гадали буде, і притягти їх до себе. Їм дуже важливо, щоб хоч одна людина з команди Мирослави Богданівни виступила сьогодні відкрито проти неї, заявила, що пішла в опозицію. І вони думають, що ви, Михайло і Мирослава їм повірите і підштовхнете до цього. Не вірте, бо прочитав я листи цього ідіота-патріота, і я там бачу пропагандистські наробки Бондаря. Такі слова ніколи не використає у своїх листах член блоку “За чесну владу”. Навіть якщо він дійсно піде в опозицію. Я знаю цей блок, я часто бував там у штабі, ми з УНП роздавали трохи ваших листівок ще тоді, коли Михайлишин ще не зняв кандидатури. Кінець кінцем ми всі були в штабі Ющенка. Знаємо один одного як облуплені. Я знаю, що вам важко і не все виходить, але кріпіться. Не дайте їм повернутися до влади. Бо тоді вони наздоженуть все, що не докрали за ці дев’ять місяців.

  А Бархоленко з Куцебаценко хай припнуть язики, що ляпають ними всюди. Якщо щось не подобається, можна сказати серед своїх. А так їх слухають і їхніми словами ж пишуть.

  Член блоку “За чесну владу” ніколи не запише до себе в союзники кумівський блок Литвина і ніколи не буде брехати, що блок “За чесну владу” проголосував та ще й одноголосно за виключення Мирослави Свистович зі своїх лав. Таке можуть написати тільки Бондар і кумпанія, і вони це вже писали. Навіть невдоволений чимось член блоку такого не напише, він напише всілякі дурниці на зразок тих, що носить Антощенко по вокзалу, але до такої брехні не опуститься. Бо навіть таким як Антощенко, що хотів два гектари, дорогий цей блок, щоб отак брехати. І я знаю, що ніякого такого голосування не було. І знаю, що майже ніхто з членів блоку посад не просив, і що більшість проти того, щоб Мирослава розплачувалась за виборами посадами. Навіть ті, що чимось невдоволені. І навіть ці невдоволені не проти Мирослави, а проти деяких з її команди. Тож хай Бондарі і Бабицькі не брешуть.

  Ніхто з членів блоку “За чесну владу” ніколи не звинуватить у витрачанні 18 тисяч на семінар. Бо ніхто не є проти цього. І семінар був давно, і ніхто з блоку ніколи поганим словом його не згадував. А Бондар про це постійно писав, і ще більші цифри там ставив.

  Ніколи член блоку “За чесну владу” не вихвалятиме Мельника і Скаржинського. Це просто абсурд.

  Ніколи член блоку “За чесну владу” не закличе приєднуватись до себе “Нашу Україну”, яка підтримала Бондаря.

  Ніколи член блоку “За чесну владу” не буде захищати депутатів. Він може критикувати Мирославу, але депутатів захищати не буде. Бо всі ж бачать як поводять вони себе на сесіях. І в блоці думка про них однозначна. Навіть у тих, хто хотів, але нічого не отримав після виборів за роботу на Мирославу.

  Ніколи член блоку “За чесну владу” не буде наводити в приклад брудну бондарівську газетку “Громадський актив Ірпеня”. Бо навіть самі невдоволені у блоці категорично проти Бондаря і Скаржинського.

  Ніколи член блоку “За чесну владу” не казатиме про якусь там заяву, написану Мирославою за Шатила. Бо якби така була, то всі б у блоці про це вже давно знали. І якби цн комусь не сподобалось, давно б висловились.

  Ніколи член блоку “За чесну владу” не назве Мирославу неряхою. Бо навіть вороги відмічають її красу та привабливість, і всі гордяться. І на всіх зустрічах, нарадах вона виділяється серед інших. Що в нас такий молодий і гарний мер. А слова неохайна, неумита, ненакрашена це з лексикону Бондарів. Вони постійно хотіли посіяти цей міф, що Свистович якась замухришка-бомжиха, яка вирвалась в мери за голоси каналізаційного електорату, як називають вони простих людей не на джіпах.

  Ніколи член блоку “За чесну владу” не напише, що нам помагали БЮТ. Всі знають, що БЮТ було саме по собі, а “За чесну владу” саме по собі. Тим більше ніхто з блоку “За чесну владу” ніколи не згадає Осику, бо ніхто особливо не знає, хто це такий, і не знає, чи ви з ним взагалі знайомі.

  Ніколи член блоку “За чесну владу” не скаже, що БЮТ розколовся по відношенню до Свистовичів. Бо такого ніхто і не чув.

  Ніколи член блоку “За чесну владу”, навіть самий невдоволений, не буде хвалити Оксану Коломієць. І не скаже, що Свистовичі двчли проти Кухарських, бо всі знають, що такого не було. Всі приймали участь в кампанії, не чіпав блок “За чесну владу” Кухарських.

  Ніколи член блоку “За чесну владу” не напише, що Мирославі допомагав Рибальченко і тим більше блок Литвина. І що Рибальченко давав гроші. Всі знають, що такого не було. А от Бондарі писали про це постійно. З перших днів нової влади. Ніколи член блоку “За чесну владу” не напише, що Рибальченко за якусь молодь просив. Бо ніхто про це не чув і не бачив. Рибальченко взагалі з Мирославою при всіх не розмовляв на якісь серйозні теми кадрів. Лише прийшов пару разів у штаб привітав та у ТВК приходив.

  Ніколи член блоку “За чесну владу” не напише, що Саша від Литвина голосував за перевибори, бо ніхто цього просто не знає. В газетах Бондаря не було фамілій. Лише голова і секретар.

  Ніколи член блоку “За чесну владу” не напише, що Лясковський надурив Іполита. Бо про це ніхто нічого не знає і не чув. Так само ніколи не напише поганого про Мирославу і Скрипленко, бо всі знають, що вони дружать.

  Ніколи член блоку “За чесну владу” не хвалитиме Жовтяка за поведінку у Бучі. Бо він тоді плюнув в обличчя не Мирославі, а всьому блоку “За чесну владу” і навіть членам УНП, які не чекали від нього такої позиції.

  Ніколи член блоку “За чесну владу” не напише про прапори “Пори” на Банковій. Бо там якісь хлопці неірпінські приїхали і поїхали з двома прапорами. І навіть стояли окремо від нас своїм автобусом.

  Ніколи член блоку “За чесну владу” не буде цитувати якогось там Місяця, якого ніхто в нас не знає. Не тільки у вашому блоці. А й в Ірпені чи Бучі. Бартківа знають, а Місяця ні.

  Ніколи член блоку “За чесну владу” не буде вимагати посади для Куцебаценко. Всі розуміють, що він молодий і зелений. І ніколи ніхто не чув, щоб він просив посади.

  Це писав хтось з команди Бондаря-Скаржинського. Вони зараз шукають всіх хто хоч трохи невдоволений і хочуть створити проти вас єдиний фронт. І хочуть, щоб ви повірили, що кругом вас вороги. І стали всіх підозрювати і нікому не вірити. Не ведіться на цю їхню дудку. Робіть свою справу, а люди розберуться хто правий, а хто боровся за себе, а не за чесну владу.

  І хай помиряться всі Юра Погрібняк, Бархоленко, Натяга і працюють як одна команда, а не шукають воші один в другого в голові. Бо поки вони чубляться, Бондар зі Скаржинський вже планують як ділити Ірпінь.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.13 | Михайло Свистович

   Тю, невже Ви подумали, що я подумав, що це хтось з наших

   Прокоменую пізніше. Зараз мушу бігти. Труба завьот :) Вихідних в нас немає :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.14 | Михайло Свистович

    Пробачте, прокоментую вже завтра.Дуже хочу спати.Дякую за допис.

    Михайло Свистович пише:
    > Прокоменую пізніше. Зараз мушу бігти. Труба завьот :) Вихідних в нас немає :(
  • 2007.01.14 | ПАТРІОТ!!!

   Re: Шановні, це писав не член блоку “За чесну владу”

   Дурна причому тут Бондар !
   Доводьте правду спавами . Для вас і Федорук гад І Жовтяк, і Петро Мельник І Оксана коломіець і Сотніков і Бартків ,Небога!! Всі, а ви такі святі!!
   Мусор по місту краще зібрали!
   В Бучі приемно пройти . Чисто ,прибрано,світло .Будуеться щось ремонтуеться !
   Вам до Федорука ЩЕ ЯК ДО НЕБА РАЧКИ!
   Забули як обсирали Свистовичі на виборах мера Бучі -Федорука .
   Я думаю він незабув.
   Якщо сумніви, що правда- спутайте не в мене а у :Бархоленка,Святослава,Бартківа,Місяця-депутата "ПОРИ" Бучі,Кухарского.Коломіець, членів штабу блоку "За чесну владу" , Рибальчинка,шкаб Литвина.УНП. БЮТ.ПОРИ,
   А час нас россудить хто правий !!!
   Скарженьский був такий поганий ,а ми нічого некрали !
   " ВСЕ БУЛО ВКРАДЕНО ДО НАС "
   Назва в майбутьнаму нового блоку Свистовичів!!!!!!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.14 | Михайло Свистович

    Re: Шановні, це писав не член блоку “За чесну владу”

    ПАТРІОТ!!! пише:
    > Дурна причому тут Бондар !

    При своїй шизофренії

    > Доводьте правду спавами

    Що і робимо

    > Для вас і Федорук гад І Жовтяк, і Петро Мельник І Оксана коломіець і Сотніков і Бартків ,Небога!! Всі, а ви такі святі!!

    Та не всі, і ми не святі

    > Мусор по місту краще зібрали!

    Збираємо набагато краще за Скаржинського. І до лісу не вивозимо ;)

    > В Бучі приемно пройти . Чисто ,прибрано,світло .Будуеться щось ремонтуеться !

    Через вісім років при владі Мирослави Свистович в Ірпені буде набагато краще, ніж в Бучі ;)

    >
    > Забули як обсирали Свистовичі на виборах мера Бучі -Федорука
    > Я думаю він незабув.

    Не забув. Тому і сере на Мирославу бучанська офіціозна газетка "Бучанські новини". Я посаджу її редактора (в мене є за що), якщо він не припинить.

    > Якщо сумніви, що правда- спутайте не в мене а у :Бархоленка,Святослава,Бартківа,Місяця-депутата "ПОРИ" Бучі,Кухарского.Коломіець, членів штабу блоку "За чесну владу" , Рибальчинка,шкаб Литвина.УНП. БЮТ.ПОРИ

    Та питали. Ви все брешете :)

    > А час нас россудить хто правий !!!

    Розсудить, розсудить...

    > Скарженьский був такий поганий ,а ми нічого некрали !

    Щось не так?

    > " ВСЕ БУЛО ВКРАДЕНО ДО НАС "

    Та ні, не все.

    > Назва в майбутьнаму нового блоку Свистовичів!!!!!!

    Знову збрехали. Це у Вас генетично?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.14 | ПАТРІОТ!!!

     Re: Шановні, це писав не член блоку “За чесну владу”

     Невдячні ,бездарні , Та хто вас в серйоз спиймае Свистунів!!
     Знов відбрехуетесь тупо і нецікаво !
     Виж "чесні" а всі ,з ваших слів -мудаки!
     А блок так і назвіть -"ВСЕ БУЛО ВКРАДЕНО ДО НАС"
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.14 | Михайло Свистович

      Re: Шановні, це писав не член блоку “За чесну владу”

      ПАТРІОТ!!! пише:
      > Невдячні ,бездарні

      Вам не віддячили? А мали? За що? Чим? Землею, грошима, посадами? А про бездарність - подивіться як Ви пишете ;)

      > Та хто вас в серйоз спиймае Свистунів!!

      Ви сприймаєте. Інакше б не мітили цей форум своїми бздурами.

      >
      > Виж "чесні" а всі ,з ваших слів -мудаки!

      Не всі. Не судіть усіх по собі.

      > А блок так і назвіть -"ВСЕ БУЛО ВКРАДЕНО ДО НАС"

      Ні, це - погана назва.
   • 2007.01.14 | Буча-правда

    Re: Член блоку "За чесну владу" ніколи не буде одночасно вихваля

    ти Федорука і Бархоленко, який боровся проти нього.

    ПАТРІОТ!!! пише:
    > Дурна причому тут Бондар !
    > Доводьте правду спавами . Для вас і Федорук гад І Жовтяк, і Петро Мельник І Оксана коломіець і Сотніков і Бартків ,Небога!! Всі, а ви такі святі!!

    Член блоку "За чесну владу" ніколи не поставить в один ряд цих різних людей і ніколи не буде вихваляти деяких з них.

    > Мусор по місту краще зібрали!
    > В Бучі приемно пройти . Чисто ,прибрано,світло .Будуеться щось ремонтуеться !
    > Вам до Федорука ЩЕ ЯК ДО НЕБА РАЧКИ!

    Що ви хочете від жінки, яка тільки пів року при владі, і ще ви та інші їй заважають та не дають працювати. Залиште її та всіх нас у спокої. Займайтеся своїм бізнесом, заробляйте гроші.

    >
    > Якщо сумніви, що правда- спутайте не в мене а у :Бархоленка,Святослава,Бартківа,Місяця-депутата "ПОРИ" Бучі,Кухарского.Коломіець, членів штабу блоку "За чесну владу" , Рибальчинка,шкаб Литвина.УНП. БЮТ.ПОРИ,

    Тільки людина з команди ПРОТИ може написати такі слова. Бо поєднати всіх цих разом за когось не можна. А от поєднати проти - можливо. І в цьому ваша ціль, пане з об’єднаної команди Бондаря-Скаржинського-Бабицького.

    > А час нас россудить хто правий !!!
    > Скарженьский був такий поганий ,а ми нічого некрали !
    > " ВСЕ БУЛО ВКРАДЕНО ДО НАС "
    > Назва в майбутьнаму нового блоку Свистовичів!!!!!!

    Ви вже досить накрались. А хто не встиг (Бондар), той запізнився. Хоч він в іншому місті встиг немало вкрасти, якщо так грошима легко розкидається і всіх купляє. Нема чого йому ще при владі красти.
  • 2007.01.14 | Михайло Свистович

   Re: Шановні, це писав не член блоку “За чесну владу”

   Я навіть на хвилинку не припустив, що це написав хтось із наших. В принципі. Ви вже самі все помітили, так що й коментувати особливо нічого.

   Буча-правда пише:
   > Але він висвітив план дії команди Бондаря-Скаржинського, які тепер діють заодно. Знайти всіх невдоволених у блоку “За чесну владу”, що не отримали посад чи земель та квартир, чи ображена, що щось не так, як вони гадали буде, і притягти їх до себе. Їм дуже важливо, щоб хоч одна людина з команди Мирослави Богданівни виступила сьогодні відкрито проти неї, заявила, що пішла в опозицію.

   Ми це чудово знаємо і розуміємо. Недаремно ж на мітингу Ахінько хвалив Бархоленка і Сотнікова.

   > І вони думають, що ви, Михайло і Мирослава їм повірите і підштовхнете до цього

   В нас нема часу займатися такими дурницями. Ми робитимемо своє, а хто і як діятиме - це справа їхніх розумових здібностей.

   >
   > А Бархоленко з Куцебаценко хай припнуть язики, що ляпають ними всюди. Якщо щось не подобається, можна сказати серед своїх. А так їх слухають і їхніми словами ж пишуть.

   В них є "широкий" вибір - три дороги. Перша - працювати в команді та не намагатися будь-яким способом чи інтригами пропхати своє. Друга - піти до бондарлогів. Третя - залишитися непотрібними нікому й з"їдатися внтурішньою жовчу, яка виникає від безсилля, коли хочеш воювати проти всіх, але не маєш для цього ресурсів.

   Шкода, що не можна відмовитись від влади на півроку. Щоб всі побачили, що почнеться, якщо Мирослави не буде при владі. Адже будь-хто, хто здатний на сьогодні зайняти її місце (перемогти на виборах) розпочне великий і прискорений дерибан. Якщо в них є клепка в голові - вони проведуть аналіз, поділивши аркуш на дві частини: "Що було при колишній владі?" і "Що є при нинішній?" З цифрами. І побачать, що 69 вирубаних здуру Костею дерев (а насправді там здорових та цінних дерев було не більше 10-12, інші - сухі, поламані, червиві, малоцінні) - це трошки інше, ніж тисячі дерев, вирубаних при старій владі. Що ця влада повернула громаді 18 га вкритих лісом земель, а та роздала мабуть у 100 разів більше. Яка корупція була тоді, і яка є зараз (масштаби!). Не хочу писати, бо зараз наговорю на когось багато поганого :) А я такий, що залишаю до останнього шанс на порозуміння, якщо люди хочуть.

   А взагалі - їм треба визначитись, чого вони хочуть. Не в ідеалі (бо так, як вони хочуть, не буде, бо це в нинішніх умовах неможливо), а в реалі. Який буде кінцевий результат їхніх сьогоднішніх зусиль? Повернення до влади Скаржинського чи поява нового Бондаря? Хай думають, особливо Куцебаценко, якого використовують в іграх.

   >
   > Це писав хтось з команди Бондаря-Скаржинського. Вони зараз шукають всіх хто хоч трохи невдоволений і хочуть створити проти вас єдиний фронт. І хочуть, щоб ви повірили, що кругом вас вороги. І стали всіх підозрювати і нікому не вірити. Не ведіться на цю їхню дудку. Робіть свою справу, а люди розберуться хто правий, а хто боровся за себе, а не за чесну владу.

   Все буде добре :)

   >
   > І хай помиряться всі Юра Погрібняк, Бархоленко, Натяга і працюють як одна команда, а не шукають воші один в другого в голові. Бо поки вони чубляться, Бондар зі Скаржинський вже планують як ділити Ірпінь.

   Це Ви їм скажіть, бо там вже точка неповернення. Так розвалилася команда Ющенка, і ми зробили з цього висновок. Тому в нас нема "любих друзів".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.14 | ПАТРІОТ!!!

    Re: Якый блок "За чесну владу " його вже нема!!”

    Дякую панько Свистович ,що хоть матами мене не ображаете за правду!
    Зрозумійте проти вас ,як батька ,чоловіка мера Ірпеня-особусто ,я нічрго немаю ! Але бездарність керування ,Халуї, невдячність команді,непрофесіоналізм,популізм-під прарором "Порядності і Чесної влади". Краще б ви мовчали! Бо як у Ільфа і Петрова "Дванацять стільців" Персонаж поп, який ходив і говорив :"НЕ корести ради ,а ради воли пославшей меня жены" Вас панько Свистович нагадуе!!
    Я був членом блоку "за чесну владу" а тепер ні ,Ви нас зрадили з Мирославою .Ми хотіли бачити сильну команду ,надійну ,яка технічно,командно,професійно - захищалаб інтереси громади! Ви розвалили наш блок Мишко і Мирка. А взамін набрали "Любих друзів -халуїв-сраколизів" ,"проФФесіоналів -ХАПУГ" ,під прапором "ЧЕСНОЇ ВЛАДИ "і плакатом " ВСЕ БУЛО ВКРАДЕНО ДО НАС" . Також зрадили НБЛ, УНП. ПОРУ,Частину БЮТ багато інших.
    А Бондар- на якого ви все валете, вас не краще!! Трохи хітріше і розумніше-мабуть!!? Бо щось, від вас ,добився сам ! Я особисто його не підтримую і непідтримував ніколи і не буду!
    Просто деякі думки і речі співпадають.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.15 | Михайло Свистович

     А що з ним сталося? Випарувався?

     ПАТРІОТ!!! пише:
     > Дякую панько Свистович ,що хоть матами мене не ображаете за правду!

     На матах спеціалізується в основном ваша "Ірпінська правда". До речі, мені сьогодні сказали, що вийшов нібито новий номер ГАІ. Так це ще той старий про "сатаністів Свистовичів" чи ще якийсь новий. Ви хоч заносьте кілька номерів в приймальню міського голови (ми їх розповсюдимо), бо вже задовбало ксерити і розповсюджувати ваші газети. Бажаючих посміятись є багато, а роздавачі ваші гроші у вас беруть, а працюють так, що "Іскру" в 1907-му легше було дістати.

     > Але бездарність керування

     В чому бездарність? Тільки ж правду, а не вигадки.

     > Халуї

     Нема таких.

     > невдячність команді

     Вдячність у Бондаря. Грошова. В нас - справа.

     > непрофесіоналізм

     В чому?

     > популізм

     Який? В нас на піару часу за роботою немає. З часу приходу до влади жодної газети не випустили. Одне звернення лише.

     > Вас панько Свистович нагадуе!!

     А що таке панько?

     > Я був членом блоку "за чесну владу"

     Брехати не гарно :)

     > Ви нас зрадили з Мирославою

     Брехати не гарно :) Ми не мали перед вами зобов"язань.

     > Ми хотіли бачити сильну команду ,надійну ,яка технічно,командно,професійно - захищалаб інтереси громади!

     Брехати не гарно. Ви хотіли і хочете, щоб в Ірпені нічого не мінялося на краще.

     > Ви розвалили наш блок Мишко і Мирка

     Брехати не гарно :)

     > А взамін набрали "Любих друзів -халуїв-сраколизів"

     Брехати не гарно :) Нема в нас таких. Вам який раз пояснити, що таке "любі друзі"?

     > "проФФесіоналів -ХАПУГ"

     І таких в нас немає.

     > під прапором "ЧЕСНОЇ ВЛАДИ "і плакатом " ВСЕ БУЛО ВКРАДЕНО ДО НАС"

     Брехати не гарно :) Не було в нас такого плакату.

     > Також зрадили НБЛ

     Може і СДПУ (о) теж? ;)

     > УНП. ПОРУ

     І ще Партію реабілітації тяжкохворих :)

     > Частину БЮТ

     Вперше стикаюся з тим, що можна зрадити частину блоку :)

     > А Бондар- на якого ви все валете, вас не краще!!

     Отут - чиста правда :)

     > Трохи хітріше і розумніше-мабуть!!?

     Та ну? І чого ж він програв? ;)

     > Бо щось, від вас ,добився сам !

     Нє, від нас він нічого не добився :)

     > Я особисто його не підтримую і непідтримував ніколи і не буду!
     > Просто деякі думки і речі співпадають.

     Як зворушливо і щиро. І головне - переконливо.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.16 | ПАТРІОТ!!!

      Re: На одного "проФФесіонала" в Ірпінській владі буде меньше!

      Нещодавно ми розповідали про одну з "проФФесіоналів-чесної влади" команди Свистовичів -Наталку Матвійчук. Яку за словами М.Свистовича вони знють довно . У своїх відбрихеньках Свистович писав, що вона законослухняний громадянин ! Свистович захищав її ,ішов на захист її боргів -перед підприемцями і її партійцями .Сказав, що службову машину, яку вона розбила вдруге ,відремонтуе сама.
      І що вже збирае документи для оформлення на роботу 1-заступника ЖКХ.три місяця бо це не так посто. Але при цому використовуе службовий транпорт,підписуе державні документи.
      Мабуть всеж подіяли нарешті на Свистовичів. Матвійчук подала чисту трудову книжку з двома печатками, про те ,що вона вже не голова правління Юридичної фірми . Все нібито по закону ЧЕСНОЇ ВЛАДИ.
      . В Рівному не юрист бизнесу -в Ірпені заступник мера Свистович. З слів Свистовичів вонаж чесна ,знаем довго, порядна ,мабуть .Розбиту "ШКОДУ 800-83КМ" видремонтуе. А ми НІБИТО ПИШЕМО БРИХНЮ!!

      МИ ВСЕ ЦЕ ПЕРЕВІРИЛИ І ПРАВДА НАС НЕ ЗДИВУВАЛА!
      Документи нарешті Матвійчук подала! алеж які!
      Ми звернулися до працівнеків юрфірми миста Рівне!
      Зі слів співласників фірми
      ТОВ "Европейский Центр підтримки бізнесу" на вулиці Княгині Ольги місто Рівне головою співласників досі е Наталля Матвійчук .Зборів співвласників ніхто не збирав і не знімав Матвійчук Наталлю з голови правління !Нового не призначали теж. Вона досі числиться на роботі!
      Цікаву тродову здала в горисполком! І хто поставив 2 печатки про звільнення.?? А це вже кремінал- підробка документів!
      Тоді ми звернулись до налогової міста Рівне !
      Там нас здивували ще більше !
      Матвійчук е не лише деректором ТОВ "Европ.центр.підтр. бузнесу" ,а й відкрите свідотсто приватного підприемця за адресою: м.Здолбунів вул. Бендери 52.на Наталлю Миколаевну Матвійчук!!!
      Отока чесна влада керуе м.Ірпінь. І відповідальна за своїх "чесних" заступників мер Свистович ! Яка їх захищае і бере на відповідальну посаду !
      Службова машина "Шкода" досі не ремонтуеться !
      Доречі е інформація що Н.Матвійчук кидае посаду і виезджае з Ірпеня.
      Якщо це так ,то розбиту Службову "шкоду " будуть мабуть ремонтувати Свистовичі! Або перекинуть на плечі платників податку м.Ірпінь.
      БО ВИЖ ПРОФФЕСІОНАЛИ "ЧЕСНОЇ ВЛАДИ."
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.16 | Михайло Свистович

       "Менше" пишеться без м"якого знаку, проффесоре

       ПАТРІОТ!!! пише:
       > Нещодавно ми розповідали про одну з "проФФесіоналів-чесної влади" команди Свистовичів -Наталку Матвійчук. Яку за словами М.Свистовича вони знють довно

       "Довно" це скільки?

       > У своїх відбрихеньках Свистович писав, що вона законослухняний громадянин !

       Невже вона Вас згвалтувала? Не вірю. Як каже Монтян, на такого навряд чи клітор встане :)

       > Свистович захищав її ,ішов на захист її боргів -перед підприемцями і її партійцями

       Як я можу йти на захист того, про що чую вперше від брехливого бондарлога?

       > службову машину, яку вона розбила вдруге

       Вперше ;)

       > І що вже збирае документи для оформлення на роботу 1-заступника ЖКХ.три місяця бо це не так посто

       Угу. Коли почнете працювати на посаді її рівня, ло Вас теж дійде.

       > Але при цому використовуе службовий транпорт,підписуе державні документи.

       Бо сесією призначена

       > Мабуть всеж подіяли нарешті на Свистовичів. Матвійчук подала чисту трудову книжку з двома печатками, про те ,що вона вже не голова правління Юридичної фірми

       Чисту з двома печатками? Це як?

       >
       > МИ ВСЕ ЦЕ ПЕРЕВІРИЛИ І ПРАВДА НАС НЕ ЗДИВУВАЛА!

       Та Ви шо :ouch:

       >
       > Ми звернулися до працівнеків юрфірми миста Рівне!
       > Зі слів співласників фірми
       > ТОВ "Европейский Центр підтримки бізнесу" на вулиці Княгині Ольги місто Рівне головою співласників досі е Наталля Матвійчук .Зборів співвласників ніхто не збирав і не знімав Матвійчук Наталлю з голови правління !Нового не призначали теж. Вона досі числиться на роботі!

       Кокой ужос

       > Цікаву тродову здала в горисполком! І хто поставив 2 печатки про звільнення.?? А це вже кремінал- підробка документів!

       А ви до суду подайте ;)

       > Тоді ми звернулись до налогової міста Рівне !
       > Там нас здивували ще більше !
       > Матвійчук е не лише деректором ТОВ "Европ.центр.підтр. бузнесу" ,а й відкрите свідотсто приватного підприемця за адресою: м.Здолбунів вул. Бендери 52.на Наталлю Миколаевну Матвійчук!!!

       Так вона проце і казала на сесії, які вам слід було б відвідувати ;)

       > Отока чесна влада керуе м.Ірпінь.

       Та нормальна влада. Якби в нас до Скаржинського були претензії такого типу, як у вас до нас, то Мирослава і не думала б в мери висуватись. Відкрию Вам таємницю - припинити підприємницьку діяльність не так швидко. Потрібна заключна перевірка податкової.

       > Службова машина "Шкода" досі не ремонтуеться !

       В Матвійчук запалення легенів, придурку. Дай їй вилікуватись.

       > Доречі е інформація що Н.Матвійчук кидае посаду і виезджае з Ірпеня

       А ще є інформація, що Мирослава Свистович розпродала землі та ліси, квартири померлих і є членом тоталітарної східної секти "РУН-віра" :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.17 | ПАТРІОТ!!!

        Начальник Ірпінського ЖЕКУ В.Нетяга всеж попаде за грати!

        Ще одного "любого друга" мера Ірпеня Мирослави Свистович піймали на злочені депутати Ірпінської міскої Ради !
        Ми вже росповідали про "чесного проффісіонала" друга Свистовичів начальника Ірпінського ЖЕКУ Вітьку Нетягу !
        Про:
        1-Крімінальну справу за хабар 300 доларів США які В.Нетяга взяв в присутнасті оперативників . Навіть е оперативна зйовка! Знаходиться досі в обласному УБОЗ! Свистович його відмазав через колишного "друга" Луценка!! Бо депутат Обл.Ради. ,член громацької ради при Міністерстві Внутрішніх Справ . Мер- Мир.Свистович навіть посварилася з начальником Ірпінськоі міліції . Кричала ,що Нетягу підставили !!! Він чесний!!
        2-Другий раз депутати від блоку "За Чесну Владу" знайшли ордер на отримання квартири в Ірпені з підробленим підписом старого мера Скаржинського , Показали меру Свивтович ! Сказали що в юрид. від приніс для реестрації нач ЖЕКУ Нетяга і що це кримінал!
        Реакція мера Свистович була дивною .Вона почала волати ,що це провокація ,і підставляють "Любого друга" Нетягу . Навіть звільняе начальника юрид. відділу Юру Погребняка -колишнього соратника і родича Нетяги ! Звільняе за правду!!
        На сесії Свистович сказала : Квартиру Нетяга хотів взяти службову, а підпис на ордері підробила його секретарша!
        Депутати створили комасію по перевірці ЖЕКУ невіть проти бажання мера Свистович.
        Резулбтати перевірки вразили всіх!
        На Ірпінський ЖЕК з дотації буджету міста було перераховано в листопаді 2006 року 70 тис. гривен на ремонт комунікацій і заміну мереж під високоповерхівками..
        Ідея чудова і ремонт дійсно потрібен.
        Але ! Начальник ЖЕКУ Нетяга швидко знаходить в Киеві підрядну організацію "Рога і копита" і перераховуе їм за виконання роботи всі гроші! Потім складае акти виконаних робіт початком грудня 2006 року.
        Депутацька комісія перевірила власноручно результати робіт. !
        Зі слів інеціатора комісії депут. В.Бархоленка на 16 січня 2006 року ,робіт виконано відсили на 10 процентів.А акти по виконання робіт ЖЕК склав в грудні 2006 року.
        А деж гроші ,якщо зроблено по актам робіт 10%
        Нетяга точно знае ! Мабуть поділився з підрячиками і може з мером Свистович.Яка постійно його захищае за відкати!!
        Бо вони "ЗА ЧЕСНУ ВЛАДУ"
        Зі слів В.Бархолинка депутати готують подання до прокуратури ,КРУ,та відділу УБЕЗ. по факту відмивання і розкрадання державних коштів нач. ЖЕКУ Нетягою ! Доречі який досі їздить на авто з підробленими документами!!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.01.17 | Михайло Свистович

         Мені щось слабо в це віриться

         ПАТРІОТ!!! пише:
         > Ще одного "любого друга" мера Ірпеня Мирослави Свистович піймали на злочені депутати Ірпінської міскої Ради !

         Коли?

         > Ми вже росповідали про "чесного проффісіонала" друга Свистовичів начальника Ірпінського ЖЕКУ Вітьку Нетягу !
         > Про:
         > 1-Крімінальну справу за хабар 300 доларів США які В.Нетяга взяв в присутнасті оперативників

         Не було такої справи

         >
         > Навіть е оперативна зйовка!

         То покажіть

         >
         > Свистович його відмазав через колишного "друга" Луценка!!

         Брехати не гарно. Не відмазував. Міліція будь-що намагалася довести, що вона - біла і пухнаста. Але навіть недружня до нас прокуратура не змогла визнати це :)

         >
         > Бо депутат Обл.Ради. ,член громацької ради при Міністерстві Внутрішніх Справ . Мер- Мир.Свистович навіть посварилася з начальником Ірпінськоі міліції . Кричала ,що Нетягу підставили !!!

         І ще посвариться. Бо не працює в нас міліція. А кричала не за Натягу, а за те, що начальник міліції брехав, що його нема, за те, що мера не пускали до міськвідділу, за те, що мєнти не дозволяли працівникам ЖЕКу передати начальнику платіжки на підпис (був останній день сплати податків, а банк зачинявся у п"ятницю раніше) та взяти в нього ключі, щоб поставити на них печатку.

         > 2-Другий раз депутати від блоку "За Чесну Владу" знайшли ордер на отримання квартири в Ірпені з підробленим підписом старого мера Скаржинського

         Брехати не гарно. Там не пілдпис Скаржинського, а якась карлючка. І не ордер то, а папірець з купою незаповнених обов"язкових граф.

         >
         > Реакція мера Свистович була дивною .Вона почала волати ,що це провокація ,і підставляють "Любого друга" Нетягу

         Вона просто дещо знає ;) Правда, ще не до кінця. Коли дізнається, декому буде непереливки.

         >
         > Навіть звільняе начальника юрид. відділу Юру Погребняка -колишнього соратника і родича Нетяги ! Звільняе за правду!!

         Номер наказу про звільнення не надасте? ;)

         > На сесії Свистович сказала : Квартиру Нетяга хотів взяти службову, а підпис на ордері підробила його секретарша!

         Так, скоріш за все, і було.

         > Депутати створили комасію по перевірці ЖЕКУ невіть проти бажання мера Свистович.

         Ні, вона не заперечувала. Якщо є підозри - їх слід перевіряти. Якщо хтось винен - карати. Але коли війну ведуть не з корупцією, яка процвітає в інших підрозділах значно більше, ніж у ЖЕКу, а з начальником, який підняв ЖЕК з нічого, то це також наводить на певні підозри.

         >
         > Але ! Начальник ЖЕКУ Нетяга швидко знаходить в Киеві підрядну організацію "Рога і копита"

         В неї така назва?

         >
         > Зі слів інеціатора комісії депут. В.Бархоленка на 16 січня 2006 року ,робіт виконано відсили на 10 процентів.А акти по виконання робіт ЖЕК склав в грудні 2006 року.

         Проценти, очевидно, мені самому доведеться перевіряти (занадто багато протилежної інформації), а щодо актів у грудні - то що тут такого?

         >
         > Мабуть поділився з підрячиками і може з мером Свистович

         Ні тільки з мером Свистович :) Це ж всі знають, що з неї усі діляться :)

         >
         > Яка постійно його захищае за відкати!!

         Навпаки, вона його постійно сварить за малі відкати :)

         > Бо вони "ЗА ЧЕСНУ ВЛАДУ"

         Саме так.

         > Зі слів В.Бархолинка депутати готують подання до прокуратури ,КРУ,та відділу УБЕЗ. по факту відмивання і розкрадання державних коштів нач. ЖЕКУ Нетягою !

         З цього слід було і починати, а то крик вже задовбав. Хай ці організації, які не дуже люблять М. Свистович, перевірять, а то ми вже задовбалися перевіряти брехливі сигнали про вкрадений ліс, робітників на дачі тощо.

         Ну і бажано так сам ретельно попрацювати з іншими підприємствами. А то кадастрове бюро взялись перевіряти депутати, і нічичирк. Ніхто нічого не чує, лише народ ремствує, що там беруть хабарі.

         ДЮСШ можна перевірити ;) Комунгосп (пройтися, наприклад, по цвинтарю й дізнатись, хто і на які йпідставі там похований), архітектуру. Багато є місць, куди б депутати могли б спрямувати свої праведні зусилля ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.01.18 | ПАТРІОТ!!!

          ТВКА знову збираеться зробити перевибори в Ірпіні

          Свистуни вам скоро знову в опозицію!!!!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.01.19 | Михайло Свистович

           ТВК скоро дозбирається до кримінальної відповідальності

           За нехтування судовими рішеннями, спотворення результатів виборів та підробку документів (я маю на увазі використання недійсної печатки).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua