МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З Австрії ми вже повернулися. Повний звіт пізніше

01/07/2007 | Віктор Уколов
Як ви уже здогадалися, на момент оприлюднення статті на "Майдані", візи у нас вже були. Ми так зробили навмисно, щоб не створювалось хибне враження, що ми для себе особисто тиснемо на консулят.

Наскільки мені відомо, це перший випадок, коли журналісти написали про недосконалості і можливу корупцію під час отримання візи до західної країни.
Це і є відповідь Чучхе - ми не скиглимо, а починаємо боротьбу за нормальне ставлення до українців.

Пропоную всім, хто отримував візу написати на сайт Майдан про об"єктивні недоліки: невідповідність інформації на сайті та в житті, попереднє неоголошення повного списку вимог, упереджене ставлення, невпорядкування роботи, нелюдські умови для тих, хто хоче отримати візу. В результаті ми створимо такий собі "чорний список", де присвоїмо об"єктивний рейтинг роботі кожного єропейського консуляту.

Їхали через Угорщину, на Новий рік були на "Штефан-плац" у Відні. Пізніше змоталися на півдня у Венецію і через Словаччину без порушень умов візи вчасно повернулися до України. Все опишу. Фотки є.

Христос народився!

Відповіді

 • 2007.01.08 | пан Roller

  Re: Карикатуры

  URL: http://www2.maidan.org.ua/n/free/1167338323

  Кстати, ваши сюжеты с визами в посольстве могут быть использованы. Вы говорили, что Чайка снимал. По фоткам можно что-то слепить наглядное.

  Brgds
 • 2007.01.09 | Хвізик

  я вже не раз писав про неподобства в американському консуляті

  тільки нікому до того немає діла

  І взагалі, я маю підозру, що багато хто з українських співробітників посольств Західних держав отримує собі ще одну зарплату - від мафії, або від ФСБ
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.09 | stefan

   Ви маєте право на Вашу власну думку

   Хвізик пише:
   > тільки нікому до того немає діла
   >
   > І взагалі, я маю підозру, що багато хто з українських співробітників посольств Західних держав отримує собі ще одну зарплату - від мафії, або від ФСБ
   ------------------
   Ви маєте право на Вашу власну думку.
   Ну і що з цього?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua