МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Скасувати призначення !

01/11/2007 | Майдан-ІНФОРМ
ЗАЯВА

10 січня цього року уряд ухвалив постанову №9, якою призначив на посаду заступника

міністра внутрішніх справ Сергія Попкова. Це той самий Попков, який за часів агонії режиму Кучми командував внутрішніми військами.

28 листопада 2004 року, коли сотні тисяч людей протестували на Майдані проти фальсифікації президентських виборів, Сергій Попков наказав видати бойову зброю дислокованим під Києвом частинам внутрішнім військ і вишукував їх у бойовому порядку для руху на столицю. Лише рішучість захисників Майдану дала відсіч всім, хто підніме зброю на свій народ і змусила війська повернути в казарми. Тодішній президент Кучма віддячив Попкову, вже через два дні призначивши його заступником міністра внутрішніх справ.

Сьогоднішня коаліція і уряд Януковича демонстративно повертають на посади найодіозніших діячів кучмівського режиму. Усунувши Юрія Луценка, вони повертають в Міністерство внутрішніх справ кадри, що відзначилися репресіями проти громадян. Чого вартий лише призначений заступником міністра Микола Плеханов, який у 2004 році керував арештам і побиттям сумських студентів, що йшли походом на Київ. Для чого уряду такі кадри, як Попов, Плеханов та інші? Відповідь може бути тільки одна – для розправи над народом, який неминуче знову постане проти антилюдської політики такого уряду. Тільки для цього можуть знадобитися люди, які не зупиняться ні перед чим.

Ми вважаємо, що не можна однією рукою долучатися до проведення другого загальнонаціонального круглого столу та реалізації Універсалу національної єдності, а другою рукою підписувати постанову про призначення одіозного генерала заступником міністра внутрішніх справ. Такі дії не призведуть до спокою в українському суспільстві, а лише до загострення політичного протистояння.

У зв’язку з цим, ми закликаємо прем’єр-міністра Віктора Януковича скасувати постанову № 9 від 10 січня цього року та усунути Сергія Попкова з посади міністра внутрішніх справ і не допускати у подальшому подібних неконструктивних призначень, які сприяють подальшому загостренню політичного протистояння, а не єдності в суспільстві.

Джерело: прес-служба "Нашої України"

Відповіді

 • 2007.01.12 | Н.Е.Донецкий

  Re: Скасувати призначення !

  Президент України призначив Сергія Попкова заступником Міністра внутрішніх справ України

  (02.12.2004р.)

  Президент України Леонід Кучма своїм Указом призначив Сергія Попкова заступником Міністра внутрішніх справ України - командувачем внутрішніх військ

  Это официальное сообщение Центра общественных связей МВД. Обратите внимание на дату и не грузите общественность враньем - Кучма Попкова должностью не награждал!!!
  С почтением, Н.Е.Донецкий....


  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > ЗАЯВА
  >
  > 10 січня цього року уряд ухвалив постанову №9, якою призначив на посаду заступника
  >
  > міністра внутрішніх справ Сергія Попкова. Це той самий Попков, який за часів агонії режиму Кучми командував внутрішніми військами.
  >
  > 28 листопада 2004 року, коли сотні тисяч людей протестували на Майдані проти фальсифікації президентських виборів, Сергій Попков наказав видати бойову зброю дислокованим під Києвом частинам внутрішнім військ і вишукував їх у бойовому порядку для руху на столицю. Лише рішучість захисників Майдану дала відсіч всім, хто підніме зброю на свій народ і змусила війська повернути в казарми. Тодішній президент Кучма віддячив Попкову, вже через два дні призначивши його заступником міністра внутрішніх справ.
  >
  > Сьогоднішня коаліція і уряд Януковича демонстративно повертають на посади найодіозніших діячів кучмівського режиму. Усунувши Юрія Луценка, вони повертають в Міністерство внутрішніх справ кадри, що відзначилися репресіями проти громадян. Чого вартий лише призначений заступником міністра Микола Плеханов, який у 2004 році керував арештам і побиттям сумських студентів, що йшли походом на Київ. Для чого уряду такі кадри, як Попов, Плеханов та інші? Відповідь може бути тільки одна – для розправи над народом, який неминуче знову постане проти антилюдської політики такого уряду. Тільки для цього можуть знадобитися люди, які не зупиняться ні перед чим.
  >
  > Ми вважаємо, що не можна однією рукою долучатися до проведення другого загальнонаціонального круглого столу та реалізації Універсалу національної єдності, а другою рукою підписувати постанову про призначення одіозного генерала заступником міністра внутрішніх справ. Такі дії не призведуть до спокою в українському суспільстві, а лише до загострення політичного протистояння.
  >
  > У зв’язку з цим, ми закликаємо прем’єр-міністра Віктора Януковича скасувати постанову № 9 від 10 січня цього року та усунути Сергія Попкова з посади міністра внутрішніх справ і не допускати у подальшому подібних неконструктивних призначень, які сприяють подальшому загостренню політичного протистояння, а не єдності в суспільстві.
  >
  > Джерело: прес-служба "Нашої України"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua