МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Блоку Юлії Тимошенко: БЮТ досяг суттєвих перемог...

01/13/2007 | Майдан-ІНФОРМ
БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО
ЗАЯВА

Сьогодні Блок Юлії Тимошенко досяг суттєвих перемог, примусивши владну більшість проголосувати за закон про парламентську опозицію, про позбавлення зрадників депутатських мандатів та запровадження жорстких прозорих процедур щодо недопущення корупційних схем розподілу землі.

Проголосувавши за Закон про Кабмін, БЮТ зробив спробу припинити між Президентом і прем’єром політичні скандали, що ганьбили державу.

Протягом останнього часу країна жила у стані перманентної політичної ескалації конфлікту між Секретаріатом Президента і Кабінетом міністрів, за якої ані глава держави, ані прем’єр не мали часу і можливостей виконувати свої безпосередні обов’язки, пов’язані з життєдіяльністю держави. Ще трохи, і Секретаріат Президента разом із Кабінетом міністрів були б змушені кожен конверт їхньої переписки відправляти на хімічну експертизу, боячись вірусу сибірської язви.
Розуміючи, що протистояння Секретаріату президента і уряду може тривати до наступного прильоту комети Галілея, опозиція була просто зобов’язана взяти на себе відповідальність за вирішення глибокої кризи у системі влади.
У зв’язку з цим Блок Юлії Тимошенко заявляє:
1. Після сьогоднішнього голосування на законодавчому рівні визначено сферу функцій і завдань законодавчої влади. До сьогоднішнього дня існувала повна безвідповідальність Кабінету міністрів, коли на вимоги прозвітуватися перед народом України відповідь була одна: „Да пошли вы…». Голосування за Закон про опозицію закладає всі основи для встановлення підконтрольності та відповідальності влади перед суспільством. Саме це призведе до зменшення корупції, непрозорості влади, а як наслідок до зростання добробуту людей.
2. Закон про Кабінет міністрів ухвалений не під Януковича, не під Ющенка чи будь-кого іншого, а під майбутнє України. І хворобливі амбіції купки дискредитованих політиків не завадять нам приймати важливі для країни рішення.
3. Ми абсолютно задоволені ухваленням законодавчої норми про імперативний мандат, яка на практиці реалізує гасло „Справедливість є, і за неї варто боротися”, - депутати захищатимуть виборців, а не свої приватні інтереси, будуть відповідальними перед політичними партіями за кожну зраду людей, які їх вибирали. Зрадники будуть змушені або повернутися до своїх передвиборчих обіцянок і зобов’язань перед народом, або позбавляться депутатський мандатів. Це призведе до формування відповідальності депутатів рад у всій країні і припинить вакханалію з тарифами та корупційний „дерибан” землі, що сьогодні захлинув всі регіони України. В нашій країні, де немає традиції політичної порядності та відповідальності, потрібні жорсткі закони.
4. Блок Юлії Тимошенко відкидає будь-які претензії з боку „Нашої України”, яка намагається звинуватити нас у зраді. Це не ми, а „Наша Україна” голосувала за політичну реформу, яка позбавила Президента повноважень. Це не ми, а партія „Наша Україна” на чолі з Президентом розвалювала помаранчеву команду, відправляючи у відставку перший помаранчевий уряд. Це не ми, а „Наша Україна” вела підпільні переговори з Партією регіонів про створення широкої коаліції у парламенті. Це не ми, а Президент з „Нашою Україною” підписували з Януковичем Меморандум, Універсал і вносили його кандидатуру на посаду прем’єр-міністра. Це „Наша Україна” ледь не на паперті випрошувала собі посади в уряді Януковича.
5. Блок Юлії Тимошенко не співпрацював і у жодному разі не співпрацюватиме з коаліцією Януковича-Мороза–Симоненка. А тим більше не йтиме на якісь міфічні і вигадані змови з більшістю, сформованою на підставі обману і кулуарному підкилимному перегляді результатів парламентських виборів.
Блок Юлії Тимошенко заявляє, що незмінно залишається на позиції необхідності проведення дострокових виборів до Верховної Ради України. Ми виступаємо за те, що так звана антикризова коаліція повинна піти від влади, а політична реформа, яка породила хаос у владі, повинна бути скасована.

Відповіді

 • 2007.01.13 | Shadow_runner

  Re: Заява Блоку Юлії Тимошенко: БЮТ досяг суттєвих перемог...

  От жеж грамотії. Як їм пояснити що Галлей та Галілей зовсім різні люди?
  А виправдання зраді немає і бути не може, бо зрада народа не коштує законів про опозицію. Ціль не виправдовує методів...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.13 | пан Roller

   Два Виктора-два Галлея*.

   Shadow_runner пише:
   > От жеж грамотії. Як їм пояснити що Галлей та Галілей зовсім різні люди?

   Анна Ахметова и Ахматова тоже разные люди?

   Видно, Юля сама писала, а заперечить ей никто не посмел

   Brgds
  • 2007.01.13 | Мірко

   Re: Заява Блоку Юлії Тимошенко: БЮТ досяг суттєвих перемог...

   Shadow_runner пише:
   > От жеж грамотії. Як їм пояснити що Галлей та Галілей зовсім різні люди?<
   Тим, що вживатиметься букву Ґ. Галлей і Ґалілей. А без Ґ завжди виходитиме таке глупство. Треба вбити москаля у собі. :gun:
   ҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐҐ
 • 2007.01.13 | catko

  для мене бют і юлька - тіні минулого і категорія мороза

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.13 | Карт

   Свіжа думка ..

 • 2007.01.13 | Andrij

  Нас справді тримають за тупих лохів?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО
  > ЗАЯВА
  > Ми виступаємо за те, що так звана антикризова коаліція повинна піти від влади, а політична реформа, яка породила хаос у владі, повинна бути скасована.

  Ну не можна ж так нахабно та нерозумно брехати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.13 | Pavlo_M

   Re: Нас справді тримають за тупих лохів?

   Andrij пише:
   > Ну не можна ж так нахабно та нерозумно брехати.

   Вони брешуть все життя. І чим нахабніша брехня, тим її більше довіряють. Тим більше повірять ті, хто зачаровані рішучими висловлюваннями ЮВТ. І, даремно, що ці висловлювання виконати неможливо... А в тому, що БЮТ проголосувала за подолання вето, виявляється, винен Ющенко. Це ж він їх заставив. Якийсь маразм тай годі.

   Але ще про одну річ ніхто не говорить. А ЮВТ зіграла на випередження. Ющенко зібрався організовувати ще одни круглий стіл і намагатися зі всіма домовитися. А ЮВТ - проти. Для неї тяжко чекати до того, як будуть наступні вибори. Треба якимось чином загострити ситуацію. І тому вона підіграла регіонам. Єдине, про що вона не думає, це про те, якщо дати регіонам палець, то вони можуть відтяпати руку.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.13 | Andrij

    Re: Нас справді тримають за тупих лохів?

    Pavlo_M пише:
    > Вони брешуть все життя.

    Ні, не все життя.

    > Але ще про одну річ ніхто не говорить. А ЮВТ зіграла на випередження. Ющенко зібрався організовувати ще одни круглий стіл і намагатися зі всіма домовитися.

    А це вже дурниці.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.14 | Pavlo_M

     Re: Нас справді тримають за тупих лохів?

     Andrij відповідає:
     >> Але ще про одну річ ніхто не говорить. А ЮВТ зіграла на випередження. Ющенко зібрався організовувати ще одни круглий стіл і намагатися зі всіма домовитися.


     >А це вже дурниці.

     Я радий би був щоб це були дурниці. Але в наші країні стаються дуже фантастичні речі. Можу вам нагадати, що колись, восени 2005 р. БЮТ голосував разом з януковичами та іншими за Закон, в якому проголошувалася недоторканість народних депутатів усіх рівнів, а потім розказував що цю недоторканість треба скасувати. А все було дуже просто: Янукович з Ющенком грав свою гру, а БЮТ - свою. Ющенко пообіцяв Януковичу підписати цей закон, якщо його прийме ВР, маючи надію, що БЮТ не проголосує і ВР закон прийняти не зможе. А БЮТ проголосував, маючи надію що Ющенко цей закон не підпише і таким чином зірвати домовленості з Януковичем. Взагалі це взаємне "кідалово", але така українська політика. Врешті решт, Ющенко протягнув 10 днів, не повернувши закон до ВР, і після цього "змушений" був його підписати, зробивши, правда, подання до непрацюючого КС. Так що обидва "догралися" - і ЮВТ, і ВАЮ, а лише януковичі залишилися задоволені. І так на кожному кроці. Спочатку проблема створюється, а потім докладається надзусиль щоб цю проблему вирішити. Тому що головне, хто перший, а не інтереси країни. Так що ми ще багато можемо побачити на перший погляд "дурниць".
   • 2007.01.13 | Карт

    А Ви їй підкажіть.

  • 2007.01.13 | Карт

   А хто вас тримає?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.14 | Andrij

    Правильно - заява, яка заява? Ну проголосували, ну прибрехнули

    Українцям не вперше. Тим часом - на телебаченні 101 серія мексиканського серіaлу "Пані Юля та її страшна помста".
 • 2007.01.13 | catko

  ...і поїхав сповідатися в ізраїль

  Тимошенко поїхала молитися у святих місцях

  Лідер БЮТ Юлія Тимошенко 13 – 16 січня відвідає Ізраїль.

  У програмі візитку, яку отримали журналісти, сказано, що 14 січня Тимошенко відвідає Храм Господній у Єрусалимі у супроводі отця Серафима грецької православної церкви.

  Також лідер БЮТ відвідає місто Тверія у Йордані, а у понеділок здійснить поїздку до Віфлиєму.

  Під час візиту Тимошенко зустрінеться зі спікером Кнессету Далією Іцик, з прем’єром Шимоном Пересом, з міністром національної інфраструктури Більяміном Бен Єліезером, а також главою місцевою опозиції Більяміном Нетаньягу.

  Крім того, Тимошенко має виступити у Центрі міжнародних досліджень університету Тель-Авіва.

  Українська правда
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.13 | Volodymir

   Дежа ву: мене Старці на горі Афон на президента благословили

   от тільки одночасна подача до КС про відміну політреформи свідчить не про маніфестацію парадігми проституції у політиці (бажання не тільки продатися, але і одночасно всім сподобатися), як про це написали колеги близькі до СНБО, а про наявність стратегії. У цьому випадку, у вигляді багатоходовки.
   Результат стратегічного плану - завжди неочикуваний продукт.
   У цьому випадку гра не тільки щодо збільшення тем для торгу, а і для цікавої демонстрації набутого класу: навіть якщо політрехформа частково буде відмінена, результати цього обіцяють дуже здивувати прихільників такої відміни...

   Прям, як написали у газетенці:
   "Ющенко тер со своими (Гайдук, Яценюк, Бондарь), они убеждали, он согласился строить кабмину всяческие козни. Тому стал случайно (sic?!) свидетелем один из членов правительва. Узнав об этом, премьер срочно встретился с Морозом и Симоненко. Было решено идти в контратаку (тут подмена понятий: выявив в результате стратегических разведывательных мероприятий намерения противника, было решено перенести дату операции). Той же ночью договорились с Тимошенко, в пятницу за все и проголосовали." Моя версия ночной песни договоренностей:

   "Скажи мне, ты, которого любит душа моя: где пасешь ты? где отдыхаешь в полдень? к чему мне быть скиталицею возле стад товарищей твоих?
   Если ты не знаешь этого, прекраснейшая из женщин, то иди себе по следам овец и паси козлят твоих подле шатров пастушеских.
   Кобылице моей в колеснице фараоновой я уподобил тебя, возлюбленная моя.
   Прекрасны ланиты твои под подвесками, шея твоя в ожерельях; золотые подвески мы сделаем тебе с серебряными блестками."
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.13 | троль ak1001

    геніальні багатоходівки БЮТ з 2005

    1 Пінчук, коломойський і зайці
    відставка

    2 ліс, розмови з послом про погоду, пльатьожкі Березовського, голосування по Єханурову 1

    мєморандум


    3 голосування по Єханурову 2
    на час виборів в країні одні в.о.

    друге місце

    4 пообіцяла Морозу спікера
    Мороз спікер

    5 закон про кабмін
    вся влада Януковичу


    6...
    ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.13 | Карт

     Пілітє, Шура, оні золотиє.

  • 2007.01.13 | Мірко

   Re: ...і поїхав сповідатися в ізраїль

   Якщо Ющ по ярлик до Москви, тоді Юля в Єрусалим.
   Історично тлумачивши, - Україна колись входила в склад Московської Імперії, але лише платила данину Хозарській. ;) :sarcastic:
  • 2007.01.13 | bas

   Ну и что из того, что поїхав ?

   Вы уже не знаете как укусить и тявкнуть и на подсознателном уровне апелируете к антисемитам ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.13 | catko

    це не до мене а до УП про її комбінування заголовків

    а кусати політтруп юлєчку якось негігієнічно
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.13 | bas

     Re: це не до мене а до УП про її комбінування заголовків

     >а кусати політтруп юлєчку якось негігієнічно

     Вы что-то перепутали. Как раз она в самом соку и расцвете.
  • 2007.01.13 | Карт

   От шлбондра! А Ющенка із собою не взяла ...

 • 2007.01.13 | Дядя Вова

  а де Жавю?

  Читаю «оправдательный документ» от БЮТ и не покидает меня чувство, что где-то подобное уже сто раз мелькало.

  Может, Лев Толстой: «А косточку я за окошко выбросил»?

  А может, Чехов? Помните: чувак чмокнул губами на жаренную рыбу, а мимо случайно проходила кухарка. Потом он три дня слонялся по городу и всем рассказывал, что он порядочный семьянин, а «причмокнул в смысле удовольствия». В конце концов его уволили, напросился.

  А может, всё тот же Мюнхгаузен?

  > Сьогодні Блок Юлії Тимошенко досяг суттєвих перемог, примусивши владну більшість проголосувати за закон про парламентську опозицію
  А я-то голову ломаю: чего это Янукович вчера таким несчастным под ёлочкой выглядел? ;)

  > коли на вимоги прозвітуватися перед народом України відповідь була одна: „Да пошли вы…»
  Смеялся до слёз. Нет, мне ещё нужно учиться и учиться стилю, благо есть образцы.

  > Саме це призведе до зменшення корупції, непрозорості влади, а як наслідок до зростання добробуту людей.
  Не нужно скромничать: «и остановит глобальное потепление на Земле», - ведь так?

  > ледь не на паперті випрошувала
  Интересно, кто это писал, кто этот гений, не Жванецкий ли?

  > а політична реформа, яка породила хаос у владі, повинна бути скасована.
  «Карфаген разрушить нельзя построить» - так где же всё-таки эта грёбанная запятая?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.14 | Стась

   +1 и одна неточность

   Дядя Вова пише:

   > А может, всё тот же Мюнхгаузен?

   Мюнхгаузен, как Вы, несомненно, знаете, никогда не врал.
 • 2007.01.13 | Карт

  До речі, панове Шур-шур-Мур-мур, що Ви скажете на це:,

  Це не ми, а „Наша Україна” голосувала за політичну реформу, яка позбавила Президента повноважень. Це не ми, а партія „Наша Україна” на чолі з Президентом розвалювала помаранчеву команду, відправляючи у відставку перший помаранчевий уряд. Це не ми, а „Наша Україна” вела підпільні переговори з Партією регіонів про створення широкої коаліції у парламенті. Це не ми, а Президент з „Нашою Україною” підписували з Януковичем Меморандум, Універсал і вносили його кандидатуру на посаду прем’єр-міністра. Це „Наша Україна” ледь не на паперті випрошувала собі посади в уряді Януковича.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.14 | YuriPet

   Re: До речі, панове Шур-шур-Мур-мур, що Ви скажете на це:,

   Молодець Карт!
   Щось усім відразу "як заціпило"... ;)
  • 2007.01.14 | Михайло Свистович

   Скажу, що погані кроки НУ не є виправданням поганих кроків БЮТ

   Це те саме, що злодій буде аблічать вбивцю: "Це не я, а він здирав шкіру з живих", "Це не я, а він різав дітей ножем"...

   БЮТ зробив крок по зниженню свого рейтингу, збільшивши кількість людей, які за нього ніколи не проголосують.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.14 | Стась

    Залишаться "голосующие сердцем"?

    Михайло Свистович пише:
    > БЮТ зробив крок по зниженню свого рейтингу, збільшивши кількість людей, які за нього ніколи не проголосують.

    Мене більше непокоїть, що БЮТ ще більше зцементував владу януковичів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.14 | Михайло Свистович

     Так Re: Залишаться "голосующие сердцем"?

     Стась пише:
     >
     > Мене більше непокоїть, що БЮТ ще більше зцементував владу януковичів

     Мене теж
 • 2007.01.14 | Стась

  Відповідь блоку Юлії Тимошенко: БЮТ досяг піррових перемог

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО
  > ЗАЯВА
  >
  > Сьогодні Блок Юлії Тимошенко досяг суттєвих перемог, примусивши владну більшість проголосувати за закон про парламентську опозицію,

  І ліщатами щось затискали? :)

  > Проголосувавши за Закон про Кабмін, БЮТ зробив спробу припинити між Президентом і прем’єром політичні скандали, що ганьбили державу.

  Є людина - є проблема, нема людини - нема проблеми :)
  >
  > Розуміючи, що протистояння Секретаріату президента і уряду може тривати до наступного прильоту комети Галілея, опозиція була просто зобов’язана взяти на себе відповідальність за вирішення глибокої кризи у системі влади.

  Посиливши одну з гілок цієї влади. До речі, ту, що складається з тих же самих персон, що й у 2004-му. А тоді влада буле "антинародною". Тобто, зараз Юля тичасово виступила на боці антинародної влади?

  > У зв’язку з цим Блок Юлії Тимошенко заявляє:
  > 1. Після сьогоднішнього голосування на законодавчому рівні визначено сферу функцій і завдань законодавчої влади. До сьогоднішнього дня існувала повна безвідповідальність Кабінету міністрів, коли на вимоги прозвітуватися перед народом України відповідь була одна: „Да пошли вы…». Голосування за Закон про опозицію закладає всі основи для встановлення підконтрольності та відповідальності влади перед суспільством.

  Зменшення відповідальності перед Президентом - це мабуть, те ж саме.

  > Саме це призведе до зменшення корупції, непрозорості влади, а як наслідок до зростання добробуту людей.

  Що? Можливість для міністра написати на указі Перзидента "Да пошел ты"? ;)

  > 2. Закон про Кабінет міністрів ухвалений не під Януковича, не під Ющенка чи будь-кого іншого, а під майбутнє України. І хворобливі амбіції купки дискредитованих політиків не завадять нам приймати важливі для країни рішення.

  Нагадую - "ви" без КРС нічого не вирішуєте. Бо більшості не маєте.

  > Блок Юлії Тимошенко заявляє, що незмінно залишається на позиції необхідності проведення дострокових виборів до Верховної Ради України. Ми виступаємо за те, що так звана антикризова коаліція повинна піти від влади, а політична реформа, яка породила хаос у владі, повинна бути скасована.

  Угу. І що ви для цього збираєтесь зробити?
 • 2007.01.14 | AK

  Анекдот на цю тему

  Народилась у Ющенка чергова дитина. Запросив він на хрестини увесь політичний, бізнесовий, спортивний і т.д. бомонд.
  От гості розмовляють між собою, ким ця дитина буде як виросте.
  Брати Клички кажуть:
  - Він неодмінно буде боксером: дивіться як ручками робить.
  А Шевченко каже:
  - Ні, він буде футболістом: дивіться як ніжками робить.
  Тут підходить Тимошенко і каже:
  - Ні, він буде політиком: щойно обкакався, а усміхається, наче нічого не сталося.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua