МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Президент відбув

01/14/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор Ющенко відбув із робочою поїздкою до Закарпатської області.

У рамках поїздки у м. Мукачевому відбудеться зустріч Президента України з Прем'єр-міністром Угорської Республіки Ференцом Дюрчанем.
Президент України та Прем'єр-міністр Угорщини також візьмуть участь у церемонії відкриття Чомонинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (Мукачівський район).

Джерело: прес-служба Президента

Відповіді

 • 2007.01.14 | Hoja_Nasreddin

  Re: Президент відбув

  Оскільки на відкритті школи буде присутній угорський президент, то очевидно школа буде з угорською мовою навчання (чи можна її назвати "угорською школою" - не знаю).
  Чи пригадує хтось з форумчан, щоб президент України відвідав країну із відчутним відсотком етнічного українського населення (чи такого що компактно мешкає на певній території такої країни), і обидва президенти - наш та тієї країни - відкрили українську школу.
  Дуже би цікаво було ся дізнати про це.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.14 | stefan

   Хоча би в Польщі, Молдові чи Румунії

   Hoja_Nasreddin пише:

   > Чи пригадує хтось з форумчан, щоб президент України відвідав країну із відчутним відсотком етнічного українського населення (чи такого що компактно мешкає на певній території такої країни), і обидва президенти - наш та тієї країни - відкрили українську школу.
   > Дуже би цікаво було ся дізнати про це.
   ----------------
   Хоча би в Польщі, Молдові чи Румунії.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.14 | Hoja_Nasreddin

    Щось не второпав :)

    То це було чи Ви висловлюєте свої побажання?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua