МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Коментар штатного полохала (л)

01/16/2007 | observer
«Подолання вето Президента на закон про Кабінет міністрів було логічним, раціональним і в інтересах збереження демократії в Україні, в інтересах можливості демократичного розвитку, який було зведено майже нанівець «Нашою Україною» та Віктором Ющенком на початку серпня 2006 року», - заявив народний депутат, член фракції БЮТ Володимир Полохало.

«Голосуванням за закон про Кабмін був перерваний шлях кулуарних тіньових домовленостей між Віктором Ющенком і Віктором Януковичем, що кваліфікувалися виборцями як зрада ідеалів і цінностей Помаранчевої революції», - сказав він.

Полохало вважає, що «сьогодні істерику підняли ті, хто привів до влади Януковича, хто голосував за нього, хто робив на нього подання». «Вони шукали собі місце в Антикризовій коаліції. «Наша Україна» вела до встановлення того режиму, який є в інших пост-радянських авторитарних країнах», - сказав він.

«Ми не дали Ющенку увійти в історію, як увійшов в історію Гінденбург. Ми не дали Ющенку зганьбити своє ім’я. Є надія, що Ющенко тепер буде змушений рахуватися з демократично налаштованими виборцями і з політичною силою, яка представляє їх у парламенті», - сказав він.

На думку Полохала, «подолання вето дало можливість усунути повзучий авторитаризм в Україні, який би завершився повним союзом кланів». «Ми не дали консолідуватися олігархам», - додав він.

Як приклад Полохало навів Росію, у якій консолідація олігархів призвела до тотального авторитаризму.

«З самого початку стратегія Ющенка помилилася. Вони думали, що БЮТ буде статистом спостерігати за цією змовою, яка подавалася суспільству у формі універсалів. БЮТ поступив абсолютно чесно, рятуючи країну, рятуючи демократію і рятуючи Ющенка від остаточного сповзання в диктат», - сказав Полохало.

Універсал національної єдності, на думку Володимира Полохала, був шляхом зради Ющенка і «Нашої України» ідеалів Помаранчевої революції. «Всім було зрозуміло, що Універсал не буде виконуватися», - сказав він. На думку Полохала, він був прикриття домовленостей про розподіл влади і фінансових потоків.

«Проанонсований черговий універсал, який планували підписати на День Святого Валентина, підвів би риску під можливістю демократичного розвитку. Складався чіткий, продуманий кланово-олігархічний союз. БЮТ перервав, по суті, цей союз», - заявив він.

«Можна тільки дивуватися, - сказав Полохало, - що Ющенко, який говорив про те, що треба поважати виборців, які проголосували за Партію регіонів, при цьому абсолютно нехтував 8 мільйонами виборців, які проголосували за Блок Юлії Тимошенко».

«Це було не ігнорування БЮТ – це було ігнорування 8 мільйонів виборців, яких він не помічав. Він їх просто викреслив зі своєї політичної філософії. Така півторарічна політика Ющенко і «Нашої України» призвела до катастрофічної втрати рейтингу Президента і НСНУ», - сказав Полохало. «Наша Україна» перетворилася у парламентське болото», - додав він.

Полохало повідомив, що «з самого початку Ющенко і його оточення вперто не хотіли створення «помаранчевої» коаліції». «Це був план, це була стратегія», - додав він.

На думку Полохала, з самого початку Ющенко орієнтувався на широку коаліцію. Ці переговори почалися після Помаранчевої коаліції. Вони продовжувалися перманентно.

Член БЮТ нагадав, що «тільки через великі амбіції і вимоги «Нашої України» Партія регіонів зіграла з Морозом». «Це була нечесна, цинічна, брутальна гра з боку Ющенка і «Нашої України» по ошукуванню своїх власних виборців. Це була гра на олігархічний союз», - додав він.

Володимир Полохало вважає, що «громадяни добре розібралися у цій ситуації і відмовили в довірі Ющенку і «Нашій Україні», про що свідчать данні соціологічних опитувань».

«Сьогодні Ющенко має той самий рейтинг, який мав Кучма під час касетного скандалу», - сказав він.

Також Полохало вважає, що «діалог Ющенка з Тимошенко має шанс на відновлення».

«Сьогодні у Президента є вибір: або приєднатися до демократично орієнтованих громадян, або остаточно, але в ролі придатка, приєднатися до антикризової коаліції», - сказав він.

http://www.byut.com.ua/ukr/news-2655

Відповіді

 • 2007.01.16 | Shooter

  штатного ідіота, швидше

  observer пише:
  > > Також Полохало вважає, що «діалог Ющенка з Тимошенко має шанс на відновлення».


  Угу, на смітнику історії. В кращому випадку - в 10 річній по-мінімуму опозиційній діяльності.

  Юля за 4 місяці від початку діяльности уряду Бандюковича повністю знищила свої електоральні виграшні перспективи. Як мінімум, на вибори-2009, про що безсило розписалася під Законом про КМУ, віддавши янику всю виконавчу владу.
 • 2007.01.16 | BIO

  Переполох у штанях - природа зимно бунтує

  "«Сьогодні у Президента є вибір: або приєднатися до демократично
  орієнтованих громадян, або остаточно, але в ролі придатка,
  приєднатися до антикризової коаліції», - сказав він." - тихим
  теплим голосом Катя скінчила вголос читати свіжу роздруківку
  втомленому зрадливим станом життя чоловіку й загасила каганець -
  все Ілліч, спати, СПАТИ...

  Загасаюча думка, як вуглик ще трохи покоптявила у мізках самого
  вдалого калькулятора серед демократично орієнтованих громадян:
  "Треба почекати хоча б до Валентина бо вже краще в ролі придатка
  приєднатися до антикризової коаліції чим приєднатися придатком до
  придатка антикризової коаліції..."

  І приголомшені новорічним похміллям зимові Горки поглинула рятівна
  від сумнівів нічь...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua