МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Завтра на зустрічі Ющенка у Донецьку з місцевим бомондом

01/17/2007 | Pavlo Z.
не буде представників місцевої НУ - жодного! Їх не те що не запросили, а просто відмовилися дати запрошення у відповідь на запит. Те саме було перед тим у Луганську.
ПРИ БУДЬ ЯКОМУ ставленні до кадрового складу НУ в Донбасі такі кроки однозначно "вбивають" тамтешніх останніх невиліковних прихильників Президента, кидають ці дві області під каток регіоналів. Хоча, здається, це відбулося значно раніше.

Відповіді

 • 2007.01.17 | Предсказамус

  Интересно, что это идея...

  Pavlo Z. пише:
  > не буде представників місцевої НУ. Їх не те що не запросили, а просто відмовилися дати запрошення у відповідь на запит. Те саме було перед тим у Луганську.
  Если это по просьбе голубцов, то плохо. Показывает, кто президентской команде дороже. Если по собственной СП-шной (или лично Ющенко) инициативе - еще хуже, значит считает за быдло. Как ни крути, хреново.

  > ПРИ БУДЬ ЯКОМУ ставленні до кадрового складу НУ в Донбасі такі кроки однозначно "вбивають" тамтешніх останніх невиліковних прихильників Президента.
  Неизлечимые неизлечимы.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua