МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тімошенко – Ющенко. Хто кого...?

01/17/2007 | Boroda__
Зараз на слуху так звана змова БЮТ і ПР при голосуванні за закон про Кабінет Міністрів. Мол, Юля продала побратимів по опозиції і повелася на змову з коаліцією.
Не хочу вдаватися в нетрі політичної кухні, але ставлю собі просте питання: «А хто програє у разі ухвалення закону в такому варіанті, як його прийняла Верховна Рада?» І відповідь ясна – програє виключно Президент Ющенко! І тоді закономірним стає друге питання: «А чому Блок Юлії Тімошенко повинен захищати інтереси Президента, якщо за весь період від виборів президентський блок «Наша Україна» просто витирав ноги об БЮТ?» Пригадаємо хоча б ухвалення того самого Універсала, який вже через місяць після його підписання оцінювався не вище за рулон туалетного паперу! Чому Президент розраховував на черговий безкорисливий реверанс з боку БЮТ на свою адресу? Не потрібно забувати, що БЮТ – це не просто ім'я, але і крупна фракція Верховної Ради (значно численніша в порівнянні з фракцією Нашої України), а значить, з думкою БЮТ повинні як мінімум вважатися.
Отже – Наша Україна в черговий раз переграла саму себе і не варто при цьому винити інших!

Відповіді

 • 2007.01.17 | Стась

  Ще двох забули

  Це не двобій Тимошенка та Ющенка. І насправді внаслідок удаваної перемоги Тимошенко постає справжній переможець - Янукович. І справжні переможені - це всі ми. Це - реальність, усе інше - театр тіней.

  Юляфани можуть радіти. Страшна Помста триває. На черзі - повна ліквідація інституту президента в обмін на чергову порцію скляних бус.

  Та навіть коли вас Залізний Канцлер Янукович тне мордою у ваше власне лайно, ви все одно будете виправдовувати вашу Білу Богиню і лаяти негідника Ющенка. Бо вас вже ніщо не змінить.

  PS - чергова порція істерик на кшалт "А ваш бджоляр сам усіх продав" буде лише додатковим підтверпжденням моєї тези про те, що ви нічого не зрозумілі і не здатні зрозуміти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.17 | bas

   Придите в норму

   Стась пише:

   >Та навіть коли вас Залізний Канцлер Янукович тне мордою у ваше власне лайно, ви все одно будете виправдовувати вашу Білу Богиню і лаяти негідника Ющенка. Бо вас вже ніщо не змінить.

   Если она делает все правильно, то с чего ее оправдывать. Нет причин.

   >PS - чергова порція істерик на кшалт "А ваш бджоляр сам усіх продав" буде лише додатковим підтверпжденням моєї тези про те, що ви нічого не зрозумілі і не здатні зрозуміти.

   С больной головы на здоровую. Этот пассаж "А ваш бджоляр сам усіх продав" - просто упреждающий фортель, дешевка. Знают же ющелюбы, что рыбку съел их водила, и что критика в его адрес неотразимая. Поэтому последнее, что они могут, это упреждать эту критику, повторяя ее как бы с сарказмом, мол вы юлефаны несете все одну и ту же ахинею и ничего нового придумать не можете.
   Стась, никогда вам всем не удастся реальные обвинения, предъявляемые вашему Ющу, перевести в ранг мелкотравья. И истерика то у вас.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.17 | Стась

    Юлефанам никогда не понять простой вещи

    Что можно жить и без кумиров в политике.

    Ющ - не мой и никогда моим не был. Поэтому вся ваша антиющевская риторика ничуть не портит мне настроение. И постоянное сползание с темы Тимошенко на тему Ющенко лишь подтверждает отсутствие каких-либо разумных аргументов, кроме фанатичной веры в свою Белую Богиню.

    С точки зрения любителя мыльных опер я только могу порадоваться, как умная и красивая женщина уделала мерзкого прыщавого интригана. А вот как гражданин государства, судьбу которого эта женщина поставила на кон в своих интригах - тут я вовсе не радуюсь.

    А ваши "реальные обвинения" на данный момент мне совсем неинтересны. Я их даже не читаю. Можете считать, что я с ними наперед согласен, если вам так легче :)

    Просто дайте конкретный ответ на простой вопрос - чья власть на сегодня принесет больше пользы Украине - власть Ющенко или власть Януковича. Можете? Просто, без виляний и оправданий, назвать фамилию - слабо? Вот вы снова на избирательном участке - в каком квадрате ставите галочку?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.17 | Hoja_Nasreddin

     А думати та аналізувати - ліньки чи боїтеся :)

     >А вот как гражданин государства, судьбу которого эта женщина поставила на кон в своих интригах - тут я вовсе не радуюсь.
     Це квазіпафос та звичайний штамп. а-ля НСНУ :)

     >А ваши "реальные обвинения" на данный момент мне совсем неинтересны. Я их даже не читаю. Можете считать, что я с ними наперед согласен, если вам так легче
     А оце свідчить про одне: ви дуже ощадливо ставитеся до своєї нервової системи :) (не сип мені солі на рани, пане ющенко)

     >Просто дайте конкретный ответ на простой вопрос - чья власть на сегодня принесет больше пользы Украине - власть Ющенко или власть Януковича. Можете? Просто, без виляний и оправданий, назвать фамилию - слабо? Вот вы снова на избирательном участке - в каком квадрате ставите галочку?
     1.Якщо про галочку то в ніякому, але питання некоректне, бо такого вже не буде. Ото вже мрія Януковича - еге-ж-бо!
     2.Якщо ж про суть питання коректного, то кому ще не ясно, що НЕМАЄ влади Ющенка. Вже давно. Здав продав і просрав. Пропорції - залежно від обізнаності. А щоб Вам легше було усвідомити це, спробуйте відповісти на таке: яке спірне питання "ющенко-янукович" НЕ було вирішене на користь янука? Нема такого!!! Щоправда, поторгувалися вночі, ну то наш гарант видно полюбляє на базар ходити, а там таку-нетаку копійку вторгувати.
     3.Якщо ж маєте бажання ся переконати у тому, що повноважень в президента України МОРЕ (більше аніж в інших нормальних країнах), то не полінуйтеся відвідати сайт Дзеркала Тижня і почитати статтю Лемака.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.18 | Михайло Свистович

      Це Ви, не зважаючи на нік, лінуєтесь чи боїтеся

      Hoja_Nasreddin пише:
      >
      > Це квазіпафос та звичайний штамп. а-ля НСНУ

      Вам НСНУ уже ввижається там, де його немає і близько
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.18 | Hoja_Nasreddin

       Комусь ввижається, а хтось - підсліпуватий :)

      • 2007.01.18 | Стась

       Фанатикам нічого довести неможливо

       Вони тільки й вміють, що переводити стріллки та зповзати з теми. І усюди їм ввижаєтся дух Головного Сатани. Якім, звісно, є не душка Янукович і не його олігархи :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.18 | TrollSeeker

        03.08.06

    • 2007.01.17 | bas

     Простая вещь не должна быть с запашком

     >Что можно жить и без кумиров в политике.

     Чего же вы так защищаете Юща ? Он для вас лучше всех, но не кумир. Ну давайте заменbм слово кумир, на "того, кто для нас лучше всех", Что изменилось?

     >Ющ - не мой и никогда моим не был. Поэтому вся ваша антиющевская риторика ничуть не портит мне настроение. И постоянное сползание с темы Тимошенко на тему Ющенко лишь подтверждает отсутствие каких-либо разумных аргументов, кроме фанатичной веры в свою Белую Богиню.

     По-моему, сползли вы. Посмотрите еще раз начальный пост этой ветки.

     >С точки зрения любителя мыльных опер я только могу порадоваться, как умная и красивая женщина уделала мерзкого прыщавого интригана.

     Радуйтесь себе на здоровье. Прмбавите месяц к своей жизни.

     > А вот как гражданин государства, судьбу которого эта женщина поставила на кон в своих интригах - тут я вовсе не радуюсь.

     Опять же, это ваше личное дело давать оценки, это ваше право и в этом вы ни от кого не отличаетесь.

     >А ваши "реальные обвинения" на данный момент мне совсем неинтересны. Я их даже не читаю.

     Я думаю, может и мне здесь ответить тем же кренделем, мол давайте продолжим разговор, только учтите, что я вас слушать дальше не буду.

     >Просто дайте конкретный ответ на простой вопрос - чья власть на сегодня принесет больше пользы Украине - власть Ющенко или власть Януковича. Можете? Просто, без виляний и оправданий, назвать фамилию - слабо? Вот вы снова на избирательном участке - в каком квадрате ставите галочку?

     Нереальная ситуация. В первом туре будет куча претендентов, так что будет и другой выбор. Если будет второй тур, то вашего не кумира, то есть не вашего Юща, там и близко не будет.

     Но, я понял, что вы имеете в виду теперешнюю ситуацию. Янек - злодей (согласен), а Ющ - молодец (под вопросом даже без вопроса). Кого надо поддерживать и ваш вывод - конечно второго. А я бы перетерпел, кровь из носу. На вопрос кто лучше горилла или скунс я бы не взялся отвечаить.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.18 | Михайло Свистович

      Фанство - тяжка хвороба

      bas пише:
      >
      > Чего же вы так защищаете Юща ? Он для вас лучше всех, но не кумир. Ну давайте заменbм слово кумир, на "того, кто для нас лучше всех", Что изменилось?

      Ви не помітили, що Стась не лише не захищав Ющенка, а написав, що той - поганий ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.18 | Предсказамус

       А лицемерие - тяжкий грех (дополнено)

       Михайло Свистович пише:
       > Ви не помітили, що Стась не лише не захищав Ющенка, а написав, що той - поганий ;)
       Давайте промоделируем ситуацию на знакомой Вам почве, Ирпине. Представим, что на форуме детально комментируют все действия Свистовичей и их команды во время выборов, но при этом предлагают считать, что Бондаря не существует в природе. В результате получим описание стаи маньяков, они какого-то хрена мотаются по судам, обращаются то в милицию, то в СБУ, Мирослава отчего-то тянет с принятием должности мэра и т.п.
       Именно такой метод предлагает Стась, забыть о Ющенко и без учета его "конструктивной" деятельности оценивать решения Тимошенко. Предпочли не заметить?
       А сейчас он предлагает выбирать между Ющенко и Януковичем, что живо напоминает выбор между чумой и холерой. Та же манипуляция, вид сбоку.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.18 | Михайло Свистович

        То не треба лицемірити

        Предсказамус пише:
        >
        > Давайте промоделируем ситуацию на знакомой Вам почве, Ирпине. Представим, что на форуме детально комментируют все действия Свистовичей и их команды во время выборов, но при этом предлагают считать, что Бондаря не существует в природе. В результате получим описание стаи маньяков, они какого-то хрена мотаются по судам, обращаются то в милицию, то в СБУ, Мирослава отчего-то тянет с принятием должности мэра и т.п.

        Цей опис не буде відповідати дійсності, а вчинок Юлі не був спричинений у відповідь на дії Ющенка.

        > Именно такой метод предлагает Стась, забыть о Ющенко и без учета его "конструктивной" деятельности оценивать решения Тимошенко.

        Ні, він цього не пропонує.

        > А сейчас он предлагает выбирать между Ющенко и Януковичем

        І цього він не пропонує.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.01.18 | Предсказамус

         Иногда нужно читать то, о чем говоришь (л)

         Михайло Свистович пише:
         > Предсказамус пише:
         >> А сейчас он предлагает выбирать между Ющенко и Януковичем
         > І цього він не пропонує.

         Просто дайте конкретный ответ на простой вопрос - чья власть на сегодня принесет больше пользы Украине - власть Ющенко или власть Януковича.

         (© Стась) http://www2.maidan.org.ua/n/free/1169052919
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.01.18 | Михайло Свистович

          То чого Ви не читаєте Стася?

          Предсказамус пише:
          >
          > Просто дайте конкретный ответ на простой вопрос - чья власть на сегодня принесет больше пользы Украине - власть Ющенко или власть Януковича.

          >
          > (© Стась) http://www2.maidan.org.ua/n/free/1169052919

          Це було в іншій гілці. А питання нормальне. Спрямоване в майбутнє, а не в минуле.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.01.18 | Предсказамус

           Свистович, не смешите людей.

           Откройте постинг и увидите, что он в этой самой ветке, на него и отвечали :)
           А лучше поспите немного :)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.01.18 | Михайло Свистович

            Ви теж не смішіть

            Бо дії відбілити когось будь-якою ціною смішні.

            Предсказамус пише:
            > Откройте постинг и увидите, что он в этой самой ветке, на него и отвечали

            Це не сильно міняє суть. Неправильно згадувати гріхи Ющенка, як тільки мова заходить про погані вчинки Юлі. І навпаки.

            > А лучше поспите немного :)

            Так не дають численні "борці за кращий Ірпінь" :) Атакують зі всіх сторін. Задовбали :)
     • 2007.01.18 | Стась

      Re: Простая вещь не должна быть с запашком

      bas пише:
      > >Что можно жить и без кумиров в политике.
      >
      > Чего же вы так защищаете Юща ?

      Вы не умеете читать? Тогда я вам ничем помочь не смогу.

      >Он для вас лучше всех, но не кумир. Ну давайте заменbм слово кумир, на "того, кто для нас лучше всех", Что изменилось?

      Он для меня не лучше всех. Но он для меня лучше Януковича. Поэтому я не могу понять, как можно радоваться усилению власти Януковича. Если вдруг Юля в поисках очередных союзников преподнесет Украину на блюдечке Путину, вы тоже будете радоваться, что, наконец, прекратилось бессмысленное противостояние?

      > >А ваши "реальные обвинения" на данный момент мне совсем неинтересны. Я их даже не читаю.
      >
      > Я думаю, может и мне здесь ответить тем же кренделем, мол давайте продолжим разговор, только учтите, что я вас слушать дальше не буду.

      Это ваше право. Но вы должны заметить, что я ограничиваю не круг собеседников, а круг тем.

      > >Просто дайте конкретный ответ на простой вопрос - чья власть на сегодня принесет больше пользы Украине - власть Ющенко или власть Януковича. Можете? Просто, без виляний и оправданий, назвать фамилию - слабо? Вот вы снова на избирательном участке - в каком квадрате ставите галочку?
      >
      > Нереальная ситуация. В первом туре будет куча претендентов, так что будет и другой выбор. Если будет второй тур, то вашего не кумира, то есть не вашего Юща, там и близко не будет.

      Какой первый-второй тур? Вопрос стоял - сегодня.

      > Но, я понял, что вы имеете в виду теперешнюю ситуацию. Янек - злодей (согласен), а Ющ - молодец (под вопросом даже без вопроса). Кого надо поддерживать и ваш вывод - конечно второго. А я бы перетерпел, кровь из носу. На вопрос кто лучше горилла или скунс я бы не взялся отвечаить.

      Понятно. На вопрос ответить не хотите. Но выбор-то надо сделать. И вы его сделали. Только не хотите признаться даже себе :)
 • 2007.01.17 | 3dom

  Ющенко, какой он был – Ющенко сейчас. Хто кого...?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.17 | Ігорко

   Як то - хто кого? Ющенко вічний Ющенків обидвох!

 • 2007.01.17 | Чучхе

  Єдине, що відбулось - фактичне приєднання БЮТ до Універсалу

  єдиний плюс - що тепер Тимошенко зможе замість Ющенка шантажувати Януковича по лінії не приймете мої умови не проголосую за подолання чергового вето.

  але це власне не той прийом, який дієвий проти регіонального "лому"
 • 2007.01.17 | троль ak1001

  яка різниця? Україну вже програли голубим (-)

 • 2007.01.17 | 123

  Оцініть прийняття закону з позицій його користі для суспільства

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.17 | bas

   Re: Оцініть прийняття закону з позицій його користі для суспільства

   Пользу для общества нужно оценивать не только сиюминутную, но и долговременную. Работа со второй частью значительно более важная, однако, как правило, она не выходит за рамки гаданий.
  • 2007.01.17 | samopal

   Кориснішим для цього суспільства буде вето на закон про опозицію

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.18 | Shooter

    На приблатньону опозицію - звісно.

 • 2007.01.18 | Михайло Свистович

  Янукович їх обох Re: Тімошенко – Ющенко. Хто кого...?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.18 | Shooter

   Exactly. Або майже так

   ПРУ стає "базисом влади", який буде вести торги з Юлею і з Ющем на рахунок хто його "доповнить". Бо мова ведеться сьогодні вже про перспективу 2009-2011.

   Результат - поміркований неокучмізм. Якби Ющу і, особливо, Юлі в свій час вистачило кебети порозумітись, результатом би був поміркований некучмізм.

   Різниця суттєва, незважаючи на те, що слова відрізняються лише однією буквою.

   Вкотре зі сумом можу констатувати: все сталося так, як я передбачав в лютому-2005 та восени 2005. Згідно найгіршого можливого сценарію.
 • 2007.01.18 | Sean

  Всі - всіх, ймовірноCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua