МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"БЮТ ударив у спину демократії"

01/19/2007 | Майдан-ІНФОРМ
В інтерв’ю газеті “Україна молода” лідер фракції “Наша Україна” В’ячеслав Кириленко назвав хибним рішення БЮТ, щодо до подолання вето президента на закон про Кабмін. "Наша Україна" протестувала проти кулуарних домовленостей між “антикризовиками” та “бютівцями” і тому залишила зал засідань. Такого роду домовленості не можуть слугувати розвитку демократії. Вони призводять до того, що значна частина завоювань 2004 року пропадає", - наголосив він.

“Але я не думаю, що узурпація влади урядом Януковича є тією ціною, яку можна заплатити за ухвалення закону про опозицію чи закону про імперативний мандат для депутатів місцевих рад. Тим більше що на іншій шальці терезів — порушення норм Конституції. По суті, це удар у спину демократії. І від цього удару ми ще будемо довго оговтуватися", - додав В’ячеслав Кириленко.

"Я сподіваюсь, що такі катаклізми, які відбулися в останній день засідання Верховної Ради, не стануть системними. Бо інакше це призведе до катастрофи всіх демократичних сил, і удар впаде на всі демократичні сили, а не тільки на пропрезидентську "Нашу Україну". Тому завдання на наступну сесію — це пошук механізмів взаємодії між фракціями демократичної парламентської опозиції", - зазначив Кириленко.

Він також зауважив, що ще перед розглядом вето на закон про Кабінет Міністрів "Наша Україна» запропонувала лідерці БЮТ підтримку в голосуванні законопроектів про опозицію та імперативний мандат для місцевих рад. "Однак відгуку на ці пропозиції не було, оскільки БЮТ уже мав домовленості з "антикризовою" коаліцією", - додав лідер фракції.

Джерело: прес-служба "Нашої України"

Відповіді

 • 2007.01.19 | Предсказамус

  Я бы дал новости другой заголовок.

  Правильнее было бы назвать сообщение как-то вроде "Гром не грянет - НУ не перекрестится".

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > "Я сподіваюсь, що такі катаклізми, які відбулися в останній день засідання Верховної Ради, не стануть системними. Бо інакше це призведе до катастрофи всіх демократичних сил, і удар впаде на всі демократичні сили, а не тільки на пропрезидентську "Нашу Україну". Тому завдання на наступну сесію — це пошук механізмів взаємодії між фракціями демократичної парламентської опозиції", - зазначив Кириленко.
  Т.е. наконец-то сделать то, о чем БЮТ говорит с августа 2006 года.

  > Він також зауважив, що ще перед розглядом вето на закон про Кабінет Міністрів "Наша Україна» запропонувала лідерці БЮТ підтримку в голосуванні законопроектів про опозицію та імперативний мандат для місцевих рад.
  В чем тогда был смысл бойкота закона об оппозиции раньше? Тем самым Кириленко дает понять, что с его фракцией можно разговаривать только языком шантажа и угроз.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.21 | samopal

   Угу. Такий удар називається копняк.

   Наша послідовна "демократія", уклінно зігнувшись, довго стояла спиною до виборців та до колишніх соратників.
 • 2007.01.19 | bas

  Пусть Кириленко за все благодарит своего преза

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.19 | Предсказамус

   А своей головы у них нет?

   През презом, а оппозиция в ВР нужна нормальная и многочисленная. Вместо этого "переход в оппозицию" в исполнении НУ заключается в очередной борьбе "во главе кто угодно, только не Юлька!". И единственное, что может их с этой позиции сдвинуть - хорошая затрещина. В этом тоже през виноват?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.19 | Бурлака

    Re: Мабуть, що немає

    Предсказамус пише:
    > През презом, а оппозиция в ВР нужна нормальная и многочисленная. Вместо этого "переход в оппозицию" в исполнении НУ заключается в очередной борьбе "во главе кто угодно, только не Юлька!".

    Не можу з вами не погодитись. Як малі діти наші "парламентарі". Що одні, що другі.
   • 2007.01.21 | Юрій

    Re: А своей головы у них нет?

    Своєї голови у них таки немає, що добре було доведено двома останніми "демократичними" з'їздами: перший був розігнаний президентом, а на другий той не зволив з'явитися, але дав точну вказівку, кого обирати (хай і з четвертого заходу). І Їхні Українці облизнулися та й послухалися. Отже, про "демократичність", що президента, що Їхньої України може бути лише одна думка, підтверджена фактами, а не істериками, які тепер вони закатують. А взагалі, я не в захваті від цього закону, але мене дивує занадто шілена реакція на те, що пані Коробова влучно охаракеризувала двома словами: "імпотента кастрували".
  • 2007.01.19 | Ольга Жмудовська

   Re: Пусть Кириленко за все благодарит своего преза

   Інколи я сама собі здаюся юлефобкою, хоча такою, мабуть, не є. Просто ще з початку пеередвиборної кампанії мене бісить, що задля перемоги вона обрала тактику обпрольовування Ющенка, а не пошуку можливостей протистояти разом Янику. В чому і досягла успіху. Ті теж, звісно, часто ведуть себе як відверті мудаки, але останнім часом вони виглядають більш передбачуваними. А що буде навесні!... Людська психіка так влаштована, що минуле здається кращим, і як правило згадується останній період, що був перед нинішнім. Про кого з прем"єрів будуть говорити, що він був найбільш прийнятним? Тоді Юліна емоційність (яка була її іміджевою знахідкою з 2004 року) почне здаватися істеричністю вже не лише юлефобам...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.19 | TrollSeeker

    Re: Пусть Кириленко за все благодарит своего преза

    Ольга Жмудовська пише:
    > Інколи я сама собі здаюся юлефобкою, хоча такою, мабуть, не є.
    Не сумнівайтесь, Вам первинне відчуття не зраджує. :sol:

    > Просто ще з початку пеередвиборної кампанії мене бісить, що задля перемоги вона обрала тактику обпрольовування Ющенка, а не пошуку можливостей протистояти разом Янику.
    Значить з успіхом оволоділа прийомами останніх. З ким поведешся...

    > В чому і досягла успіху.
    Кажуть, вона і в школі відмінницею була.

    > Ті теж, звісно, часто ведуть себе як відверті мудаки, але останнім часом вони виглядають більш передбачуваними.
    Є таке діло, а передбачуваність їхня - не від великого розуму, їхні рефлексії наперед будь-хто обрахувати зможе.

    > А що буде навесні!...
    Таки - весна. Зелена травичка, перші квіточки, тепле сонечко. :)

    > Людська психіка так влаштована, що минуле здається кращим, і як правило згадується останній період, що був перед нинішнім.
    Точно! Раніше і дівчата молодші були, і... ;)

    > Про кого з прем"єрів будуть говорити, що він був найбільш прийнятним?
    "Весна прийде, сніг зійде, воно й покаже, хто під яким кущем на...в."© ;)

    > Тоді Юліна емоційність (яка була її іміджевою знахідкою з 2004 року) почне здаватися істеричністю вже не лише юлефобам...
    ...а й ющефілам.

    Приємно читати роздуми розумної жінки. :)
 • 2007.01.19 | Мандрівник

  Re: "БЮТ ударив у спину демократії"

  Цікаво, а які ще сили крім НСНУ Кириленко вважає демократичними?
  БЮТ - сила, але не демократична, бо там як Юля Деві Христос скаже, так і буде.
  УНП, ПРП, Пора - демократичні, але не сили...
 • 2007.01.21 | Shadow

  Re: "БЮТ ударив у спину демократії"

  > В інтерв’ю газеті “Україна молода” лідер фракції “Наша Україна” В’ячеслав Кириленко назвав хибним рішення БЮТ, щодо до подолання вето президента на закон про Кабмін. "Наша Україна" протестувала проти кулуарних домовленостей між “антикризовиками” та “бютівцями” і тому залишила зал засідань.

  Многие могут ругать Юльку за сговор с Янеком. Многие, но не НУ. "Чья бы корова мычала".
 • 2007.01.21 | Hoja_Nasreddin

  Спина демократії - НСНУ? А мо' трохи нижче

  >"Тим більше що на іншій шальці терезів — порушення норм Конституції. По суті, це удар у спину демократії. І від цього удару ми ще будемо довго оговтуватися", - додав В’ячеслав Кириленко.

  Коли нарешті Кириленко розповість, ЯК і ЧОМУ він (будучи віце-прем'єром) і ціла низка любих гаранту друзів літали на двох чартерах за благодатним вогнем, і з яких таких альтруїстичних міркувань певний бізнесмен з кацапії усе це оплачував.
  І з якої рації, за словами Кириленка, саме журналісти стали винними у цій вельми цікавій справі.
  А от вже ПІСЛЯ цього можна буде поговорити про Конституцію України, демократію в Україні, і з чим ці привабливі продукти цивілізації їдять.
  А те що у всьому винна Тимошенко, це ми і так знаємо. І то вже давно. Від того моменту у 2001 році, коли Кучма, звільняючи Ющенка, сказав сакраментальну фразу: "Без НЕЇ ти НІЦ не вартий"
  http://www.oglyadach.com.ua/news/2007/1/18/130278.htm
  Георгій Бурсов
  Хто кого зрадив - продовження дискусії
 • 2007.01.21 | сябр

  Не у спину, а нижче, не демократії, а Ющенку

 • 2007.01.21 | igorg

  Ні звинувачувати ні виправдовувати тут немає кого

  бо всі вони без виключення вже одинакові. Зрадили всі. Хто менше, хто більше, хто раніше, хто пізніше, хто дорожче хто дешевше. Всі вони грають в одну і ту саму гру. За той ігровий стіл їх ніхто за вуха не тягнув. Самі туди лізуть. Бо хочеться швидше, більше, простіше. Хочуть виграти в жуліка та й самі жуліки, тільки дрібні. А на кону є ми з вами. Для кого електорат, для кого лохи, для кого співітчизники. Що тут обговорювати? Для чого втягуватись в ці свари. Обговорювати хто з них більше обісрався (вибачайте). А яка різниця? Однаково смердить. Однаково неприємно з таким товариством.
  Кажуть коли людина сідає за стіл із жуліками то робить лише одну помилку. Ту, що туди сідає. Все інше вже вирішено. То чого нам туди лізти?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.21 | samopal

   Збираєтесь у еміграцію?

   igorg пише:
   бо всі вони без виключення вже одинакові.
   Всі люди однакові. Залежно з ким/чим порівнювати.

   Зрадили всі. Хто менше, хто більше, хто раніше, хто пізніше, хто дорожче хто дешевше.
   Якщо зрадили всі поголовно, то чого тут так виступаєте саме Ви?

   Всі вони грають в одну і ту саму гру.
   Ця гра називається життя. А не "монополія", як багатьом видається...

   За той ігровий стіл їх ніхто за вуха не тягнув. Самі туди лізуть.
   Туди нікого не тягнуть. Вам більше подобається бути під столом, чи Ви взагалі проти використання столів, - для корита це не обов'язково?

   А яка різниця? Однаково смердить. Однаково неприємно з таким товариством.
   Ви намилились у еміграцію? Знайшли десь місце де не знають про столи? Але ж тут комусь тре буде трохи поприбирати. Щоб не так смерділо. А для цього тре буде, хоч-не-хоч, a знайти "головні кальсони"...
   Не найприємніше завданнячко. А шо дєлать...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.21 | igorg

    Наразі я і є в еміграції, а реальність така, що

    таки певно доведеться вибирати між тими що смердять найменше. Хоча в мене такого бажання просто немає. Тож може й не стану цього робити. Ми з вами на ті ігри не впливаємо. Навіть із цього майдану. Хоч ми і на столі, але в дещо іншій ролі. Найкраще було б із того стола таки дружно злізти. Наразі вождя для того діла явно не вистачає. Я просто не бачу жодного сенсу в перепалках НСНУ - БЮТ - ... - ..., що точаться уже хто зна скільки.
    Я при формуванні НСНУ відверто казав емісарам, що найкращим способом реалізації задуманого ними є заміна Ющенка на Януковича :). І надіслав на мило Юлі, що я думаю про її зраду. А ви ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.22 | samopal

     А я? Я не в еміграції...

 • 2007.01.21 | Михайло Свистович

  Re: Демократія, ха, ха, гойда дуна дана

  Правду кажучи пише:
  > Заробляєш 400 гривень на місяць та плати за власне житло 300

  Величеньке ж у Вас житло :O
 • 2007.01.22 | Rebell

  а як називається те коли жидівка вдягає хрестик?

  святотацтво здається


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua