МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Спогади холмчанина. Запрошую познайомитися

01/20/2007 | igorg
матеріал знаходиться на форумі історія.
http://www2.maidan.org.ua/n/hist/1169301454
Оскільки заходить туди людей небагато, а тема здається мені вельми актуальною, у звязку із постійним інтересом до національного питання та до історичних подій україна-польша, голод, УПА, то вирішив зробити анонс. Цей матеріал для тих хто має бажання побачити ті часи без ідеологічних штампів й упереджень, але з погляду саме українця.
Велике прохання залишати в гілці на форумі історія в основному фактичний матеріал, а дискусії проводити саме тут.

Відповіді

 • 2007.01.20 | Hoja_Nasreddin

  Спогади (учасника подій)- річ завжди цікава

  Завжди цікаво читати спогади учасників тих чи тих подій. Саме суб'єктивізм сприйняття як не дивно і є найбільш цікавим (для мене особисто). Кілька років було видано (на жаль, посилання не маю) велику добре ілюстровану справжніми фотографіями книгу спогадів переселенців (та їх родичів) з тих українськиз земель, що зараз перебувають у складі Польщі. Серед них були і спогади холмщаків.
  Треба зазначити що у спогадах, що оце щойно прочитав на форумі, все виглядає буденно (може так воно і мало бути) і якось природньо (ну переселили, ну довелось їхати тощо). Зі спогадів інших людей, зокрема родичів, знаю, що все було куди трагічніше й жахливіше й жорстокіше. Може у спогадах щойно прочитаних все виглядає так доволі "гладко", бо про це пише людина, яка у той час було малою дитиною, з відповідним суто дитячим сприйняттям.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.20 | stefan

   Re: Спогади (учасника подій)- річ завжди цікава

   Той хто пережив операцію "Вісла", не забуде цього до кінця днів своїх.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.20 | Hoja_Nasreddin

    Це факт! І то не була прогулянка на возі, най навіть і тривалаCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua