МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

„Народну самооборону” на Донеччині створює нардеп Калашніков?

01/21/2007 | Майдан-ІНФОРМ
До Майдану надійшла інформація про те, що створенням очолюваної екс-міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком „Народної самооборони” на Донеччині займається народний депутат України від Партії регіонів Олег Калашніков.

Звичайно, скандально відомий нардеп, який розважається побиттям журналісток, не виступає на мітингах і навіть не афішує свою причетність до „Народної самооборони”. Він просто курує створення осередків „Народної самооборони” людьми, підконтрольними Партії регіонів.

Ця інформація не була перевірена нами особисто, але надійшла від знайомих нам людей, чиї контакти ми можемо надати Юрію Луценкові особисто, щоб не сталося так, як в з Народним Союзом „Наша Україна”, який в багатьох областях і районах створювали люди, які під час Помаранчевої революції були з протилежного від „Нашої України” боку барикад, і внесли вагомий вклад у доведенні НСНУ до нинішнього кризового стану.

Відповіді

 • 2007.01.21 | Предсказамус

  Интересно девки пляшут...

  Если это не гонево, то цель участия Калашникова в создании донецкой "Самообороны" может быть намного хуже, чем у тех регионалов, кто в свое время создавал там НУ...
 • 2007.01.22 | Горицвіт

  Наскільки Луценко відкритий

  Слідкуйте, чи буде від нього коментар на це повідомлення. Важко зрозуміти, для чого ставати в енний раз на ті самі граблі. Чому б не спробувати створити партію нового типу. Просто з міркувань ефективності. Чи вони (зокрема Луценко) не вважають, що раніші проекти провалилися?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.22 | Раціо

   Що б не будував Луценко, вийде комсомол

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.22 | Горицвіт

    він не будував комсомол

    комсомол збудували давно. А теперішні - будували численні "партії влади" (і партії квазі-влади, куди належать і БЮТ, і НСНУ) або "теле-проекти". Сумно, що не видно політиків першого ряду, які розуміють принципи демократії, в т.ч. партійного будівництва, і готові ризикнути, взявши нові підходи. Тим більше, що старі підходи з великою вірогідністю ведуть до поразки.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.22 | Раціо

     Він завжди відтворює комсомол для дядів, які відтворюють КПСС

     Тобто КПСС-light, абсурд подібний до КПСС, але трагікомічний не по факту, а а пріорі задуманий бути таким. Більше ніяких результатів роботи Луценка я не знаю, отже вважаю його фахівцем із побудови комсомолів.
  • 2007.01.22 | 100%

   Re: Наскільки Луценко відкритий

   Горицвіт пише:
   > Чому б не спробувати створити партію нового типу.
   Партія - то клопітка праця, ще й гроші. А до корита хочеться на шармак, щоб ратиці не намулять. Ну там трохи похрюкать та в хліві нагадить.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.23 | Volodymir

    Re: Наскільки Луценко відкритий

    100% пише:
    > Горицвіт пише:
    > > Чому б не спробувати створити партію нового типу.
    > Партія - то клопітка праця, ще й гроші. А до корита хочеться на шармак, щоб ратиці не намулять. Ну там трохи похрюкать та в хліві нагадить.

    Велик и могуча мова. No one shoot like Garson.
    Точно, некоторым, и их большинство, хочеться на шармак, но лучше всего нагадить.

    А так,
    Партия - еще и люди с идеями и мозгами. Ну, типа, как бы партия нового типа почившего социолога Зиновьева: и антисталинист, но фундаментальное марксисткое образование дает о себе знать. Что такое партия нового типа забыли уже. Щитильнее надо со словами. Лучше - нормальную партию. Такую, как надо. политическую. С функционерами караул, тут уж куда денешься от социалистической школы.
    Тока в свое время продвинутые люди меня поравили: из хорошего фарисея может получиться хороший опостол. Это просто такой подлый механизм перехода, если не хочешь как египтянин Мозес дурить целый народ (забавна мифология: три миллиона без логистики шарилось по пустыне, триста тысяч в заснеженных степях брали города и др. и пр.) но что поделать, если остальные либо рыба, либо свинина.

    По большому счёту, конечно, идея сама по себе дерьмо. Купцов кроме Калашникова до хрена. Они, купцы, кстати, во всем и виноваты. Только тот был под стать опричнику, нынешние, водящиеся в Харькове, Симферополе и Одессе, измельчали, сцуки.
    Чё делать, и как управлять ожиданиями, что должен на всё ответить и за всё расписаться?
    Таки создавать партию-движение.
    Потому либо видишь цель, и институализируешься грамотно. Декларировать политическиие цели и рассказывать о гражданкой самообороне несколько глупо.
    Партия, конечнго, штука тоже такая себе: это потому что политик (или государственный деятель, как повезет), выбирает себе часть чего-то что представляют целым но таким не есть (потому и партия и много других однокоренных слов), потом украинского или какого уже повезет человека, и уже от имени парии выступает коммуникатором от его же имени, впарив не только себя, но и проблему, которую якобы может решить.
    Хорошо получается только в культурах конфликта (это в таких, где идут не в ногу, а разногласия внутри власти между ветвями и листьями обычное дело, потому и есть процедура и культура разрешения конфликта), потому что там народ тяжеловооруженный, смысл выделять ресурс на посредников есть.
    Только что-то в украинских реалиях как-то на партячейку не наскребётся всё, только на партизанский отряд из зрадником, либо на туфту типа ГАКа, рассекающего по киевским тарифам за счёт развода домохозяек и др. и пр.
    Тока подставы, куча ублюдков (опять де, типа имеют либо офицерскую честь, либо пригласить - фиг знает, чё только с честью руками поиграть тянет) та знатоки, как в хлеве не нагадить. А шо ж там токо и делать то, в хлеве?
    Между нами, я сам, когда услышал про Чёрные рады, немного удивился вольному обращению с образами: ну думаю, крамарь есть с девкой благородной, свиноезд тоже вроде как есть (кто его знает, чё он на лубянку к свиням ездит каждый сизон). Но вот с казаками, которые больше всего от стрельцов хотели отхняпать, тогда плохо получилось.
    Осторожнее надо бы, с симулякрами да обороной. Как только поскачет по весям народ собирать, оприччина поднянеться. И вот тебе, и опора, и опор, и ступор, и свиные рожи в калашный ряд.
    А в ответ,
    100% пише:
    > Горицвіт пише:
    > > Чому б не спробувати створити партію нового типу.
    > Партія - то клопітка праця, ще й гроші. А до корита хочеться на шармак, щоб ратиці не намулять. Ну там трохи похрюкать та в хліві нагадить.
 • 2007.01.22 | damian

  Re: „Народну самооборону” на Донеччині створює нардеп Калашніков?

  Повна брехня
 • 2007.01.22 | Rebell

  Re: „Народну самооборону” на Донеччині спотворює нардеп Калашні

  так в ето в їхнім стілє


  в 3-му турі ті що мали представлять бдожоляра до мозга костей були донами
  і проплачувались також їми
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.22 | igorg

   Якщо льоток широкий то пчілки запросто тирять медок з чужого

   вулика :). НСНУ №2 або Луценко шукає окопа й набоїв (бажано разом із провіантом). Яка різниця де той окоп і куди повернуті вогневі точки.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.22 | Rebell

    я вас прошу.... які нахм точки?? який провіант??? виключно боро

    виключно боротьба за корито , з наслідковою широкоаліційною зрадою!
 • 2007.01.22 | 100%

  Re: „Народну самооборону” на Донеччині створює нардеп Калашніков?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > До Майдану надійшла інформація про те, що створенням очолюваної екс-міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком „Народної самооборони” на Донеччині займається народний депутат України від Партії регіонів Олег Калашніков.

  В Ірпіні його рук також справа ?
 • 2007.01.23 | BIO

  Знов у яблучко ?

  Цікаво, хто це зтер мій допис про автоматичну зброю
  та слідуючого на К. ? Невже вгадав ?
  Тоді з Калашникова магар - ще трохи житиме...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua