МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Патріоти проти єврея Захарова (\)

01/22/2007 | Gemini
Хто опублікував? Ну звісно пірсонал плюс.

ЗАХАРОВ ДИСКРЕДИТУЄ ІНСТИТУТ З ПРАВ ЛЮДИНИ
№ 2 (205) 18 - 24 січня 2007 року
ЗАЯВА Федерації патріотичних видань України

«Українська газета плюс» за 11 січня 2006 року опублікувала статтю «Євген Захаров: Чим відкритішою буде влада, тим менше буде зловживань і корупції» із захвалювальним вступом від редакції. Федерація вважає цю публікацію грубою ідеологічною помилкою, оскільки вона не збігається з нашою лінією і лінією Української консервативної партії в боротьбі за Українську Україну.

Газета безпідставно захоплено підтримує кандидатуру Євгена Захарова на посаду уповноваженого з прав людини. Вона дезорієнтовує читачів, створюючи враження, ніби на цю посаду його рекомендує громадськість. Єврея Євгена Захарова на посаду омбудсмена не рекомендує навіть відомий єврейський діяч і правозахисник Семен Глузман. І справа не в тому, що Захаров — єврей. А в тому, що він із хабадського агресивного україножерського клану Фельдмана — Рабиновича — Кушнарьова, яких гаряче підтримує президент і його оточення. Ми вже зустріли новий 2007 рік під зіркою Давида, яку інший єврей — мер Києва — начепив на центральну ялинку на Майдані Незалежності. Ніхто на це не відреагував. Цю сіоністську пігулку проковтнули мовчки. Передача влади у найбільших українських містах сіоністській п’ятій колоні (Червоненку — в Запоріжжі, Добкіну — в Харкові, Матковському — в Полтаві, Черновецькому — в Києві, Гурвіцу — в Одесі тощо) українці теж мовчки проковтнули. Бо ж демократія. Книгу-послання Едуарда Ходоса Ющенку «У края могилы» так само промовчали, начебто нічого не сталося. А до того ганебного словника українського сленгу — себто матюків — причетний і Євген Захаров: він начальник відділу харківського видавництва «Фоліо». Така робота Євгена Захарова із захисту прав сіоністів: нищити українство, сіяти бездуховність, аморальність, міжнаціональну ворожнечу. Це може проілюструвати його виступ — опублікований в «Українській газеті плюс» — під час вручення йому премії невідомо від кого і від чого незалежного культурологічного журналу «Ї». Якщо виміром культурології Євгена Захарова є «гиря гівномера», то, за оцінкою того ж таки єврейського поета О. Галича, «хрен ему цена».

Ми рішуче засуджуємо підтримку кандидатури діяча «Українсько-американського (читай — сіоністського) бюро захисту прав людини» Є.За­харова на посаду уповноваженого з прав людини.

З інтерв’ю Семена Глузмана «Газеті по-українськи» (16.01.07): «Зараз альтернативною кандидатурою Карпачовій є керівник Харківської правозахисної групи Євген Захаров. Говорили і про вас…

— Щодо мене — це все плітки. На такі посади не пропускають людину з боку. Якби ж мені таки запропонували, я б одразу не відмовився. Щоб закрити дорогу тим, хто не повинен стати омбудсменом. Зробив би все можливе, аби на якомусь етапі допомогти стати на моє місце іншому.

На мій погляд, Євген Захаров — не найкращий варіант. Він «засвітився» біля президента під час виборів. Очолювана ним Харківська правозахисна організація фіксувала порушення на дільницях. А потім ці матеріали помаранчеві політики використали під час процесу у Верховному суді.

Карпачова, усупереч присязі діяти незалежно та неупереджено, брала участь у виборчій кампанії Партії регіонів, і це збентежило представників Парламентської асамблеї Ради Європи. Але і Євген Захаров, виходить, теж політично заангажована фігура. Будучи представником громадської організації, він брав участь у полі­тичній бійці».

http://www.personal-plus.net/205/1663.html?PHPSESSID=689bb9ea3e4ddb8413a529c4650d71e9

Відповіді

 • 2007.01.22 | Адвокат ...

  Які сь ті патрійоти не сміливі...

  аби збороти одного єврея взяли собі в поміч ще двох. Та ще й яких бійців "нєвідімоґо фронта"!

  І ще триндять там що сь про зірку Давіда. Касамольци на пензії. Розуму як Бог не дав, так життя й не добавило. А от дурь залишила сь, як босякуватих підлітків.
 • 2007.01.22 | Sean

  Це просто чарівно

  Gemini пише:
  > Хто опублікував? Ну звісно пірсонал плюс.
  >
  > ЗАХАРОВ ДИСКРЕДИТУЄ ІНСТИТУТ З ПРАВ ЛЮДИНИ
  > № 2 (205) 18 - 24 січня 2007 року
  > ЗАЯВА Федерації патріотичних видань України
  >
  > «Українська газета плюс» за 11 січня 2006 року опублікувала статтю «Євген Захаров: Чим відкритішою буде влада, тим менше буде зловживань і корупції» із захвалювальним вступом від редакції. Федерація вважає цю публікацію грубою ідеологічною помилкою, оскільки вона не збігається з нашою лінією і лінією Української консервативної партії в боротьбі за Українську Україну
  Пєдєрація пєдріотичних видань гарно б ся вписала за інших часів у якусь відозву проти бєзродних касмапалітав.

  Що ж, срачка щьокіна з кодлою - ще один аргумент за кандидатуру Захарова
 • 2007.01.22 | mala

  Та "ладна" ці шизонуті, а Глузман чого?

  Gemini пише:

  > На мій погляд, Євген Захаров — не найкращий варіант. Він «засвітився» біля президента під час виборів. Очолювана ним Харківська правозахисна організація фіксувала порушення на дільницях. А потім ці матеріали помаранчеві політики використали під час процесу у Верховному суді.

  Який жах!!! Вони фіксували правопорушення!!! Це ж просто не припустимо для правозахисника!!!
  >
  > Карпачова, усупереч присязі діяти незалежно та неупереджено, брала участь у виборчій кампанії Партії регіонів, і це збентежило представників Парламентської асамблеї Ради Європи. Але і Євген Захаров, виходить, теж політично заангажована фігура. Будучи представником громадської організації, він брав участь у полі­тичній бійці».

  В мене просто немає слів. Що спонукає людей говорити такі речі? Для мене це дуже дивно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.22 | Sean

   У випадку Глузмана - біс його зна

   mala пише:
   > Карпачова, усупереч присязі діяти незалежно та неупереджено, брала участь у виборчій кампанії Партії регіонів, і це збентежило представників Парламентської асамблеї Ради Європи. Але і Євген Захаров, виходить, теж політично заангажована фігура. Будучи представником громадської організації, він брав участь у полі­тичній бійці».
   >
   > В мене просто немає слів. Що спонукає людей говорити такі речі? Для мене це дуже дивно.
   Нерозуміння того, що контроль за політдіяльність, це сама найрахвінованіша громадська та правозахисна діяльність
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.22 | Людмила

    тю, та ХОЧЕ він в Омбусмени. і касандра це підтверджує

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.22 | Sean

     Радше його хочуть, а не він

     але він не розуміє, що хочуть насправді не його. А від нього - тільки трохи хвиль.

     А взагалі-то я коментував його конкретні слова :)
   • 2007.01.22 | Мартинюк

    Гадаю Глузмана просто "обробили"

    Напхали якою небудь неможливою для перевірки інформацією про те що Захаров "не зовсім" хороший і напевно натякнули що з Глузмана був би кращий омбудсмен. Тобто можливо зіграли на амбіціях. А всі люди як відомо смертні і слабкі аби впиратися спокусам...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.22 | mara

     Re: Гадаю Глузмана просто "обробили"

     Vy get' ne znaete Gluzmana.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.23 | Пані

      А ви не знаєте Захарова

      І місцями пишете про нього одну і ту ж вонючку, базуючися на враженні від ОДНОГО виступу на ТБ. І кажете це тим, хто його осоьбисто знає багато років по спільних справах.. ПРодовжуйте краще гнати на нього на ФУПі де нема кому відповісти...

      А ви в курсі що він ЗРОБИВ в цьмоу напрямку, а не що він сказав один раз на ТБ? Він взагалі не був публічною особою і ніколи навтіь не думав як він виглядає на пуліці і як звучать його слова на пересічну аудиторію - до недавнього часу. Довелося зайнятися іміджем... Зараи таких як ви, зокрема...

      Маріє, я про вас краше думала... Дуже розчарована, чесне слово...

      ПС. Спеціально вилізла з Будапешту смертально втомлена щоб це написати. Можете не відповідати я все одно це не прочитаю...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.23 | mara

       Re: А ви не знаєте Захарова

       Day Bozhe, schob pomululas' ja, a ne Vy...
       Scho do voniychok, to vidnochy ce do Vashoi stomlenosti.
       I sche raz - sprava vasha.
       Daiy slovo, scho ne bydy peroobtiazhyvatu Maidan svoejy prusytnistiy.
      • 2007.01.23 | Светлана

       Re:Ау! Народ! Зупиніться!

       Такі люди, як Глузман, Захаров - це совість нації.Вони своїм життям заслужили повагу до себе. Я не поділяю деяких висловлювань того ж Глузмана сьогодні, але я схиляю голову перед цими людьми за все що вони зробили в тому числі і для України.
       А ви, ті хто тепер л"є бруд на цих людей, змогли би повторити їх долю?
     • 2007.01.23 | Михайло Свистович

      Re: Гадаю Глузмана просто "обробили"

      mara пише:
      > Vy get' ne znaete Gluzmana.

      Я трохи знаю. І не в захваті. Тому й не дивуюсь.
  • 2007.01.22 | Боррачо

   Глузман чесно сказав

   відомий усім факт - що Захаров такий же само політично ангажований кандидат, як і Карпачова. З тією різницєю, що його кандидатуру висуває й підтримує інший політичний табір.

   Взагалі, істерія навколо "чесного, компетентного правозахисника" Захарова нагадує мені всім відоме патякання про "чесну владу", "руки, які ніколи не крали", та іншу пропагандистську лабуду незабутніх помаранчових часів.

   Гадаєте, вдруге проканає? З тими самими наслідками?

   :)

   До речі, єдиний шанс Захарова - це якщо Яник вирішить кинути опозиції невелику кістку у вигляді посади омбудсмена. Як другорядний додаток у пакеті чергових кулуарних домовленостей з БЮТ чи несунами. Невже хтось справді цього не розуміє?

   :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.22 | mara

    Re: Глузман чесно сказав

    sprava, zvychayno, vasha, ale ya dyvylasia svobody slova pro tyurmy, i zaharov meni tam ne spodobavcya: ynukaie nazuvatu rechi svoimu imenamu. Ce nastoroshue - pahne strahom.
    Forgive my language.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.23 | mala

     У Вас просто склалось помилкове враження

     mara пише:
     > sprava, zvychayno, vasha,

     і справа ця не тільки наша, а ще величезної купи організацій і просто людей які його підтримали.
   • 2007.01.23 | Михайло Свистович

    Ні, Глузман не чесно сказав

    Боррачо пише:
    > Захаров такий же само політично ангажований кандидат, як і Карпачова

    Ні, не такий

    > З тією різницєю, що його кандидатуру висуває й підтримує інший політичний табір

    Цей табір (який саме, коли НУ та БЮТ гризутся між собою?) навіть не думав висувати Захарова, шукаючи собі слухняного й заангажованого. Якби не громадськість, ніхто б про Захарова і не згадав. Це дійсно перша така потужна лобістська громадска кампанія. Прихильникам демократа-диктатора Чавеса цього не зрозуміти.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.23 | Боррачо

     Re: Ні, Глузман не чесно сказав

     Михайло Свистович пише:
     > Боррачо пише:
     > > Захаров такий же само політично ангажований кандидат, як і Карпачова
     >
     > Ні, не такий

     Дійсно, він - людина іншого віку і статі.

     Мені завжди тішила змістовність Вашої аргументації :)

     > > З тією різницєю, що його кандидатуру висуває й підтримує інший політичний табір
     >
     > Цей табір (який саме, коли НУ та БЮТ гризутся між собою?) навіть не думав висувати Захарова, шукаючи собі слухняного й заангажованого.

     Ну то що? Карпачову теж не любить багато хто з прусаків. Наприклад, Клюєв та Прутник - бо її заяви з приводу порушень прав людини з боку США заважають іхньому бізнесу з американцями. То що з того?

     Важливо, що несуни та бютівці підтримали Захарова, як кандидата від свого політичного табору. І пан Глузман влучно на це вказав.

     >Прихильникам демократа-диктатора Чавеса цього не зрозуміти.

     Дійсно, не зрозуміло, чому требі вважати диктатором людину, яка користується масовую народною підтримкою та перемогла на демократичних виборах, що визнав навіть його основний супротивник?

     Невже лише тому, що вона не подобається Свистовичу та Бушу? :)

     Цікаво - Моралес, Ортега, Корреа, які теж виграли на демократичних виборах теж ходять у Вас в "диктаторах"?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.24 | Михайло Свистович

      Re: Ні, Глузман не чесно сказав

      Боррачо пише:
      >
      > Дійсно, він - людина іншого віку і статі

      І не тільки

      >
      > Ну то що?

      Брешете Ви, зазомбований штампами. От що.

      >
      > Важливо, що несуни та бютівці підтримали Захарова, як кандидата від свого політичного табору

      Від нашого, а не від свого. Від свого в них (знаю точно про БЮТ) були інші кандидатури.

      >
      > Дійсно, не зрозуміло, чому требі вважати диктатором людину, яка користується масовую народною підтримкою та перемогла на демократичних виборах, що визнав навіть його основний супротивник?

      Тому що тепер він одноосібно правитиме країною. Саме це визначає диктатора, а не відсоток виборців, який проголосував за нього, коли він не був диктатором.

      >
      > Цікаво - Моралес, Ортега, Корреа, які теж виграли на демократичних виборах теж ходять у Вас в "диктаторах"?

      Ні. Вони не правлять своїми країнами одноосібно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.24 | Боррачо

       Re: Ні, Глузман не чесно сказав

       Михайло Свистович пише:
       > Боррачо пише:
       > >
       > > Дійсно, він - людина іншого віку і статі
       >
       > І не тільки

       А ще в них різні прізвища. І їх підтримують різні олігархічні клани.

       > >
       > > Ну то що?
       >
       > Брешете Ви, зазомбований штампами. От що.

       От що. Ви брешете, зазомбований штампами.

       :)

       Доведеться розмовляти з Вами у Вашій же манері.

       > > Важливо, що несуни та бютівці підтримали Захарова, як кандидата від свого політичного табору
       >
       > Від нашого, а не від свого. Від свого в них (знаю точно про БЮТ) були інші кандидатури.

       А я не знаю. І інші українці - теж. І Ваші тусовочно-кулуарні "знання" нікому не цікаві. Знаємо, що БЮТ та НСНУ наразі підтримують кандидатуру Захарова.

       > > Дійсно, не зрозуміло, чому требі вважати диктатором людину, яка користується масовую народною підтримкою та перемогла на демократичних виборах, що визнав навіть його основний супротивник?
       >
       > Тому що тепер він одноосібно правитиме країною. Саме це визначає диктатора, а не відсоток виборців, який проголосував за нього, коли він не був диктатором.

       Брешете Ви, зазомбований штампами. Він є демократично обраним президентом, який отримав додаткові повноважження від демократично обраного парламенту, який продовжує виконувати свої функції.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.24 | толя дейнека

        запроданці не можуть не брехати

        чомусь пан Свистович зі своєю жагою до демократії мовчить про путч 2002 року, штаб якого знаходився в американському посольстві в Каракасі. На його думку, державний заколот то є дуже демократично, якщо він плететься з Вашингтону.
        всі установки від хазяїв ловляться Свистовичем на льоту, одразу по отриманні внутрішня позиція формулюється залізно. А нахабно брехати в очі за ним не заіржавіє.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.01.26 | Михайло Свистович

         тепер я розумію, чому Ви так часто брешете

         толя дейнека пише:
         > чомусь пан Свистович зі своєю жагою до демократії мовчить про путч 2002 року, штаб якого знаходився в американському посольстві в Каракасі

         А ще я мовчу про пивний путч у Німеччині, і про сонячну активністьтеж мовчу. Бо темою обговорення є конкретна подія - надання Чавесу диктаторських повноважень і згода на них цього "демократа".

         > На його думку, державний заколот то є дуже демократично, якщо він плететься з Вашингтону

         Не треба мене оббріхувати і видавати свої думки за мої.

         > всі установки від хазяїв ловляться Свистовичем на льоту

         Не ловляться, бо в мене нема хазяїв

         > А нахабно брехати в очі за ним не заіржавіє

         Ніколи не мав цієї Вашої дурної звички
       • 2007.01.26 | Михайло Свистович

        Re: Ні, Глузман не чесно сказав

        Боррачо пише:
        >
        > А ще в них різні прізвища. І їх підтримують різні олігархічні клани.

        От тільки Захарова підтримує громадськість, яка змусила певні олігархічні клани також його підтримати.

        >
        > Доведеться розмовляти з Вами у Вашій же манері

        Вам до цього ніколи не дорости

        >
        > А я не знаю

        Ви багато чого не знаєте. Якби знали, не були б ліваком і Леніна б гуманістом не називали.

        >
        > І Ваші тусовочно-кулуарні "знання" нікому не цікаві

        Не розписуйтеся за всіх

        >
        > Знаємо, що БЮТ та НСНУ наразі підтримують кандидатуру Захарова

        Такі, як Ви, колись знали, що земля - плеската, а сонце крутиться навколо неї, і спалювали тих, хто мав інші знання

        >
        > Брешете Ви, зазомбований штампами

        Таки Ви

        >
        > Він є демократично обраним президентом, який отримав додаткові повноважження від демократично обраного парламенту, який продовжує виконувати свої функції

        Він, демократично обраний, отримав диктаторські повноваження від демократично обраного парламенту. Таке буває. Диктатори приходять до влади не лише шляхом перевороту, іноді їм такі повноваження надає демократично обраний парламент. Адже прихильники диктатури можуть перемогти на виборах. Чому б ні?
   • 2007.01.23 | Pavlo Z.

    Re: Глузман чесно сказав

    Боррачо пише:
    > Невже хтось справді цього не розуміє?
    Так, всі ідіоти, крім Вас, Богообраний!:)
    P.S. Будьте скромнішими - і до вас потягнуться.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.23 | Боррачо

     Re: Глузман чесно сказав

     Pavlo Z. пише:
     > Боррачо пише:
     > > Невже хтось справді цього не розуміє?
     > Так, всі ідіоти, крім Вас, Богообраний!:)
     > P.S. Будьте скромнішими - і до вас потягнуться.

     Дякую, Ви не в моєму смаку :) Тягніться до когось іншого.
  • 2007.01.23 | Пані

   Шиза політична є наслідком не проведеної люстрації

   Це не я додумалася. Це я сьогодні почула від трьох представників різних угорських громадських організацій, навіть один з одним незнайомих. Вони доречі слово шиза вживаються як головну характиристику угорської політики.

   mala пише:
   > Gemini пише:
   >
   > > На мій погляд, Євген Захаров — не найкращий варіант. Він «засвітився» біля президента під час виборів. Очолювана ним Харківська правозахисна організація фіксувала порушення на дільницях. А потім ці матеріали помаранчеві політики використали під час процесу у Верховному суді.
   >
   > Який жах!!! Вони фіксували правопорушення!!! Це ж просто не припустимо для правозахисника!!!

   Все значно гірше. Ці зафіксовані правопорушення і голубі політики використали в тому самому суді... Капец ваще!!!!
  • 2007.01.23 | Михайло Свистович

   Re: Та "ладна" ці шизонуті, а Глузман чого?

   mala пише:
   >
   > В мене просто немає слів. Що спонукає людей говорити такі речі?

   "Людськая заздрість" (с) Подерев"янський
  • 2007.01.27 | Юрій Шеляженко

   Глузман цілком правильно вважає,що робота на Ющенка-теж політика

   Тіки на відміну від Карпачової, Захаров в радянські часи був не головою райкому КПСС, а дисидентом, і по спискам чисто конкретних та й взагалі ніяких політичних партій він не балотувався. Це набагато ближче до рекомендацій Ради Європи.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.28 | mala

    Хай собі каже. Це ж не означає, що так є.

    Щось я не чула щоб Євген Захаров на Ющенка працював і не думаю, що почую, бо цього не було. Отож не вигадуйте.
 • 2007.01.22 | Мартинюк

  Жидостурбовані проти українського громадянина Захарова

  Насправді ініціатори не вони, а ті яким не хочеться аби в Україні запанували ті стандарти поваги державі до її громадян, які властиві західним країнам. Відсутність цієї поваги до всіх бех винятку громадян України прекрасно ілюструється ситемною мовно-культурною дискримінацією прав української більшості в Україні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.22 | толя дейнека

   Re: Насправді ініціатори не вони, а ті яким не хочеться

   Мартинюк пише:
   > Насправді ініціатори не вони, а ті яким не хочеться аби в Україні запанували ті стандарти поваги ..
   щось я не поняв, пане Мартинюк, кого ви власне маєте на увазі, бо вже дуже втаємничено говорите. Викрийте, будь ласка, замовників редакційного матеріала Персонал-плюс
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.22 | ziggy_freud

    конспірологам має бути цікаво, чому

    одночасно такі схожі думки виникають в комуно-інтернаціоналістів і патентованих націонал-патріотів. Тому що це два боки однієї монети з двоголовим орлом.

    http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1169139589&first=1169197915&last=1169129272
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.22 | толя дейнека

     Re: конспірологам має бути цікаво, чому

     що саме має бути цікаво? якась ліва газета висловлює думки своїх авторів, і шо?

     загалом, якщо на посаду обирається людина (чи відбувається інша подія) різні політичні структури можуть
     1) підтримувати
     2) протидіяти, заперечувати
     3) ставитися байдуже чи невизначено.

     закони комбінаторики дають, що при націй кількості політ-угруповань позиції деяких з них співпадатимуть завжди, в різних конфігураціях.
     тобто просте співпадіння позицій з окремого питання не дає жодних підстав для конспірологічних побудов.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.22 | ziggy_freud

      Щокін дуже обрежний інформаційний вояко

      якщо в виданнях МАУП періодично перемиваються кістки лише деяким євреям, це просто співпадіння. Чи виняткова здатність відокремлювати овець від "козлісчь"?

      Щокін дуже обрежний інформаційний вояко, "воїн для теплої погоди", як написано зовсім не в Талмуді ;-) Наприклад, він мовчить про гуманітарну політику Табачніка. Біографічно вони цілком могли перетинатись на громадській чи комсомольскій роботі ще за Совєтів. Або мати спільного куратора в КГБ.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.23 | толя дейнека

       зіггі, брехати не гарно

       хоч трохи звіряйтеся з дійсністю. :)
       я щойно відкрив цитований в топіку Персонал-плюс, газета не мовчить про Табачника і його "гуманітарну політику"

       http://www.personal-plus.net/205/1675.html?PHPSESSID=e549eb60cc9056d85e5a313bc67341f6

       ..Починає пан Табачник здалеку: «…современное украинское государство — во многом историческая случайность, рожденная разломом цивилизаций»...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.23 | ziggy_freud

        щодо Тоббачнєга беру слова назад

        за суттю статті сперечатись не буду, лише визнаю, що Тоббачнєг від Персоналу теж отримав, і подєломъ єму.

        Історик міг би обгрунтувати свої погляди недороса переконливіше. І десь подалі від посади гуманітарного віце-прем*єра.

        Якийсь елемент принциповості в хлопців таки є. Але якщо вони праві в одному, це не означає, що праві також і в іншому.
    • 2007.01.23 | DoctorZ

     Re: конспірологам має бути цікаво, чому

     ziggy_freud пише:
     > одночасно такі схожі думки виникають в комуно-інтернаціоналістів і патентованих націонал-патріотів. Тому що це два боки однієї монети з двоголовим орлом.

     В Толікіних однодумців ці два боки монети вже сповзлися один до одного.
     http://www.br-sl.com/2006/7/i7-06-2-r.html
     Людям з поганими нервами попередження: не читати самй кінець.Він дуже нещасливий.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.23 | ziggy_freud

      масонам - масонське, овочам - овочеве

      > А для непокорившихся русских применяется другой метод. Их пока “высаживают прямо в поле, как картошку! Чтоб одна башка только из земли, а на лбу надпись “ФАШИСТ!” В дальнейшем обещают рубить за одно русское слово один палец, а когда пальцы закончатся - отрубить голову. Со временем этот опыт собираются перенести на территорию нынешней России.

      Хворобливі фантазії аффтара свідчать про несприятливі обставини його народження і важкі побутові умови в дитинстві. Це не зовсім клініка, але допомоги психотерапевта аффтар потребує ;-|

      Використання юродивих в інформаційних війнах описано ще Пушкіним в "Борисі Годунові". Добра кремлівська традиція.
 • 2007.01.22 | ziggy_freud

  чому професійні жидоборці виступають з комуністами

  мабуть, спільний спонсор в них. Навіть аргументи проти Захарова ті самі, крім словника укр. сленгу. За тємнікамі працюють?

  Gemini пише:
  > він із хабадського агресивного україножерського клану Фельдмана — Рабиновича — Кушнарьова, яких гаряче підтримує президент і його оточення.

  В досліджуваному кагалі бракує царя Давіда. Це ж він свою зірку на ялинку причепив. А там де покійний Кушнарьов, якого так підтримувало оточення президента, що в 2005му він ледь не сів, можуть бути інші відомі покійники єврейського походження.

  > Ми вже зустріли новий 2007 рік під зіркою Давида,

  Оце іду я Майданом, а там під ялинкою з зіркою Давида керівництво МАУП у повному складі. Досі Новий рік зустрічає.

  > Ми рішуче засуджуємо підтримку кандидатури діяча «Українсько-американського (читай — сіоністського) бюро захисту прав людини» Є.За­харова на посаду уповноваженого з прав людини.

  Раніше я вважав, що сіонізм - офіційна ідеологія держави Ізраїль. Тепер вияляється, що вона українсько-американська. Так і уявляються жидо-ковбої в вишиванках, які співають "Я ж тебе підманула" з чужого голоса ;-)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.22 | Shadow_Runner

   Десь так мабуть :))

   > > Ми рішуче засуджуємо підтримку кандидатури діяча «Українсько-американського (читай — сіоністського) бюро захисту прав людини» Є.За­харова на посаду уповноваженого з прав людини.
   >
   > Раніше я вважав, що сіонізм - офіційна ідеологія держави Ізраїль. Тепер вияляється, що вона українсько-американська. Так і уявляються жидо-ковбої в вишиванках, які співають "Я ж тебе підманула" з чужого голоса ;-)

   По долинам и по взгорьям
   ехал на своем верблюде
   Мухаммед ибн Рабинович
   боевой техасский рейнжер.
   Он одет был в вышиванку,
   защищая Кушнарева,
   заговор жидомасонов
   в Укарине разносил.
  • 2007.01.22 | толя дейнека

   Раніше я вважав, що сіонізм - офіційна ідеологія держави Ізраїль

   ви помиляєтеся, і думаю навмисно. Сіонізи є світовою системою, в більшості країн діють сіоніські структури (здається в нас Зисельс очолює сіоніський комітет) і споріднені організації. Без їхньої підтримки держава Ізраїль в нинішньому її нациському вигляді була б неможливою.
   Звичайно, в діях цих організацій можна бачити елементи мафіозності, клановості і навіть морального терору, часто шпигунства. Але, навіть в випадку "безневинного лобіювання" інтересів іншої держави і, не менш важливо, світових сіоніських структур - це річ не дуже приємна для незалежної держави, на роль якої претендує україна.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.22 | ziggy_freud

    чи так вже помиляюсь

    толя дейнека пише:
    > ви помиляєтеся, і думаю навмисно. Сіонізи є світовою системою, в більшості країн діють сіоніські структури

    метою яких, принаймні офіційно, є взаємодія з діаспорами та сприяння поверненню євреїв на історичну батьківщину. Подібні структури в Україні є в росіян, німців, угорців, румунів. І в закордонних українців теж є. На жаль, менш розвинені.

    Принаймні, кляті масоно-ковбої, чи то сіоно-хвашисти, не змушують українців носити кіпу, блюсти суботу і дивитись кіно на івриті. Також вони не мають до України територіальних претензій, і не тримають на її території військових баз.

    > Звичайно, в діях цих організацій можна бачити елементи мафіозності, клановості і навіть морального терору, часто шпигунства. Але, навіть в випадку "безневинного лобіювання" інтересів іншої держави і, не менш важливо, світових сіоніських структур - це річ не дуже приємна для незалежної держави, на роль якої претендує україна.

    Гучніше всіх про лобі звичайно кричать люди із іншого лобі. Давайте розберемось, з якого саме.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.22 | толя дейнека

     Re: чи так вже помиляюсь

     ви, на жаль не процитували одне моє твердження, про те, що ізраїль не може існувати самостійно і постійно вимагає підпитки зовні. Таким чином, сіонізм як політична течія на підтримку ізраїля, не може не мати розгалуженої системи закачки ресурсів в ізраїль, різним чином.
     ну і звісно, головні сіоністи живуть не в ізраїлі, а в сша, з резидентурами по світових столицях.
     в випадку україни не секрет, що левова частка її власності захоплена жидівськими кланами. це теж державотворчий клопіт сіонізму.

     або таке (позичено з БП), типові будні сіонізму

     Европа задолжала 150 млрд. долларов евреям, пережившим Катастрофу
     http://www.cursorinfo.co.il/novosti/2007/01/19/europe/

     В последние годы европейские страны значительно замедлили выплаты компенсаций евреям, пережившим Катастрофу. По разным оценкам, задолженность уже составляет от 115 до 175 миллиардов долларов. Речь идет о выплатах за имущество и ценности, разграбленные нацистами в годы Второй мировой войны.
     Эти данные представлены в исследовании, которое провел Иерусалимский центр изучения общества и государства. По мнению ученых, замедление выплат связано с тем, что администрация США заметно ослабила давление на правительства тех стран Европы, которые обязаны выплачивать компенсации.
     Исследователи отмечают, что за последние пять лет в конгрессе США ни разу не обсуждался вопрос о контроле над выплатами компенсаций жертвам нацизма и, в первую очередь, евреям, пережившим Катастрофу.
     В годы войны нацистский режим проводил массовую конфискацию еврейского имущества. Таким образом огромное количество ценностей, произведений искусства, предметов старины и ювелирных украшений было разграблено и затем распродано.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.22 | Englishman

      klasno

      Исследователи отмечают, что за последние пять лет в конгрессе США ни разу не обсуждался вопрос о контроле над выплатами компенсаций жертвам нацизма и, в первую очередь, евреям, пережившим Катастрофу.

      ce zh treba take- dejneka znovu v kaluzhu p*knuv. Kljati sionisty nastilky zahopylysja vijnamy, scho zabuly pro golovnu cil' svogo svitovogo panuvannja- kachaty groshiki z gojiv za dopomogoju tupyh kovbojiv. Nu prjam durni jakis' sucilni.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.22 | толя дейнека

       процитоване ізраїльське джерело

       для мене самого ця інформація була несподіваною, і тому вартою уваги шаноного форумного панства.
       погоджуюся з вами - класно!
     • 2007.01.23 | ziggy_freud

      ким захоплено Україну

      толя дейнека пише:
      > в випадку україни не секрет, що левова частка її власності захоплена жидівськими кланами. це теж державотворчий клопіт сіонізму.

      Це в першу чергу приватний клопіт борців за грошові знаки. Без них ніфіга не буде працювати. І вже вдруге - колективні інтереси Росії, США або когось іще. Наприклад, маронітської громади Лівану, звідки походять Арфуші.

      НМД, жодна людина не знає напевне, хто має в Україні найбільше власності. Завдяки пахлячій податковій політиці може видатись, що Україну скупили греки-кіпріоти. Та справжніх власників однаково видає будьонівка або парашут ;-)

      Офіційно найбагатший Ахметов. Він казанський татарин, якщо це дійсно має значення. Неофіційно може хтось з росіян його вже й перегнав. А може й євреїв, теж припускаю.

      > Европа задолжала 150 млрд. долларов евреям, пережившим Катастрофу

      Це їх розборки між собою.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.23 | Shooter

       Re: ким захоплено Україну

       ziggy_freud пише:
       > Та справжніх власників однаково видає будьонівка або парашут ;-)

       Від Версаче або Майбаха ;)
      • 2007.01.24 | толя дейнека

       Re: ким захоплено Україну

       ziggy_freud пише:
       > Це в першу чергу приватний клопіт борців за грошові знаки.
       звісно, не приватний. це командний інтерес і командна гра.

       > Наприклад, маронітської громади Лівану, звідки походять Арфуші.
       хоч Арфуші - дрібна риба, походження їх для мене є темним. Якщо його родича з клана Арфушів призначають консулом Франції в Ізраїль, слід чекати на варіанти походження.

       > Офіційно найбагатший Ахметов. Він казанський татарин, якщо це дійсно має значення. Неофіційно може хтось з росіян його вже й перегнав. А може й євреїв, теж припускаю.
       здається, згідно останніх рейтингів, Ахметив опустився на третє місце, а наперед вийщов Коломойський. А загалом з 10 найбільших бізнес-імперій україни принаймні 8 єврейські.

       > > Европа задолжала 150 млрд. долларов евреям, пережившим Катастрофу
       > Це їх розборки між собою.
       да? Ви думаєте ми так далеко від цього боку європи?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.24 | ziggy_freud

        в серйозну команду беруть за ділові якості

        толя дейнека пише:
        > звісно, не приватний. це командний інтерес і командна гра.

        в серйозну команду беруть за ділові якості. Приймати юдаїзм, іслам чи православіє звичайно не змушують.

        > Наприклад, маронітської громади Лівану, звідки походять Арфуші.
        > хоч Арфуші - дрібна риба, походження їх для мене є темним. Якщо його родича з клана Арфушів призначають консулом Франції в Ізраїль, слід чекати на варіанти походження.

        То вони теж юдеї, хоч і мароніти ;-)?

        > здається, згідно останніх рейтингів, Ахметив опустився на третє місце, а наперед вийщов Коломойський. А загалом з 10 найбільших бізнес-імперій україни принаймні 8 єврейські.

        Лакшмі Міттал - юдей чи нє ;-)?

        А взагалі це сумно. Що українці грають в великому бізнесі другорядні ролі. Хоча реально пробивній і розумній людині навряд хтось завадить бути багатим. Навіть антисеміт-податківець Азаров, який довгі роки тримається в команді, десь наполовину укомплектованій євреями. Це підвердження моєї тези, сформованої вище.

        Значно цікавіше порахувати совків, ніж євреїв, включно з напів- і начверть. Совків в ВР вийде більше.

        > Це їх розборки між собою.
        > да? Ви думаєте ми так далеко від цього боку європи?

        Вам такі да вже прийшла квитанція на сплату за газ в камерах Алоїзовича? Мені не приходила.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.01.24 | толя дейнека

         Re: в серйозну команду беруть за ділові якості

         ziggy_freud пише:
         > в серйозну команду беруть за ділові якості. Приймати юдаїзм, іслам чи православіє звичайно не змушують.
         точно, віру міняти не вимагають. Клан має бути зформований значно раніше. І етнічне угрупування для цього добра основа. Пипа Коломойський-Боголюбов-Дубілет. Суркіси-медведчук. Шнайдер-Шифрін. тощо

         > > хоч Арфуші - дрібна риба, походження їх для мене є темним. Якщо його родича з клана Арфушів призначають консулом Франції в Ізраїль, слід чекати на варіанти походження.
         > То вони теж юдеї, хоч і мароніти ;-)?
         не виключаю.

         > > здається, згідно останніх рейтингів, Ахметив опустився на третє місце, а наперед вийщов Коломойський. А загалом з 10 найбільших бізнес-імперій україни принаймні 8 єврейські.
         > Лакшмі Міттал - юдей чи нє ;-)?
         до Міттала напоки питань найменше, за українську власність він сплатив справедливу ціну. Згадайте - приватизація Криворіжсталі дала більше, ніж всі попередні приватизації. жах!
         в нашому контексті більше цікавлять мафіозні угрупування, які власності домоглися через корупційні дії: хабарі, підкуп, рейдерство тощо. Так, за свій головний ресурс Запоріжсталь Алекс Шнайдер сплатив всього 20 млн, а натепер він є міліардером за списком Форбс.

         > А взагалі це сумно. Що українці грають в великому бізнесі другорядні ролі. Хоча реально пробивній і розумній людині навряд хтось завадить бути багатим. Навіть антисеміт-податківець Азаров, який довгі роки тримається в команді, десь наполовину укомплектованій євреями. Це підвердження моєї тези, сформованої вище.
         Азаров антисеміт того гатунку, за який антисемітами називають тих, хто чимось не сподобався жидам. Посадив банкіра-шахрая - от ти вже й антисеміт. Щось власне антисемітських дій Азарова я і не пригадую.

         > Вам такі да вже прийшла квитанція на сплату за газ в камерах Алоїзовича? Мені не приходила.
         такі квітанції краще виставляти на більш консолідованому рівні, на рівні держави чи підприємств. Думаю, і в європі ніхто окремо квітанцій не проплачує. Просто частина зібраних податків замість іти на освіту чи військо, перераховується в Ізраїль чи ще гірше - "еврейським організаціям", де гроші точно розчиняються без сліду.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.01.24 | ziggy_freud

          тобто наволоччю може бути тільки єврей

          бажано ортодокс чи хасид?

          толя дейнека пише:
          > Суркіси-медведчук.

          Суркіси з Медведчуком типові совки, в яких єврейське тільки походження. Десь як з Щербицького був українець. Або із Сталіна грузин.

          У звичці серти на могили своїх предків не бачу жодного позитиву. Хоч ким би вони були.

          > > То вони теж юдеї, хоч і мароніти ;-)?
          > не виключаю.

          Ну тоді й Ясір Арафат був таємним агентом сіонізму.

          > Азаров антисеміт того гатунку, за який антисемітами називають тих, хто чимось не сподобався жидам. Посадив банкіра-шахрая - от ти вже й антисеміт. Щось власне антисемітських дій Азарова я і не пригадую.

          В касетах Мельниченка він виступив по повній програмі. І поза ними теж. Якби Фельдман чи будь-хто інший засудив Пахла років на 15, я б по ньому не плакав.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.01.24 | толя дейнека

           ні

           ziggy_freud пише:
           > Суркіси з Медведчуком типові совки, в яких єврейське тільки походження.
           не кажіть. В часи славетного київського динамо Григорій Рахмільйович з помпою обирався на якусь всеукраїнську єврейську посаду. Тоді ж Суркіс пам'ятаю відчитував прем'єра Пустовойтенка за совіцькі замашки керувати всім, навіть вже :) прихватним.
           Проте, забув спитати: як власне ви міряєте "єврейскість"?

           > В касетах Мельниченка він виступив по повній програмі. І поза ними теж. Якби Фельдман чи будь-хто інший засудив Пахла років на 15, я б по ньому не плакав.
           йо. Дайте можливість Пахло поговорити в приватній обстановці спокійно. Які проблеми? тим більше, здається плівки добуті не в зовсім законний спосіб, не з під дивана, а через шибки, що вібрують.. та й фальшування чи підміна не виключена..
           а щодо Фельдмана - якби в нього була можливість засадити Пахла чи хоч спробувати чи хоч галас підняти - він охоче такою можливістю скористався.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.01.24 | ziggy_freud

            міряємо єврейськість

            толя дейнека пише:
            > Проте, забув спитати: як власне ви міряєте "єврейскість"?

            так само, як будь-яку іншу _етнічність_. Обрання Рахмільйовича якимось головним євреєм тут до тухеса карі очі. Навіть якби він лишився Цуркісом. Скажімо, Павловський за походженням - такі да с Одеси. А за ментальністю - кремлівський азіоп.

            "Гускіє" в цьому дуже подібні до малоросів. В Москві теж може зібратись, і навіть періодично збирається, "українська громада" у складі 100 осіб з прізвищами на "ко". Включно з Кобзоном.

            Тобто я не вважаю, що українець має обов*язково носити вишиванку і тримати над ліжком великий портрет Шевченка. Але поважати культуру свого народу краще, ніж зневажати її.

            > йо. Дайте можливість Пахло поговорити в приватній обстановці спокійно. Які проблеми? тим більше, здається плівки добуті не в зовсім законний спосіб, не з під дивана, а через шибки, що вібрують.. та й фальшування чи підміна не виключена...

            Нуканєшна. На хворумі один шлємазл два роки доводив, що досить подивитись спектр записів в Віндовс медіа плеєрі, і усьо стане зрозуміло. Плівки добуті не менш законно, ніж підмосковне чмо гнобило Україну.

            > а щодо Фельдмана - якби в нього була можливість засадити Пахла чи хоч спробувати чи хоч галас підняти - він охоче такою можливістю скористався.

            А я б допоміг проти Азарова кому завгодно. Від Моссаду до Талібану. Здогадуєтесь чому?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.01.25 | толя дейнека

             Re: міряємо єврейськість

             ziggy_freud пише:
             > А я б допоміг проти Азарова кому завгодно. Від Моссаду до Талібану. Здогадуєтесь чому?
             судячи з тону - щось особисте :)

             > так само, як будь-яку іншу _етнічність_. Обрання Рахмільйовича якимось головним євреєм тут до тухеса карі очі. Навіть якби він лишився Цуркісом.
             отак жорстоко позбавили людину етнічносты :)

             > Скажімо, Павловський за походженням - такі да с Одеси. А за ментальністю - кремлівський азіоп.
             не знаю, не знаю. Навіть тут на ВФ після публікації статей Глейби, тут зітхали - "розумний, чортяка!". (я не приєднуюся до цих слів).
             на мою думку, Глейба може грати кілька ролей, але зараз він просто дуже любить свою роботу і своїх роботодавців. Пригадую, після арешту Ходорковського в нього на ТБ вирвався якийсь зойк протесту, але він через годину спеціаль7но повернувся і спростував свій зойк як помилковий.

             > Тобто я не вважаю, що українець має обов*язково носити вишиванку і тримати над ліжком великий портрет Шевченка. Але поважати культуру свого народу краще, ніж зневажати її.
             важко сказати, що таке є "культура твого народу". Для когось це знати всього Квітку-Основ'яненка, для когось дотримуватися свого лемківського акценту чи суржика.
             а для когось держатися власної культури - це посередництво у міждержавних торгівлях і відповідно легкий контакт з представниками різних культур, але вагомими.

             > Нуканєшна. На хворумі один шлємазл два роки доводив, що досить подивитись спектр записів в Віндовс медіа плеєрі, і усьо стане зрозуміло. Плівки добуті не менш законно, ніж підмосковне чмо гнобило Україну.
             добре, не принципово, хай плівки всі справжні і завірені в нотаріаті. Але знов таки, це не позбавляє Пахла з Кучмом права вести свої внутрішні чи приватні теревені.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.01.25 | ziggy_freud

              Re: міряємо єврейськість

              толя дейнека пише:
              > судячи з тону - щось особисте :)

              Майже вгадали. І особисте теж. Якщо порахувати, скільки народу від його пацанофф постраждало, то все-таки скоріше колективне. Суміш клясової ненависті з фізиологічною відразою :-)

              > > так само, як будь-яку іншу _етнічність_. Обрання Рахмільйовича якимось головним євреєм тут до тухеса карі очі. Навіть якби він лишився Цуркісом.
              > отак жорстоко позбавили людину етнічносты :)

              Він сам себе позбавив на користь підмосковності. А Медведчук іноді дозволяв собі лаяти жидів та жидівок в реалі. Російською з специфічним акцентом. Мабуть, забув, _звідки_ народився.

              > не знаю, не знаю. Навіть тут на ВФ після публікації статей Глейби, тут зітхали - "розумний, чортяка!". (я не приєднуюся до цих слів).

              Якби був дурний, не мав би тої роботи. Якби був розумніший, мабуть лажався би трохи менше. Хоча... якщо в Україні гіпотетично теж встановиться диктатура за рос. взірцем, попит на його послуги сильно зменшиться.

              > важко сказати, що таке є "культура твого народу". Для когось це знати всього Квітку-Основ'яненка, для когось дотримуватися свого лемківського акценту чи суржика.
              > а для когось держатися власної культури - це посередництво у міждержавних торгівлях і відповідно легкий контакт з представниками різних культур, але вагомими.

              Так в тому і полягає фігня. Типові українці вчать своїх дітей чому завгодно крім бізнеса. Шахові чемпіони теж самі євреї. Тому що мафія? Ні. Тому що генетично розумніші? Теж ні, в середньому десь однакові. Просто в українця нема поняття, що він може бути шаховим чемпіоном.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.01.25 | толя дейнека

               зіггі, знов закликаю ближче до реальності

               україна має чудових шахістів. Василь Іванчук, Пономарьов, Карякін, серед них є чемпіони світу і шахової олімпіади. тут проблем зі стимулом і вмінням нема. :) бо ця сфера ще не монополізована намертво.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2007.01.25 | ziggy_freud

                так в тому і полягає реальність

                скільки разів за останні 100 років нищили український етнічний бізнес? Українську етнічну музику? А шахістів не чіпали. Преферансистів, на чолі з Кучмою ;-), теж. От і маємо перші результати.

                толя дейнека пише:
                > україна має чудових шахістів. Василь Іванчук, Пономарьов, Карякін, серед них є чемпіони світу і шахової олімпіади. тут проблем зі стимулом і вмінням нема. :) бо ця сфера ще не монополізована намертво.

                Як тільки малі українці почнуть виростати з переконанням, що вони будуть багатими, і жодне пахло їм в тому не завадить, українські міліардери теж з*являться.
              • 2007.01.26 | Михайло Свистович

               Брехати не гарно

               ziggy_freud пише:
               >
               > Шахові чемпіони теж самі євреї

               Не самі. Точно не були єреями Капабланка, Петросян, Карпов. Українець Василь Іванчук колись був другим за рейтингом у світі. Пономарьов також не єврей.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2007.01.26 | ziggy_freud

                суттєве уточнення:

                серед шахових чемпіонів частка євреїв більша, ніж частка євреїв серед людей здатних пересувати шахові фігури. Тому є об*єктивні та суб*єктивні причини. Які можна пояснити науково, не вдаючись до термінів жидо-марсіанської змови. Викривлення хвактів мало такі да місце. Чемпіонами з шахів були не тільки євреї.

                Така редакція пана влаштує?

                Якщо певна справа вважається етнічною, як шахи або видача кредитів під відсоток, це звичайно традиція або забобони. Або те та інше разом. Як тільки багато українців почне займатись бізнесом, відбудеться те саме, що з футболом чи боксом.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.01.27 | Михайло Свистович

                 Re: суттєве уточнення:

                 ziggy_freud пише:
                 > серед шахових чемпіонів частка євреїв більша, ніж частка євреїв серед людей здатних пересувати шахові фігури. Тому є об*єктивні та суб*єктивні причини. Які можна пояснити науково, не вдаючись до термінів жидо-марсіанської змови. Викривлення хвактів мало такі да місце. Чемпіонами з шахів були не тільки євреї.
                 >
                 > Така редакція пана влаштує?

                 Така влаштовує, хоча частка євреїв серед людей, здатних пересувати шахові фігури, значно більша, ніж частка євреїв у суспільстві.
          • 2007.01.26 | Михайло Свистович

           Re: тобто наволоччю може бути тільки єврей

           ziggy_freud пише:
           >
           > Суркіси з Медведчуком типові совки, в яких єврейське тільки походження

           А звідки відомості про єврейське походження українця Медведчука?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.01.26 | ziggy_freud

            Re: Медвечук

            Михайло Свистович пише:
            > А звідки відомості про єврейське походження українця Медведчука?

            Знаю людину яка на нього працювала. М. має манери маргінала-совка, а хворобливо підвищена цікавість до "жидівства" оточуючих за наявності єврейських партнерів майже напевне свідчить про комплекси щодо свого походження.

            Біографію М. не досліджував. Книга "Нарцис" Чобота може викривлювати окремі факти. Як і біографи, найняті самим М.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.01.26 | Englishman

             Re: Медвечук

             ziggy_freud пише:

             > Знаю людину яка на нього працювала. М. має манери маргінала-совка, а хворобливо підвищена цікавість до "жидівства" оточуючих за наявності єврейських партнерів майже напевне свідчить про комплекси щодо свого походження.

             Ну все. Тепер зрозумілі справжні причини манічкі дейнекі.

             Але якщо серйозно- ну не науково це все. Того ж Махатіра з Малайзії ви теж підозрюєте у комплексах щодо свого походження?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.01.27 | ziggy_freud

              Щодо (не)науковості

              Englishman пише:
              > Але якщо серйозно- ну не науково це все. Того ж Махатіра з Малайзії ви теж підозрюєте у комплексах щодо свого походження?

              Раджу для початку з клясики:
              Еріх Фромм "Анатомія деструктивності", зокрема про комплекси вождів Райху та їх роль в політиці цієї держави.

              Комплекси щодо походження не обов*язково означають маму єврейку. Можуть і татуська німецького поліцая. І дідуся ортодоксального комуняку. Вибір широкий...

              Якщо ми не можемо напевне визначити етнічну належність Х, і він сам теж не може, це значить, що в ментальності Х її заміщено чимось іншим. Можливо, ненавистю то тих, чия етнічність очевидна. Охоче вислухаю наукові заперечення до цієї тези.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.01.27 | Englishman

               Re: Щодо (не)науковості

               ziggy_freud пише:
               > Комплекси щодо походження не обов*язково означають маму єврейку. Можуть і татуська німецького поліцая. І дідуся ортодоксального комуняку. Вибір широкий...

               Мені здається, що людина заробляє комплекси все своє життя (більшість яких, втім, генерується у дитячому віці), але далеко не всі з них пов"язані з етнічним походженням. Спілкування з батьками і однолітками, успіх (чи ні) у школі та визнання поза нею, можливості для розвитку ІМХО мають значно більше значення для молодої людини, ніж її етнічна ідентифікація.

               Я не знаю, ким себе ідентифікує Медведчук, але не думаю, що його ненависть направлена виключно на тих, "чия етнічність є очевидною". Думаю, там все трошки складніше ;).

               > Якщо ми не можемо напевне визначити етнічну належність Х, і він сам теж не може, це значить, що в ментальності Х її заміщено чимось іншим. Можливо, ненавистю то тих, чия етнічність очевидна. Охоче вислухаю наукові заперечення до цієї тези.

               Ну а якщо "може"? Гордість від самого факту приналежності до якогось племені, групи далеко не завжди означає психологічну врівноваженість;). Яка тоді користь від подібної інформаці?
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2007.01.27 | ziggy_freud

                згоден, складніше

                Englishman пише:
                > Мені здається, що людина заробляє комплекси все своє життя (більшість яких, втім, генерується у дитячому віці), але далеко не всі з них пов"язані з етнічним походженням.

                Звичайно. Комплекси починаються (але не закінчуються) від перебування в утробі (за Грофом), чи з "родової травми" (за Райхом). Концепція Грофа мені ближча.

                > Я не знаю, ким себе ідентифікує Медведчук, але не думаю, що його ненависть направлена виключно на тих, "чия етнічність є очевидною". Думаю, там все трошки складніше ;).

                Таки складніше. Але - Медведчук, як то кажуть англійською, has been. Коли він гордо виходив з АП в 2001му, домашніми засобами емулюючи Наполєончєга, було цікавіше його аналізувати ;-)

                > Ну а якщо "може"? Гордість від самого факту приналежності до якогось племені, групи далеко не завжди означає психологічну врівноваженість;). Яка тоді користь від подібної інформаці?

                Але, якщо ми досліджуємо такий стан, як психологічна врівноваженість, до нього мають стосунок _ідентифікація_ як процес, та _ідентичність_ як наслідок цього процесу. Звичайно, негативна _етнічна ідентичність_ може компенсуватись іншою позитивною ідентичністю. А може і не компенсуватись. Кажучи просто, маємо на виході дахоїда. Акцентуйовану особистість чи навіть хворого.

                Погодьтесь, тусівка інтернаціоналістів, які три рази на день моляться, повернувшись в бік Кремля, теж по-своєму смішна.
            • 2007.01.27 | Михайло Свистович

             Re: Медвечук

             ziggy_freud пише:
             >
             > Знаю людину яка на нього працювала

             Тю, я знаю дуже багато таких людей.

             >
             > а хворобливо підвищена цікавість до "жидівства" оточуючих за наявності єврейських партнерів майже напевне свідчить про комплекси щодо свого походження

             не обов"язково
 • 2007.01.22 | Чучхе

  Як же всі "Газету по-київські" ненавидять

  за що (як і у випадку з Порошенко) - хрєн поймьош

  тому що (с) "по кієффскі" - і це аргумент

  від Шокіна до Предсказамуса
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.22 | mala

   Бо є за що ненавидіти

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.22 | Kronk

    Це лише твоє особисте ІМХО

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.22 | mala

     Це не моє і не особисте

     Те, що "По-Києвські" регулярно друкує заказуху - факт.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.22 | Kronk

      Re: Це не моє і не особисте

      mala пише:
      > Те, що "По-Києвські" регулярно друкує заказуху - факт.
      По-перше, покажи мені, хто цього не робить.
      Кожен шукає/читає, що хоче: ти - заказуху, я - решту газети ;) до того ж, я ж вмію відрізнити замовні статті від нормальних.
      І ващє, нашо ти її тоді купуєш??
      ...А також "Фокус" столь нєлюбого тобі Кіпіані, кацапський "Кореспондент", всяку іншу "пахабєнь" - нашо піднімати їм тиражі? :) аби просто покричати?
      Вихід - читай "Майдан" і не купуй преси взагалі ;))
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.22 | mala

       Re: Це не моє і не особисте

       Kronk пише:

       > По-перше, покажи мені, хто цього не робить.

       Тільки тому, що хтось ще це робить ми не повинні давти правдиві оцінки цій газеті?

       > Кожен шукає/читає, що хоче: ти - заказуху, я - решту газети ;) до того ж, я ж вмію відрізнити замовні статті від нормальних.

       :lol:

       > І ващє, нашо ти її тоді купуєш??

       А я не купую вже давно, беру її лише тоді коли знаю, що там щось конкретне мусить бути надруковане.

       > ...А також "Фокус" столь нєлюбого тобі Кіпіані, кацапський "Кореспондент", всяку іншу "пахабєнь" - нашо піднімати їм тиражі? :) аби просто покричати?

       Я вже давно не купую Кориспондент - він остаточно вмер в міїх очах, а Фокус всього кілька разів купувала і переконалась, що цього робити не варто.

       > Вихід - читай "Майдан" і не купуй преси взагалі ;))

       Я якось і без твоїх порад обійдусь.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.23 | Kronk

        Re: Це не моє і не особисте

        mala пише:
        > Тільки тому, що хтось ще це робить ми не повинні давти правдиві оцінки цій газеті?
        Ти звикла в усьому бачити лише негатив. Ч/Б
        >
        > > Кожен шукає/читає, що хоче: ти - заказуху, я - решту газети ;) до того ж, я ж вмію відрізнити замовні статті від нормальних.
        >
        > :lol:
        Дуже смішно (с)
        >
        > > І ващє, нашо ти її тоді купуєш??
        >
        > А я не купую вже давно, беру її лише тоді коли знаю, що там щось конкретне мусить бути надруковане.
        Брехати негарно. Може, і не з тією регулярністю, але купуєш ;)
        > Я вже давно не купую Кориспондент
        не знаю такого журналу
        >- він остаточно вмер в міїх очах, а Фокус всього кілька разів купувала і переконалась, що цього робити не варто.
        ...і перейшла на "Дзеркало тижня"? ;)
        І ти ще дивуєшся потім, шо не чула про Довгого і Андрона. ;)
        >
        > > Вихід - читай "Майдан" і не купуй преси взагалі ;))
        >
        > Я якось і без твоїх порад обійдусь.
        Хотілося б вірити
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.01.23 | mala

         Re: Це не моє і не особисте

         Kronk пише:

         > Ти звикла в усьому бачити лише негатив. Ч/Б

         А ти мене так довго знаєш, що вже вирішив, що маєш право займатися душевєдством?

         > Дуже смішно (с)

         ага

         > Брехати негарно.

         то не бреши

         > Може, і не з тією регулярністю, але купуєш ;)

         я вже написала коли я її купую, ясно?

         > не знаю такого журналу

         Кореспонденту? Чого ж? Знаєш і купуєш весь час.

         > ...і перейшла на "Дзеркало тижня"? ;)

         Ні, але іноді купую, досить цікава газета, але там теж є заказуха, просто не така відверта. Зокрема вони раніше регулярно друкували заказуху від ЖП тому я і припинила тоді її купувати.

         > І ти ще дивуєшся потім, шо не чула про Довгого і Андрона. ;)

         Андрона - не знаю, а довгого - так, але це залежить від того чи ми одного і того ж самого Довгого маємо на увазі.

         > Хотілося б вірити

         тобі взагалі багато чого хочеться
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.01.23 | Kronk

          Re: Це не моє і не особисте

          mala пише:
          > Kronk пише:
          >
          > > Ти звикла в усьому бачити лише негатив. Ч/Б
          >
          > А ти мене так довго знаєш, що вже вирішив, що маєш право займатися душевєдством?
          Ти ж проста, як господарське мило (с) ;)

          > > не знаю такого журналу
          >
          > Кореспонденту? Чого ж? Знаєш і купуєш весь час.
          Нє, я не знаю про журнал "Кориспондент", читай уважніше.
          >
          > > ...і перейшла на "Дзеркало тижня"? ;)
          >
          > Ні, але іноді купую, досить цікава газета, але там теж є заказуха, просто не така відверта. Зокрема вони раніше регулярно друкували заказуху від ЖП тому я і припинила тоді її купувати.
          Какой кошмар
          > > І ти ще дивуєшся потім, шо не чула про Довгого і Андрона. ;)
          >
          > Андрона - не знаю, а довгого - так, але це залежить від того чи ми одного і того ж самого Довгого маємо на увазі.
          Я про випадок з Vertu Юща-молодшого.
          > > Хотілося б вірити
          >
          > тобі взагалі багато чого хочеться
          ;) а шо, ніззя?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.01.23 | mala

           Re: Це не моє і не особисте

           Kronk пише:

           > Ти ж проста, як господарське мило (с) ;)

           А ти, що складний як туалетне?

           > Нє, я не знаю про журнал "Кориспондент", читай уважніше.

           а ти не придирайся до букв.
           > >
           > > > ...і перейшла на "Дзеркало тижня"? ;)

           > Какой кошмар

           та ні

           > Я про випадок з Vertu Юща-молодшого.

           Фігня це все. Я думаю, що якщо б я уважніше читала Майдан - то це б знала. А твої газєтьонки тут не до чого. Те, що я чогось не знаю результат виключно моєї неуважності.

           > ;) а шо, ніззя?

           Ніби ти у мене колись щось питав :lol:
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.01.23 | Kronk

            Re: Це не моє і не особисте

            mala пише:
            > > ;) а шо, ніззя?
            >
            > Ніби ти у мене колись щось питав :lol:
            дівоча пам'ять...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.01.23 | mala

             Re: Це не моє і не особисте

             Kronk пише:

             > дівоча пам'ять...

             Звичайно дівоча, адже я дівчина, ти не знав?
  • 2007.01.22 | Kronk

   Не всі ;)

   Дратує своїми вічними опечатками та неточностями - так, але ненависті не викликає.
  • 2007.01.22 | ziggy_freud

   головне, що продовжуть читати

   Чучхе пише:
   > за що (як і у випадку з Порошенко) - хрєн поймьош

   тому що не П*ятий канал

   > тому що (с) "по кієффскі" - і це аргумент

   ніраскрита тєма ригі-анальності. Почєму нє Рыгіон Кієфф?

   > від Шокіна до Предсказамуса

   ніраскріта тєма жидо-масонської змови

   щодо Предсказамуса, хай пояснить сам. Якщо захоче.
  • 2007.01.23 | Pavlo Z.

   Нормальна газета, не комплексуй:)). Купую щодня.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.23 | Чучхе

    Які тут можуть бути комплекси, коли я коже новий рік - в новій г

    азеті? Це риторичне питання. Мене цікавить, чому робота в ГпК розглядається тут як аргумент в суперечках.
  • 2007.01.23 | mala

   Блін!!! Ви правила Форуму взагалі читаєте?

   Не розкривайте ніки. Йомайо. Дістало.
 • 2007.01.22 | сябр

  Боже ж мій! Масони атакують!Брому мені, брому!

  Братія, пишу вам з Полтави, що стогне під сіоністським ігом Матковського. Більше того, і при попередньому мері-Кукобі-вона також перебувала у ж.дівському ярмі - адже на новому гербі Полтави (затвердженому ще у 1990-х роках) аж ЧОТИРИ шестикутних зірки!Пишіть, братія, чи багато християнських немовлят у ваших містах прокляті сіоністи пустили на мацу!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.22 | harnack

   А яка історичність гербу Полтави?

 • 2007.01.23 | Михайло Свистович

  Я теж проти

  Завжди важав і вважаю, що найкращим омбудсманом був би крайньоправозахисник Щокін. Але ж до мене ніхто не прислухається :(

  Gemini пише:
  >
  > «Українська газета плюс» за 11 січня 2006 року опублікувала статтю «Євген Захаров: Чим відкритішою буде влада, тим менше буде зловживань і корупції» із захвалювальним вступом від редакції. Федерація вважає цю публікацію грубою ідеологічною помилкою, оскільки вона не збігається з нашою лінією і лінією Української консервативної партії в боротьбі за Українську Україну.

  За Українську Україну без москаля Щокіна :)

  >
  > І справа не в тому, що Захаров — єврей. А в тому, що він із хабадського агресивного україножерського клану Фельдмана — Рабиновича — Кушнарьова, яких гаряче підтримує президент і його оточення.

  І Кушнарьов щедро платив добром президенту :) Та й Фельдман також, коли голосував за подолання вето Ющенка.

  >
  > Ми вже зустріли новий 2007 рік під зіркою Давида, яку інший єврей — мер Києва — начепив на центральну ялинку на Майдані Незалежності.

  Хто де хотів, той там і зустрічав. Хто вдома, хто в друзів. Цей не вказано чий персонал обрав зустріч Нового року під зіркою Давида. Мають право :)

  >
  > Ніхто на це не відреагував. Цю сіоністську пігулку проковтнули мовчки.

  Погано працює Щокін і Ко. Чому не відреагували і сіоністську пігулку проковтнули мовчки? Нє, не гідні вони, щоб їм доручати захист інтересів українців.

  >
  > Передача влади у найбільших українських містах сіоністській п’ятій колоні (Червоненку — в Запоріжжі, Добкіну — в Харкові, Матковському — в Полтаві, Черновецькому — в Києві, Гурвіцу — в Одесі тощо) українці теж мовчки проковтнули

  Щокін має на увазі, що він - не українець (і таки так). Адже він не проковтнув. То українці проковтнули.

  >
  > Книгу-послання Едуарда Ходоса Ющенку «У края могилы» так само промовчали, начебто нічого не сталося

  Тю, так просто послухалися заповітів Щокіна. Навіщо піарити книгу якогось жида?
 • 2007.01.24 | сябр

  Товариство, до чого ми докотилися?

  Як у добрій старій матінці-Росії, обговорення будь-якої теми у нас плавно перетікає у вияснення дужже важливого питання: "єслі в кранє нєт вади -значіт випілі жиди!". Якщо ви вважаєте євреїв успішнішими за українців, то не треба їх ненавидіти, а краще у них повчитися.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.25 | Леонід

   Re: Товариство, до чого ми докотилися?

   Я вже звертався до Мартинюка, чк ставився Захаров до доконаного факту політичних в'язнів кучмівського режиму. З посилами відповідно.
   Я допоки утримуюся від аргументів, бо хочу почути правду.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.25 | толя дейнека

    до кошика правди

    я від себе ставив пану Захарову питання, як він ставиться до політичного переслідувння посадовцями МАУП, і зокрема, до невидачі тисяч дипломів молодим спеціалістам. Відповіді не дочекався.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.25 | сябр

     геть антисемітських невігласів!!

     Мій директор заочно закінчив Полтавський філіал МАУП. Засвідчую-це просто контора з продажу дипломів. Їх усіх треба позакривати - не за антисемітизм, а за непрофесійність. А за антисемітизм - запроторити за грати. Ще раз звертаюся до учасників дискусії - давайте обговорювати особисті моральні та ділові якості Захарова, а не його національність.
   • 2007.01.26 | Михайло Свистович

    Re: Товариство, до чого ми докотилися?

    Леонід пише:
    > Я вже звертався до Мартинюка, чк ставився Захаров до доконаного факту політичних в'язнів кучмівського режиму. З посилами відповідно.

    Я вже відповідав замість Мартнюка, що ставився і давав посили.
 • 2007.01.27 | jeffdavis

  Re: Патріоти проти єврея Захарова (\)

  так-так-так
  гризня демшизів, нацшизів та сіонокрейзів...

  неочікувано, але й не дивно...

  що ж, необхідно створити у ВР комісію, яка б наказала кандидату Є.Захарову довести, що він не має ізраїльського паспорта. І забути про вибори омбудсмена на пару років.

  Хіба ось що -- є кандидат в омбудсмени, Сергій Попков!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua