МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ДАІ закликає до обачності

01/23/2007 | ЦГЗ УМВСУ
Реєстрація транспортних засобів – процес відповідальний. Однак навколо реєстраційних відділів Державтоінспекціі постійно тиняється чимало сумнівних осіб, які пропонують власникам автомобілів «швидко вирішити» усі проблеми, які нібито можуть виникнути в процесі переоформлення документів. Чи варто користуватися їх послугами? Працівники ДАІ застерігають про небезпеку, яка може виникнути від такої «співпраці». За останні роки на Львівщині зроблено максимум для того, щоб звичайна процедура переоформлення пранспортних засобів не перетворювалася на тривалий та виснажливий процес.

У Львові МРЕВ працює у новому просторому приміщення, де завдяки великій площі та збільшеній кількості вікон для приймання документів уже практично знята проблема черг. Навіть люди, які потрапили сюди уперше і уяви не мають, з чого усе почати, можуть легко зорієнтуватися самостійно, без сторонньої допомоги - прочитавши інформацію на стендах стосовно проходження усієї процедури переоформлення документів. А коли і після цього залишаються питання, то з ними можна звернутися в будь-яке віконечко. Тож сенсу звертатися до «посередників» немає ніякого.

Однак, позбутися їх не так просто. Вони підчікують автовласників вже на підступах до МРЕВ і пропонують свої послуги за певну винагороду (причому, не таку вже й малу). Тому ВДАІ УМВСУ у Львівській області застерігає: заернувшись до них, ви наражаєте себе на неабияку небещпеку!

Власникам транспортних засобів слід пам’ятати: прийнявши рішення скористатись допомогою незнайомців, їм доведеться повідомити всі свої особисті дані або й передати в чужі руки власні документи (паспорт, документи на автомобіль тощо). В результаті інформація, яка повинна залишитися конфеденційною, стає надбанням сторонніх осіб. І як вони нею розпорядаться – питання лише їх особистої порядності. Навіть якщо за «скромну» платню вам справді «допомогли», а допомога ця, як правило, полягає лиш у тому, що недосвідченому автовласникові просто покажуть, як заповнити нескладний бланк заяви, та підійдуть з ним до віконця, не варто забувати, що стороння особа буде знати, де проживає людина, яка щойно отримала гроші за машину, кому тепер належить транспортний засіб, якого він року випуску тощо. Цілком імовірно, що ситуацією можуть скористатися злочинці, які, маючи на руках усі дані, намагатимуться заволодіти вашими грошима та майном.

Тож будьте обережні і не довіряйте незнайомим!

Центр громадських зв’язків УМВС України у Львівській області

Відповіді

 • 2007.01.26 | khoma

  Re: ДАІ закликає до обачності

  О! Майдан - рупор ДАЇ!
  Брехня це все, черги там здоровення. Зняти з реєстрації зайняло в мене десь 4 години. Було б більше якби не дав цьоці у віконечку 10 грн.
  Суть цього звернання проста: "Не вирішуйте це через лівих осіб, вирішуйте це через наших пацанів."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.26 | kotygoroshko

   так це ж плюс

   khoma пише:
   > О! Майдан - рупор ДАЇ!


   значить Майдан там знають і цінують :)

   хоча, якщо врахувати діяльність деяких модераторів на ВФ та знищення Галереї карикатур, можливо сайт змінив своїх власників, або його старі власники змінили "життєві цінності"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua