МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Черговий прЮвєт Юлі від тов. Мороза!

01/23/2007 | Shooter
Ай да Мороз, ай да сучий син... пора курси підвищення кваліфікації для решти відкривати "Як із гімняної консистенції вичарувати золоту акцію"

Мороз пояснив, що бютівців-утікачів Тимошенко вже не побачити.

Голова Верховної Ради Олександр Мороз стверджує, що закон про імперативний мандат не має зворотньої сили.

http://www.pravda.com.ua/news/2007/1/23/53543.htm

Відповіді

 • 2007.01.23 | Sean

  Ясний перець

  Shooter пише:
  > Ай да Мороз, ай да сучий син... пора курси підвищення кваліфікації для решти відкривати "Як із гімняної консистенції вичарувати золоту акцію"
  >
  > Мороз пояснив, що бютівців-утікачів Тимошенко вже не побачити.
  >
  > Голова Верховної Ради Олександр Мороз стверджує, що закон про імперативний мандат не має зворотньої сили.
  >
  > http://www.pravda.com.ua/news/2007/1/23/53543.htm
  Жоден закон не має зворотньої сили крім закону, що зменшує відповідальність хвізичних осіб.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.23 | Faargenwelsh

   ви глибоко помиляєтеся - mod

   Sean пише:
   > Жоден закон не має зворотньої сили крім закону, що зменшує відповідальність хвізичних осіб.
   ви глибоко помиляєтеся, коли проводите паралель між забороною зворотньої дії закону в часі та висловлюваннями мороза про те, що новий закон застосовуватиметься лише для депутатів наступних скликань.

   ваше твердження хибне, оскільки посилаєтеся ви, очевидно, на статтю 5 цивільного кодексу україни, а це не конституційний принцип, а всього лише один з законів, прийняий верховною радою. тому інший закон - зокрема, той, який ви криткуєте - цілком може передбачати інший режим свого застосування. це просто буде виключенням з загального правила - причому, цілком законним.

   і цілком конституційним, оскільки конституція (ст 58) говорить лише про зворотнє застосування закону (а не про негайне його застосування), тоді як конституційний суд своїм рішенням від 9 лютого 1999 року провів чітке розмежування між цими способами дії в часі нормативних актів (...В регулюванні суспільних відносин застосовуються різні способи дії в часі нормативно-правових актів. Перехід від однієї форми регулювання суспільних відносин до іншої може здійснюватися, зокрема, негайно (безпосередня дія), шляхом перехідного періоду (ультраактивна форма) і шляхом зворотної дії (ретроактивна форма).

   інакше кажучи, застосовуючи цей закон до депутатів цієї, а не наступної, каденції, принцип заборони звортньої дії закону в часі повністю виконується, бо йдеться лише про негайне виконання закону :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.24 | Sean

    Ні, не глибоко

    я тут взагалі не помиляюсь. Шкода тільки, що за кумпанію з Морозом, але шо поробиш? Цивільний кодекс сюди не до чого. Є Конституція і є рішення КС (дебільне, до речі). Ми з Вами просто по-різному тлумачимо.
 • 2007.01.23 | Нестор

  А це для вас новина? Тоді курси треба відкривати вам

  Курси по дуркуванню.

  Ясний пень, що закон зворотньої сили не має і ніхто виганяти депутатів за минулорічну чи минуломісячну зраду не буде. Закон починає діяти з часу опублікування.

  Так от в день опублікування Юля збирає своїх депутатів і каже: "Рідні мої депутати, від сьогодні почав діяти закон про імперативний мандат. Якщо раніше ви не знали, що продаватися і зраджувати фракцію негарно, то за це покарані не будете. Але починаючи з завтрашнього голосування сподіваюся ви, як штик, будете виконувати рішення партії за списками якої ви стали депутатами, бо інакше це буде розцінено як зрада і ви будете покарані за ваші наступні зради згідно з чинним законодавством." От і все.

  Якщо депутат від дня початку дії закону буде дотримуватися партійної дисципліни, то він покараний не буде, але це і не ставиться за мету. За мету ставиться наведення порядку в подальшому.

  Все вищевикладене стосується і тих тисяч зрадників Нашої України, Пори, блоку Костенка, блоку Литвина і так далі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.23 | samopal

   НУ, от... Прішол і всьо іспортіл

  • 2007.01.23 | alx_1904

   Маааленькое уточнение

   Нестор пише:
   > Курси по дуркуванню.
   >
   > Ясний пень, що закон зворотньої сили не має і ніхто виганяти депутатів за минулорічну чи минуломісячну зраду не буде. Закон починає діяти з часу опублікування.
   >
   > Так от в день опублікування Юля збирає своїх депутатів /Которые ещё не сбежали из фракции БЮТ/і каже: "Рідні мої /останні/ депутати....
   >
   > Якщо депутат від дня початку дії закону буде дотримуватися партійної дисципліни, то він покараний не буде, але це і не ставиться за мету. За мету ставиться наведення порядку в подальшому.

   Это касается только тех, кто ещё не сбежал из родной фракции в другую (напр. из БЮТ в ПР ;) )
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.23 | Нестор

    Не правильне уточнення

    alx_1904 пише:
    > Это касается только тех, кто ещё не сбежал из родной фракции в другую (напр. из БЮТ в ПР ;)

    Касаєтся всіх, хто отримав мандат по списку партії. Так що є два варіанти:

    1) Рєзко збегаєм в свою рідну фракцію назад
    2) Вилітаємо з ради і на наступних виборах просимося до Яника в список :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.24 | AK

     Re: Не правильне уточнення

     Нестор пише:
     > Касаєтся всіх, хто отримав мандат по списку партії.

     Мандат вони отримали до набуття чинності законом про імперативний мандат.     > Так що є два варіанти:
     >
     > 1) Рєзко збегаєм в свою рідну фракцію назад
     > 2) Вилітаємо з ради і на наступних виборах просимося до Яника в список :)

     Є ще третій варіант:
     3) Послати Юлю подалі і залишитись депутатами. А вже на наступних виборах проситися до Янука.
   • 2007.01.24 | Стась

    Еще и сигнал всем, кто колеблется

    бежать в дуругие надо сейчас, пока границы не перекрыли :) Думаю, численность многих фракций в ближайшие дни резко поменяется, и вовсе не в ту сторону, в какую ожидали инициаторы закона :)

    И в ответ на попытки руководства фракции лишить вчерашних перебежчиков мандата любой местный суд, основываясь на Конституции как законе прямого действия посылает это самое руководство в суровый и дальний поход :)
  • 2007.01.24 | AK

   Як правило, правовідносини регулюютьсяться тими

   законами, які діяли на момент виникнення цих правовідносин.

   А моментом виникнення правовідносин між БЮТ і депутатами від БЮТ є момент їх висунення кандидатами в депутати. Ну в крайньому разі момент виборів чи реєстрації їх депутатами.


   Нестор пише:

   >
   > Так от в день опублікування Юля збирає своїх депутатів і каже: "Рідні мої депутати, від сьогодні почав діяти закон про імперативний мандат. Якщо раніше ви не знали, що продаватися і зраджувати фракцію негарно, то за це покарані не будете. Але починаючи з завтрашнього голосування сподіваюся ви, як штик, будете виконувати рішення партії за списками якої ви стали депутатами, бо інакше це буде розцінено як зрада і ви будете покарані за ваші наступні зради згідно з чинним законодавством." От і все.

   А депутати їй відповідають: "Пішла б ти, Юля на х... На той час коли ми стали депутатами ніяких таких законів не діяло. А тому новоприйнятий закон на наші обов'язки щодо тебе і твого $раного блоку ніяк не впливає."


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua