МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

24.01.2007 Мороз в Одесі

01/24/2007 | stefan
Голова Верховної Ради України Олександр Мороз у середу, 24 січня, відвідає з робочою поїздкою Одеську область
(Прес-служба BP)


Голова Верховної Ради України Олександр Мороз у середу, 24 січня, відвідає з робочою поїздкою Одеську область.

Програмою перебування передбачено зустріч О.Мороза з активом області, участь Голови Верховної Ради України у відкритті адміністративного приміщення територіального управління Рахункової палати України по Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, прес-конференція для ЗМІ.

О.Мороз також відвідає Іллічівськ, де ознайомиться з соціально-виробничою інфраструктурою міста.

Відповіді

 • 2007.01.27 | stefan

  Прес-служба BP випрадовується

  26.01.2007 12:08
  Низка вирваних із контексту фраз Голови Верховної Ради України Олександра Мороза на його зустрічі 24 січня з активом Одеської області, що стосуються порівняння українських та російських телепрограм новин, отримали невірну інтерпретацію у засобах масової інформації - Прес-служба апарату Верховної Ради України
  (Прес-служба BP)


  Прес-служба Верховної Ради України звертає увагу українських журналістів і громадськості на те, що низка вирваних із контексту фраз Голови Верховної Ради України Олександра Мороза на його зустрічі 24 січня з активом Одеської області, що стосуються порівняння українських та російських телепрограм новин, отримали невірну інтерпретацію у засобах масової інформації.

  Говорячи про російські ЗМІ та оцінюючи їхній професійний рівень, Голова парламенту зовсім не проводив паралелей між загальним рівнем розвитку української та російської журналістики.

  Відповідаючи на запитання журналістів після завершення наради з активом Одещини, О.Мороз зазначив: «Немає сенсу порівнювати рівень розвитку свободи слова в Україні та в Росії. Всі бачать, що широке використання прямих ефірів, зіткнення різних точок зору, детальне висвітлення політичних процесів вигідно вирізняють українські ЗМІ, і телебачення зокрема, не тільки від російських, але й від більшості європейських. Це досягнення всієї української журналістської спільноти.

  Саме на свободі слова в Україні і базується вся будівля української демократії. Без збереження цих досягнень, переконаний, розвиток української держави неможливий.

  Разом з тим вважаю, що українське телебачення ще далеке від цілком можливих для досягнення сьогодні професійних стандартів роботи. Думаю, що ще декілька років стабільного розвитку інформаційного ринку і якість роботи наших ЗМІ буде нітрохи не менш високою, ніж у сусідніх країнах.

  Думаю також, ніколи не можна соромитися того, чому можна навчитися у сусідів, - і не на своїх помилках, а на чужих».


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua