МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Донецького губернатора посвятили в гуцули

01/24/2007 | stefan
Донецького губернатора посвятили в гуцули
http://piar.org.ua/article/?art11716

В ресторані «Гуцульщина» міста Яремче Івано-Франківської області відбулася урочиста посвята в гуцули губернатора Донецької області Володимира Логвиненка і голови Донецької обласної ради Анатолія Близнюка - інформує УНІАН.

Ведучі цієї церемонії голова івано-франківської облдержадміністрації Роман Ткач і колега Близнюка Ігор Олійник по черзі обрядили гостей у колоритні капелюхи і жилети, а також вручили їм по особливій «багатофункціональній» сокирі-тростині карпатських горців.

У свою чергу, від Логвиненка і Близнюка господарі також отримали презент - шахтарську каску. Після того, як її одягли на голову Ткача, в ресторані згасили світло, щоб дати івано-франківському губернаторові можливість оцінити потужність коногонки. Крім усього іншого, Анатолій Близнюк подарував івано-франківцям мініатюрне зображення герба Донецької області, не забувши і тут звернути їх увагу на написане на ньому гасло «Можливість доведена справою».

Відповіді

 • 2007.01.24 | Сахаров

  Сокира-тростина...

  Час би вже знати як те називається - бартка. А то б хоч сказали "гуцульській тупірець". А то сокира-тростина... Довго вигадували?
  Додаток - це не до Стефана. УНІАН колись був грамотною інформагенцією, а зараз яких бомжів з якої вулиці вони набрали і у райтери і у редактори. Подібні ляпи стають у них частішими.
 • 2007.01.24 | samopal

  НУ, тепер лишилось лиш Азаріва посвятить у козаки

  Буде маркшейдер війська запорізького Микола Пахло. :D


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua