МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Іх нрави (л)

01/28/2007 | Нестор
http://oglyadach.com/news/2007/1/28/131502.htm

В Швеции резко упал уровень доверия к только что избранному правительству. Виною тому коррупционные скандалы вокруг новых министров: в частности, министр по делам иммигрантов не платил за телевидение, министр окружающей среды «незаконно получал субсидии от государства, указав неверные данные о своей зарплате»… А министры торговли и культуры не платили налоги за услуги домработниц. После того как это выяснилось, они были вынуждены уйти в отставку.

Понимаете, до чего доводит людей неуправляемая демократия с реальной политической конкуренцией и свободной прессой? За неуплаченный налог на услуги домработницы теряет кресло министр торговли!

Шо тут скажеш?!! Дикі люди :)

Відповіді

 • 2007.01.28 | Shooter

  Re: Іх нрави (л)

  Нестор пише:
  > http://oglyadach.com/news/2007/1/28/131502.htm
  >
  > В Швеции резко упал уровень доверия к только что избранному правительству. Виною тому коррупционные скандалы вокруг новых министров: в частности, министр по делам иммигрантов не платил за телевидение, министр окружающей среды «незаконно получал субсидии от государства, указав неверные данные о своей зарплате»… А министры торговли и культуры не платили налоги за услуги домработниц. После того как это выяснилось, они были вынуждены уйти в отставку.
  >
  > Понимаете, до чего доводит людей неуправляемая демократия с реальной политической конкуренцией и свободной прессой? За неуплаченный налог на услуги домработницы теряет кресло министр торговли!
  >
  > Шо тут скажеш?!! Дикі люди :)

  Саме так. Їх уму явно буде нєпостіжімо як при доходах в 60 тис грн. на рік одягатися в Вітона і дарувати своїй дитині хатинку в Конча-Заспі. ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.28 | Нестор

   А Бріоні по вашому в секондхендах продається

   Shooter пише:
   > Саме так. Їх уму явно буде нєпостіжімо як при доходах в 60 тис грн. на рік одягатися в Вітона і дарувати своїй дитині хатинку в Конча-Заспі

   Хм... Цікаво як при доходах в 60 тис. грн. можна вбиратися у Бріоні? В нас президент в Бріоні кришталево чесна людина, руки якої ніколи не крали. :) Чи не так Шутере? Не вкурсах скільки плащик від Бріоні президента коштує?

   Навіть якщо припустити, що Катя носить біжутерію токмо із музею, тещу Ющенка возить Фірташ виключно з ідеалістичних міркувань і нового бумера синуля купив відкладаючи два курси зі стипендії, то і тоді один костюмчик від Бріоні вже переважує всю річну декларацію. Чи не так?

   Не знаю як там шведи до домогосподарок опозиціонерів ставляться, а от такого призидента вже давно б вигнали в три шиї копняками під зад. Хоча ні. Там самі у відставку подають, бо совість мають на відіміну від нашого гаранта
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.28 | Shooter

    По-перше, офіційних доходів сім'ї Ющенка цілком ...

    вистачає на Бріоні.

    А по-друге, у Вас є ще хоч якийсь аргумент окрім типу "Петро, твоя жінка Йвану дає! - Ну і шо, он Василя жінку вже півсела переграло"?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.28 | Боровик

     +++++ Влучно!

    • 2007.01.28 | Нестор

     Ага. А його синулі цілком вистарчило стипендії на бумера

     Shooter пише:
     > вистачає на Бріоні.

     Прикольно :) Чого ж тоді у Фірташа побирається бідний наш гарант? :)

     > А по-друге, у Вас є ще хоч якийсь аргумент окрім типу "Петро, твоя жінка Йвану дає! - Ну і шо, он Василя жінку вже півсела переграло"?

     Це ви про свої аргументи? Вихідний пост був про відповідальність влади за корупцію. А ви написали про опозицію. Не бачу зв"язку крім як вищенаведений вами аргумент :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.01 | Бес партийный

      Re: Ага. А його синулі цілком вистарчило стипендії на бумера

      Нестор пише:
      >
      > Вихідний пост був про відповідальність влади за корупцію. А ви написали про опозицію.

      Гм, Юля не так давно была властью. И тогда ее наряды тоже не соответствовали декларации. Но вашего возмущения по этому поводу не припомню.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.02.01 | TrollSeeker

       Ага,ще тема була про намисто, тому, хто цікавився скоро 40 днів.

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.02.04 | Бес партийный

        И все же, все же, все же

        Так как нам быть с декларацией премьер-министра Юлии Тимошенко и ее нарядами от Виттона? Вы упорно бегаете от ответа на этот интересный вопрос.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.02.04 | alekskuz

         Re: Подсказываю

         Зачем Вам ета бумажка "декларация"?
         Лучше на пресухе про наряды спросите.Получите в подарок трусы от "виттона" ,простернете,загоните и сможете всей семьей пару лет прожить безбедно :))
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.02.05 | Бес партийный

          Re: Подсказываю

          alekskuz пише:
          > Зачем Вам ета бумажка "декларация"?

          Чтобы сравнить слово и дело.

          > Лучше на пресухе про наряды спросите.Получите в подарок трусы от "виттона" ,простернете,загоните и сможете всей семьей пару лет прожить безбедно :))

          Спасибо, но ваш способ заработка меня не привлекает. К тому же я не журналист, меня на прессухи не пустят. Но все же интересно было почитать о личном опыте представителя этой профессии. Спасибо.
   • 2007.02.01 | Бес партийный

    Re: А Бріоні по вашому в секондхендах продається

    Нестор пише:
    > Shooter пише:
    > > Саме так. Їх уму явно буде нєпостіжімо як при доходах в 60 тис грн. на рік одягатися в Вітона і дарувати своїй дитині хатинку в Конча-Заспі
    >
    > Хм... Цікаво як при доходах в 60 тис. грн. можна вбиратися у Бріоні? В нас президент в Бріоні кришталево чесна людина, руки якої ніколи не крали. :) Чи не так Шутере? Не вкурсах скільки плащик від Бріоні президента коштує?

    Нестор, с Ющенко вроде как уже разобрались. Вор он и коррупционер, недостойный быть Президентом. Но вы так не ответили как быть с Юлей и Виттоном?
  • 2007.01.28 | samopal

   Re: Іх нрави (л)

   Shooter пише:
   Їх уму явно буде нєпостіжімо як при доходах в 60 тис грн. на рік одягатися в Вітона і дарувати своїй дитині хатинку в Конча-Заспі. ;)

   І довгий мобільний тіліхвончік "Вєрту", "шестисотий" Бімер...

   Єдине, що троха заважає, це "штучно створені" у минулому столітті образи eleven-billion-dollar woman vs. скромний та чесний сільський бухгалтер, чиновник-патріот, котрий звик регулярно мити руки. Чи умивати... До наших унікальних™ "міцинатав-бєссірєбріннікав" у Вас, сподіваюсь, зайвих запитань немає.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.28 | Чучхе

    Re: Іх нрави (л)

    наскільки я пам"ятаю, дохід дружини Ющенка був задекларований в шестизначних сумах

    так що давайте від Юща відійдемо трохи - є персонажі і крутіші в українському політикумі
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.28 | Нестор

     Re: Іх нрави (л)

     Чучхе пише:
     > наскільки я пам"ятаю, дохід дружини Ющенка був задекларований в шестизначних сумах

     Ну звісно. Плюс стипендія синулі це ж скільки задекларованого бабла получається :)

     > так що давайте від Юща відійдемо трохи

     Ну звісно, давайте не зосереджуватися на владі, яка собі мирно посапує біля корита. Давайте подумаємо, як може опозиція не маючи посад нагло обкрадати народ :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.28 | Чучхе

      Re: Іх нрави (л)

      Нестор пише:
      > Чучхе пише:
      > > наскільки я пам"ятаю, дохід дружини Ющенка був задекларований в шестизначних сумах
      >
      > Ну звісно. Плюс стипендія синулі це ж скільки задекларованого бабла получається :)

      Вам ця стипендія просто в горлі сидить. До того ж ніхто не доказав, що машина дійсно належить сину Ющенка. А що він катався на ній, не маючи прав, то він оштрафований особисто Луценком

      >
      > > так що давайте від Юща відійдемо трохи
      >
      > Ну звісно, давайте не зосереджуватися на владі, яка собі мирно посапує біля корита. Давайте подумаємо, як може опозиція не маючи посад нагло обкрадати народ :)

      я взагалі-то Януковича-мол мав на увазі. А ви кого?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.28 | Нестор

       Re: Іх нрави (л)

       Чучхе пише:
       > Вам ця стипендія просто в горлі сидить.

       Ну так в шведів понабрався зарази цієї. Вас ще бачу не заділо. Як президент злодій, то і хрен з ним. Головне шоб крав наш сукін син. Чай не збіднієм від бумерів і мобілок. В президента то всього 5 дітей. Нам не жалко. :)

       > До того ж ніхто не доказав, що машина дійсно належить сину Ющенка.

       Угу. Покататися взяв. :) А якщо хто буде нам в очі плювати, то ми не униваєм і скажем, шо то дощ іде :) Шо візьмеш з дитяти? Правда? Це ж не то шо у інших домогосподаркам зарплату чорним налом платять :)

       > А що він катався на ній, не маючи прав, то він оштрафований особисто Луценком

       Ну дик... Хто б сумнівався раз самим Луценком оштрафований, то все вапросав нє імєєм. Луценко ж в нас такий об"єктивний, шо жуть... Тому і з міністра погнали, бо ше трохи і вся сім"я президента не вилазила б з СІЗО :)

       > я взагалі-то Януковича-мол мав на увазі. А ви кого?

       Та ну? А я мав на увазі ваш страшний сон від якого вас ковбасить тут на форумі нє па дєтскі. Баба з косою і навкруг - тишинаааааааа ...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.28 | Чучхе

        Re: Іх нрави (л)


        > > я взагалі-то Януковича-мол мав на увазі. А ви кого?
        >
        > Та ну? А я мав на увазі ваш страшний сон від якого вас ковбасить тут на форумі нє па дєтскі. Баба з косою і навкруг - тишинаааааааа ...

        ви не повірите - у нього ціла яхта незадекларована. а у його батька - будинок. це так, для повноти картини. і ніхтло не знає, зідки Ахметов взяв перший мільйон
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.01.28 | Нестор

         А там критерії зовсім інші

         Не читали опис Тані Чорновіл про вояжі Януковича?

         Цитую жіночку з його електорату: "Какой красівий мужчіна і машіна у нєго какая красівая"

         Так що вони на шведський менталітет не претендують :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.01.28 | Чучхе

          Re: А там критерії зовсім інші

          Нестор пише:

          >
          > Так що вони на шведський менталітет не претендують :)

          а ви відволічіться від стипендій Андрія Ющенка, підіть на голубі форуми і... я не виключаю, що когось і переконаєте. мені здається, що ви навіть не пробували
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.01.28 | Нестор

           Re: А там критерії зовсім інші

           Чучхе пише:
           > а ви відволічіться від стипендій Андрія Ющенка

           А чого я маю від них відволікатися? Він що повернув невідомо звідкіля випливші гроші? Чи звільнив відомого дарітєля мобілки Довгого? Чи бодай вибачився перед нашими мордами? Ні я, як шведи, відволічуся лише після відставки :)
    • 2007.01.28 | samopal

     І в яку сторону пропонуєте відійти?

     Чучхе пише:
     наскільки я пам"ятаю, дохід дружини Ющенка був задекларований в шестизначних сумах

     Ці суми не були такими вже "шестизначними" (надто, у порівнянні з eleven-billion-dollar), та й витрачати є куди - своїх діток скільки.
     На виборчу кампанію, знову ж таки "істратілісь", нє?

     А куми української політи якраз навколо Юща й зібралися. І довгий тіліхвончік не пропав - он як у київраді "дзвенить"... А те, що наш "завгар" руліт "заводамі і параходамі (і вагонамі)" це як? Невже руки не миє? У них в усіх декларації "зразкові". І як тільки у Азаріва воно без "дехвіциту" не сходиться? Він же казав, що маленькі українці щось задохвіга грошей мають... І Ющ вважає, що десять мільярдів гривень на погашення боргів есересерівського ощадбанку - то задохвіга. Нєхвіг щоки наїдати. А то ще у вулики не влазитимуть...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.28 | Чучхе

      Re: І в яку сторону пропонуєте відійти?

      а шо, Ющ зараз влада?
      а як пояснтив Нестор - опозиція не може бути корумпованою
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.28 | Нестор

       Re: І в яку сторону пропонуєте відійти?

       Чучхе пише:
       > а шо, Ющ зараз влада?

       А ви шо, не в курсі? Чи по вашому ці веселі хлопці і дівчата з президентським факсимиле є опозиціонерами? :)

       http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1170002173&first=&last=
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.28 | Чучхе

        Учасник нашого форуму Абу може розповісти

        як в одному із таких повідомлень про нього написали, що він наніс державі збитків на 20000000 доларів

        я можу таких повідомлень накопати в інеті валом. на всіх

        турчинова згадати з луценко і їх "сенсації"

        ви в них вірите? в те, що ходять по країні люди з факсиміле президента (як у Полихаєва точно) і ніхто не знає, що вони підписують бо не ведеться для обліку документів журналу?

        мені вас жаль
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.01.28 | samopal

         Учасники нашого форуму можуть такого нарозповідати

         А про те, що там бардак, розповідати не треба. Це й так видно.
         Як, до речі, і у ВР. Як вони там у законах "помиляються". І цей процес триває вже шістнадцять років...
      • 2007.01.28 | samopal

       Нє, Ющ зараз це не влада. Це чесна влада.

       Чучхе пише:
       а шо, Ющ зараз влада?
       Та ж ні. Він тілько так, ахвіціянт. За круглим столом...

       Чучхе пише:
       а як пояснтив Нестор - опозиція не може бути корумпованою

       Може, якщо Ви врешті визначитесь із поняттям корупції.
       А корумпрована опозиція це найголовніший об'єкт для "чесної влади".
       Хіба Кучма не боровся з корупцією? Як лев... А тепер боротиметься Януковічь, америкоси вже й гроші йому на це виділили. Дивно, що у влади така слаба підтримка... Не любить наш народ чесних...

       Та й навіщо концентруватись на "дрібних недоліках". От Ви, примірои, невже ніколи не давали в лапу? Чи поліцаю на дорозі, чи лікарю-хапузі? Я вже не кажу про гонорари за халтуру. Ось про це і варто говорити, ось це і потрібно висвітлювати та висміювати. Як відважний російські гумористи Райкін, Пєтрасян...
       Схoже, що наша демократія до цього і йде. Для повної ідилії бракує "розумного" дехвіциту і "справедливої" цензури. Як от у Північній Кореї :D
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.28 | Чучхе

        Поясніть, якого хрєна я з вами тут парюсь?

        хочете тут розповідати про корупцію ющенка - ради бога

        нічого нового я для себе не відкрию

        я пішов критикувати януковича на задонбас


        :jap:
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.01.28 | samopal

         Мабуть цікавитесь "здоров'ям" Тимошенко

         НУ, чешіть за Донбас. Розповісте їм про Вітттона у "оточенні" Раї Багатирьової...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.01.29 | Чучхе

          До речі, на форумі ЗаДонбасу зараз матюкають наш Вільний Форум

          знаєте за що?
          бо ми продались тимошенко і витираємо всі статті про те, що вона - москальський агент. як не дивно навіть русофіли приєдналися до обговорення на тему, який їх форум за наш демократичніший

          отут http://zadonbass.org/forum/viewtopic.php?t=14269

          НБ. Це не моїх рук справа. Мене там забанили.
    • 2007.01.28 | observer

     тю. та не можуть вони "відійти" від Юща

     бо поки не опустять його морально до рівня юлі, останній ніколи не бути президентом

     Чучхе пише:

     > так що давайте від Юща відійдемо трохи - є персонажі і крутіші в українському політикумі
   • 2007.01.28 | Shooter

    Re: Іх нрави (л)

    samopal пише:
    > Shooter пише:
    > Їх уму явно буде нєпостіжімо як при доходах в 60 тис грн. на рік одягатися в Вітона і дарувати своїй дитині хатинку в Конча-Заспі. ;)
    >
    > мобільний тіліхвончік "Вєрту", "шестисотий" Бімер...

    Варто зауважити, що:

    - по-перше, офіційні доходи сім'ї Ющенка суттєво (в рази) перевищують офіційні доходи тов. Тимошенко

    - по-друге, "шестисотих" Бімерів в природі не існує. А той, яким їздив в свій час А.Ющенко, знову ж таки, в рази є дешевшим, ніж хатинка в Конча-Заспі

    - по-третє, Бумер як з'явився, так і щез - натомість, хатинка в Конча-Заспі "цвіте і пахне"

    - ну і четверте і чи не найголовніше: мені цікаво - чи існують в нотатках юного юлєфана хоча би якийсь релевантний аргумент щодо теми, окрім "універсального" "А Ющ..."?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.28 | Нестор

     Re: Іх нрави (л)

     Shooter пише:
     > - по-перше, офіційні доходи сім'ї Ющенка суттєво (в рази) перевищують офіційні доходи тов. Тимошенко

     Ого. А чого така різниця між владою і опозицією. Тут доходи сім"ї а там доходи тов? Я особисто порівнював доходи тов. Ющенка і тов. Тимошенко. вони абсолютно ідентичні по 60 тис. грн. кожен :)

     > - по-друге, "шестисотих" Бімерів в природі не існує.

     Угу бумер Ющенка дорожчий :)

     > А той, яким їздив в свій час А.Ющенко, знову ж таки, в рази є дешевшим, ніж хатинка в Конча-Заспі

     А звідкіля дровішкі про Конча-Заспу? Про бумера нам кілери найняті все розповіли. А про Конча-Заспу власна хвантазія? Лінк пліз на фото з фактами і ми порівняємо з численними хатинками Юща і в Яремче і під Києвом :) Матацікл так і буде включати всписок розходів не будемо :)

     > - по-третє, Бумер як з'явився, так і щез - натомість, хатинка в Конча-Заспі "цвіте і пахне"

     А хатинки в Яремче і під Києвом смердять? Звідки така сліпота куряча на нерухомість нашої влади :)

     > - ну і четверте і чи не найголовніше: мені цікаво - чи існують в нотатках юного юлєфана хоча би якийсь релевантний аргумент щодо теми, окрім "універсального" "А Ющ..."?

     Ви мені так і не відповіли, з якого дива на пост присвячений корупції при владі ви завели мову про опозицію? Га? Чи то манєчка така - Казалось би прічьом здєся Юля?!! Но єта только на пєрвий взгляд :)

     Це ж ви на любий пост відповідаєте - а в Юлі сумочка від Віттон. Лаври Кушнарьова спокою не дають? Ну так практика показала, що такі брехуни погано закінчують.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.01.28 | Shooter

      Re: Іх нрави (л)

      Нестор пише:
      > Shooter пише:
      > > - по-перше, офіційні доходи сім'ї Ющенка суттєво (в рази) перевищують офіційні доходи тов. Тимошенко
      >
      > Ого. А чого така різниця між владою і опозицією. Тут доходи сім"ї а там доходи тов? Я особисто порівнював доходи тов. Ющенка і тов. Тимошенко. вони абсолютно ідентичні по 60 тис. грн. кожен :)

      Не брешіть - не ідентичні.

      З іншого боку - кажете, чоловік Тимошенко, з яким вона вже давно не живе, купляє їй наряди від Віттона?

      > > А той, яким їздив в свій час А.Ющенко, знову ж таки, в рази є дешевшим, ніж хатинка в Конча-Заспі
      >
      > А звідкіля дровішкі про Конча-Заспу? Про бумера нам кілери найняті все розповіли. А про Конча-Заспу власна хвантазія? Лінк пліз на фото з фактами і ми порівняємо з численними хатинками Юща і в Яремче і під Києвом :)

      :) Іщітє, вьноша - Google для Вас доступний, надіюсь?
      І що ж це Ви такі важливі теми в житті Вашого ідола пропускаєте? Як турботлива мама турбується про своє чадо - і не те, що купує їй хатинку в Конча-Заспі, а навіть сама "докуповує" весь інтер'єр...а-яй-яй, як не соромно...гляди - із юленят за таке попруть...

      > > - по-третє, Бумер як з'явився, так і щез - натомість, хатинка в Конча-Заспі "цвіте і пахне"
      >
      > А хатинки в Яремче і під Києвом смердять?

      Хатинка під Києвом будувалася з зарплати Глави Нацбанку - в ті часи цілком вистачало. Он Уколов собі зумів хатинку навіть в Києві побудувати.

      Хатинка в Яремчі коштує небагато і будується знову ж таки із сукупного доходу сім'ї Ющенків, який, повтроюсь, в рази (якщо не на порядок) перевищує 60 тис гривень бідної тов. Тимошенко.

      > > - ну і четверте і чи не найголовніше: мені цікаво - чи існують в нотатках юного юлєфана хоча би якийсь релевантний аргумент щодо теми, окрім "універсального" "А Ющ..."?
      >
      > Ви мені так і не відповіли

      Так і запишем - не існує.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.29 | Нестор

       Брешете ви і то безсовісно.

       Shooter пише:
       > Не брешіть - не ідентичні.

       Скільки раз я вас на брехні ловив? Багатенько. Зловлю ще раз.

       http://www.pravda.com.ua/news/2005/10/28/35045.htm

       Ющенко за 2004 рік заробив 62 221 гривню 24 копійки

       > З іншого боку - кажете, чоловік Тимошенко, з яким вона вже давно не живе, купляє їй наряди від Віттона?

       А ви під ліжком зі свічкою сидите? Ви, я бачу, - Кушнарьов в квадраті

       > :) Іщітє, вьноша - Google для Вас доступний, надіюсь?

       Гугл поняття широке. Там можна також прочитати, що Ющенко - американський шпигун і робив собі операцію на омолодження. Пропонуєте і в це повіритти?

       > Хатинка під Києвом будувалася з зарплати Глави Нацбанку ... Хатинка в Яремчі коштує небагато

       Брєд з тої самої опери, що синуля взяв бумера покататися в доброго дяді :) Таке тільки від довгого лизання заду Ющенка можна бовкнути :)

       > і будується знову ж таки із сукупного доходу сім'ї Ющенків,

       Хочете сказати, шо наш Вітюня - альфонс і живе за рахунок Каті? Не думаю судячи з її декларації навіть на власні шуби не вистарчає.

       > який, повтроюсь, в рази (якщо не на порядок) перевищує 60 тис гривень бідної тов. Тимошенко.

       Не на порядок правдивий ви наш :) А в 2,5 рази. Наша радістка Кет заробила 214 166 гривень і аж 43 копійки, так шо фундувати муженьку Бріоні не могла. Добре, якщо на власні шуби нашкребе. :)

       Так шо наше вінценосне подружжя включно з "міліонершою" Катєю показує офіційного доходу чотири з половиною штуки баксів на місяць. Сума явно не для хатинок, бумерів та мобілок Венту за 40 штук і гуляння принца на середземномор"ї. Це навіть не більше на порядок від моїх доходів не кажучи вже про доходи сім"ї Тимошенків.

       От і виходить, що або стипендія Ющенка джуніора відіграє вирішальну роль в бюджеті сім"ї Ющенків або Ющ - банальний злодій, який не встані поснити всі оті чартери, бумери, мобілки, хатинки і т.п.

       Ну а ваша сліпота до декларацій представників влади (про що і був пост) і увага до декларацій опозиції (ваша відповідь з аргументами типу "а Юля") можна пояснити лише пристрастю до лизання дупи Ющенка.
    • 2007.02.01 | Shadow

     Re: Іх нрави (л)

     > ну і четверте і чи не найголовніше: мені цікаво - чи існують в нотатках юного юлєфана хоча би якийсь релевантний аргумент щодо теми, окрім "універсального" "А Ющ..."?

     Шутер, посмотри на 1й пост и потом на первый ответ. Ты сам первый начал обсиралово "Юля/Витя" в этой ветке, какого лешего теперь претензии какие-то предъявляешь? Начни с себя.
  • 2007.02.01 | Shadow

   Re: Іх нрави (л)

   >> Шо тут скажеш?!! Дикі люди :)

   >Саме так. Їх уму явно буде нєпостіжімо як при доходах в 60 тис грн. на рік одягатися в Вітона і дарувати своїй дитині хатинку в Конча-Заспі.

   Это все фигня, Шутер. ФСБ недавно выяснило, что Тимошенко жарит и ест маленьких детей. В вышиванках.
 • 2007.01.28 | троль ak1001

  однако смешно

  пан Нестор забыл что с юлькиной деклярацией в 60000 грн в Европе с ней было бы тоже самое что с вышеприведенными
  однако стоило ему это напомнить, как пошли в ход котраргументы от уже действительно диких людей
  чего фанатство с людями делает
 • 2007.01.28 | толя дейнека

  Wellkommen pa Svenska!

  класно жити в країні, де відстежується і документально фіксується використання нянь, відповідність субсудій, а також питання перегляду телевізора, та й змісту інтернет-трафіка. Тоді в момент призначення міністра можна відкрити відповідну папочку, надрукувати в газеті неприємні факти - і міністр буде змушений відставлятися, вибачатися і підтверджувати громадянам важливість сплати податків.
  дуже зручно, коли ти маєш під руками бібліотеку з дос'є на всіх потенційних міністрів. Хтось, до речі може назвати коло власників таких бібліотек? приблизну вартість підтримки актуалізації?

  але "віднести в газету" - мабуть не єдиний спосіб використання дос'є. Можна його використати для душевної розмови з міністром, типа "хоч в вас є плями в біографії, ми віримо що ви прийматиме розумні рішення і виправдаєте довіру".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.28 | samopal

   Wellkommen, wellkommen...

   толя дейнека пише:
   але "віднести в газету" - мабуть не єдиний спосіб використання дос'є. Можна його використати для душевної розмови з міністром, типа "хоч в вас є плями в біографії, ми віримо що ви прийматиме розумні рішення і виправдаєте довіру".

   НУ, це Ви вже зовсім по-нашому, па-постсавєцкі.
   Але про "шведський тоталітаризм" Ви добре загнули. :p
   Ще скажіть, що Улофа Пальме грохнули за свободу Швеції (зауважте, просто в кіно ходив, навіть не на полювання ніяке).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.28 | толя дейнека

    ні, ні, це по нашому, по демократичному

    совдепії не потрібні були такі тонкі інструменти, принаймні для внутрішнього вжитку.

    а для демократій це звичні будні. Звичайно, суспільство праве, коли реагує на неподобства. Але висвітлення неподобства з неба не падає. В тому смислі, що за все треба платити в капіталізмі. Наприклад, добути одну банківську довідку може коштувати 10000 євро. Питання таке
    1) якщо хтось платить за компромат, значить воно потрібно
    2) якщо компромат добуто (="сплачена ціна"), чи найкращим його використанням буде "віднести в газету"? типа, щоб бюргери за сніданком читали разом з сосисками. Чи може є краще приватне використання? або навіть просто "підшити в дос'є", ще згодиться.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.29 | samopal

     Ви переоцінюєте нашу демократичність.

     А часом приймаєте за демократичність звичайнісінький бардак.

     толя дейнека пише:
     совдепії не потрібні були такі тонкі інструменти, принаймні для внутрішнього вжитку.

     Та шр Ви не кажете. Совдеп тільки й тримався, що на стукачах та ділах проти врагов народа та расхітітєлєй (туніядцев, спікулянтав...)
 • 2007.01.28 | Englishman

  я вам більше скажу

  у Тайланді нещодавно був цікавенький скандал. Після масштабних перевірок, декілька сот людей- носіїв англійської, які приїхали працювати викладати цю мову у місцевих школах, спіймали на тому, що вони не мають... сертифікатів на право викладання мови. Це при тому, що вони ДІЙСНО знають англійську, і навіть мають вищу освіту. Їм висунули кримінальні обвинувачення за надання неправдивої інформації про освіту.

  А тепер порівняйте з реакцією держави і суспільства на брехню Зварича.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.28 | samopal

   Е ні... Цим Ви нас не здивуєте.

   Що там якийсь Тайланд. Років зо три тому, як тільки стало зрозуміло, що поляки таки вступають у ЄС... Їм "рєзко" забракло викладачів англійської мови. Навіть держава допомагала шукати, і гроші непогані платила (з єесівської кишені). Проблема у тому, щоб крім англійської вони ще сяк-так могли щось сказати польською. Ну, ясно, що туди "ламанулісь" випускники львісього універу. А там виявилося, що серед них чимало послідовників Остапа Бендера. Але ж усі - з дипльомами. Де-які навіть з червоними. Ледве зам'яли шкандаль... А Ви кажете Тайланд.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.29 | Hoja_Nasreddin

    Re: Е ні... Цим Ви нас не здивуєте.

    Та у Польщі 90% львівських вчителів англійської мови сидить напевне років з 10!!!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.01.29 | Зверопупс

     Re: Читал споры про "кто больший вор" и вспомнил

     вспомнил стишок из "Гариков":
     "От жёлчи мир изнемогает,
     Планета печенью больна,
     Говно говном говно ругает,
     Не вылезая из говна"
     Иными словами, братцы Ющефилы, Юлефилы и Янукофилы, все мы с нашими одинакоывми вождями в шоколаде))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua