МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чим Юля побила Вітю. І чи треба цьому радіти?

01/28/2007 | Анатоль
В чому причина Юліної популярності?
Вона дуже чітко, ясно і переконливо виражає одну думку.
Ця думка пояснює народу причину його бід і вказує шлях вирішення всіх проблем.

Ось ця думка:
Хто винен? - Бандити-олігархи, що ограбили народ!
Що робити? - Дати Юлі владу і вона розбереться з ними!

Геніально!
Ну а всі ті, хто так, чи інакше на заваді повної Юліної влади - вороги.
Вони або самі олігархи, або продались олігархам, або не хочуть, або не можуть боротись з ними.
Озброєні цією Істиною прихильники Тимошенко, крім ненависті до колишніх соратників, зверхньо ставляться до всяких там ідеологій, стратегій, програм. Все це фігня! Єдине, за що варто боротись, - це привести Юлю до влади.
Любими способами. Всі дії, що можуть вести до цього - правильні, хороші і зазделегідь виправдані.
А всякі там програми, принципи, демократії, домовленості, компроміси, противаги, - це все казочки, придумані ворогами, щоб відволікати увагу людей від цієї Істини.

Це навіть не більшовизм. Більшовики мали і ідеологію, і програму, і стратегію.
Це якась утопія релігійного типу. Уповання на месію.

І дуже погано, що так багато людей в Україні ведуться на такі "істини".
Важкий більшовицький спадок.
Замість кропіткої роботи по покращенню того що є, а тільки таким способом можливий прогрес,
ставка на деструктивні дії, на дестабілізацію обстановки, на "до основанья, а затем", на "чим гірше - тим краще" тільки відкине назад, в хаос, розруху і диктатуру.

Мені симпатичний Луценко. Подобається його щирий революційний запал.
Але Україна лише тоді стане на дорогу швидкого цивілізованого розвитку, коли популярними будуть не такі політики, як Тимошенко чи Луценко, а такі, як Яценюк.
Коли люди не терпітимуть брехні і демагогії, будуть байдужі до революційної риторики, а цінитимуть чесну конструктивну позицію політиків і їх готовність шукати кращих рішень.

Не радійте, що Юля побила Вітю, від того ви теж програли.

Відповіді

 • 2007.01.28 | ilia25

  Витя сам себя побил

  Анатоль пише:
  > В чому причина Юліної популярності?
  > Вона дуже чітко, ясно і переконливо виражає одну думку.
  > Ця думка пояснює народу причину його бід і вказує шлях вирішення всіх проблем.
  >
  > Ось ця думка:
  > Хто винен? - Бандити-олігархи, що ограбили народ!
  > Що робити? - Дати Юлі владу і вона розбереться з ними!

  Да конечно, это ж такая свежая и оригинальная тактика -- бандитам тюрмы! Если бы Ющенко сам не убедил избирателей, что ему нельзя верить, у Юли не было бы шансов, тем более с такими убогими аргументами. А так, на безрыбьи и Юля выглядит привлекательно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.28 | сябр

   А чому бандити у тюрмах - це погано?

   І де був ПОЛІТИК Яценюк, коли творилося при кучмі те, що творилося? Сидів як мишка і не висовувався. Він, можливо, і непоганий бізнесмен чи держслужбовець, але політик... З такими ПОЛІТИКАМИ як Яценюк Україна пропаде значно швидше, ніж з такими, як юля.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.28 | Дядя Вова

    тому що «як вiдрiзнити?»

 • 2007.01.28 | samopal

  НУ, чому ж лише Яценюк. А Єхануров, Гайдук. Кириленко...

 • 2007.01.28 | Дядя Вова

  Про «уповання на месiю» - это есть немного.

  Прочитал вот вечерком Ваши размышления, размышления Abbot’a, а главное, вот такой ответ читательницы bas:
  > А она, эта штучка, ну куда ее деть, просто верещит, вот от этого сладкого, халвянного, ну тошнит и все, ну не могу его видеть и духа его и близко выносить. А вот с этой мне хорошо, готова хоть на край света.
  Т.е. люди откровенно признаются, что готовы закрыть глаза на любую логику, им просто хорошо с Юлей. 100% у bas в комнате есть и портрет Тимошенко. Помню, как дети (и не дети) шли за Марией Деви Христос, а результат получился известный. Но делать замечания фанатикам - штука неблагодарная, лучше поговорите со Сфинксом, меньше нервов потратите.

  Анатоль пише:
  > Але Україна лише тоді стане на дорогу швидкого цивілізованого розвитку, коли популярними будуть не такі політики, як Тимошенко чи Луценко, а такі, як Яценюк.
  А хто такий цей Яценюк? «Христа знаю, Петра знаю…»(с), :) а такую фамилию даже не припомню навскидку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.28 | bas

   Некоторые соображения

   Дядя Вова. Что поделаешь, если у меня есть своя теория, о том, что является источником моих представлений. Голова месяцами набивается всякой всячиной с медиа, личного общения и т.д. И наступает момент, когда все это переходит в чувства, убежденность. Уже не надо сидеть и пыхтеть днями и ночами над разными раскладами, подсчитывая отрицательные и положительные баллы каждого. Все уже сделано подсознательно само собой и в результате появляется внутри то, что формирует отношение к разным вещам и личностям. Я академический преподавтель и знаю, что действие только на логику студентов приводит к значительно худшим результатам, чем на чувства, ассоциации. Кстати, мои предметы - точные науки.
   Вы думаете ваш метод сознательных логических размышлений лучше и не дает збоя ? Или вы считаете, что следуя такому методу вы не можете стать фанатом ? И кто из местных на этом сайте даже на вашем единственно признаваемом логическом уровне сделал когда-нибудь объективный анализ ? Кто, к примеру, расписал и сопоставил в двух колонках все действия и высказывания тех же Юща и Юли, что нужно сделать согласно этому научно-материалистическому подходу ? Потом проставил баллы, просуммировал и подвел черту. И только после этого сказал бы, Юлька то колбаса, баллов то у ней меньше. Вы мыслите субъективно, выборочно и не сознаете этого. При этом, имеете смелость не обладая, по-сути, методом объективного анализа, хаить, другого слова не могу подобрать, возможность другого подхода.
   Кстати, я тоже могу сыграть в две колонки, так как все факты в голове, и получу тот же результат для себя, что и раньше. Нужно только воспользоваться "правильной" системой оценок. Она всегда будет субъективной, даже у вас. Тем более, у пана Анатоля.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua