МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Цікавий та несподіваний висновок братів Капранових

01/29/2007 | Hoja_Nasreddin
Красуні з екрану звабливо демонстрували нам свої ребра, а ми не могли навіть насолодитися цим “еротичним” видовищем, бо від здивування все попливло перед очима. Політика, футбол, б…, тобто, пробачте, курви. Що тут спільного? До чого Шустер?

І раптом картинка склалася, неначе ломиголівка, в якої знайшовся ключ. Точно! Не Шустер об’єднує ці три природних явища, а глядачі, тобто ми з вами. Це – вказівка на наше місце у теперішньому світі. Політика-курви-футбол – магічний трикутник, загородка, в якій нам пропонують жити. Світле майбутнє. Та сама національна ідея, про яку стільки говорено. І тут-таки згадався славнозвісний “добробут” Табачника. Люди добрі, та вони ж і справді готують нам таке життя!

http://www.oglyadach.com.ua/news/2007/1/28/131501.htm
Шустер, курви і футбол
БРАТИ КАПРАНОВИ

Відповіді

 • 2007.01.29 | stefan

  Політика, футбол, курви...

  Hoja_Nasreddin пише:
  > Красуні з екрану звабливо демонстрували нам свої ребра, а ми не могли навіть насолодитися цим “еротичним” видовищем, бо від здивування все попливло перед очима. Політика, футбол, б…, тобто, пробачте, курви. Що тут спільного? До чого Шустер?
  >
  > І раптом картинка склалася, неначе ломиголівка, в якої знайшовся ключ. Точно! Не Шустер об’єднує ці три природних явища, а глядачі, тобто ми з вами. Це – вказівка на наше місце у теперішньому світі. Політика-курви-футбол – магічний трикутник, загородка, в якій нам пропонують жити. Світле майбутнє. Та сама національна ідея, про яку стільки говорено. І тут-таки згадався славнозвісний “добробут” Табачника. Люди добрі, та вони ж і справді готують нам таке життя!
  >
  > http://www.oglyadach.com.ua/news/2007/1/28/131501.htm
  > Шустер, курви і футбол
  > БРАТИ КАПРАНОВИ
  -----------------------
  Політика, футбол, курви.
  А що тут поганого?
  Аби ще зарплата була достойна.
  А що ще треба народу?
  -Хліба і видовищ!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.29 | Сахаров

   Re: Політика, футбол, курви...

   Лебедине озеро, лебедине озеро, лебедине озеро...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.29 | BIO

    Кармічний закон бр.Капранових

    Душі остаточно зкурвлених лебедей перевтилюються у рожевих фламінго.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua