МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кириленко: закон про Кабмін не оприлюднений

01/31/2007 | Майдан-ІНФОРМ
“Всі колізії, які відбуваються навколо закону про Кабінет міністрів, пов’язані з бажанням “антикризової” коаліції відібрати всі повноваження, які дотепер має Президент”, - зазначив у вечірньому ефірі телеканалу “Інтер” лідер фракції “Наша Україна” В’ячеслав Кириленко.

“Після цього у парламенті мова може йти лише про чисту парламентську республіку, а не парламентсько-президентську, яку ми маємо зараз”, - наголосив він.

Кириленко вважає, що закон про Кабмін офіційно не оприлюднений: “Те, що текст цього закону перебуває на одному з інтернет-ресурсів, не означає, що це має якісь правові наслідки для держави”.

Народний депутат нагадав, що 19 січня Президент ветував закон про Кабмін і звернувся з цього приводу з офіційним листом до Верховної Ради України. “До речі, це відображено і на тому ж інтернет-ресурсі, на якому парламент розмістив текст закону. Ніхто не може відмахнутися від восьми принципових пропозицій Президента, які він пропонує врахувати. Це стосується внесення кандидатур прем’єра, міністрів закордонних справ та оборони, контрасигнації, ради нацбезпеки тощо. Врахування цих зауважень унеможливить порушення Конституції урядом, а значить, і узурпацію ним влади”, - зауважив він.

“Повторного ветування закону немає. Президент вніс пропозиції до закону про Кабмін згідно з ч. 2 ст. 94 Конституції. Адже йому на підпис було подано видозмінений текст у порівнянні із тією редакцією, яка була проголосована 21 грудня 2006 року. Верховна Рада має або врахувати Президентські пропозиції, або знову подолати вето”, - підкреслив В’ячеслав Кириленко.

Це була інформація сайту "Разом". А тепер запитання від Майдану: раз все так хріново, то де сто разів обіцяне подання до КС щодо політреформи? До речі, чекаємо письмової відповіді на офіційне звернення щодо цього.

Відповіді

  • 2007.02.01 | Володимир

    Re: Кириленко: закон про Кабмін не оприлюднений

    Якщо незабаром не буде створений центр опору силам зла, то на Україну чекає диктатура в сталінському стилі. Це не перебільшення. Дивно, що цю очвидність не змогли ще влітку завчасно вгледіти і вжити ввідповідних заходів люди з оточення президента. Про плани московських шестьорок здогадатися було зовсім не важко, тим більше, що азаров їх озвучив здуру ще весною, відразу після виборів, в інтерв'ю українській службі радіо "Свобода".
    Немає в нас рішучих людей. Немає доброї латиноамериканської традиції державних перворотів. Помаранчева еліта продемонструвала ганебну нездатність зазирати хоч на два кроки наперед. І ПР в'їхала у владу на одних понтах. Її і зараз неважко здолати, треба тільки діяти рішуче і вони відразу розбіжаться. Натомість божевільний ющенко збирається подавати до КС...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua