МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

наше комунальне господарство буде зруйновано за схемою, аналогіч

01/31/2007 | Хвізик
аналогічною до тієї, за якою на початку 90х було знищено українську промисловість.

Нагадаю, що тоді, за вказівкою ворога народу компартійного ідеолога Кравчука Л.М. з метою дискредитації ідеї української державності, як такої, та ліквідації конкурентноздатності української промисловості, ненажерливі "червоні директори" зайнялися швидкісним розкраданням своїх підприємств.
Народ, бачачи, що відбувається, та користуючися надзвичайно твердою логікою: "якщо ЇМ можна красти, то і НАМ також" теж став потроху докладатися до справи розтягування "кусочків родіни" по власних домівках. В ті роки кожен вважав святою справою що-небуть взяти на роботі та віднести додому. Керівники підприємств всіляко стимулювали цей процес, гранично знизивши людям зарплатню, а часто й не платячи її зовсім. Працівники, відчуваючи жахливу несправедливість керівництва щодо них, почувалися неспроможними підняти повстання і скинути іго колишніх партпрацівників. Натомість, вони логічно вирішили цілком прийнятним красти з роботи. А якщо хтось все-таки не крав, того називали "зрадником".
Корочє, справу спільними зусиллями було зроблено.
А українська промисловість не піднялася з руїн ще і досі.

Нині вся ця схема повторюється. Ворог народу, соціально близький до бувшої компартноменклатури, зек Янукович В.Ф. з метою знищення українців як нації, та України як такої, віддав наказ на встановлення нереалістичних тарифів на комунальні послуги. За його підступним планом, розрахунок якраз на те і робиться, що багато людей або фізично не зможуть сплачувати за послуги, або, відчуваючи несправедливість тарифів, відмовляться сплачувати рахунки. Також, він розраховує на те, що народ "втомився" від революцій і в найближчі 10-12 років очікуати якихось масових протестів не варто. Отже, за його логікою, можна сподіватися, що за цих умов протягом зими комунальне господарство буде повністю виведено з ладу, а постачання води, електрики та газу в домівки людей повністю припиниться. Вивезення сміття було припинено ще восени. Літом, з настанням спеки, на смітниках почнуть активно множитися збудники давно вже ніби забутих хвороб: холєри, дизентерії, тифу... Українці почнуть масово хворіти та вмирати, завдяки чому українська нація припинить своє існування. А звільнену від українців територію можна буде покласти до ніг московського хазяїна та получити від нього щедру плату.

Наразі виглядає, ніби все йде за вищеописаним планом.
Єдиний спосіб зашкодити його виконанню - усуненння головних виконавців плану від влади, або й фізична ліквідація їх.

Відповіді

 • 2007.01.31 | Раціо

  І Ваше мислення цілком вкладається в цю схему

  Хвізик пише:
  > Єдиний спосіб зашкодити його виконанню - усуненння головних виконавців плану від влади, або й фізична ліквідація їх.

  Це не спосіб зашкодити виконанню, це спосіб трохи відтягнути виконання за рахунок значного підвищення ймовірности виконання. Тобто допомога ворогові в досягненні його стратегічної мети. Бо виконавців знайти не важко, а знищити Москву наразі малореалістично. Принаймні ця задача складніша за нормалізацію комунального господарства.

  Єдиний спосіб зашкодити виконанню таких або подібних планів - це побудувати стійке громадянське суспільство. Необхідною умовою чого є припинення бидлячої поведінки а ля "німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть". Що й пропагує Тетяна.

  Ваша ж поведінка така:

  на практиці: я молодий і дужий, що мені та панщина - краще піти, а то ще вся система феодалізму зруйнується, і ой-ой-ой, що тоді буде?

  бурмотіння на кухні: треба би вбити цього клятого панського управителя


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua