МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович прямує до узурпації

02/01/2007 | Майдан-ІНФОРМ
“Оприлюднення у “Голосі України” та “Урядовому кур’єрі” закону про Кабінет міністрів незаконне і призведе до поглиблення правового хаосу та протистояння влади”, - сказав лідер фракції “Наша Україна” у Верховній Раді В’ячеслав Кириленко.

Він наголосив на тому, що закон про Кабмін не підписаний Президентом, тому не має правової ваги. Водночас, Кириленко підкреслив: “Глава держави вніс свої пропозиції до заветованого закону про Кабінет міністрів, які мали б бути розглянуті на засіданні профільного комітету. Однак навіть не дочекавшись 6 лютого - відкриття нової сесії Верховної Ради - “антикризовики” вирішили оприлюднити цей закон”.

“Особи, які дали вказівку надрукувати не підписаний Президентом закон, свідомо йшли на порушення Конституції та законодавства України, - зауважив Кириленко. – Це безпрецедентне для України явище, яке ще раз засвідчує, що справжнім наміром так званої антикризової коаліції та уряду Януковича є повна узурпація влади”.

“Оприлюднення закону про Кабмін нагадує мені події 2004 року, коли офіційні видання мали надрукувати рішення Центральної виборчої комісії про сфальсифіковані результати другого туру президентських виборів. Нині за участю “регіоналів” історія знову ж повторюється”, - наголосив він.

Джерело: прес-служба "Нашої України"

Відповіді

  • 2007.02.01 | fagot59

    Re: Янукович прямує до узурпації

    Я еще не купил"Калашникова".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua