МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На засіданнях Кабміну Юрій Луценко займався дурницями

02/02/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Відповідаючи на запитання в чаті Української правди, як часто він читає форум УП, екс-міністр внутрішніх справ повідомив вдповів наступне:

"Форум только читаю, но не пишу на нем:) Начал это заразное дело еще на заседаниях Кабмина Тимошенко, когда она поставила рекорд беспрерывного заседания 10 часов 51 минута.

Во времена Еханурова не успевал. Пока распишу почту - заседание Кабмина, как правило, заканчивалось.

А во времена правительства Януковича пользоваться интернетом, в том числе читать форум УП, было единственной отдушиной на заседании.

Відповіді

 • 2007.02.03 | Skapirus

  Чи я такий тупий, чи новинар типовий агітпроп написав

  Яким чином відвідування Інтернету навіть на засіданні Кабміну пов"язано з дурницею? Безвідносно до Луценка, хай би це навіть Шуфрич був. Поясніть блск якщо не мені, то читачам сайту, і не ганьбіть першу сторінку Майдану.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.03 | Englishman

   Re: Чи я такий тупий, чи новинар типовий агітпроп написав

   Skapirus пише:
   > Яким чином відвідування Інтернету навіть на засіданні Кабміну пов"язано з дурницею? Безвідносно до Луценка, хай би це навіть Шуфрич був. Поясніть блск якщо не мені, то читачам сайту, і не ганьбіть першу сторінку Майдану.

   Tam mova jshla konkretno pro vidviduvannja forumu Ukrpravdy, a ne "internetu" vzagali. Vy tam davno buly? Bachyly, scho vin soboju javljaje?

   Ce navit' bezvidnosno togo, chy maje pravo ministr zajmatysja pobichnymy spravamy u robochyj chas, i navit' cym hyzuvatysja.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.03 | Skapirus

    Ну єслі в таком смислє...

    Englishman пише:
    > Tam mova jshla konkretno pro vidviduvannja forumu Ukrpravdy, a ne "internetu" vzagali. Vy tam davno buly? Bachyly, scho vin soboju javljaje?
    Вважайте, що ніколи. Може колись під час революції заглянув 1 раз, і то через посилання на форумі Майдану. А стартову УП я дійсно не читаю останній рік через жовтизну, попсовість та маніпулятивні матеріали. А форум - тим більше.

    Тому з врахуванням Вашого роз"яснення вважаю, що новинар мав би цей момент якось дохідливіше пояснити для таких, як я. І може навіть для самого Луценка.
 • 2007.02.03 | alx_1904

  А я думал, кто там под ником "Сметана" свой "ум" показывал ....Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua