МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вот встал рано утром, отправил донос... Хорошо...

02/03/2007 | Гpаждaнин
Служба безпеки України
01034, м. Київ-34, вул. Володимирська, 33
Від
(прізвище, ім’я, по батькові)
Що мешкає:
(повна адреса)

Тел:
З ст.. 383 Кримінального Кодексу України
та ст.. 63 Конституції України ознайомлений :

(підпис, П.І.Б)
„__” лютого 2007 року

Заява про злочин
в порядку ч.1 ст. 94 Кримінально процесуального кодексу
України та про порушення кримінальної справи.

З засобів масової інформації мені стало відомо про те, що 02 лютого у газетах було з порушенням чинного порядку було надруковано Закон України „Про Кабінет Міністрів України”.
В тексті зазначеного Закону є чисельні розбіжності з чинною Конституцією України, а саме: частина повноважень Президента України всупереч Конституції України передається іншим особам.
З засобів масової інформації мені стало також відомо про наявність заборони публікувати зазначений Закон.
В своїх інтерв’ю різним засобам масової інформації та в телепередачі „Свобода слова” 02 лютого 2007 року на телеканалі ICTV громадянин Лавринович, який в цей час займає посаду Міністра юстиції України, зазначив, що за його особистою вказівкою було внесено зазначений Закон у державний реєстр нормативних актів та надруковано в газетах з метою передачі частини владних повноважень Президента України іншим особам.
У тій же передачі народний депутат України Вінський зазначив, що „ми передали всю повноту влади” іншим особам.
Ст.. 109 Кримінального кодексу України передбачено кримінальну відповідальність за дії, спрямовані
на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу
або
на захоплення державної влади
Таким чином, у мене є всі підстави вважати, що особа на прізвище Лавринович, яка в цей час займає посаду Міністра Юстиції України вчинила дії спрямовані на захоплення державної влади, тобто вчинила злочин, передбачений частиною 1 ст. 109 Кримінального кодексу України, за який передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.
Виходячи з того, що „Стаття 112. Підслідність” Кримінально-процесуального кодексу України передбачає що у справах про злочини, передбачені статтями 109, Кримінального кодексу України, досудове слідство провадиться слідчими органів Служби безпеки України у тому числі й ті, що вчинені службовими особами, які займають особливо відповідальне становище відповідно до частини першої статті 9 Закону України "Про державну службу" та особами, посади яких віднесено до 1-3 категорій посад державних службовців, а так само вчинені працівниками правоохоронних органів, тобто прокуратури включно,
ПРОШУ:
1. Провести перевірку у порядку передбаченому ст. 97 Кримінально-процесуального кодексу в ході якої отримати та залучити до матеріалів перевірки запис програми „Свобода слова” телеканалу ICTV від 02 лютого 2007 року та інших засобів масової інформації з виступами громадянина Лавриновича, опитати посадових осіб Міністерства юстиції України, отримати та залучити до матеріалів перевірки документи, згідно яких заборонялась публікація Закону України „Про Кабінет Міністрів України” та здійснювався друк зазначеного Закону.
2. Прийняти рішення передбачене частиною другою ст.. 97 Кримінально-процесуального кодексу України – порушити кримінальну справу стосовно громадянина Лавриновича або відмовити в її порушенні.
3. Повідомити мене при прийняте Вами рішення забезпечивши тим самим мені право оскаржити прийняте Вами рішення у порядку, передбаченому ст. ст. 99-1 та 236-1 Кримінально-процесуального кодексу України.

З повагою,
Громадянин України ________________
„___” лютого 2007 року (п.і.б.)

Відповіді

 • 2007.02.03 | Sean

  Авжеж

 • 2007.02.03 | Чучхе

  На який Ви очікуєте ехвект ?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.03 | stefan

   На такий : "______" ..."____"..."________"

 • 2007.02.03 | Гpаждaнин

  Печатай, подписівай и отправляй - будет эффект (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua