МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

навколо соціології: агенція "Софія" зовсім зарапортовалась.

02/07/2007 | ziggy_freud
http://www.korrespondent.net/main/178192/

Согласно выводам Центра социальных исследований София по результатам социологического исследования Общество и власть в начале 2007 года, подавляющее большинство (80,6%) населения Украины более-менее регулярно платит за жилищно-коммунальные услуги после повышения тарифов.

__________________

Дуже цікаве формулювання. Яким чином визначено регулярність, якщо рахунки за новими тарифами, наприклад, в Києві, були тільки один раз?

Там же, на Кореспонденті, інші перли. Підрахуйство рейтингу Яника і визначення кількості "євроскептиків" з дуже оригінальними результатами. Софію вже перестало хвилювати, що їхня деза відносно просто перевіряється.

Відповіді

 • 2007.02.07 | Адвокат ...

  На греця сі хвилювати? Бабло ж капає!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.07 | ziggy_freud

   радує визнання деяких наукових міркувань

   запозичених на Майдані з боку ідеологічних опонентів. Вони тепер квотують вибірку за типом поселення. Чи принаймні заявляють про це.

   Тобто "Усвідомлення вибору-2006" продовжує впливати на соціологчний дискурс. Ще трохи, і агенція Софія почне змагатись з Інститутом СНД за нагороди Майдану в галузі паранаукових студій України ;-)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.07 | Пані

    А то забуду...

    Ти в неділю в Києві??? А то нам треба планувати наступний етап досліджень... Робоча група засідатиме в офісі з 11.

    Це якщо я забуду позвонити... Бо минулого разу таки забула...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.07 | ziggy_freud

     здибаємо си на барикадах

     Пані пише:
     > Ти в неділю в Києві??? А то нам треба планувати наступний етап досліджень... Робоча група засідатиме в офісі з 11.

     телефонуй в суботу ввечері на домашній. А забудеш, то я сам тебе наберу перед засіданням...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.07 | Пані

      Угу-угу каже хфілін

 • 2007.02.07 | ziggy_freud

  один з доказів брехні "Софії". Без коментарів

  http://kiyany.obozrevatel.com/news/2007/2/2/27687.htm

  В декабре 2006 года в Киеве зафиксирован самый низкий уровень оплаты за жилищно-коммунальные услуги, сообщает УНИАН со ссылкой на Государственный комитет статистики Украины.

  Как указывается в сообщении, в декабре 2006 г. уровень оплаты за ЖКУ в стране, включая погашение задолженности предыдущих периодов, был наименьшим среди всех месяцев года, и составил 81,8%.

  Самый низкий показатель зафиксирован в Киеве - 45,5%, в Луганской области - 66,9%, Днепропетровской - 74,7% и Херсонской - 76%.

  Как отмечает Госкомстат, если уровень оплаты в столице связан со стремительным, наибольшим в стране ростом тарифов на жилищно-коммунальные услуги, то в Херсонской, Луганской, Днепропетровской областях он объясняется устойчивой тенденцией к низкой платежной дисциплине.

  По данным Госкомстата, начисление на ЖКУ в Киеве в декабре выросли в 2,2 раза, из них квартирная плата - в 2,6 раза, водоснабжение и водоотвод - в 2 раза, подогрев воды и отопление - в 2,3 раза, газоснабжение - в 1,1 раза.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua