МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звільнено суддю, який зупинив Мороза

02/07/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Вища рада юстиції звільнила з посади суддю Мукачівського районного суду Володимира Монича, який заборонив голові Верховної Ради Олександрові Морозу підписувати до оприлюднення закон про Кабінет міністрів.

Про це в четвер повідомляє 5 канал.

Офіційною мотивацією звільнення є несумісна професійна поведінка.

Раніше 22 січня суддя Мукачівського міськрайонного суду, розглянувши матеріали позовної заяви депутата-"нашоукраїнця" Ігоря Кроля, виніс ухвалу про заборону на здійснення будь-яких дій із законом про Кабмін.

На підставі цього у cекретаріаті президента заявляли, що спікеру Морозу загрожує кримінальна відповідальність за підписання закону.

Попри рішення судді, закон про Кабмін минулого тижня був опублікований.

Президент Віктор Ющенко оскаржує закон в Конституційному суді.

Джерело: Українська правда.

Відповіді

 • 2007.02.08 | Артемчук Іван

  Re: Звільнено суддю, який зупинив Мороза

  Ну от чого різну херню,вибачте на слові, писати. Цитую ч. 1 ст. 31 Закону України "Про Вищу Раду Юстиції": Вища рада юстиції за пропозицією кваліфікаційної комісії суддів або за власною ініціативою вносить подання про звільнення суддів з посади до органу, який їх призначив або обрав. (положення частини першої статті 31, згідно з яким Вища рада юстиції "за власною ініціативою вносить подання про звільнення суддів з посади до органу, який їх призначив або обрав", визнано таким, що відповідає Конституції України (є конституційним), згідно з Рішенням Конституційного Суду України від 21.05.2002 року N 9-рп/2002) :((
  Може слід дати слово юристам? Все ж написано!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.08 | Пані

   В нас в новинах давно стоїть спростування

   Саме з посиланням на те, що ви щойно написали. І на форумі є - пошукайте і знайдете


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua