МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Наша Україна заблокувала трибуну та президію ВР

02/08/2007 | Майдан-ІНФОРМ
"Донецькі" дуже хочуть показати, що вони контролюють ситуацію краще, ніж це робив Кучма з Медведчуком. Соціалісти виконують роль слухняних гарсонів.

Ситуація з суддею Моничем - це потреба "регіоналів" в символічних вчинках, коли потрібне рішення продавлюється бульдозером з порушенням декількох законів. Це потреба людей, що відчувають свою незахищеність, постійно показувати "хто в домі хазяїн".

Вони хочуть показати що контролюють ситуацію в судовій системі краще ніж Кучма, і тому намагаються звільнити Монича по бєспрєдєлу.
1) не було відповідного рішення кваліфікаційної комісії, тому подання Вищої Ради Юстиції - незаконне
2) Монича позбавляють часу оскаржити рішення ВРЮ в суді.
не було рішення
3) Питання Монича не за процедурою виставляється на розгляд у ВР


Саме тому, фракція “Наша Україна” блокує парламентську трибуну та президію Верховної Ради, вимагаючи зняти з розгляду питання про звільнення з посади судді Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Володимира Монича.

Сьогодні на порядку денному ВРУ є питання про обрання та звільнення суддів.

Як повідомив журналістам прес-секретар лідера фракції “Наша Україна” В’ячеслава КИРИЛЕНКА Олександр БАБАК, серед суддів, яких рекомендовано звільнити з посади, є і суддя В.МОНИЧ.

Фракція «Наша Україна» вважає «політичною розправою» над суддею Мукачівського міськрайонного суду Володимиром МОНИЧЕМ внесення сьогодні питання про його звільнення з посади на розгляд парламенту.

Про це сказав в інтерв’ю журналістам лідер фракції “Наша Україна” В’ячеслав КИРИЛЕНКО.

Він зазначив, що у зв’язку з цим фракція і блокує трибуну та президію парламенту.

За його словами, це питання сьогодні винесено на розгляд парламенту без його розгляду у профільному комітеті.

джерело: УНІАН

Відповіді

 • 2007.02.08 | Мартинюк

  Якби вчасно провели судову реформу, то не треба було б

  Велеи систему незалежних від влади виборів суддів, реалізували передбачений Конституцією та законодавством Суд Присяжних. У всякому разі цікаво було би подивитися як Верховна Рада намагалася би "звільнити" присяжних ...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.08 | AxeHarry

   Re: Якби вчасно провели судову реформу, то не треба було б

   Aby vchasno KoeKavo za zadnu nogu na Majdani u 2004 pidvisyly, to teperishni "slugynarodu" scjalys by vid odnijeji mysli tvoryty x-nu...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua