МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Президент бачить шлях до стабiльностi у взаємодії НУ з ПР

02/10/2007 | Майдан-ІНФОРМ
На переконання Глави держави, оптимальним шляхом досягнення політичної стабільності в країні могло б стати поглиблення контактів між фракціями «Нашої України» та Партії регіонів, а механізмом такої взаємодії міг стати Універсал національної єдності. «На жаль, це не вдалося через незрозумілу політику Кабінету Міністрів і більшої частини фракції Партії регіонів», – констатував В. Ющенко.

http://www.president.gov.ua/news/data/1_13531.html

Відповіді

 • 2007.02.10 | нтв

  Re: Президент бачить шлях до стабiльностi у взаємодії НУ з ПР

  Мда,медицина здесь бессильна.
 • 2007.02.11 | 100%

  Re: Президент бачить шлях до стабiльностi у взаємодії НУ з ПР

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > На переконання Глави держави, оптимальним шляхом досягнення політичної стабільності в країні могло б стати поглиблення контактів між фракціями «Нашої України» та Партії регіонів, а механізмом такої взаємодії міг стати Універсал національної єдності.

  Нове коло консультацій ? Чи його приМорозило ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.11 | Свiдомий

   Re: Президент бачить шлях до стабiльностi у взаємодії НУ з ПР

   100% пише:
   > Майдан-ІНФОРМ пише:
   > > На переконання Глави держави, оптимальним шляхом досягнення політичної стабільності в країні могло б стати поглиблення контактів між фракціями «Нашої України» та Партії регіонів, а механізмом такої взаємодії міг стати Універсал національної єдності.
   >
   > Нове коло консультацій ? Чи його приМорозило ?
   IМХО, буде вам i коло консультацiй по системi "Унiверсал-2", i чергова фаза єднання. :(
 • 2007.02.11 | Хвізик

  цікаво, як це корелює з заявами Юльки? (л)

  http://www.radiosvoboda.org/article/2007/2/66B209C5-93C2-4BA2-856F-B93630B5A138.html

  зокрема, у тій частині, де вона говорить про вже узгоджений план спільних дій БЮТ, НУ та Президента щодо заганяння Януковича у капкан
 • 2007.02.11 | Михайло Свистович

  І я теж бачу в цьому шлях до стабільності

  Тільки на фіга нам така стабільність, яка нагадує стабільність цвинтаря?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.11 | Свiдомий

   Та в тому то й вся справа, Михайле

   Михайло Свистович пише:
   > Тільки на фіга нам така стабільність, яка нагадує стабільність цвинтаря?
   За Кучми теж була "стабiльнiсть" - народ стабiльно ледве зводив кiнцi з кiнцями, а Кучмо та його оточення стабiльно багатiли.
 • 2007.02.11 | mmykh

  харошій мальчік

  Власне, співпраця з ПР і справді є єдиним шляхом Ющенка досидіти до 2009 року. Значна частина ПР так само цього хоче, щоб не мастити собі голову достроковими президентськими виборами. Але Ющенко поводить себе мутно -- тому не менш значна частина ПР хотіла би здихатися його за допомогою Тимошенко.

  Перший сценарій передбачає перетворення Сарумана Білого на монструозного переродженця, який навесні сховається за розстрілом (газовим, гумовим) бунтівників. Захід змовчить, як і в угорському випадку, хоч і кумеднішому, але складнішому.

  Другий сценарій передбачає щоразу сильніші скандали навколо Ющенка на протязі півріччя, які відволікатимуть увагу від діяльності Луценка -- більш того, оскільки прокуратура нібито відкрила по ньому провадження, його буде заарештовано, або він втече за кордон. До кінця року Ющенко припинить бути головою держави. А от що далі -- невідомо. Регіони не дозволять Юлі стати президентом-із-повноваженнями. А боротьба із Регіонами у рамках парламентської кампанії -- ризик, бо другої поразки вона не переживе. Як політик.

  Третій варіант, зрозуміло, захоплення влади "мирною силою". Але зрозуміло, що влада буде захищатись. Там, де влада справді захищалася (тобто не було паралельної змови всередині еліти) спроби мирного (та навіть немирного, але тут важливо мати на своєму боці ЗС, яких в Україні все одно що немає) закінчувалися поразками.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.12 | Свiдомий

   Re: харошій мальчік

   mmykh пише:
   > Власне, співпраця з ПР і справді є єдиним шляхом Ющенка досидіти до 2009 року. Значна частина ПР так само цього хоче, щоб не мастити собі голову достроковими президентськими виборами. Але Ющенко поводить себе мутно -- тому не менш значна частина ПР хотіла би здихатися його за допомогою Тимошенко.
   Проведення дострокових президентських виборiв разом з достроковими парламентськими гiпотетично можливе лише у випадку скасування Конституцiйним Судом так званої "полiтреформи" - та й то ще не знати, що вирiшить КС - можуть бути лише достроковi парламентськi - бо на процедуру переголосування на президентських виборах в 2004 роцi "полiтреформа" впливу не мала, адже на той момент вона ще не вступила в силу (на вiдмiну вiд процедури проведення парламентських виборiв в 2006 роцi).

   А те, що "полiтреформа" приймалася в "пакетi" з рiшенням ВР про "третiй тур", зовсiм не означає, що цi постанови ВР є взаємопов'язанi - в жоднiй з цих постанов про це нiчого не сказано, а ВР i ранiше голосувала "пакетом" по багатьох невзаємопов'язаних питаннях (з метою економiї часу або щоб забезпечити дотримання домовленостей усiма сторонами).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua