МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

„Юліє Володимирівно, поверніться обличчям до ірпінчан”

02/10/2007 | Катерина Чепура
Події, що зараз відбуваються на вищому законодавчому рівні є, на жаль, виключною компетенцією п’яти політичних сил, які зараз представлені у парламенті. Але, що робити, коли, поринувши у інтриги і поділ влади, керівники українських партій не звертають уваги на той „бєспрєдєл”, що коять їхні нібито соратники, які пройшли у місцеві ради під іменем своїх лідерів? Що робити, коли люди, наївно думаючи, що голосують за „зміни на краще”, обрали до своїх рад людей, які не те що не можуть, але і не хочуть представляти інтереси громади яка їх обрала? Які прийшли у владу із виключно „шкурними” інтересами. І що робити, коли завдяки „хорошому піару” на всеукраїнському рівні, більшість у раді набирає один блок, верхівка якого налаштована на дерибан міста (про це свідчить проголосоване депутатами приєднання додаткових 9 соток лісу до ділянки в 10 соток якомусь депутату обласної ради від БЮТ, що очолює Центр зайнятості), а залякані імперативним мандатом низи слухняно виконують волю партбюро? У вас є відповідь на ці запитання?

Нехай мене осудять прихильники Блоку Юлії Тимошенко, але, на жаль, мова йде насамперед про її політичну силу.

На сайті „Майдан” часто висвітлюються події, що відбуваються в Ірпені. Кожен з вас напевно хоча б приблизно знає ситуацію, яка там склалася. Також багато з вас є свідками божевільних дописів на Вільному Форумі явно неадекватних противників мера Ірпеня Мирослави Свистович. Але, напевно, рідко кому випадала можливість побачити все це на власні очі.

Вчора, я провела цілий день в місті Ірпінь на сесії міської ради. Враження важко описати словами, але я спробую.

Хто знає, а хто не знає, в Ірпінській міській раді більшість, а саме 20 з 36 місць, набрав Блок Юлії Тимошенко, далі по п’ять депутатів від „Нашої України” та „Партії Регіонів” і по два від УНП, СПУ і місцевого блоку „За чесну Владу”.

Результати виборів були саме такі тому, що в Ірпені більшість людей є прихильниками Юлії Тимошенко, але навряд чи вони, коли ставили галочку в бюлетені, знали хто ховається за спиною Юлі. І тепер, коли „страшна правда” відкрилась, вони нарешті зрозуміли, кого обрали. Але вже пізно. Процес пішов, і тепер людям залишається сподіватись лише на „доброго царя” Юлію Володимирівну, яка все змінить на краще. Але час іде, а результату немає.

Сесія почалась із Гімну України, який однак іноді переривався короткими мовчазними паузами через технічні недоліки апаратури. Це видалось мені надзвичайно символічним, адже не міг Гімн України прозвучати голосно і завзято там, де більшість депутатів не поважають жодного слова, написаного колись Чубинським. Та й слів Гімну не знають також.
Після того як міський голова Мирослава Свистович Мирослава Свистович оголосила відкриття сесії, голова фракції БЮТ в міській раді Олег Сотніков зробив оголошення про виключення з партії „Батьківщина” Кухарської А.В. Пізніше на сесії, коли розглядали друге питання Порядку денного „Про внесення змін до рішення сесії від 22.06.2006 року № 8-1-У „Про затвердження персонального складу постійних комісій міської ради”, з’ясувалось, що завідуючу дитячої поліклініки Аллу Володимирівну Кухарську не просто виключають з партії „Батьківщина”, а також і знімають з посади голови Комісії з питань соціального захисту населення, медицини, материнства, дитинства, та наслідків аварії на ЧАЕС” з причин нікому не відомих. Це пояснили волею партії.

Після виступу Алли Володимирівни, де вона заявила, що ніколи не порушувала статуту партії і подала на область апеляцію на своє виключення, Мирослава Свистович попросила депутатів пояснити причину заміни голови комісії. На це жоден з депутатів не зміг дати відповіді. Нарешті після довгих дискусій і намагання Мирослави Богданівни довести, що звільняти людину безпідставно, і що не пояснювати чому, як мінімум не коректно, Олег Сотніков заявив, що посада голови цієї комісії була квотою їхнього блоку, і що єдина причина – це те, що БЮТ просто хоче її змінити, при цьому з уст Сотнікова, а також інших депутатів від Блоку Юлії Тимошенко неодноразово звучали позитивні слова в бік Кухарської щодо її роботи в комісії, а Мирослава Свистович в свою чергу зазначила, що ця комісія мало не єдина, з якою ніколи не виникало ніяких проблем, і що Алла Володимирівна була справжнім депутатом і не рідко жертвувала своїми вихідними заради роботи. Далі з уст депутата, знову ж таки від БЮТ, Юрія Романенка прозвучала фраза, яка мене надзвичайно збентежила: „Я дуже поважаю Алу Володимирівну як фахівця, як голову комісії, як лікаря, але якщо її політичні погляди розбіглись з політичними поглядами партії, то що ж...” Це при тому, що „політичні погляди” ірпінського БЮТу, які не збіглись з поглядами Алли Кухарської, назвати „хорошими” при всьому бажанні просто неможливо. І подальші голосування на сесії це довели.

Я дуже вдячна пану Романенко за відвертість. Насправді він озвучив головну думку сучасних так званих політичних партій. А полягає вона в тому, що ти можеш бути хоч тисячу разів хорошою людиною, фахівцем у своїй справі, твоя робота може бути успішною і корисною, ти можеш допомогти величезній кількості людей, але це жодним чином тобі не допоможе, якщо тебе захочуть виключити із партії. А тепер, коли Юлія Володимирівна взялась за просування Закону про імперативний мандат, і з ради.
Коли підійшли до питання про депутатські запити, сталась ще одна подія, яка мене, як людину, що мало пожила на світі, просто шокувала. П’ять депутатів від БЮТ подали депутатський запит до Ірпінського міського голови щодо „листівки”, яка попередньо була розповсюджена невідомими особами в Ірпінському регіоні.
Листівка описувала подію, що напередодні відбулась в місті Ірпінь і стосувалась, як Ви вже встигли прочитати, депутата Київської обласної ради від БЮТ Оксани Коломієць . Думаю, пояснювати моє обурення цією подією не варто, адже ви вже самі все прочитали.
Текст, написаний там, викликав шалене обурення депутатів Блоку Юлії Тимошенко і власне Оксани Коломієць, яка стверджувала, що „задіта” її „ділова репутація”, „честь”, „гідність", але що зробиш, коли в сесійну залу „прийшла в гості” Аврамчук Олена Миколаївна, яка власне і постраждала від дій пані Коломієць. Незважаючи на перешкоди депутатів БЮТу, їй все ж вдалося виступити і розставити всі крапки над „і”. Після промови постраждалої в залі була майже мертва мовчанка, адже депутатам не було чого сказати у відповідь, оскільки попередньо єдиним аргументом було те, що листівка „не підписана”, а значить - „наклеп”. Після виступу О. Аврамчук ця „відмазка” вже не діяла.
Після того як Олена Миколаївна Аврамчук виступила і сіла на крісло прямо за мною, мені вдалось почути і навіть записати на диктофон доповнення її розповіді. Олена Миколаївна розповіла, що листівку писала не вона, і що не має уявлення хто це зробив, але описане в ній, за виключенням присутності на місці події депутата Сотникова, правда. Крім того, вона сказала, що Оксана Коломієць всіляко гальмує процес законного оформлення житла, відмовляючись надати документи, зокрема дарчу на свою половину будинку. Дивно виглядають дії пані Коломієць, адже вона заявила, що готова звернутись до суду і в той же час відмовляється надати експерту документи.
На сесії відбувалось ще багато всього „бєспрєдєльно цікавого”. Депутати (коли я пишу про депутатів, мова йде в основному про БЮТ, адже вони мають більшість у раді, хоча НУ, ПР і СПУ голосують в унісон з БЮТівцями) відмовились надати дві сотки землі для того, щоб збудований ще при старій владі будинок можна було пустити в експлуатацію. Там не вистачає площі для прибудинкової території, і власники будинку хотіли взяти недостаючі дві сотки в оренду, за що пропонували побудувати три великих дитячих майданчики, причому один з них на цих же двох сотках.
Ще депутати провели незаконне жеребкування на посаду голови і секретаря ТВК. Головою нібито стала Ольга Романівна Олійнич , яка є членом партії „Народний Союз Наша Україна”, але була подана від УРП „Собор”. Оскільки членом ТВК може бути лише член територіальної громади, сьомого січня, (тобто за два дні до сесії) Ольга Олійнич прописалася в Ірпені. Пані Олійнич є членом Громадського активу Ірпеня і займається випуском брехливої „похабєні” (як би її назвав один мій знайомий) з явно непідходящою назвою „Ірпєнская правда”. З матеріалами, що друкує ця, вибачте на слові, газета ви можете ознайомитись на сайті http://irpenregion.info А секретарем обрали Гикал Тетяну Григорівну, яка є членом ТВК від БЮТ і неодноразово разом з іншими членами ТВК, приймала неправомірні рішення, які були скасовані постановами суду. А от претендента на голову ТВК від УНП не допустили. При цьому голова регламентної комісії БЮТівецт Юрій Романенко крутив трактував Закон про місцеві вибори не менш віртуозно, ніж колись Конституційний суд рахував терміни перебування Леоніда Кучми на посаді Президента України.
Так само вільно Ю. Романенко поводився з регламентом. Коли якась жінка-лікар з числа присутніх на сесії громадян (вхід на сесію вільний) спробувала виступити на захист Алли Кухарської, пан депутат з регламентом у руках почав їй вказувати, що виступати слід українською мовою, хоча регламент, як мені здавалося, має бути для ради а не для виборців. А вже через п’ять хвилин сам розмовляв з кимсь із депутатів російською. Коли ж слідом за жінкою-лікарем російською почав виступати депутат-регіонал Андрій Гачков, пан Романенко чомусь про регламент забув, про що йому й нагадала міський голова. Так само „забуває” про регламент БЮТівець Романенко, коли російською виступає голова його фракції Олег Сотніков.
Після розгляду цих питань сесія продовжувалась ще довго, і там розглядалось ще багато питань і було багато голосувань, які нахабно суперечать тим принципам які проголошувала Юлія Володимирівна. Адже ці принципи абсолютно не хвилюють людей, які під її іменем потрапили до Ірпінської міської ради.
А потім я дивилася „Свободу слова”, де Юлія Тимошенко намагалась розповісти нам про переваги імперативного мандату. Але, скажу чесно, я їй не повірила. Адже дивлячись на те, що відбувається в Ірпені, страшно навіть подумати, що буде, якщо він вступить у дію. З БЮТу, а заодно і з ради, виженуть ті одиниці чесних людей, які хоч щось намагаються робити. Інших змусять виконувати волю місцевих партійних бонз. І тоді вже ніхто не допоможе бідним ірпінчанам. В результаті Юлія Тимошенко втратить купу прихильників, Ірпінь втратить купу землі, адже мер Ірпеня, яка вже півроку намагається відбиватись від усесторонніх атак, не всесильна. І так буде по всій Україні.
А ще не вірю, що Юлія Володимирівна прочитає цю статтю. Бо чула від працівників центрального штабу БЮТ, що люди, які читають Майдан і можуть покласти на стіл лідеру роздруківку, казали, що Мирослава Свистович „вообще уже не мэр”. І так само, як і у випадку з Кухарською, не змогли сказати нічого конкретного про „погану” Свистович. Напевно, однопартійці в Ірпені їм теж пообіцяли по скількись там соток.
Правда, є ще два варіанти розвитку ситуації.
Перший: Юлія Володимирівна все ж зверне свою увагу на Ірпінь і спробує допомогти людям які на виборах виказали їй найвищу довіру.
Другий: Людям врешті набридне те, що витворяють депутати і вони просто силою розженуть Ірпінську раду.
Хотілося б, звичайно, першого варіанту, але це, на жаль, залежить не від мене і не від Мирослави Свистович. І, на жаль, не від ірпінчан.

Відповіді

 • 2007.02.11 | So_matika

  Катерино, ріспект

  Катерина Чепура пише:
  > ти можеш бути хоч тисячу разів хорошою людиною, фахівцем у своїй справі, твоя робота може бути успішною і корисною, ти можеш допомогти величезній кількості людей, але це жодним чином тобі не допоможе, якщо тебе захочуть виключити із партії.
  Дійсно, на місцевому рівні БЮТ все більше нагадує якусь шизову пародію на КПРС (правда, студентка Катя не пам"ятає часи КПРС вживу, але повір, що ДУЖЕ нагадує).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.11 | Чучхе

   це все - потворні гримаси пропорційної виборчої системи

   хорошість і професійність людини підмінені партійною вірністю - сквільки ж це шкоди для держави!

   а на місцевомсу рівні - особливо!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.11 | So_matika

    Однозначно

    Чучхе пише:
    > а на місцевомсу рівні - особливо!
    Що на місцевому, що на вищому - ті самі яйця, тільки вигляд збоку. Як крапля несе в собі всі властивості води, так і кожне маленьке місто - це дзеркало загальнодержавної гангрени.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.11 | mala

     не зовсім

     So_matika пише:

     > Що на місцевому, що на вищому - ті самі яйця, тільки вигляд збоку. Як крапля несе в собі всі властивості води, так і кожне маленьке місто - це дзеркало загальнодержавної гангрени.

     На всеукраїнському рівні їх "видно" депутани хоч трохи намагаються грати в хороших, а на місцевому, вони чинять всяку фігню і все це криється від очей їх партійних лідерів, які може б і зробили щось, якби більше приділяли уваги місцевим осередкам і бачили, що там відбувається.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.11 | So_matika

      Re: не зовсім

      mala пише:
      > На всеукраїнському рівні їх "видно" депутани хоч трохи намагаються грати в хороших
      Та вже майже і не намагаються.


      > а на місцевому, вони чинять всяку фігню і все це криється від очей їх партійних лідерів, які може б і зробили щось
      Не зробили б. Їм насерти.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.02.12 | mala

       Re: не зовсім

       So_matika пише:

       > Не зробили б. Їм насерти.

       Не факт. Може і зробили б.
 • 2007.02.11 | троль ak1001

  здається пан Свистович чистив місцеві списки БЮТ

  якже ж так вийшло?
  недочистив? чи чисть - не чисть - нема різниці
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.11 | So_matika

   Скоріше друге

   троль ak1001 пише:
   > недочистив? чи чисть - не чисть - нема різниці
   До того ж, часто люди мають властивість скурвлюватися, коли дориваються до можливості красти. "Народні обранці" всіх рівнів, нажаль, не виняток, а скоріше правило.
  • 2007.02.11 | mala

   Місцеві списки БЮТ чистили, але це був не Свистович

   і не з метою покращити списки, а з метою запхати туди "потрібних людей, для задоволення в результаті своїх меркантильних цілек.

   Якщо я не помиляюсь, то в Ірпінській раді зараз є лише одна людина яка була у БЮТі до чистки.
  • 2007.02.12 | Михайло Свистович

   Я не дійшов до Ірпінського списку

   І дуже добре, бо тих, кого я хотів звідти вичистити, виявилися самими "вмєняємими".

   троль ak1001 пише:
   > якже ж так вийшло?

   Спробуйте себ в якості "чистильщика" - взнаєте, скільки потрібно часу і зусиль, щоб вичистити хоча б одного.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.12 | троль ak1001

    тоді все ще цікавіше

    то ви долю України не тій людині вручили то не тих людей в списках хотіли вичищати

    знову, як то кажуть, граблі

    може щось в консерваторії не те?

    а пригадати як ви НУ дорікали що вони цінічно прикривають більш гарним списком до ВР жахливі списки до місцевих рад,
    на відміну від рівномірного БЮТ :)

    --


    було б цікаво почути вашу стратегію щодо майбутніх виборів та винесеного досвіду перебування "ззовні і зсередни"

    ідея чистих списків може мати якусь практичну реалізацію чи так і залишиться чиїмось утопічним маренням
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.13 | Михайло Свистович

     займіться краще ділом, перестанете вважати нецікаве цікавим

     троль ak1001 пише:
     > то ви долю України не тій людині вручили

     Інших реальних не було

     > то не тих людей в списках хотіли вичищати

     Чому не в тих? Україна ж всюди.

     >
     > може щось в консерваторії не те?

     Хіба що в одеській.

     >
     > а пригадати як ви НУ дорікали що вони цінічно прикривають більш гарним списком до ВР жахливі списки до місцевих рад,
     > на відміну від рівномірного БЮТ

     Так я і зараз кажу, що місцеві несуни в цілому по Україні гірші за місцевих бютівців

     >
     > було б цікаво почути вашу стратегію щодо майбутніх виборів та винесеного досвіду перебування "ззовні і зсередни"

     я не вважаю за потрібне витрачати час на людину, яка, судячи з Ваших дописів, дуже далека від реальної політики та живе про неї якимись химерними уявленнями.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.13 | So_matika

      Брехати не гарно (с)

      Михайло Свистович пише:
      > > може щось в консерваторії не те?
      > Хіба що в одеській.
      Я тобі це колись пригадаю :gun:
     • 2007.02.13 | троль ak1001

      Re: займіться краще ділом, перестанете вважати нецікаве цікавим

      МС>>я не вважаю за потрібне витрачати час на людину, яка, судячи з Ваших дописів, дуже далека від реальної політики та живе про неї якимись химерними уявленнями.

      такими є 99% населення України :)
      а ви становитесь дуже схожим на інших 1% :))


      і по мєлочі - не "не в тих списках" а "не тих людей в списках"
      а то знову почнете БНГкати
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.02.13 | Михайло Свистович

       на відміну від Вас, займаюся ділом щоденно

       троль ak1001 пише:
       >
       > такими є 99% населення України :)
       > а ви становитесь дуже схожим на інших 1% :))

       Звичайно. Так само як хірургічні операції роблять менше 1% населення, але ж інші 99% не сперечаються з ними, як це робити.

       >
       > і по мєлочі - не "не в тих списках" а "не тих людей в списках"

       тих людей
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.02.13 | троль ak1001

        хтось говорив що каже лише про факти а виявляється просто брехун

        1
        >на відміну від Вас, займаюся ділом щоденно

        ось якраз я займаюся ділом
        не щоденно, але шість днів з семи зазвичай

        а чим займаєтесь щоденно ви - гадки немаю
        може щоденно брешете як оце вище

        2

        > тих людей

        і трошки вище:

        >Я не дійшов до Ірпінського списку
        >І дуже добре, бо тих, кого я хотів звідти
        >вичистити, виявилися самими "вмєняємими".

        мало того що сумно але і смішно
        пан Свистович людей які під боком в Ірпені не міг оцінити перед чисткою
        а був настільки заклопотаний чисткою інших списків що недобрався до свого


        3
        >> а ви становитесь дуже схожим на інших 1%


        >Звичайно. Так само як хірургічні операції роблять менше 1% населення, але ж інші 99% не сперечаються з ними, як це робити.

        :) о, вже і відчуття особливості і приналежності до одного відсотку зявилося

        куда нам, простим людям, зрозуміти вашу високість
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.02.13 | Михайло Свистович

         Це Ви про себе?

         троль ak1001 пише:
         >
         > ось якраз я займаюся ділом
         > не щоденно, але шість днів з семи зазвичай

         А я сім днів і ночей. І не на себе працюю.

         >
         > а чим займаєтесь щоденно ви - гадки немаю

         Приїздіть і подивитесь.


         > може щоденно брешете як оце вище

         Я не збрехав

         >
         > >Я не дійшов до Ірпінського списку
         > >І дуже добре, бо тих, кого я хотів звідти
         > >вичистити, виявилися самими "вмєняємими".

         Але про тих, кого вичистив з інших списків (там були значно більші акули), не шкодую.

         >
         > пан Свистович людей які під боком в Ірпені не міг оцінити перед чисткою
         > а був настільки заклопотаний чисткою інших списків що недобрався до свого

         А що тут смішного? Не Ірпенем єдиним. Просто в Ірпені у списку були не настільки явні, як ті, кого я вичистив.

         >
         > :) о, вже і відчуття особливості і приналежності до одного відсотку зявилося

         Чому з"явилося? Так воно і є. Якщо Ви станете колись, наприклад, начальником фінансового управління якоїсь мерії, в Вас теж з"явиться. Бо Ви будете знати, а не уявляти. І взагалі ми всі належимо до 1% кожен у своїй сфері. Тільки чомусь більшість вважає, що розбирається не гірше за інших у двох речах - в футболі і політиці. А останнім часом і в юриспруденції багато "знавців" розвелось. Особливо в державному праві.

         >
         > куда нам, простим людям, зрозуміти вашу високість

         Див. вище про 1% у своїй сфері. Ніякої високості тут немає. Є просто реальна інформація. Ескімос не вищий за папуаса, але про сніг знає краще.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.02.11 | Бес партийный

  К сожалению, М. Свистович остались считанные дни

  Её отставка предрешена. Партия Регионов не потерпит оппозиционных мэров под Киевом. Причем сделано это будет в темную. Кем была нынешний представитель в ТВК от "Нащей Украины" Зелинская? Представителем кандидата от "За ЕдУ" Петра Мельника в 2002 году и от В.Ф. Януковича в 2004-м. Теперь она представляет "Нашу Украину" и Олега Бондаря. А на самом деле бизнес-интересы некоторых особей, которым безразлична идеология.

  Здесь завязана и В. Ульянченко, с которой так метко стреляет М. Свистович. И рассыпая комплименты, В. Ульянченко копает М. Свистович могилу. Также как и враги В. Ульянченко Осыка и Губский. Всех интересует земля и всех не интересует Свистович. Поэтому она будет отставлена 2/3 депутатов 27 февраля.

  Приготовили это блюдо бывший мэр В. Скаржинский с помощью лидера Киевских областных регионалов Петра Мельника, ректора ирпенского налогового универстета. Он просто мечтает отомстить М. Свистович за свое поражение на выборах в 2002 году. Лидер ирпенского БЮТ Сотников уже встречался с Мельником. Достигнута договоренность, что следующим мэром будет нынешний секретарь рады Мороз, представитель БЮТ, хотя стал таким за 2 месяца до выборов. Он всю жизнь работал на Мельнка и работает сейчас. В качестве гарантии, что в него вложат деньги, на днях получил квартиру от Мельника в Буче, которую сдал в фонд университета проректор Бодашевский (в своб очередь получил бОльшую квартиру от вуза в Ирпене). Председатель фракции БЮТ Сотников получил от Регионов помещение для работы с избирателями. Обещал обеспечить все интересы Мельника, при этом себя не забудет. Председатель областного БЮТ Мостипан это поддержит. В ее глазах сейчас только земля. Правда ей никто ничего не даст, пусть не воображает.

  Свистович своим выигращем на выборах бросила Ирпень в катаклизмы. Ведь в новой конфигурации нет ни Олега Бондаря, ни Ольги Олийныч, ни даже большинства от БЮТ. Все поделено межлу Сотниковым и Мельником. И крохи достанутся Морозу, а еще меньше - некоторым другим членам БЮТ. Остальных прижмут императивным мандатом.

  Их украинцы депутат Марченко и Олег Бондарь, которые оплачивают трафаретные надписи против Мирославы Свистович, в новом раскладе не рассматриваются. Также как и Олийныч, Ярмаш и другие. Я даже не вспоминаю про Аркадия, Гачкова, Ященко, Бархоленко и его верного пажа Куцебаценко, которых вообще всерьёз не рассматривают. Их просто кинут. Но Мирославу всё равно отставят.

  НЕВОЗМОЖНО ПОСТРОИТЬ КОММУНИЗМ В ОТДЕЛЬНО ВЗЯТОМ РАЙОНЕ!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.11 | So_matika

   Не думаю

   Бес партийный пише:
   > Всех интересует земля и всех не интересует Свистович. Поэтому она будет отставлена 2/3 депутатов 27 февраля.
   Для відставки мера недостатньо просто 2\3 депутанів, для цього треба купу визначених законодавством підстав, котрих у депутанів в наявності немає, і про які вони у власній недолугості можуть і не знати. Так що, якщо навіть такий прецедент і виникне, шановних депутанів чекають довгі та нудні судові засідання, в той час як мер буде продовжувати виконувати свої обов"язки. Не кажучи вже про "народний ріспект", бо інформаційної вправності команди мера ще ніхто не заперечував :) Не кажучи вже про міжнародний галас, який вчинить з цього приводу "Майдан" :)
   Так що приємної медитації всім переліченим вами персонам. Нехай розслабляються.
  • 2007.02.12 | Михайло Свистович

   Нє даждьотєсь

   Хай ця "найширша антикризова коаліція" почитає спочатку рішення Конституційного Суду щодо таких відставок. А ще є така дрібничка як народ. Та й голосування таємне, тут імперативним мандатом не залякаєш. І підстав для відставки немає, по суду поновиться, а народ скоро просто завиє від таких депутатських фінтів. І скаже своє слово :) Кого він підтримує, показала спроба п"яти депутатів наїхати на Мирославу через відкритого листа. Народ швиденько поставив їх на місце. Та й на сесії можна переконатися, за кого народ.
 • 2007.02.12 | Юрій Шеляженко

  Класна стаття! Катя, ти ростеш. Тільки одна хохма:

  > Я дуже вдячна пану Романенку за відвертість. Насправді він озвучив головну думку сучасних так званих політичних партій. А полягає вона в тому, що ти можеш бути хоч тисячу разів хорошою людиною, фахівцем у своїй справі, твоя робота може бути успішною і корисною, ти можеш допомогти величезній кількості людей, але це жодним чином тобі не допоможе, якщо тебе захочуть виключити із партії.

  І не тільки з партії, а й, припустимо, з прогресивної інтернет-спільноти :lol:

  Наскільки я розумію, цей принцип взагалі стосується будь-якої тусівки в Україні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.12 | mala

   Це Ви на що наяткаєте?

   Юрій Шеляженко пише:

   >з прогресивної інтернет-спільноти

   А?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.13 | Юрій Шеляженко

    Ви не помилилися у здогадках.

    mala пише:
    > А?
 • 2007.02.12 | jean-valjean

  Телефон гарячої лінії: 8-800-50-40-400.

  БЮТ починає проводити моніторинг звернень громадян відносно неефективної роботи депутатів місцевих рад

  12 лютого 2007
  12:56:20

  БЮТ починає проводити моніторинг звернень громадян відносно неефективної роботи депутатів місцевих рад. Про це лідер БЮТ Юлія Тимошенко повідомила сьогодні на прес-конференції.

  «Тільки від громади, тільки безпосередньо від людей ми можемо отримати дані, наскільки ефективно працює наша фракція і наші депутати», - сказала Юлія Тимошенко.

  Вона повідомила, що «з сьогоднішнього дня ми відкриваємо постійно діючу гарячу лінію».

  Телефон гарячої лінії: 8-800-50-40-400.

  Юлія Тимошенко повідомила, що «по сигналам, які ми отримаємо від місцевих громад, ми будемо їздити по регіонах і наводити жорсткий порядок, користуючись правом відклику депутатів».

  «Ми будемо прибирати хаос, прибирати корупцію, прибирати недобросовісне ставлення депутатів до людей, які їх обрали», - наголосила лідер БЮТ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.12 | So_matika

   Ось і чудово

   jean-valjean пише:
   > БЮТ починає проводити моніторинг звернень громадян відносно неефективної роботи депутатів місцевих рад. Про це лідер БЮТ Юлія Тимошенко повідомила сьогодні на прес-конференції.
   Буде нагода упіймати двох зайців. Або зробити козячу морду ірпінським дупутатам, або пересвідчитись, що Юля брехло.
  • 2007.02.12 | saha

   Чого цього номеру ще немає в прямій дії?????

   Народ допоможемо Юлії Володимирівні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.12 | So_matika

    Щас

   • 2007.02.12 | mala

    Допоможемо

    saha пише:
    > Народ допоможемо Юлії Володимирівні.

    як тільки вона доведе, що це не демагогія.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.12 | saha

     Наше діло маленьке. Телефонувати. Потім

     дивлячись на результат зробимо висновки і про все обовязково напишемо.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.13 | Михайло Свистович

      Наше діло велике і правоє. Завтра поставлю у пряму дію заклик

      надсилати нам повідомлення, хто і про що телефонувв на ту гарячу лінію. А ми будемо публікувати, що Грицько Помазаний з села Зачепилівки телефонував і сказав, що... А потім чекатимемо повідомлення про реакцію чи то від Грицька, чи то від БЮТу.

      Ну і закличемо інші партії, насамперед НУ, зробити те саме.
  • 2007.02.12 | jean-valjean

   Тимошенко: Перша позиція – «виведення на світло дії з землею»

   news@but.com.ua
   12/2/2007 15:22

   З цього тижня Юлія Тимошенко починає планові поїздки по регіонах. Лідер БЮТ назвала свою програму поїздок «Великим прибиранням».

   Вона заявила, що «за останні 15 років з‘явилася можливість зробити роботу депутатів місцевих органів влади такою, що має певну мету, яку можна досягати».

   «Перша наша мета – збільшити вдвічі-втричі доходні частини міських бюджетів за рахунок чесного поводження з ресурсами громад. Ми зможемо суттєвішим чином покращити життя людей, користуючись цими додатковими доходами», - сказала Юлія Тимошенко.

   Юлія Тимошенко повідомила, що у Блоку буде 3 концептуальні позиції в роботі з місцевими бюджетами. Перша позиція – «виведення на світло з тіні всі дії з землею, яка належить місцевим громадам».

   Юлія Тимошенко повідомила, що землю необхідно продавати виключно на аукціонах.

   «Ми втратили тисячу криворіжсталей на торгівлі землею на регіональному рівні», - сказала вона. На думку Юлії Тимошенко, «вся земля була розібрана за хабарі».

   Другий колосальний ресурс бюджетів, на думку Юлії Тимошенко, – це комунальна власність. «До сьогоднішнього дня торгівля комунальною власністю, здача комунальної власності в оренду наповнювала кишені певних представників місцевого самоврядування, а не місцеві бюджети», - сказала вона.

   Третя позиція – виключно «на тендері давати право вести бізнес на комунальних можливостях».

   «Друга мета - перевірка обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги», - повідомила лідер БЮТ.

   Юлія Тимошенко нагадала, що дії БЮТ у Києві дали можливість з’ясувати, що тарифи встановлені необ’єктивно.

   «Я переконана, що ми зможемо знизити тарифи так, як це потрібно. Ми наведемо лад там, де ми маємо можливість, де ми маємо більшість депутатів», - сказала вона.

   Юлія Тимошенко також повідомила, що згідно українських законів «пряму відповідальність за тарифну політику в Україні мусить нести Кабінет міністрів».
  • 2007.02.12 | Чучхе

   О! Я знаю, на що поскаржитись

   на депутатів від БЮт в Київраді та районних у Києві радах. І ще в Полтавській області фракція БЮТ входить в блок з Регіонами
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.12 | mala

    Re: О! Я знаю, на що поскаржитись

    Чучхе пише:
    > І ще в Полтавській області фракція БЮТ входить в блок з Регіонами

    В Ірпінській раді регіонали іноді себе краще поводять ніж БЮТівці :( тому це не критерій.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua