МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович побив Лавриновича та Толстоухова?

02/13/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Посилаючись на Рішення Конституційного Суду від 7 липня 1998 року № 11-рп, Президент заявив, що прийнятий Закон є законом у новій редакції і на нього можна знову накладати вето; прийнятий 12 січня 2007 року Закон про Кабмін Президент відмовився підписувати. Не спішив підписувати і О.Мороз...

Ніхто досі не знає, чи був умисел у такі помилці, чи ні. Але ця помилка, допущена при прийнятті Закону України “Про Кабінет Міністрів України”, дорого коштувала двом регіональним міністрам – міністру юстиції О.Лавріновичу та міністру Кабінету Міністрів України А.Толстоухову. Думаю, уважний спостерігач зауважив, що Закон про Кабмін був оприлюднений 2 лютого, а А.Толстоухов анонсував журналістам його публікацію ще 26 січня. Якби “в’язень замку Кабмін” сказав про це лише журналістам, це було б півбіди. Але аналогічний прогноз він зробив і Януковичу.

Одним словом, наступний після заяви понеділок два міністри будуть згадувати як чорний день. Спочатку, дісталося Лавріновичу. Він був викликаний на 8.00 на килим, але розмова була коротка – о 8.12 він вибіг з кабінету і зразу ж пішов до машини; міністр юстиції навіть не одягнувся – пальто в гардеробі через годину отримував один з його помічників. За непідтвердженими даними, Лавріновичу Янукович наніс удар у грудну клітку, а коли він впав – Прем’єр стукнув ногою в область нирки. Цей інцидент був однозначно пов’язаний з Законом про Кабмін, але чим персонально провинився Лаврінович наразі невідомо – співбесідник з Секретаріату не зміг це прояснити.

Щодо Толстоухова, то однозначно причина у тому, що він пообіцяв публікацію, але слово не стримав. Ніби-то з Толстоуховим прем’єр взагалі не розмовляв, а зразу вдарив печінку. Доктор філософських наук Толстоухов, якщо вірити джерелу, зміг вийти з кабінету лише через хвилин 20. Як сумно жартує наш співрозмовник, єдиним позитивом помаранчевої революції є те, що Янукович тепер не б’є в перенісся, а лише по внутрішніх органах – синців не видно. Думаю, це належно оцінили і Лаврінович і Толстоухов - на засідання Кабміну обидва міністри прийшли, як ні в чому не бувало...

Джерело: http://rpl.net.ua/2007/02/12/12_02_07.html

Відповіді

 • 2007.02.13 | star

  Re: Янукович побив Лавриновича та Толстоухова?

  Треба попереджати іноземних гостей, щоб бронежилети вдягали перед зустрічами з бандюковичем.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.13 | Сергей ГРУЗДОВ

   Ржунимагу

 • 2007.02.13 | Хвізик

  а найбільш винуватим у ситуації, що склалася, є Мороз

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.02.13 | троль ak1001

  хехе, смішно, але що цікаво

  тепер
  багато хто не повірить
  а багато кому це сподобається
 • 2007.02.13 | ziggy_freud

  це фізиологія. Великий самець з психікою бета-особі

  природу не обдуриш. Жодні іміджмейкери з тим не впораються.

  Звичайно великі хлопці впевнені в собі і менш агресивні. А Яник то битись лізе, то матюкає пенсіонера, то від яйця свідомість втрачає. Згадав важку молодість на автобазі. І перед автобазою.

  Тут нема чому особливо радіти. Що у нас друга особа в державі - отакоє от...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.13 | троль ak1001

   а це не вутка?

   але розмова була коротка – о 8.12 він вибіг з кабінету і зразу ж пішов до машини; міністр юстиції навіть не одягнувся – пальто в гардеробі через годину отримував один з його помічників. За непідтвердженими даними, Лавріновичу Янукович наніс удар у грудну клітку, а коли він впав – Прем’єр стукнув ногою в область нирки.
   ---

   бо якщо деталі "8.12" і "пальто в гардеробі" додані для достовірності і їх може хто підтвердити, то от щодо грудної клітки і нирок - то вже сумнівно
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.13 | ziggy_freud

    скажімо так: фактоїд, дуже схожий на факт

    чомусь у фактоїд про побиття Головатого Єхануровим мені було б повірити важче. І не мені одному. Тим більш, є багато документально доведених фактів про неадекватну агресивність пацієнта.

    Це дві різні корпоративні культури; в нормальній ієрархії максимальний рівень бета-самця це десь зав. базою чи начальник цеху. Агресивного рагуля командувати топ-меджерами чи професорами (з одним "ф") як правило не ставлять. В західних підручниках вже років 40 як про це пишуть.
   • 2007.02.13 | Свiдомий

    Re: а це не вутка?

    троль ak1001 пише:
    > але розмова була коротка – о 8.12 він вибіг з кабінету і зразу ж пішов до машини; міністр юстиції навіть не одягнувся – пальто в гардеробі через годину отримував один з його помічників. За непідтвердженими даними, Лавріновичу Янукович наніс удар у грудну клітку, а коли він впав – Прем’єр стукнув ногою в область нирки.
    > ---
    >
    > бо якщо деталі "8.12" і "пальто в гардеробі" додані для достовірності і їх може хто підтвердити, то от щодо грудної клітки і нирок - то вже сумнівно
    IМХО, iнфу з такими деталями мiг "злити" лише хтось з охорони Секретарiату КМУ - в них має бути пряме вiдеоспостереження за всiма кабiнетами.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.13 | Мартинюк

     Про таке розповідають постійно.

     Цікаво що це вписується в образ "донецького пахана", при чому якщо противники Януковича це засуджують та висміюють, то його прихильники навпаки сприймають за ознаку великої державотворчої потуги.
     Тому навіть противники Януковича не знають - чи їм поширювати ці чисельні історії про рукоприкладства Януковича, чи навпаки - замовчувати.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.13 | Свiдомий

      Re: Про таке розповідають постійно.

      Мартинюк пише:
      > Цікаво що це вписується в образ "донецького пахана", при чому якщо противники Януковича це засуджують та висміюють, то його прихильники навпаки сприймають за ознаку великої державотворчої потуги.
      > Тому навіть противники Януковича не знають - чи їм поширювати ці чисельні історії про рукоприкладства Януковича, чи навпаки - замовчувати.
      Ще пiд час ПомРеву в Канадi я розмовляв з однiєю молодою прихильницею проФФесора. Кажу їй: "Ну як ти можеш його пiдтримувати, це ж зек!" Вона: "Ну и что здесь такого - Ющенко тоже вор и преступник!" Я веду далi: "Та ж проти Януковича навiть кримiнальну справу за згвалтування було порушено!" Вона: "Ну и что?"

      Уклiнно прошу пана Зiггi Фройда пояснити менi суть такої ментальностi. Невже певний контингент осiб любить бути брутально вiдтраханим на постiйнiй основi в прямому та переносному значеннi?
     • 2007.02.13 | Пані

      Мені набридло нагадувати про факти

      "Розповідають постійно" це не значить, що це хтось колись бачив реально. Немає ЖОДНИХ підтверджень цим чуткам. Я колись досліджуванла "побиття Кушнарьова Януковичем", так от в дні оного побиття вони навіть в різних країнах знаходилися, не те що містах. І так завжди.

      І те, що ви вважаєте припустимим транслювати чужі технологічні розробки, причому це відбувається на протязі років - мене БІСИТЬ. Бо ви не усвідомлюєте, що таким чином закріплюєте як в виборцях ПР, так і в самих членах ПР образ помаранчевих як клінічних безмозглих уродів, які навіть правдоподібну байку вигадати не в змозі.

      Уявіть собі емоції того ж Лавриновича, ніколи не битого ніяким Януковичем, при читанні оцієї новини. Уявили?

      А тепер ключове питанян - БРЕХАТИ НАВІЩО???? Щоб просто розлютити того ж Лавриновича? Який сенс?

      Навіщо ви збільшуєте прірву між "голубими" та "помаранчевими". Який в цьому сенс?

      Я буду дуже вдячна за відповідь на це питання.

      А також на питання - навіщо розповсюджувати чужі байки?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.02.13 | Abbot

       Re: Мені набридло нагадувати про факти

       Власне у Вашому меседжі є внутрішні протиріччя. Починаєте з того, що нема доказів побиття, закінчуєте тим, що нібито все це - "байки". Тож вірте й надалі у те, що Хам - таке собі янголятко:)

       Чи Ви сподіваєтесь на те, що він битиме людей при десятках свідків?

       А щодо протиставлення - вибачте, але його створили вже давно. І на превеликий жаль, нічого вже не змінити:(
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.02.13 | Пані

        Re: Мені набридло нагадувати про факти

        Abbot пише:
        > Власне у Вашому меседжі є внутрішні протиріччя. Починаєте з того, що нема доказів побиття, закінчуєте тим, що нібито все це - "байки".

        Так. Поки немає ніяких фактів - це байки.

        В рабському менталітеті: начальник бьє = вправний самець, якого варто поважати. Кожне таке повідомлення, крім того що воно не грунтується на фактах, піднімає авторітет Януковича в очах його електорату та підгеглих.

        Навіщо піарити Януковича як крутого пахана шляхом розповсюдження байок?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.02.13 | нтв

         Re: Мені набридло нагадувати про факти

         Пани,если это положительный пиар,тогда экскьюз ми.А то,что Кирпа в больнице лежал после побиття тоже журналюги придумали,чтобы пропиарить Яныка?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.02.13 | Пані

          Re: Мені набридло нагадувати про факти

          нтв пише:
          > Пани,если это положительный пиар,тогда экскьюз ми.А то,что Кирпа в больнице лежал после побиття тоже журналюги придумали,чтобы пропиарить Яныка?

          Так, для електората Януковича це - позитивний піар.

          Звязок між перебуванням Кирпи в лікарні і діями Януковича ніхто і тоді не довів.

          А про журналістів. Згадайте скількі разів протягом минулого літа та осені журналісти створили широку коаліцію НУ та ПР і ... не задавайте більше риторичних питань.
       • 2007.02.14 | Kohoutek

        Про факти

        Abbot пише:
        > Власне у Вашому меседжі є внутрішні протиріччя. Починаєте з того, що нема доказів побиття, закінчуєте тим, що нібито все це - "байки". Тож вірте й надалі у те, що Хам - таке собі янголятко:)

        Це не протиріччя, це називається "презумпцією невинуватості". НІХТО не повинен доказувати свою невинуватість. За умовчанням людина невинувата, Янукович - людина, себто він - невинуватий, якщо немає ніяких доказів. А пліткам місце на лавці між бабусями, а не на "Майдані".
      • 2007.02.13 | Мартинюк

       А в чому суть претензії?

       Відповідаю, з огляду на вимогу. Я цю новину не виставляв, я лише її прокоментував.
       А щодо збільшення "прірви" то аж мені страшно стало - може й і яйцем не слід було в нього кидати .
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.02.13 | Пані

        Претензії не до тебе, сорі

        Я помилилася постом на який відповідала.

        Я два з половиною роки повторюю в чому саме суть претензій. Брехати не гарно - ось у чому. Якщо я не змогла це пояснити за такий термін, то, мабуть, в мене погано з педагогічними здібностями, і мені це не вдасться. Можеш не читати.
   • 2007.02.14 | nick2

    Re: а це не вутка?

    > бо якщо деталі "8.12" і "пальто в гардеробі" додані для достовірності і їх може хто підтвердити, то от щодо грудної клітки і нирок - то вже сумнівно

    Возможно, и "утка". Но правдоподобная - на зоне так принято, а где проФФеСор провел молодость - ДОСТОВЕРНО известно.

    Мне вот интересно - когда же наконец Президенту достанется? :)
  • 2007.02.13 | Чучхе

   А чому не альфа-особи?

   теоретично ж він має бета-особам регулярно показувати, хто тут господар

   Павіани, кажуть, при цьому ще й ґвалтують побитого самця
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.13 | Сергей ГРУЗДОВ

    Бог с Вами! Не подсказывайте!

   • 2007.02.13 | ziggy_freud

    таки підкажу. Забули про Ахметова

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.13 | AxeHarry

     Re: таки підкажу. Забули про Ахметова

     Xм. Але ж майже завжди такі "бети" на місці "альфи" починають мати ілюзіі шо вони теж "альфа" і настає момент "крошіння батона" на "благодєтєля".... часто з летальним результатом для одного з ниx....
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.13 | ziggy_freud

      трохи вточню, щодо альфи і бети (описка)

      агресія альфи за визначенням має якісь раціональні межі. Змусив бету зробити по-своєму і попустився.

      бета через непевність в своїх силах часто пережимає з агресією. Особливо тому сприяють зонівські умовні рефлекси. Є ще гама-самці, що приблизно відповідає зонівським "апущєним". Так от, альфа їх взагалі руцями не чіпає.

      AxeHarry пише:
      > Xм. Але ж майже завжди такі "бети" на місці "альфи" починають мати ілюзіі шо вони теж "альфа" і настає момент "крошіння батона" на "благодєтєля".... часто з летальним результатом для одного з ниx....

      Еге-ж. Що альфа завжди перемагає бету, далеко не хвакт. Бо груба сила іноді на боці альф, а іноді навпаки.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.02.15 | Чучхе

       До речі, можна порівняти з суспільствознавством і Оруелом

       Бо як справедливо зауважував цей поважний автор, суспільство ділиться на три групи: вищі, середні і нижчі, що можна умовно порівняти з альфа- бета- гамами. Причому вся боротьба в суспільстві іде між вищими, які хочуть залишитись при владі і середніми, які іноді перетягують на свою сторону нижчих. Таким чином час від часу середні стають вищими, вищі опускаються до бета-рівня. А нрижчі при владі не бувають ніколи
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.02.15 | ziggy_freud

        взагалі Орвел був правий, але зауважу

        Чучхе пише:
        > Бо як справедливо зауважував цей поважний автор, суспільство ділиться на три групи: вищі, середні і нижчі, що можна умовно порівняти з альфа- бета- гамами.

        Якщо певна група людей, особливо група з однієї статі, потрапляє в умови ізоляції від решти суспільства, вона дуже швидко організовується саме за таким приниципом. Навіть набрати самих "тому що лідерів", то вони спочатку пересваряться, а потім поділяться саме за такою системою. Можна спробувати набрати самих гам, і тоді серед них виділиться виконуючий обов*язки альфи. Але фігово виконуючий, вже як уміє...

        Звичайно, це штучні експерименти, і в реальному соціумі воно проявляється менш суворо. За винятком зони і деяких подібних ситуацій.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.02.15 | Чучхе

         Та ні: один приклад у тебе з соціології, а ішший

         Та ні: один приклад у тебе з соціології, а ішший (про маленьку групу гам) - з соціометрії. в мікроколективі процеси будуть не зовсім такі, як в макро-. Перехід-бо кількости в якість, діялектика, бля.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.02.15 | ziggy_freud

          тут одне накладається на інше

          Чучхе пише:
          > Та ні: один приклад у тебе з соціології, а ішший (про маленьку групу гам) - з соціометрії. в мікроколективі процеси будуть не зовсім такі, як в макро-. Перехід-бо кількости в якість, діялектика, бля.

          Людина є одночасно і біологічною, і соціальною істотою, і особистістю. До того, вона одночасно входить в декілька груп. Скажімо, виробничий колектив, сім*я і клюби за інтересами.

          Якщо розглядати все це окремо, можна впустити суттєві нюанси. Від того, що ми вміємо топтати клаву, наша біологія поки змінилась мало. Так само, водіння тачки не дуже змінило основні особистісні риси Яника.
    • 2007.02.13 | Чучхе

     Альфи, бети та Ахмети...

   • 2007.02.13 | Scubo

    А може він їх на додачу ще й того ...

    Воно ж бо вписується в життєвий досвід двох відсидок.
    А по часу воно якось ніби й вкладається ( хоча я й не спеціаліст по тривалості таких дій)
    Але тоді комуніст Грач повинен вийти з "кризової" коаліції і, згідно з попередньо оприлюдненим антигеївським маніфестом, рішуче виступити проти ганебної практики, яка в цій коаліції практикується.

    Комуністичний Крим проти Януковича?
 • 2007.02.13 | sama

  Приємно читати , особливо про Лавриновича (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.13 | OlalaZhm

   Re: Приємно читати , особливо про Лавриновича (-)

   А скільки йому треба часу щоби всіх "навчити", хто в хаті хазяїн? ...А така все ж таки приємна інформашка...
 • 2007.02.13 | bas

  Смешно, на Януковича похоже, но все таки...

  В сообщении пишется:
  >За непідтвердженими даними, Лавріновичу Янукович наніс удар у грудну клітку, а коли він впав – Прем’єр стукнув ногою в область нирки

  Такая информация может быть получена,
  либо от непосредственного свидетеля происшедшего,
  либо от самого Лавриновича,
  либо от медэксперта, к которому обратился Лавринович.

  Ни один из этих вариантов не похож на правдоподобный.
  Вряд ли Янек это совершал при свидетелях,
  вряд ли Лавринович проговорился и
  врядли он бегал к врачу со своими откровениями.

  Так что, возможно, это утка, если нет реальных подтверждений.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.13 | catko

   ви просто системи роботи крутих чиновників не знаєте

   вони ніколи на самоті нічого не роблять. і в кабінетах 1 на 1 нікого не приймають крім випадків "пацанячих дєрибанів". як не секретарка то помічник або ще хто. абсолютно довірені люди. тому якщо ті довірені ляпають язиками - то тільки з дозволу, нехай і мовчазного.
 • 2007.02.13 | Jodler

  дайош нову Операцію "ПроФФесор" !!!

  Якби хтось зробив екранізацію цього випадку з побиттям (байдуже правда це чи ні) у вигляді FLASH-мульту на прикладі Веселих Яєць - то був би фурор просто! І взагалі вже матеріалу назбиралось досить багато для нового серіалу а-ля Операція "ПроФФесор". Тоді він зіграв значну роль на електоральному настроï і чому б не повторити успіх зараз.
 • 2007.02.13 | ziggy_freud

  маємо фактоїд = недоведену, хоч і схожу на правду інфу

 • 2007.02.13 | Михайло Свистович

  Не бив він нікого. Фігня це усе.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.13 | OlalaZhm

   Re: Не бив він нікого. Фігня це усе.

   ...А жаль
  • 2007.02.13 | Боровик

   Зате приємно таке читати

  • 2007.02.15 | нтв

   Re: Не бив він нікого. Фігня це усе.

   Свистович,получается"Майдан"дезой занимается?Нехарашо!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.15 | Михайло Свистович

    Re: Не бив він нікого. Фігня це усе.

    нтв пише:
    > Свистович,получается"Майдан"дезой занимается?

    Виходить, що так :(

    > Нехарашо!

    Нехарашо :(
 • 2007.02.13 | Pavlo Z.

  От би Ющенко так само Івченка відзавірюшив* у січні 2006-го!!!

  *"відзавірюшив" = рос."отмєтєліл":)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.14 | троль ak1001

   щось я ныяк не зрозумію конкретних претензій до Івченка

   крім Мерседесу звісно
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.14 | Михайло Свистович

    Дав 500 тис. баксів на підкуп ірпінського суду, щоб зробити

    вибори недійсними. Правда, передати суддям не зміг :)

    Підкупати суддів і спотворювати цим волевиявлення виборців - дуже погано. І навіть приналежність до НУ не може зменшити цю поганість ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.14 | один_козак

     Навіть збільшує.

     Михайло Свистович пише:

     > Підкупати суддів і спотворювати цим волевиявлення виборців - дуже погано. І навіть приналежність до НУ не може зменшити цю поганість ;)
    • 2007.02.14 | троль ak1001

     докази є?

     вірю вам на 50%,

     але мене більше цікавили газові січневі претензії пані Pavlo.Z та інших
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.15 | Михайло Свистович

      Для Вас нема. Бо він забувся сказати про це по телевізору.

      Про те, що ця жінка виїхала до Ірпеня з півмільйоом баксів нам зателефонувало дві людини з різних джерел - з апарату самого Івченка близька до нього людина та з Секретаріату Презилента теж далеко не остання людина там. Ми оприлюднили цю інформацію і встановили чергування біля суду. Потім їх ще здала наша місцева людина, яку вони розглядали як посередника.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.02.15 | троль ak1001

       а для кого в такому випадку є?

       може там було не 500 а всього 50? :)
       або взагалі продпайок
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.02.15 | Михайло Свистович

        для нефанів

        троль ak1001 пише:
        > може там було не 500 а всього 50?

        500

        > або взагалі продпайок

        не було
   • 2007.02.14 | Pavlo Z.

    Він просто падло. Стецьки і Бандера у труні перевертаються,

    напевно, від такого "нащадка".
   • 2007.02.14 | 123

    Він конкретний жлоб і конкретний кретин

    Що очевидно хоча б з випадку з Мерседесом.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.15 | троль ak1001

     ну то й що

     цей жлоб і кретин кажуть був другом Ніязова
     і не його провина в тому що Україна залишилась без контракту на газ в 2005, це було втрачено давно при Кучмі і всім відомо
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.15 | Михайло Свистович

      Re: ну то й що

      троль ak1001 пише:
      > цей жлоб і кретин кажуть був другом Ніязова

      То Івченко теж за те, щоб заборонити золоті зуби? Скажи мені, хто твій друг...
     • 2007.02.16 | 123

      То нічого.Це просто така претензія, Ви ж просили...

 • 2007.02.13 | BIO

  Янукович зкопнячив вусмєрть півУроду та цього навіть

  гардеробник не помітив - бо завтра інавгурація Нового Баши !!!

  Трєш-триллер триває
 • 2007.02.14 | Раціо

  Схоже, колективне підсвідоме вимагає хоч трохи хороших новин

 • 2007.02.15 | mmykh

  Re: Янукович побив Лавриновича та Толстоухова?

  "закріплюєте як в виборцях ПР, так і в самих членах ПР образ помаранчевих як клінічних безмозглих уродів"

  -- аплодисменти словам правди.

  Втім, ці слова пролунали надто пізно.

  (байдуже правда це чи ні)

  -- а оце справжнє обличчя сучасного та історичного помаранчевого пропагандиста.

  якщо на вухах росте хутро, то видалити його можна лише з вухами.

  ЧИСТО ТЕОРИТЕЧНО: Якби навіть побиття і було. Де ж заяви про відставку? Перебігати є куди. Значить, як у старі часи було прийнято, знають, за що отримали:)))А взагалі, непогана профілактика. Якщо б Ющенко у 2005 році гамселив Юльку та Пєтьку, може і вийшов би з нього який-не-який лідер. А так, гадаю, потрапить він скоро під екскаваторний ковш кулака Віктора Хведоровича, на "правілку", і будуть його гамерикуанські шпійони як лего збирати. Чи там склеювати. Того й боїться Ющ ходити до Кабміну.

  Додаток: УніверСРАЛ-2

  Пропозиція президента уввести у іракській гімназії-медресе українську мову погоджена з Кабміном у пакеті із пропозицією проводити щотижня по суботах годинну лікувально-силову публічну профілактику президента України у Метрограді. Вхід 10 грн (на потреби українських громад Вануату).

  ДіЯлог:
  Я: Грицько, чи-то пак Аналій, то ти ще міністр оборони?
  Г. Ууу.На-То!На-То!
  Я. Та Ната в Одесі. Йди сюди.
  Г (страшним голосом) Ні!
  Я. (плює на кулаки)
  Г. аааа---ііііі (стрибає по кабінету)

  Хук! Аперкот! Ябламс!

  Я. Ну то як, Грицю? ШОС?
  Г. щшд.лджл.ю!
  Я. Ну от і молодець. Іди вимийся, встав зуби, он один у кутку. Завтра із доповіддю до мене.
 • 2007.02.15 | Хвізик

  а от як цю величну подію описує УНІАН (л)

  http://www.unian.net/ukr/news/news-184294.html
  прошу панство, зверніть також увагу на коментарі під статтею
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.16 | Михайло Свистович

   УНІАН просто перепостила цю статтю з "України молодої",

   а УМ у свою чергу передрукувала саме звідти, звідки цю качку взяв і Майдан. Тобто, джерело одне те й саме.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.16 | Хвізик

    не виключено

    Михайле, скажіть мені правду, Ви справді вірите, що Бандюкович не б"є підлеглих??
    НМСД, у його оточенні багато таких, що аж наче самі просять у рило
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.16 | AxeHarry

     Re: не виключено

     Jan naspravdi strazhdaje. Bo postijno xoche daty v rylo najbilshomu dovbnu v uryadi - a ne mozhe - nepoluchajeccya samomu sobi nakydaty. Tomu i py*dyt vsix pidryad.
     PS. Do rechi, did ZiggiFrojd mabut zmozhe bilsh detalno pojasnyty psyxologichni motyvy danoi povedinky....
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.16 | Хвізик

      жарти жартами, а мені одна дуже близька людина по секрету казала

      що янук таки-да б"є підлеглих.
      а ця людина спиралася на відомості від своїх друзів, яким доводилося іноді входити у януків кабінет
      А я не маю підстав не вірити.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.02.16 | AxeHarry

       Re: жарти жартами, а мені одна дуже близька людина по секрету ка

       Nu, ja mav rozmovu z ludynoju jaka bagato raziv suprovodzhuvala Jana u 2004. Te zh same.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.02.16 | Хвізик

        я думаю, він справді б"є людей. Тільки вони бояться признатися

        Свистович даремно написав своє таке тверде "ні". Цеє "ні" йому десь колись потім згадається.
        З такими, як Янук, краще вообшє справи не мати
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.02.16 | Михайло Свистович

         Re: я думаю, він справді б"є людей. Тільки вони бояться признатися

         Хвізик пише:
         > Свистович даремно написав своє таке тверде "ні"

         Ні, не даремно, бо він їх не бив. Може десь когось і бив, а описаного в "новині" випадку не було. І нє фіг перетворювати Майдан на збірку пліток.
     • 2007.02.16 | ziggy_freud

      Та вже спробував вище.

      AxeHarry пише:
      > PS. Do rechi, did ZiggiFrojd mabut zmozhe bilsh detalno pojasnyty psyxologichni motyvy danoi povedinky...

      Пережимає з агресією через непевність в собі. Перші жертви - носії якостей, який бракує самому Янику. Інтелект, культура поведінки. Йому важко зрозуміти, що всі питання роздачею 3.14здюлєй не вирішиш.
    • 2007.02.16 | Михайло Свистович

     Не не виключено, а читайте уважно ту "статтю УНІАН"

     Там все написано, звідки взято. І порівняйте з джерелом "новини" Майдану

     Хвізик пише:
     > Михайле, скажіть мені правду, Ви справді вірите, що Бандюкович не б"є підлеглих??

     З вірою ходять до церкви, а сюди з достовірною інформацією. Я не бачив і не чув, що Янукович б"є підлеглих. Може і б"є. Може він і чечотку на столі перед початком робочого дня танцює. Все може бути. Але я нічого такого не знаю. А тому не кажу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua