МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Небезпека передчасного зникнення «Народної самооборони»

02/16/2007 | poltavec
До оргкомітетів Громадянського руху «Народна самооборона» на місцях входить ряд одіозних фігур з… Партії регіонів та соціалісти. Такі сигнали вже з’явилися на Вільному форумі сайту Майдан.

Якщо Юрій Луценко негайно не почне чистити лави свого руху у регіонах, то цей рух може загинути, повністю не народившись. І тоді Луценко буде автором самого короткострокового політичного проекту, відмивши від цього ярлика «Нашу Україну».

Відповіді

 • 2007.02.16 | Свiдомий

  Re: Небезпека передчасного зникнення «Народної самооборони»

  poltavec пише:
  > До оргкомітетів Громадянського руху «Народна самооборона» на місцях входить ряд одіозних фігур з… Партії регіонів та соціалісти. Такі сигнали вже з’явилися на Вільному форумі сайту Майдан.
  Посилання можете навести?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.16 | Леонід

   Re: Небезпека передчасного зникнення «Народної самооборони»

   Як на мене, то ця небезпека була закладена ще до початку так званої самооборони. Луценко не Лупиніс. Інший формат, зокрема соціального захисту, був би реальнішим. Не вірю.
  • 2007.02.16 | poltavec

   Re: Небезпека передчасного зникнення «Народної самооборони»

   http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1171392729&first=&last=&pattern=шишак
 • 2007.02.17 | les

  Можливо, це добра новина

  Ха-ха-ха. Як кажуть москалі "ржу-німагу". На звичайно ж - саме цього й слід було чекати! От я тут саме про щось подібне писав - http://maidan.org.ua/n/free/1171330859. Коротше недалеко впало яблучко-Луценко від іудояблуні Мороза.

  Але, чорт забирай, які ж вони всі тяжко примітивні, навіть путнє шахрайство і то вигадати не годні. Ганьба! Ганьба! Ганьба! :)
 • 2007.02.17 | Дядя Вова

  Туда им и дорога?

  Как раз вчера президент проводил совещание по поводу катастрофических масштабов ухода денег с территории Украины в зарубежные банки. А вы, лично, оставили бы деньги здесь, когда политические идиоты назначают акции, типа «поход на Киев»? Ответ однозначный.

  Слоган «Бандиты должны сидеть в тюрьмах» для экономики Украины опаснее, чем реальное правление «бандитов». Никто не хочет вкладывать свои деньги в серьезный и долгосрочный бизнес.

  У президента Кеннеди, говорят, висела в кабинете такая молитва: «Господи, дай мне сил изменить то, что я могу изменить, дай мне мужества принять то, что я не могу изменить, и дай мне мудрости ОТЛИЧИТЬ ОДНО ОТ ДРУГОГО».

  Бандитов в Украине никуда не убрать ещё лет 20-50, ибо мы все и есть бандиты. Почитайте ЧТО пишет тот же Майдан-Инфо, КАКИМ тоном, с КАКОЙ ненавистью ко всему. Просто эти люди никогда не держали в руках больше 500 долларов, иначе они бы тоже вполне могли бы сегодня быть бандитами похлеще Ахметова. Иногда создаётся ощущение, что только из-за простой чёрной зависти они и борются «с олигархами».

  Короче, НМД не междоусобицы «хорошие бандиты против плохих бандитов» сейчас нужны Украине, а спокойствие и мир. Наш пухленький геройчик Луценко может с этим не соглашаться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.17 | Раціо

   Так-так-так, сказав кулемет.

   Дядя Вова пише:
   > А вы, лично, оставили бы деньги здесь, когда политические идиоты назначают акции, типа «поход на Киев»?

   І чим заважають грошам ідіоти, які ходять на Київ? Навпаки, допомагають заробити всім уздовж маршруту. От чим заважають грошам ідіоти, за чиїм розпорядженням гноїться українське зерно - очевидно. Причому прямі збитки - крапля в морі, порівняно зі збитками від розголосу, що в уряді ідіоти. Але Вам чомусь хочеться, щоб цей ідіотизм був стабільний.

   > Слоган «Бандиты должны сидеть в тюрьмах» для экономики Украины опаснее, чем реальное правление «бандитов».

   Тільки якщо він не виконується. Якщо виконується, то нема нічого благотворнішого для економіки. Гадаєте, Азовсталь працювала би сьогодні гірше, якби Ахметов залишився засмагати в Монако на невизначений термін?

   > Никто не хочет вкладывать свои деньги в серьезный и долгосрочный бизнес.

   Ще б пак. Вкладають там, де є повага до прав, тобто де при владі не бандити.

   > Бандитов в Украине никуда не убрать ещё лет 20-50, ибо мы все и есть бандиты.

   Співчуваю, якщо Ви бандит. Але років на 20-50 вашого дебільного керування України не вистачить. Мабуть доведеться дустом.

   > Просто эти люди никогда не держали в руках больше 500 долларов,

   Еті люді - це хто? Ви, бандити, заважаєте в першу чергу нам, хто готовий робити тут гроші, але не готовий задля того записуватися до бандитів. До 2004-го Ви дійсно могли розтопирювати пальці і казати, що ви прішлі всєрьйоз і вас нє видавіть. Але тепер то ми знаємо, що ще й як видавить. Якщо ви навіть клоуна Луценка боїтеся, то мені незрозумілий ваш "оптимізм" щодо 50-ти років :-)

   > иначе они бы тоже вполне могли бы сегодня быть бандитами похлеще Ахметова.

   Так, я помітив, що для покидьків є характерним запевняти, що всі решта також мріють стати покидьками. Тільки переконують ці покидьки переважно самих себе. За деталями - до Зіґґі.

   > Короче, НМД не междоусобицы «хорошие бандиты против плохих бандитов» сейчас нужны Украине, а спокойствие и мир.

   Для миру та спокою необхідно, щоб бандити сиділи в тюрмах.

   > Наш пухленький геройчик Луценко может с этим не соглашаться.

   Я думаю, він буде щасливий, якщо дізнається, що Ви йому дозволили.
  • 2007.02.17 | Стась

   Дядя, а ты видел в жизни бандитов?

   Дядя Вова пише:
   > Как раз вчера президент проводил совещание по поводу катастрофических масштабов ухода денег с территории Украины в зарубежные банки. А вы, лично, оставили бы деньги здесь, когда политические идиоты назначают акции, типа «поход на Киев»? Ответ однозначный.

   Дядя, а как ты думаешь, в страну победившего бандитизма кто-то захочет вкладывать деньги? Дядя, почитай про волну рейдерства, когда бандиты отбирают у собственников не только большие предприятия, а уже и до парикмахерских добрались.

   > Слоган «Бандиты должны сидеть в тюрьмах» для экономики Украины опаснее, чем реальное правление «бандитов». Никто не хочет вкладывать свои деньги в серьезный и долгосрочный бизнес.

   Дядя, реальное правление бандитов только начинается. Но ни в одной стране правление бандитов не привело ни к чему, кроме полной разрухи.

   > У президента Кеннеди, говорят, висела в кабинете такая молитва: «Господи, дай мне сил изменить то, что я могу изменить, дай мне мужества принять то, что я не могу изменить, и дай мне мудрости ОТЛИЧИТЬ ОДНО ОТ ДРУГОГО».

   Ну тогда, дядя, ложитесь на диван и вздыхайте о том, как ужасен этот мир.

   > Бандитов в Украине никуда не убрать ещё лет 20-50, ибо мы все и есть бандиты.

   Вам, дядя, бандитов не убрать никогда. Вы к ним приросли.

   > Почитайте ЧТО пишет тот же Майдан-Инфо, КАКИМ тоном, с КАКОЙ ненавистью ко всему. Просто эти люди никогда не держали в руках больше 500 долларов, иначе они бы тоже вполне могли бы сегодня быть бандитами похлеще Ахметова.

   Дядя, это вы про себя? :)

   Поражаюсь, глядя на этих дядь. Мифических бандеровцев боятся больше, чем вполне реальных бандитов. И если, не дай бог, они вдруг окажутся у бандитов на пути (не в том месте и не в то время, как говорят ненавидимые непонятно за что дядями американцы), они все равно будут радоваться, что это свои, родные бандиты.
  • 2007.02.17 | Стась

   Дядя знайшов нового дописувача

   Дядя Вова пише:
   > Бандитов в Украине никуда не убрать ещё лет 20-50, ибо мы все и есть бандиты. Почитайте ЧТО пишет тот же Майдан-Инфо, КАКИМ тоном, с КАКОЙ ненавистью ко всему.

   Дядя, Майдан-Інформ - це не дописувач та взагалі не людина :) Це просто псевдо, під яким передрукуються новини, причому за підписом чи посиланням на першоджерело. Так що спочатку хоч прочитайте те, де вам примарилась "ненависть ко всему"

   Нічого, що я до вас українською?
 • 2007.02.17 | BIO

  Архітектоніка квазіхарізматичної хєрні.

  Щодо якості лави.

  Нажаль Україна розташована на дуже древньому
  кристаличному щиті тож тектоніка в нас така
  млява - якщо трясе то найчастіше то є видгуки
  з тої ж Румунії, а за вулканічну діяльність
  годі й базикати...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua