МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ахмєтов боїться розповсюдження "Донецької мафії" в Європі. (/)

02/16/2007 | terrykoo
Ахметов найняв "д-у-у-же велику групу юристів", щоб ліквідувати "Донецьку мафію"
www.ПРАВДА.com.ua, 16.02.2007, 11:32

Народний депутат Ринат Ахметов заявляє, що "ду-у-же велика група юристів" працює над питанням ймовірних судових позовів із приводу видання в Європі книги "Донецька мафія".
Про це Ахметов заявив у четвер журналістам у Донецьку.
На питання, чи задоволений він вердиктом, який Борис Колесников одержав по книзі "Донецька мафія" (донецький суд виніс рішення вилучити з продажу і знищити тираж книги "Донецька мафія", а також заборонити її подальше видання - ред), Ахметов відповів:

"Книжечка "Донецька мафія"... А я хочу, щоб ця книжечка поширилася в Європі. Я хочу...Ви знаєте що, ви мені покажіть одну країну, де ця книжечка сьогодні знаходиться. От я хочу, щоб ця книжечка, можливо, або в Англії або в інших країнах, де по великому рахунку він може відповісти за те, що він поширив цю книжечку. Юридично! ", - заявив Ахметов.

На сьогоднішній день, за словами депутата, він не мав юридичної можливості, щоб Пенчук ніс за це "кримінальну відповідальність".
"Але якщо ця книжечка вийде десь, ми подивимося... Я хочу сказати, ми подивимося, чим закінчаться суди. Я можу сказати – д-у-уже велика група юристів над цим працює", - відзначив Ахметов.

На прохання уточнити, група наших чи іноземних юристів над цим працює, Ахметов відповів: "Іноземних".
http://www.pravda.com.ua/news/2007/2/16/54583.htm

ПИТАННЯ ДО ФОРУМЧАН: Давайте перевіримо як Ахмєтов буде "отвечать за свой базар"? :) Де можна дістати цю книгу?

Відповіді

 • 2007.02.16 | So_matika

  Re: Ахмєтов боїться розповсюдження "Донецької мафії" в Європі. (/)

  terrykoo пише:
  > ПИТАННЯ ДО ФОРУМЧАН: Давайте перевіримо як Ахмєтов буде "отвечать за свой базар"? :) Де можна дістати цю книгу?
  На станції метро Майдан Незалежності, прямо на розі напроти входу, сидить дядько з націоналістичними газетами. У нього її можна купити.
  В магазинах немає з літа.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.17 | terrykoo

   Re: Ахмєтов боїться розповсюдження "Донецької мафії" в Європі. (

   Дуже дякую. Але, нажаль, я зараз не в Україні і тому не маю можливості купити книгу у того дядька, - зате маю можливість поширити її "за бугром" :) Може б хтось мені допоміг придбати десяток екземплярів? Вчора продивився всі інтернет-книгарні, але нічого не знайшов. Дзвонив, навіть, до одного з авторів :), - однак він зайняв занадто обережну позицію та сказав, що поширенням книги не займається (що не дивно у світлі судового рішення).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua