МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Народна самооборона» прийшла в Кіровоград

02/17/2007 | Майдан-ІНФОРМ
На Юрія Луценка зібралосямало не вдвічі більше людей, ніж проголосувало за комуніста Пузакова, що проголошує себе мером Кіровограда. На центральній площі, де вирували прапори «Народної самооборони», УСНО та «Пори» було близько 15 000 кіровоградців, та мешканців деяких районів області. Розпочалася акція з концерту Марії Бурмаки та гурту «Мандри», а закінчилася виступом Юрія Луценка та невеликим феєрверком.
Перед виступом на центральній площі Кіровограда, на яку з Києва приїхала «сцена Майдану» лідер «Народної самооборони» зустрічався з місцевими журналістами та активістами свого руху. Час приїзду Юрія Луценка у місто співпав з заміною в області головного міліціонера, холодами в домівках кіровоградців, перебоями у водопостачанні та скандалами навколо чергових виборів міського голови.
На прес-конференції в приміщенні прес-клубу реформ Юрій Луценко поділився свіжими враження від Кіровограда. Зокрема він прокоментував ситуацію навколо виборів в Кіровограді: "Відвозити мера на оглядини до Києва – я вважаю, що це зовсім не природна ситуація. Слід щоб політики розуміли, що закон та справедливість однакові для всіх. А ці нічні домовленності і укладання угод... поза моїм розумінням"
"Ситуація яка склалась в Кіровограді навколо УТО повинна вирішуватись лише в юридичному плані" - зазначив екс-міністр внутрішніх справ. "Міліція спрацювала гарно. І коли я ще був міністром всіляко намагався запобігти втручання міліції в цю справу. Єдина помилка яку допустила міліція – це не виставила охоронні пости, коли отримала інформацію про можливий напад рейдерів. І за це поніс відповідальність заступник начальника МВС області".
На площі та перед журналістами пролунало багато чого, що сміливо можна занести до розряду афоризмів. Про КПУ: „Чому поміняли політичний капітал Маркса на капітал Рената?”; про колишніх однопартійців : „По чім сучасний курс 30 серебряників у парламенті?”; про владу: „Найбільше бажання сучасної влади – сліпо-глухо-німій хохол”, а також - „Політична крадіжка прав у Президента”; „Там на горі, знайшли спільну мову. Вона не російська і не українська, а блатна” та
„Президент збирав на круглі столи вовків та зайців, щоб у лісі жилося тихо”.
На зустріч з Юрієм Луценко, якого не зважаючи на «не мітингову» температуру надворі, жваво вітали кіровоградці, прийшли люди різних поколінь і Кіровоград підтримав весняний похід на Київ.

Відповіді

 • 2007.02.17 | Hare

  Re: «Народна самооборона» прийшла в Кіровоград

  Всегда относился с доверием к новостям Майдана . Не нужно думать , что жители Кировограда не читают сайт. "На центральній площі, де вирували прапори «Народної самооборони», УСНО та «Пори»? було близько 15 000 кіровоградців, та мешканців деяких районів області." Преувеличено раз в 7 . На митинге было 2 , ну от силы 3 тысячи людей.
  Не стоит выдавать желаемое за действительное
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.17 | S@nya

   Дякуємо за уточнення, додано в новину. Але наступного разу...

   Дякуємо за уточнення, додали коментар в новину - http://maidan.org.ua/static/news/2007/1171716588.html

   Але наступного разу замість критики присилайте нам свою новину з місця подій, а ще ліпше - з фотографіями!

   Hare пише:
   > Всегда относился с доверием к новостям Майдана . Не нужно думать , что жители Кировограда не читают сайт. "На центральній площі, де вирували прапори «Народної самооборони», УСНО та «Пори»? було близько 15 000 кіровоградців, та мешканців деяких районів області." Преувеличено раз в 7 . На митинге было 2 , ну от силы 3 тысячи людей.
   > Не стоит выдавать желаемое за действительное
 • 2007.02.22 | ВірнийПесУКРАЇНИ

  Re: «Народна самооборона» прийшла в Кіровоград

  Луценко-МОЛОДЕЦЬ!!!1
  Давно пора вже не говорити про повалення старого режиму, а валити його, підтримую "Народну Самооборону" на всі сто!!!!
  Хай живе Україна!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.23 | samopal

   Так Луzенко вже один раз старий режим валив. Вже і цей застарів?

 • 2007.02.25 | Yuriy

  Re: «Народна самооборона» прийшла в Кіровоград

  Кто знает, когда прийдет в Донецк?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua