МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто візьме на себе відповідальність по дитячій бібліотеці?

02/19/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Будівництво нового приміщення Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного під загрозою, - така інформація надходить з різних джерел до Майдан-ІНФОРМу.

Депутати Полтавської обласної ради, розглядаючи питання перерозподілу бюджетних коштів, не згадують про будівництво нового приміщення бібліотеці.

Як повідомив місцевий правозахисник Анатолій Банний, схоже, що депутати облради не збираються виконувати власне минулорічне рішення стосовно будівництва. Адже зараз на комісіях питання про виділення бюджетних коштів на будівництво бібліотеки зовсім не розглядається.

Один з лідерів об’єднання «За чесну владу на Полтавщині» Олексій Шаманенко переконаний у тому, що хтось рішуче налаштований взагалі закрити обласну бібліотеку для дітей. І таким чином, поставити крапку у довготривалій скандальній історії.

Член обласної координаційної ради Громадянського руху «Народна самооборона» Тарас Токар переконаний, що нинішній склад Полтавської обласної ради віднайде кошти на будівництво бібліотеки і не допустить її знищення. Адже вони, на його думку, не захочуть увійти в історію, як ті, що знищили потужний заклад для дітей.

Враховуючи різні думки про майбутнє легендарної Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного, яку зловмисникам свого часу не вдалося ні примусово виселити на вулицю, ані спалити, Майдан-ІНФОРМ звертається до керівників Полтавщини Валерія Асадчева і Олександра Удовіченка з проханням дати офіційну точку зору щодо майбутнього багатостраждального закладу культури.

Відповіді

  • 2007.02.20 | Семен

    Re: Хто візьме на себе відповідальність по дитячій бібліотеці?

    Схоже, що Асадчеву зараз не до бібліотеки. "Регіонали" почали на нього масований наступ. Для пана Валерія це не вперше, але цього разу наступ посилюється тими, кому він довіряв і хто сидить з ним на одному поверсі в будинку облдержадміністрації. Так-так, появилися зрадники. :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua