МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

МВС вчергове оперативно відповідає Майдану

02/20/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Редакції сайту maidan.org.ua


Щодо публікації „Для Цушка: Міліція збирає дані для шахраїв?”, яка була оприлюднена на сайті 15 лютого 2007 року повідомляємо, що в період з 25 січня по 1 квітня поточного року підрозділами органів внутрішніх справ проводяться загальнодержавні профілактичні заходи, які пов'язані з відвідуванням помешкань громадян.

Спеціальна операція під умовною назвою „Візит" проводиться з метою підвищення обізнаності про стан справ на закріпленій дільниці силами дільничних інспекторів міліції, під час якої здійснюється поквартирний та подвірний обхід з врученням візитних карток та повідомлення про дні та часи прийому громадян дільничними інспекторами міліції. Крім того проведенням операції передбачається виявлення місць концентрації криміногенного та антисуспільного елементу, а також нелегальних мігрантів, виявлення фактів вчинення насильства в сім'ях, неблагополучних сімей, порушення паспортно-візових правил та інших адміністративних правопорушень. В ході відвідування помешкань громадян співробітниками органів внутрішніх справ отримується інформація, що допомагає розкрити конкретні злочини, скоєні на території обслуговування. У такому випадку отримана в ході поквартирного обходу інформація (хто мешкає в квартирі, де вони працюють, коли повертаються з роботи, чи мають неповнолітніх дітей або собаку, коли з ними гуляють, де гуляють та інше) відображає коло потенційних свідків - мешканців району, в якому було скоєно, наприклад, грабіж. Отримана в ході операції інформація стосовно криміногенного та антисуспільного елементу використовується для постановки на відповідні обліки ОВС осіб, які ведуть антисуспільний спосіб життя (алкоголіки, наркомани, проститутки, особи, що вчиняють насильство в сім'ї та інші категорії).

З метою належного проведення операції керівництвом ГУМВС України в Одеській області підготовлено розпорядження щодо організації проведення на території м. Одеси та області спеціальних профілактичних заходів з обходу помешкань громадян,
у якому передбачена участь курсантів Одеського юридичного інституту ХНУВС МВС України у цих заходах, що допомогло досягнути певних результатів в роботі.

З початку проведення операції працівниками міліції Одещини вже відвідано майже 919 тис. помешкань громадян та вручено візитні картки, отримано 220 інформацій про різні правопорушення.

В ході реалізації отриманої інформації виявлено та вилучено 6 одиниць вогнепальної та холодної зброї, майже 470 г вибухівки, 655 г наркотичних речовин.

З місць торгівлі вилучено 63 літри фальсифікованих алкогольних напоїв та майже 5 тисяч штук контрафактної продукції.

В результаті обходу помешкань виявлено 344 факти вчинення насильства в сім'ї, 103 порушення паспортно-візових правил та 117 неблагополучних сімей, 121 осіб, які займаються жебрацтвом та 7 нелегальних мігрантів.

По закінченню операції її результати будуть оприлюднені у регіональних та центральних засобах масової інформації.

Що стосується відповідальності за розголошення отриманої інформації, то її несе начальник територіального органу внутрішніх справ, в якому вона зберігається. І кожний громадянин має право ознайомитися з наявною інформацією відносно себе в органі внутрішніх справ за місцем проживання.

ДЗГ МВС України

Відповіді

  • 2007.02.20 | Володимир

    Re: МВС вчергове оперативно відповідає Майдану

    Дивно одне: невже ніхто,з оточення ющенка не прогнозував такої можливості ще тоді, коли він віддавав анусовічам владу? Імпотенти грьобані, не змогли влаштувати розгон ВР чи старий добрий військовий переворот в латиноамериканському стилі. Цим московським шестьоркам навіть зараз ще не пізно скрутити в'язи. Але, на жаль, нема серед демократичних політиків рішучих людей.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua