МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Львівської організації „ВО „Батьківщина"

02/20/2007 | beauty-lviv
Ні для кого із громадян України не є таємницею діяльність так званої антикризової коаліції, яка з допомогою зрад, підкупів, залякувань та, користуючись безголів’ям окремих національно-демократичних лідерів, „дірвалася” до влади.
Вже перші кроки цієї насправді кризової коаліції засвідчили, що дисциплінована кримінальна зграя таки прийшла здійснити в Україні антидержавний переворот, повернути нашу країну в русло і становище, в якому вона перебувала у 80-ті роки минулого століття.
За абсолютно непродуктивної і незрозумілої народові позиції Президента януковичі (комуністи, регіонали, соціалісти) щоденно чинять наступ на патріотичні сили, методично усуваючи їх з посад, заповняючи керівний вакуум рудьковськими, для яких важливі інтереси не своєї країни, а виключно – чужої.
Громадськість України, все наше суспільство мовчки проковтнуло вже немало антинародних, антиконституційних діянь теперішніх парламенту та уряду. Як наслідок, така без’язика позиція лише надихає провладний криміналітет до подальшого нищення України.
Учора ця політична нечисть дружнім гавкотом цькувала патріотично налаштованих міністрів, сьогодні вона каламутить воду у Криму та інших регіонах, замахується на державні символи, які, бачите, їм, чужинцям на нашій землі та їхньому „общєству” , є незрозумілими. Вважаємо, що не лише жириновські-затуліни мають бути оголошені в Україні персонами нон-грата, а також і такі особи, як комуніст Грач а чи регіонал Зубанов із своїми однодумцями. Чи потрібно коментувати заяви цих п’ятиколонників?
Чи варто переконувати їх, що за синьо-жовтий Стяг і Володимирів Тризуб протягом тисячоліття поклали життя сотні поколінь найкращого українського цвіту? Нинішні політичні бандити на кшталт грачів про це чудово знають, але така вже в них собача служба - паскудити народові, чий хліб їдять, а в періоди криз, нав’язувати цьому народові безплідні полеміки, всіляко заважаючи зосередитися на вирішенні кардинальних питань життя і організації суспільства. Чи не пора зупинити банду ще сьогодні, поки вона не завдала нашій Батьківщині непоправної шкоди ?
Львівська обласна партійна організація „ВО „Батьківщина”
batkivshchyna.lviv.ua

Відповіді

 • 2007.02.21 | kotygoroshko

  ви пожартували,а мене це серйозно цікавить

  Від Майдану:
  > цікаво, як пояснюватиме Грач, чому він прагне відмовитись від тисячолітньої історії, яку символізує Володимирів Тризуб?
  > Чи він знайшов у літописах підтвердження, що дружина князя боролась із радянською владою?  це знахідка!!! не можна, не варто цього блазня сприймати серйозно!
  я вважаю абсолютно необхідним вимагати від Сра... Гра..ча відповіді на поставлене питання:
  Чи він знайшов у літописах підтвердження, що дружина князя боролась із радянською владою?

  адже навіть у останнього блазня ж повинна бути в поведінці присутня хоч якась мотивація?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua