МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Посольство США "обламало" СРАКу

02/23/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Американський уряд чекає на візит лідера БЮТ Юлії ТИМОШЕНКО до США.

Про це УНІАН повідомив прес-аташе Посольства США в Україні Джон САЛЛІВЕН, коментуючи інформацію, яка з`явилася на деяких інтернет-сайтах про те, що начебто суд США визнав Ю.ТИМОШЕНКО співучасницею у справі екс-прем`єр-міністра Павла ЛАЗАРЕНКА.

За його словами, програма перебування включатиме зустрічі Ю.ТИМОШЕНКО з американськими посадовцями високого рівня.

Д.САЛЛІВЕН зауважив, що Ю.ТИМОШЕНКО ніколи не було звинувачено в якомусь злочині і на сьогодні ніякого розслідування щодо неї не проводиться.

“Юлія ТИМОШЕНКО не була об’єктом розслідування і переслідування в судовому порядку у справі Павла ЛАЗАРЕНКА. Кримінальна справа П.ЛАЗАРЕНКА в суді закінчена і його визнано винним”, - сказав Д.САЛЛІВЕН.

Як повідомляли ряд ЗМІ, лідер БЮТ Ю.ТИМОШЕНКО вважає, що владна команда влаштувала провокацію проти неї перед візитом до США. "Ця інформація не відповідає дійсності. Це чиста провокація правлячої сьогодні партії", - зазначила Ю.ТИМОШЕНКО.

"Такі провокації часто готуються перед поїздками, щоб політики потім виправдовувалися", - додала вона.

Як відомо, лідер БЮТ планує наприкінці лютого відвідати США з триденним візитом.

Прізвище Ю.ТИМОШЕНКО неодноразово згадувалося у контексті процесу над екс-прем`єром України П.ЛАЗАРЕНКОМ у США.

Водночас досі жодних звинувачень на адресу Ю.ТИМОШЕНКО від США не висувалося.

http://www.unian.net/ukr/news/news-185049.html

Відповіді

 • 2007.02.24 | Юрко-птах

  Re: Посольство США "обламало" СРАКу

  Коаліція не вгамовується (див. останній "запит" пана Баранівського). На жаль, до неї приєднався досі шановний мною сайт "Кореспондент", який вже двічі публікував наклепницькі "повідомлення" про те, що начебто акмериканський суд визнав Тимошенко співучастницею Лазаренка. Я тричі надсилав свої коментарі до цих повідомлень, але вони з незрозумілих причин були "відфільтровані". Навожу останній з них, щоб було ясно, що він цілком відповідає звичайним вимогам і не містить нічого, що могло б стати приводом до такої "фільтрації" (крім, можливо, того, що він зачепив якимсь чином інтереси хазяїв сайту):

  >> Минулого разу мій коментар чомусь відфільтрували, тому повторюю його. Я бачив відповідний текст, який був опублікований зовсім не в США, а на сайті ForUm, добре відомому, як брехливий й антиукраїнський. І це було не рішення суду, а просто один з виступів адвокатів звинувачення, які, природно, хотіли навісити на Лазаренка якмога більше (Тимошенко їх зовсім не цікавила). Суд не визнав їхні аргументи доказовими й не включив їх до свого висновку. А кризова коаліція та їхні поплічники раді новій нагоді скомпроментувати Тимошенко. Особливо стараються пани із зрадніцької "Соціалістичної" партії, про яких точно відомо, що руки в них дуже й дуже брудні. Але всі знають, хто найголосніше волає: "Тримай злодія!"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.25 | Свiдомий

   Якщо ще взяти до уваги брехню "Каррєспандєнта" про КС

   то навряд чи у когось виникнуть сумнiви, що цей ЗМI вiдпрацьовує "коалiцiйнi" бабки.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.25 | alx_1904

    Корреспондент ведь американское издание

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.25 | Чингізид

     Нічого подібного. Монгольське!

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.25 | TrollSeeker

      Уточнюю - татаро-монгольське.

    • 2007.02.26 | Свiдомий

     Нiгерiйське, мля

     В самому низу головної сторiнки на http://www.korespondent.net/data/main.html значиться наступне: "© 2000-2007 ТОВ "Бігмір-Інтернет". Всi права застережено."
     Щось майданiвськi тролi з кожним днем дурнiшають... :lol:
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.26 | Раціо

      Звідки інфа, що Санден набув нігерійського громадянства?

      "KP Media was founded in 1995 by Jed Sunden, a U.S. citizen who has lived in Ukraine for over 12 years. The company has over 500 employees."

      http://kpmedia.com.ua/eng/index/209/

      У дядька був невеличкий конфлікт із Кучмою у 2000-му, коли Сандена деякий час не впускали до України. Ймовірно, після цього він став більш гнучким, бо надмірна принциповість шкодить бізнесу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua