МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що роблять кучмонавти з янучарами, коли їм страшно?

02/26/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Правильно! Найперше - заводять на своїх опонентів кримінальні справи.

Як повідомив в інтерв'ю "Бізнесу" заступник міністра внутрішніх справ Суслов, за наслідками перевірок діяльности МВС головним контрольно-ревізійним управлінням порушено аж 26 справ.

Залишається поставити риторичне запитання - а як ви думаєте, якого періоду стосуються ці справи? Керівництва Кравченка? Цушка? Чи....?

Відповіді

 • 2007.02.26 | Мартинюк

  Ти диви , хто прийшов!

  Суслов - універсальний спеціалістЪ від встього що тільки може бути в Україні - від мови до курсу гривни, виявляється ще й має досвід оперативної роботи!.

  У свій час Суслов грав роль фінансово-економічного "гуру" і кожні два тижні пророкував страхітливе падіння курсу гривни, якй на його думку був не менш страхітливо завищений.
  Цікаво що в радянські часи Суслов був економічним дорадником президента Мозамбіку Самори Машела. Даний президент відомий тим, що врешті решт плюнув на ідею побудови соціалізму в Мозамбіку. Його пояснення причин стало чи не найвідолмишим афоризмом 20 сторіччя - "Соціалізм це добра річ для виплавляння сталі та побудови ГЕС, але він зовсім не годиться для забезпечення жителів овочами, хлібом та яйцями".

  То Суслов тепер будуватиме соціалізм в окремо взятому МВС ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.26 | QuasiGiraffe

   Re: Ти диви , хто прийшов!

   Мартинюк пише:
   > > Цікаво що в радянські часи Суслов був економічним дорадником президента Мозамбіку Самори Машела. Даний президент відомий тим, що врешті решт плюнув на ідею побудови соціалізму в Мозамбіку. Його пояснення причин стало чи не найвідолмишим афоризмом 20 сторіччя - "Соціалізм це добра річ для виплавляння сталі та побудови ГЕС, але він зовсім не годиться для забезпечення жителів овочами, хлібом та яйцями".
   >
   > То Суслов тепер будуватиме соціалізм в окремо взятому МВС ?
   Але, вочевидь, з яйцями в МВС будуть проблеми.
 • 2007.02.26 | пан Roller

  А им страшно бывает?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.26 | myno_mazajlo

   Re: А им страшно бывает?

   Скоріше за все Луценка підставляли по повній програмі його підлеглі. Згадаємо той клятий пістоль. А міністр-екссоціаліст навіть не розумів, що відбувається.
   А тепер - настав час платити по рахункам.
   Не вмієшь грати по правилам коридорів влади - будешь грати по правилам тюремних коридорів


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua