МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На Полтавщині розпочата кампанія дискредитації Валерія Асадчева

02/26/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Як політичне замовлення, спрямоване проти представників УНП у виконавчій владі в області розцінює Полтавська обласна організація Української партії факт публікацій у тижневику „2000” та ряді обласних видань, автори яких намагаються звинуватити керівника апарату Полтавської облдержадміністрації Сергія СОЛОВ’Я та голову ОДА Валерія АСАДЧЕВА в намірах переслідувати громадян за подання звернень до органів виконавчої влади. Про це йдеться в заяві, ухваленій під час засідання Проводу обласної організації УНП 25 лютого.

„Стаття базується виключно на припущеннях авторів та їхньому суб’єктивному трактуванні змісту доповідної записки керівника апарату ОДА, яка стосувалась поліпшення роботи зі зверненнями громадян, - ідеться в заяві. - Тему продовжують мусолити в пресі, поширюючи неправдиві відомості про посадовців облдержадміністрації – представників Української народної партії”.

„Управління МВС України в Полтавській області підтвердило, що органи міліції не отримували завдань проводити профілактично-роз’яснювальну роботу з „неблагонадійними” скаржниками. Управління Служби безпеки України також не має відомостей про можливість причетності державних службовців до „відродження каральної психіатрії”, про яку йдеться в публікаціях, чи змушування співробітників МВС „обробляти неблагонадійних”, зазначається в заяві.

„Кампанія з дискредитації керівництва Полтавської облдержадміністрації розрахована на те, щоб відвернути увагу мешканців області від позитивних зрушень у соціально-економічному становищі Полтавщини, адже за порівняно невеликий період перебування В.АСАДЧЕВА на посаді керівника області виробництво вперше досягло значної позитивної динаміки (від від’ємних показників до 6,5% зростання), а заборгованість із заробітної плати зменшилась майже на 30%”, - ідеться в заяві.

Полтавська обласна організація УНП заявляє про „повну підтримку діяльності представників партії – голови облдержадміністрації Валерія АСАДЧЕВА, керівника апарату ОДА Сергія СОЛОВ’Я, а також керівників райдержадміністрацій від УНП” і вважає, що безпідставні нападки на них викликані „непереборним прагненням політичних банкрутів за будь-яку ціну повернути собі керівні посади в області”, - повідомила прес-служба обласної організації УНП.

Відповіді

 • 2007.02.26 | Олексій Шаманенко

  Re: На Полтавщині розпочата кампанія дискредитації Валерія Асадчева

  Заява УНП безпідставна. Що робить Асадчев та Соловей? На зверення громадських організацій про взаємодію відповіді не має. Підтримка відсутня. і навіть навпаки. Все робиться щоб громадськість не впливала на владу.
  Як приклад надаю листи на який відповіді немає. таких листів десятки. Про ріст промисловості Янукович теж говорить. А ціни ?, А тарифи? які були прийняті під тиском Асадчева і К.

  15.11.2006.№ 215/туо Голові Полтавської обласної
  державної адміністрації
  Асадчеву В.М.

  Шановний Валерію Михайловичу!

  Нажаль ні особисто ні по телефону до Вас звернутися майже неможливо із-за постійної зайнятості (за відповідями ваших секретарок) звертаюсь до Вас письмово щоб звернути Вашу увагу на одне із самих болючих для населення питань - стан лікувальних закладів у м. Полтаві і області і попросити приділити їм більше уваги.
  Що твориться у цих закладах, який порядок, що залежить не тільки від фінансування але й від відношення посадових осіб до своїх обов’язків та виконання законів, пояснити словами неможливо. А особливо - в яких умовах перебувають там хворі!
  Щоб Ви зрозуміли цей стан прошу Вас відвідати, наприклад першу міську лікарню і оцінити стан.
  Враховуючи, що йде формування бюджету на 2007 рік можливо переглянути деякі видатки і спрямувати їх на вирішення найбільш болючих питань.
  Одночасно Вам повідомляю, що наша організація, побачивши що твориться у лікарнях ініціювала розгляд цього питання на Громадській колегії при Полтавському міськвиконкомі (Рішення та Пропозиції Колегії надаю) та створення Фонду допомоги лікувальним закладам, який, за підтримки влади в т.ч. і обласної зможе вирішити багато питань які б могли уже давно, при бажанні і відповідальності, вирішити відповідні посадові особи.
  На жаль це не так і ми змушені турбувати Вас, як першу особу в області, а також брати на себе вирішення деяких заходів.

  Якщо вирішите відвідати лікарню прошу запросити і мене.

  Додаток.
  1 Рішення ГК - на 2-х арк.
  2.Пропозиції - на 1 арк.

  З повагою,
  голова Товариства, заступник голови
  Громадської колегії при голові ОДА О. Шаманенко


  9.02.2007.№ 21/туо


  Голові Полтавської обласної
  державної адміністрації
  Асадчеву В.М.
  Відкритий лист

  Шановний Валерію Михайловичу!

  Нажаль після нашої розмови про стан охорони здоров’я у місті Полтаві та області нічого, окрім розмов з Н.Мякушко та В.Лисаком не змінилось.
  Відвідини лікарні заступником В.Лисака закінчилось розмовою зі мною, - що хворим теж необхідно курити. З цього видно відповідальність цих людей за виконання законів.
  Змушений звернути Вашу увагу що Ви давали доручення запросити представників громадських організацій для вирішення питань які їх турбують та виконання доручення десь загубилось як і багато інших доручень , Постанов Уряду, Президента.
  А нас турбує перш за все ставлення влади до людей, особливо до найменш захищених: пенсіонерів, інвалідів, дітей.
  Пройшло достатньо часу за вашого керівництва та ставлення влади до людей не змінились. Про лікарні я Вам писав і говорив.
  На цей раз запрошую Вас подивитись ставлення керівників обласних установ до відвідувачів: ( Полтаваобленерго, Теплоенерго, Полтававодоканал, пенсійний фонд, відділи соцзахисту і т.д.). Теж саме твориться у медичних установах, відділах соцзабезпечення, державних нотаріатах, судах і т.д. і т.п. Скрізь незліченні багатогодинні черги, неповага до людей, незрозумілі побори коштів.
  Нам незрозуміло до якого часу буде продовжуватись знущання над найбільш знедоленими людьми. А влада в т.ч. і у вашій особі тільки спостерігає.
  На наші звернення реакції у цих установах немає. Хоч деякі установи: податкова інспекція, пенсійний фонд, фонд соцстрахування, з питань безробіття черги при здачі звітів уже не створюють на відміну від того як було пів року тому.
  Отже питання можливо вирішити було б тільки бажання керівників. А хто не хоче чи не вміє організувати роботу без черг хай пошукає інше місце роботи.
  Отже ще раз пропоную зустрітися з громадськими організаціями для вирішення нагальних питань.
  Тільки деякі проблеми що нас турбують:
  Згідно законів України « Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров’я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об’єкти, визначені відповідно до закону як об’єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження».
  Маючи таке багатство населення Полтавщини виживає на рівні жебрацтва і кінця цьому не видно.
  На наші звернення до Вас надати дані про ці багатства Полтавщини та хто їх використовує і куди йдуть прибутки - отримали відписку.
  Людей, користуючись їх правовим нігілізмом, незахищеністю і безправністю, де тільки можливо обдурюють і принижують. У магазинах і на ринках, підприємствах, установах і банках.
  Ціни за послуги та на товари встановлюють як кому заманеться і ніхто це не контролює хоч чиновників більш ніж достатньо. Та їм байдуже до виконання своїх обов’язків і турботу про населення. Тільки за останній час банки у декілька разів підвищили ціну за оплату квитанцій. А це масові побори з населення бо іншого шляху сплати немає. Підвищені ціни на хліб, інші продовольчі товари, кабельне телебачення , за стоянки автомобілів. А подивіться який протиправний Договір підготувало КП «Полтававодоканал» для споживачів і змушує їх підписувати? А тарифи на комунальні послуги. Чи не час їх відкрити населенню та обговорити з представниками громадськості – спеціалістами з цих питань не чекаючи відповідних дій населення?
  Аптечна і фармацевтична галузь. Неймовірні прибутки за рахунок горя людей.
  Ціни на ліки не обґрунтовані . Системно відповідними державними органами не контролюються і владі до цього діла немає. Зайдіть у аптеки. Подивіться які там ціни і хто купує ці ліки?
  Перевірки показують страхітливі наслідки - до 70-40% нестандартної та виробленої з порушенням правил продукції і на цьому все закінчується - люди продовжують вживати ту ж продукцію.
  На риках всіх рівнів ціни встановлюють та контролюють не ринкові відносини, а мафіозні об’єднання, головне завдання яких нажива - одні ціни на всі товари, на ринках пилюка, грязь по кісточки, сміття і т.д.
  Торгівля проводиться з грязної , особливо у мокру погоду, території, а містове збирається.
  Люди ходять у грязі і нікому до цього немає діла. Особливо це характерно для всіх полтавських ринків.
  Особливо нас турбує стан системи охорони здоров’я, який на даний час не відповідає вимогам законодавства і особливо - потребам громадян в першу чергу найбільш незахищеним – хворим. На наше письмове звернення надати перелік керівних документів якими керуються лікарняні установи у своїй роботі –мовчання, на усні звернення - посадові особи не знають таких документів.
  Перебування у лікарні, розміщення у палатах по 5-8 чоловік тяжко хворих не тільки не поліпшує їх стану, а навпаки принижує людську гідність. Стан забезпечення хворих не витримує критики. Куди та як витрачаються кошти що виділяються на ліки? Хто їх контролює?
  Порядок та організація прийому і обслуговування хворих потребує кардинальних змін.
  Теж саме можна говорити про інші галузі.
  На наші звернення в державні обласні установи, антимонопольний комітет, управління контролю за цінами та інші - відписки.
  Такий стан із захистом прав людей потребує докорінних змін.
  Силами керівників влади при всіх їх намаганнях вирішити це питання майже неможливо та головне не видно бажання влади що не будь змінити.
  Було б бажання і за підтримки громадськості можливо навести порядок тим більше що багато коштів це не потребує.
  Пропонуємо питання комплексного захисту населення обговорити на розширеному «Круглому столі» за участю керівництва області та представників громадських організацій.
  Вислухати думку представників громадськості з пропозиціями вирішення цих та інших питань.
  Ми пропонуємо наслідувати приклад цивілізованих країн перш за все європейських де в центрі уваги - людина, а влада її обслуговує.
  Ми пропонуємо на базі Громадської колегії при голові ОДА створити орган всебічного захисту населення. Громадська приймальня колегії буде приймати всі питання які потребують втручання громадськості і їх вирішувати разом з органами влади. Приймальня працюватиме на громадських засадах. Для організації роботи приймальні необхідна Ваша невелика допомога - виділення приміщення та засобів зв’язку (телефон).
  На сьогодні в наявності парадокс - проводимо достатньо різних заходів з різних питань: голодомору, соборності, НАТО і т.д. і т.п., вшанування видатних діячів, вивчаємо та говоримо про їх заповіти, а більшість населення знаходиться у знедоленому , безправному стані і кінця цьому не видно.
  Звертаємося до Вас з причин, що на наше переконання в сьогоденних умовах дуже багато залежить від першої особи в області.
  Керівник створює відповідну атмосферу. Його наслідують підлеглі.
  Нажаль змін з часу вашого керівництва від попередників ми не бачимо.
  Ті ж багаточисельні колегії (що вони вирішують окрім мовчазної маси по 300 і більше чоловік зібраних для вислуховування, як правило давнішніх переписаних виступів і яких ніхто не слухає?), наради, заяви і т.д. і т.п.
  Коли ж влада буде демократичною? Коли вона вислуховуватиме і діятиме в інтересах більшості людей?
  Була надія на Вас!
  Коли перестануть розкрадати та розтринькувати кошти яких так не вистачає на нагальні потреби виживання більшості людей, які вимирають?
  Коли багатства Полтавщини будуть належати і використовуватися в інтересах їх господарів тобто населення Полтавщини?
  На ці та інші питання ми хотіли отримати відповідь від Вас при особистій зустрічі.
  Одночасно направляю Вам наші бачення діяльності нової помаранчевої влади у 2005 році які ми направляли вашому попереднику-С. Бульбі. Реакція була- це заява опозиційна! От такої! Тепер нам зрозуміло ким був насправді С.Бульба.
  Ці питання актуальні і на цей час.

  Додаток - на 1 арк.

  З повагою,
  заступник голови Громадської колегії при голові ОДА


  О. Шаманенко
 • 2007.02.27 | Семен

  Re: На Полтавщині розпочата кампанія дискредитації Валерія Асадчева

  Є інформація, що 28 лютого "регіонали" проведуть репитицію висловлювання йому недовіри на позачерговій сесії обласної ради. Їхніми союзниками вже готова виступити частина фракції БЮТ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.21 | Горець

   Re: На Полтавщині розпочата кампанія дискредитації Валерія Асадчева

   Спроба регіоналів скинути Асадчева не вдається. З економікою він дружить. А от через політику (Солов'я) спроба ганебно провалилася. БЮТ і "Наша Україна" не дали вдарити по підлеглому керівника області.

   Чи довго триматиметься монолітність обласного БЮТу - покаже час.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua